PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΟΥΝΕΛΟΣ-ΦΩΤΟ ΚΡΙΝΕΤΑΙ......................................



kounelos
29-10-08, 08:36
ΚΡΙΝΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΕΙΚΕΙΑ.ΥΠΟΨΙΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 11 ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΟΙΟΔΟ ΟΓΚΟΥ :P :bodybuilder2:http://i463.photobucket.com/albums/qq356/ducatikounelos/26042008008.jpg 2http://i463.photobucket.com/albums/qq356/ducatikounelos/DSC00207.jpg 3http://i463.photobucket.com/albums/qq356/ducatikounelos/26042008006.jpg 4http://i463.photobucket.com/albums/qq356/ducatikounelos/DSC00205.jpg
4http://i463.photobucket.com/albums/qq356/ducatikounelos/DSC00202.jpg 5http://i463.photobucket.com/albums/qq356/ducatikounelos/055.jpg

dReik0
29-10-08, 13:07
αν και δεν είναι πολύ κατατοπιστικές η φωτός , φαίνεται να έχεις δυνατή πλάτη και καλά χερια. Θες γέμισμα στο στήθος και λίγο φούσκωμα στα πόδια για να έρθει σε αρμονια το σώμα σου. Ωμους δεν μπορώ να κρίνω δεν φαίνονται. Καλή δουλειά πάντως συνέχισε :army2:

KATERINI 144
29-10-08, 13:08
αρκετά καλός :rocking:

peris
29-10-08, 13:11
αρκετά καλός :rocking:
:awesome: :awesome: :awesome: βαλε και καμια πλατη να θες ποδια πιστευω θελουν δουλεια

kounelos
29-10-08, 13:47
στα ποδια οντως χρειαζομαι δουλεια.βλεπετε ενας τραυματισμος με ειχε αφησει πισω.και ειμαι και 1,91 και εχω μακρια ποδια.για μενα αυτο που προεχει ειναι ενα συμμετρικο δυνατο σωμα.και πιστευω να το πετυχω.τωρα εχω αρχισει διατροφη + καποια αλλα εξτρα βοηθηματα.

Polyneikos
29-10-08, 13:47
Γεια σου φίλε,έχεις κάνει καλή δουλεια σε πλάτη,τρικέφαλους,δικεφαλους.Ειδικά η πλάτη ξεφεύγει,φαινεται το δυνατό σου σημείο!
Στήθος θα προτιμούσα να το γεμίσεις λίγο για να είναι ομοιόμορφα γεματο το άνω μερος,τους ώμους δεν τους καταλαβαίνω,κοιλιακούς δουλευε τους και τώρα που είσαι στον όγκο για το σχήμα για να μην δυσκολευτείς μετά πολύ.
Τα πόδια είναι πίσω άπό τα υπόλοιπα,μην ξεχνάς είναι σχεδόν το 50% του σώματος.ένα καλό tip είναι να κάνεις 2 προπονήσεις ποδιών στο κυκλικο,καλυτερα να τα σπας,γιατί σε κάποιους όταν τα δουλεύουν μια φορά την εβδομάδα
δεν αναπτύσσονται,άλλωστε όλα τα υπόλοιπα εμπλέκονται λίγο πολύ σε ότι και να παίξουμε για το άνω μερος,οπότε είναι σαν να τα προπονούμε περισσότερο από μια φορά!!
Πάντως έχεις προδιαγραφές ,συνέχισε μπούνια που λέμε!!!

Fotis_Patra
29-10-08, 14:34
Τα πόδια είναι πίσω άπό τα υπόλοιπα,μην ξεχνάς είναι σχεδόν το 50% του σώματος.ένα καλό tip είναι να κάνεις 2 προπονήσεις ποδιών στο κυκλικο,καλυτερα να τα σπας,γιατί σε κάποιους όταν τα δουλεύουν μια φορά την εβδομάδα
δεν αναπτύσσονται,άλλωστε όλα τα υπόλοιπα εμπλέκονται λίγο πολύ σε ότι και να παίξουμε για το άνω μερος,οπότε είναι σαν να τα προπονούμε περισσότερο από μια φορά!!
Πάντως έχεις προδιαγραφές ,συνέχισε μπούνια που λέμε!!!

Ποδια και θα εισαι super :rocking:

tezaman
29-10-08, 14:45
πράγματι τα πόδια θέλουν αρκετή δουλειά, δούλεψε και το στήθος λίγο ποιο σκληρά :wink:

τι ποσοστό λίπους έχεις? εισαι καιρό στον όγκο?

Steve KinG STyLe
29-10-08, 15:10
Μπραβο κουνελος,πλατη χερια πολυ δυνατα και πολυ κρεας βλεπω,απο μενα μενει θελει λιγο το ανω στηθος,κοιλια θελει λιγο σχημα και ποδια...τα χρονια που κανεις φενονται αν και θα μπορουσες και καλυτερα πιστευω απλα δεν ειναι καλες οι ποζες!!!Αντε καλη συνεχεια :joker:


και αν γουσταρεις ποσταρε προπονηση διατροφη γιατι βαριεμαι :^^:

billys15
29-10-08, 15:14
Κι απο μενα θα παρεις ενα ακομα μπραβο (λες και ειμαστε στο x-factor! :geek: ) αλλα οπως ειπαν τα παιδα,τα ποδια θελουν πολυ δουλεια.Παντως στον ογκο με τετοιο χερι και οι κοιλιακοι να φαινονται ειναι καλο! :green:

TRIANTAFYLLOU
29-10-08, 16:00
πολύ καλός δεδομένου και του ύψους απλά χρόνος και υπομονή να βάλεις μυικά κιλά τα πόδια αφού λές είχες ατύχημα πρώτα καλή αποκατάσταση και σταδιακά επιβάρυνση να μην κάνεις μεγαλύτερη ζημιά και χτυπήσεις πίσω .

απλά λόγω ύψους πρέπει να βάλεις γενικότερα κιλά για να δείξει καλύτερα το σώμα δηλαδή ΄να μην παραλείπεις γεύματα και όσο μπορείς ποιοτικά να μην βάζεις σαβούρα . συνέχισε και με περισσότερες γνώσεις και εφαρμογή θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα .

kounelos
29-10-08, 16:03
ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ.ΣΤΟ ΟΓΚΟ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ 2 ΜΗΝΕΣ.ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 11 ΚΙΛΑ.ΑΠΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟ ΟΓΚΟ.ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΙΧΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΖΟΡΙΣΩ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 92 ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΡΑΜΜΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΙΣΘΗΤΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

Steve KinG STyLe
29-10-08, 16:08
ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 11 ΚΙΛΑ.ΑΠΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΔΡΟΜΟ


Ετσι εγκηκλοπεδικα,και να δεις μερικες αποψεις απο αλλους για την αεροβια στον ογκο... http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=3207 :wink:

Antoin
29-10-08, 16:19
11 Κιλα σε ποοσο χρονικο διαστημα τα πηρες??

kounelos
29-10-08, 16:58
11 κιλα σε διαστημα 2 μηνων

stavro
29-10-08, 18:30
11 κιλα :affraid: εναι πολλα kounelos
νομιζω οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο για τον οργανισμο ,πιστευω για καποιον που ειναι στον ογκο μια αυξηση 2,5 με 3 κιλα το μηνα εναι το ιδανικο , και για να μην σοκαρεται ο οργανισμος απο τις μεγαλες αυξομοιωσεις και λιγοτερο λιπος θα αποθηκευεις
λεγοντας αυτα φυσικα δεν μειωνω καθολου αυτο που εχεις πετυχει πολυ καλος μπραβο , δουλεψε και τα ποδια και εισαι θηριο..

RUHL
29-10-08, 19:15
ΚΡΙΝΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΕΙΚΕΙΑ

Σιγουρα? :evil2:


11 κιλα σε διαστημα 2 μηνων
Την επομενη φορα -9 στον ιδιο χρονο

slaine
29-10-08, 20:21
αν έκανε καιρό γυμναστική και μετά σταμάτησε για κάποιο διάστημα και αυτοί οι 2 μήνες είναι η αρχή πάλι λογικό να πάρει 11 κιλά, δηλαδή θα έχει πάρει και αρκετή μυική μάζα και όχι μόνο λίπος...

peris
29-10-08, 21:52
11 κιλα :affraid: εναι πολλα kounelos
νομιζω οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο για τον οργανισμο ,πιστευω για καποιον που ειναι στον ογκο μια αυξηση 2,5 με 3 κιλα το μηνα εναι το ιδανικο , και για να μην σοκαρεται ο οργανισμος απο τις μεγαλες αυξομοιωσεις και λιγοτερο λιπος θα αποθηκευεις
λεγοντας αυτα φυσικα δεν μειωνω καθολου αυτο που εχεις πετυχει πολυ καλος μπραβο , δουλεψε και τα ποδια και εισαι θηριο..

και παλι ρε παιδια 2,5-3 ειναι πολλα αν εισαι natural βεβαια ετσι εγω πιστευω 1-2 κιλα το μηνα για ενα natural αθλητη ειναι καλα

kounelos
29-10-08, 22:01
οπως ειχα πει και παραπανω ολα τα σχολεια καλοδεχουμενα.χαιρομαι να ακουω γνωμες απο ατομα καταξιωμενα στο χωρο.11 κιλα ειναι οντως πολλα αλλα σκεφτητε οτι απο τα χριστουγενα και μετα αρχιζω γραμμωση.καθε καλοκαιρι ειμαι γυρω στα 92-93 κιλα με πολυ καλη γραμμωση.φετος αυτο που θελω να καταφερω ειναι να ανεβασω το πηχη και να πετυχω να ειμαι γυρω στα 95-96 κιλα με παλι πολυ καλη γραμμωση.και με το ρυθμο που βρισκομαι και γυμναζομαι αυτη την στιγμη πιστευω πως θα τα καταφερω

peris
29-10-08, 22:20
οπως ειχα πει και παραπανω ολα τα σχολεια καλοδεχουμενα.χαιρομαι να ακουω γνωμες απο ατομα καταξιωμενα στο χωρο.11 κιλα ειναι οντως πολλα αλλα σκεφτητε οτι απο τα χριστουγενα και μετα αρχιζω γραμμωση.καθε καλοκαιρι ειμαι γυρω στα 92-93 κιλα με πολυ καλη γραμμωση.φετος αυτο που θελω να καταφερω ειναι να ανεβασω το πηχη και να πετυχω να ειμαι γυρω στα 95-96 κιλα με παλι πολυ καλη γραμμωση.και με το ρυθμο που βρισκομαι και γυμναζομαι αυτη την στιγμη πιστευω πως θα τα καταφερω

δεν αφορουσε το σχολιο που εκανα παραπανω εσενα ετσι απλα ειπα μια γνωμη απλα πιστευω εγω προσωπικα οτι καλυτερα να βαζεις σταδιακα βαρος δηλαδη 1-2 κιλα το μηνα ειναι καλα ισως απο ανθρωπο σε ανθρωπο να διαφερει φιλικα :D :D

RUHL
29-10-08, 22:36
Σλαινε δεν ειδα πουθενα να γραφει για επιστροφη μετα απο αποχη

αλλα με βαση οτι βλεπουμε φενετε που πηρε ολα τα κιλα

Αν κανεις γραμμωση μονο χερια και πλατη(υποθετικα αυτο που ειδαμε το λιγο μπροστα επειδη πισηνη δεν μπηκε) θα σου μηνουν και πολυ περιεργος θα φενεσε στην παραλια με αμανηκα οχι τοσο αλλα παραλια πολυ περιεργο θα ειναι

slaine
29-10-08, 22:59
μου φαίνεται ότι σε άλλο τόπικ έτσι είπε. μπορεί να κάνω και λάθος.

napstor
29-10-08, 23:04
αρκετα καλος αλλα πιστευω οτι ακολουθεις λαθος τεχνικη για τα προγραμματα σου.4 μηνες ογκο και 5 μηνες γραμμωση?μαλλον θα επρεπε να κανεις 6 μηνες ογκο και μονο 3 μηνες γραμμωση.εκτος βεβαια αν γραμμωνεις τοσο δυσκολα που θες τοσους μηνες για γραμμωση
φιλικα,αντωνης :geek:

Antoin
30-10-08, 02:14
11 κιλα :affraid: εναι πολλα kounelos
νομιζω οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο για τον οργανισμο ,πιστευω για καποιον που ειναι στον ογκο μια αυξηση 2,5 με 3 κιλα το μηνα εναι το ιδανικο , και για να μην σοκαρεται ο οργανισμος απο τις μεγαλες αυξομοιωσεις και λιγοτερο λιπος θα αποθηκευεις
λεγοντας αυτα φυσικα δεν μειωνω καθολου αυτο που εχεις πετυχει πολυ καλος μπραβο , δουλεψε και τα ποδια και εισαι θηριο..

και παλι ρε παιδια 2,5-3 ειναι πολλα αν εισαι natural βεβαια ετσι εγω πιστευω 1-2 κιλα το μηνα για ενα natural αθλητη ειναι καλα
Θα συμφωνησω οτι 11 κιλα μου φενοντε υπερβολικα κιλα για 2 μηνες!!
Αν θα ηθελες να μας ποσταρεις τη διατροφη σου πιστευω θα ηταν κατατοπιστηκο για ολους μας!! Μιας και εγω κανω διατροφη ογκου και παλευω στη κυριολεξια να καρδισω και το γραμμαριο...

Antonio
30-10-08, 12:53
Καλός :awesome:

Muscleboss
30-10-08, 12:58
kounelos καλή βαση, σπρώξε λίγο τα πόδια, και το σώμα σου το καλοκαιρί θα το ζηλέυουν πολλοί...

ΜΒ

kounelos
30-10-08, 14:27
ευχαριστω.ηδη ξεκινησα βαριες προπονησεις ποδια και πανω στηθος οπως πολυ μου επισημαναν πιο πανω.επισης καθε μερα διαδρομο 20 λεπτα για να φτασω το λιπος στο 11.ευχαριστω και παλι

hulkster
06-11-08, 23:46
πολύ ογκο στα χέρια καλοσχηματισμένοι κοιλιακοί και αποτι φαίνεται καλή πλάτη φιλαρακι στα πόδια και στο στήθος θες γέμισμα όμως :liftheavy: :liftheavy:

ioannis1
07-11-08, 00:13
ενταξει το παιδι ειναι σε ογκο μια χαρα ειναι απο λιπος.απλα δουλεια στα ποδια σκληρη.ειναι αισθητα πιο μικρα απο τον κορμο.ωραια χερια και στηθος.

adon
15-11-08, 16:38
πολυ καλη βαση.οπως ειπωθηκε ποδια και στηθος θελουν δουλεια και ειδικοτερα τα ποδια.τα χερια σου ειναι αξιοζηλευτα κυριος για τον ογκο τους για εναν natural.στα ποσα εκατοστα ειναι? εγω ειμαι 1 88 υψος και μολις εφτασα αυτο το καιρο 42cm μετα απο σχεδον 2 χρονια συστηματικης προπονησης απο 39cm σαν στοχο εχω τα 44cm πιστευω πως θα ειναι το ιδανικο για το υψος μου.καλη συνεχεια. :awesome:

RUHL
15-11-08, 16:44
τα χερια σου ειναι αξιοζηλευτα κυριος για τον ογκο τους για εναν natural. :clown2: :clown2: :clown2: :clown2:


και του αρνολντ στο αβαταρ σου ειναι αξιοζηλευτα για εναν νατυραλ

adon
15-11-08, 16:53
τα χερια σου ειναι αξιοζηλευτα κυριος για τον ογκο τους για εναν natural. :clown2: :clown2: :clown2: :clown2:


και του αρνολντ στο αβαταρ σου ειναι αξιοζηλευτα για εναν νατυραλ



δεν αντιλεγω,μονο που του αρνολντ ηταν αξιοζηλευτα και στους μη νατυραλ.. :lol:

Steve KinG STyLe
15-11-08, 17:23
τα χερια σου ειναι αξιοζηλευτα κυριος για τον ογκο τους για εναν natural. :clown2: :clown2: :clown2: :clown2:


και του αρνολντ στο αβαταρ σου ειναι αξιοζηλευτα για εναν νατυραλ


:turtle: :turtle: :turtle:

Κουνελος αναμενουμε νεες φωτος απο γραμωση αργοτερα :)

DENNISGR
18-11-08, 12:54
Μμμ.... βλεπω δυνατα χερια και πλατες ! δεν μας δειχνεις με λεπτομερια !! να σε ρωτησω κατι σε ποσο καιρο εβαλες 11 κιλα ειπαμε???