PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΟΓΚΟΥ (ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΕΝΙΚΑ!)



kostas_1976
24-10-08, 13:47
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΕΔΩ ΚΑΙ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΒΑΡΗ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΘΕΛΩ.ΕΙΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ 1,83 79KG 33ΧΡ. ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΛΔ ΠΡΙΝ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΗΜΟΥΝ 76KG. TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΤΗΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ: 8:00 ΚΟΥΑΚΕΡ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ (CORNFLEIKS DIET) KAI ΓΑΛΑ 2% ΣΥΝ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΧΥΜΟ. 10:00 1 SCOOP WHEY 12:00 ΤΟΣΤ ΜΑΥΡΟ ΨΩΜΙ 2 ΓΑΛΟΠΟΥΛΕΣ 1 ΤΥΡΙ ΧΑΜ.ΛΙΠΑΡΑ ΝΤΟΜΑΤΑ. 2:30 ΦΙΛΕΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Η ΤΟΝΟΣ ΣΕ ΝΕΡΟ ΜΕ ΡΥΖΙ Η ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΠΙΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ (ΟΧΙ ΤΗΓΑΝΗΤΑ ΟΧΙ ΛΙΠΑΡΑ) 5:00 1 ΜΠΑΝΑΝΑ 5:30 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 7:00 WHEY+ΓΛΥΚΟΖΗ + Ι ΜΠΑΝΑΝΑ 8:00 ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2:30 10:30 ΓΙΑΟΥΡΤΙ 2% + ΦΕΤΑ ΜΑΥΡΟ ΨΩΜΙ ΜΕ ΦΥΣΤΙΚΟΒΟΥΤΗΡΟ + 1 SCOOP WHEY.ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΕΝΝΙΟΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΠΡΑΣΙΝΗ ΣΑΛΑΤΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ :smash: ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑΣΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟΥ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΑ 4-5 ΚG ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΓΡΑΜΜΩΣΗ.ΟΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΦΡΕΣΚΟΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ Π.Χ. ΛΑΔΕΡΑ ΟΣΠΡΙΑ ΚΛΠ.ΑΥΤΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ!

tezaman
24-10-08, 13:52
βίος ανθόσπαρτος :1laugh:

peris
24-10-08, 14:09
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΕΔΩ ΚΑΙ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΒΑΡΗ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΘΕΛΩ.ΕΙΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ 1,83 79KG 33ΧΡ. ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΛΔ ΠΡΙΝ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΗΜΟΥΝ 76KG. TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΤΗΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ: 8:00 ΚΟΥΑΚΕΡ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ (CORNFLEIKS DIET) KAI ΓΑΛΑ 2% ΣΥΝ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΧΥΜΟ. 10:00 1 SCOOP WHEY 12:00 ΤΟΣΤ ΜΑΥΡΟ ΨΩΜΙ 2 ΓΑΛΟΠΟΥΛΕΣ 1 ΤΥΡΙ ΧΑΜ.ΛΙΠΑΡΑ ΝΤΟΜΑΤΑ. 2:30 ΦΙΛΕΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Η ΤΟΝΟΣ ΣΕ ΝΕΡΟ ΜΕ ΡΥΖΙ Η ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΠΙΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ (ΟΧΙ ΤΗΓΑΝΗΤΑ ΟΧΙ ΛΙΠΑΡΑ) 5:00 1 ΜΠΑΝΑΝΑ 5:30 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 7:00 WHEY+ΓΛΥΚΟΖΗ + Ι ΜΠΑΝΑΝΑ 8:00 ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2:30 10:30 ΓΙΑΟΥΡΤΙ 2% + ΦΕΤΑ ΜΑΥΡΟ ΨΩΜΙ ΜΕ ΦΥΣΤΙΚΟΒΟΥΤΗΡΟ + 1 SCOOP WHEY.ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΕΝΝΙΟΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΠΡΑΣΙΝΗ ΣΑΛΑΤΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ :smash: ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑΣΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟΥ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΑ 4-5 ΚG ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΓΡΑΜΜΩΣΗ.ΟΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΦΡΕΣΚΟΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ Π.Χ. ΛΑΔΕΡΑ ΟΣΠΡΙΑ ΚΛΠ.ΑΥΤΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ!


οι αλλαγες που θα εκανα ειναι

καλυτερα το σκουπ που εχεις στις 10 00 βαλτο στο πρωινο γιατι εχεις λιγη πρωτεινη και στις 10 00 προσθεσε ασπραδια αυγων η αστο οπως ειναι και βαλε τα ασπραδια το πρωι

μετα το μεταπροπονητικο 20-30 λεπτα αργοτερα θα εβαζα ενα ακομα στερεο γευμα με κρεας απαχο η ψαρι και ρυζι η πατατα και μια σαλατα με 1 κουταλια ελαιολαδο

κατα τα αλλα μια χαρα μου φαινεται η διατροφη σου

και βιος ανθοσπαρτον που ειπε και ο χρηστος :green:

Muscleboss
24-10-08, 14:10
κώστα καλωσήρθες, γράφε με μικρούς χαρακτήρες!

ΜΒ

kostas_1976
24-10-08, 14:57
ευχαριστω για τις ευχες. αντε και στους ελευθερους να γινουν διπλοι.. :toast:

NASSER
24-10-08, 16:13
kostas_1976 καλωσορισες στο :bodybuildinggr: :wave:
Για αρχη καλα ξεκινησες, στη συνεχεια προσπαθησε να κανεις τις αλλαγες που σου προτεινε ο Peris και θα ιεσαι μια χαρα.
Ευχομαι να βλεπεις καλα αποτελεσματα ωστε να εχεις κινητρο να συνεχισεις την καλη δουλεια :awesome:

tezaman
25-10-08, 01:39
ευχαριστω για τις ευχες. αντε και στους ελευθερους να γινουν διπλοι.. :toast:

με την κλωνοποίηση πλέον σιγά το πράγμα 8)

RUHL
25-10-08, 10:12
ευχαριστω για τις ευχες. αντε και στους ελευθερους να γινουν διπλοι.. :toast:

Ξουξου μακρια απο μας :rabbit: :rabbit: :rabbit: η εκτος αν ενοεις σε μυικη μαζα :idea: τοτε ευχαρηστω :bowdown: :bowdown:

καλως ηρθες

να παρε καλο ογκο περα απο αυτο δεν θα χρειαστεις τιποτα αλλο
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?p=34805#34805

slaine
25-10-08, 14:23
ευχαριστω για τις ευχες. αντε και στους ελευθερους να γινουν διπλοι.. :toast:

άσε μαν μόλις χώρισα και λέω να παραμείνω έτσι...
καλώς ήρθες και καλή συνέχεια! ό,τι θέλεις ρώτα. διάβασε καλά αυτά που υπάρχουν ήδη και θα είσαι οκ! :thumbup:

gym mind
25-10-08, 14:25
Καλως ορισες στο :bodybuildinggr: :bodybuilder2: