PDA

Επιστροφή στο Forum : Enduro Boost (SCI-MX)



Lainus
28-11-13, 20:41
Ενεργειακό soft-pre από την Sci-MX. Αύριο το παραγγέλνω, λογικά από βδομάδα θα το έχω στο αίμα μου! Αν το έχει δοκιμάσει κανείς και είναι μούφα, προλαβαίνει να με γλιτώσει από τα περιττά έξοδα! Πώς σας φαίνεται?

MUSCLE MASTER
28-11-13, 20:45
Ενεργειακό soft-pre από την Sci-MX. Αύριο το παραγγέλνω, λογικά από βδομάδα θα το έχω στο αίμα μου! Αν το έχει δοκιμάσει κανείς και είναι μούφα, προλαβαίνει να με γλιτώσει από τα περιττά έξοδα! Πώς σας φαίνεται?

Τι ειδους προπονηση ακολουθεις φιλε μου?Γυμναστηριο ή καποιο αθλημα?

Lainus
28-11-13, 20:48
Τι ειδους προπονηση ακολουθεις φιλε μου?Γυμναστηριο ή καποιο αθλημα?

Γυμναστήριο, 4 φορές τη βδομάδα βάρη και 1 διάδρομο-ποδήλατο σε μεγάλη ένταση!

MUSCLE MASTER
28-11-13, 20:53
Γυμναστήριο, 4 φορές τη βδομάδα βάρη και 1 διάδρομο-ποδήλατο σε μεγάλη ένταση!

Κοιτα να δεις!Σαν προιον οπως ειπες και συ ειναι soft!Στη θεση σου για προπονηση με βαρη θα χρησιμοποιουσα το X-PLODE + HARDCORE της SCI-MX! Σαφως περισσοτερα συστατικα με παρουσια Αργινινης + σιτρουλινης που σημαινει μεγιστη αιματωση και φλεβικοτητα!!!!!

Lainus
28-11-13, 20:57
Κοιτα να δεις!Σαν προιον οπως ειπες και συ ειναι soft!Στη θεση σου για προπονηση με βαρη θα χρησιμοποιουσα το X-PLODE + HARDCORE της SCI-MX! Σαφως περισσοτερα συστατικα με παρουσια Αργινινης + σιτρουλινης που σημαινει μεγιστη αιματωση και φλεβικοτητα!!!!!

Καλό φαίνεται και το XPlode+hardocore απλά παίρνω ήδη Anavite σα λίγο πιό "performance" και φοβάμαι μη μαζευτούν πολλά, γι' αυτό τσέκαρα την πιό Light λύση Enduro Boost! Πιστεύω μία δοκιμή δε πειράζει, θα το πάρω και θα ενημερώσω όσο πιό σύντομα μπορώ για εντυπώσεις!

raiden
28-11-13, 21:31
Το βρισκω αρκετα οικονομικο . Εγω θα ξεκιναγα να το πινω ενα τεταρτακι πριν την προπονηση και το υπολοιπο θα το επαιρνα κατα την διαρκεια γιατι γενικα τα συμπληρωματα με υδατανθρακα με βοηθουν πολυ στο να διατηρησω τα επιπεδα γλυκογονου μου ψηλα .. Ανυπομονω να ακουσω πως σου φανηκε !!

Lainus
12-12-13, 15:22
Προς Raiden: ΜΗ το πάρεις Intra αδερφέ! Για ΚΑ-ΝΕ-ΝΑ λόγο!!

Μου ήρθε χτες και έκανα την εξυπνάδα να το πάρω 3 λεπτά πριν μπω στο ζέσταμα για τα βάρη αντί για μισάωρο, όπως συστήνει η εταιρεία... Εκτός του ότι μου άφησε μια πικρίλα στο στόμα για 1-2 λεπτά μετά την κατάποση, ήταν σα να μου "χάλασε την πρώτη μου άσκηση" υπό την έννοια ότι τέντωσα πολύ νωρίς στα ίδια κιλά με την προηγούμενη εβδομάδα.

Ωστόσο, αυτό κράτησε μόνο για 5 λεπτάκια (στην πρώτη μου άσκηση). Μετά η προπόνηση βγήκε νεράκι, καλές ανάσες, χωρίς τέντωμα και κούραση.

Έχοντας δοκιμάσει ως pre αυτό και το High Voltage (warriorlab), σε πρώτη δοκιμή αυτό μου φαίνεται καλύτερο αλλά δεν είναι ασφαλές συμπέρασμα καθώς το δοκίμασα μόνο μία φορά... από βδομάδα θα έχω καλύτερες εντυπώσεις.

Υ.Γ: Γεύση κομπλέ, τυπική πορτοκαλιού ΑΛΛΑ η πικρίλα στο τέλος νόμιζα θα μου στοιχειώνει όλα μου τα όνειρα μέχρι να πεθάνω. Διαλυτότητα κομπλέ.

Lainus
15-12-13, 12:55
Φίλοι μου τελικά ανασκευάζω ως προς το θέμα της γεύσης. ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ. 1 λεπτό το χτύπαγα και τελικά πάλι άφησε σβώλους που μου χάλασαν προσωρινά τη γεύση.

Πάντως για την τιμή του, κάνει δουλίτσα... ;-)