PDA

Επιστροφή στο Forum : Compress B.I.G. (Nutrend)



Source Of Energy
05-12-13, 20:18
76013

76014

The basis of supplement is a special mixture of proteins – the NitroPeptide Protein Blend and carbohydrate isomaltulose (Palatinose™). It‘s enriched with vitamins, inulin and colostrum. It‘s ideal for advanced and hardcore athletes who prefere high-efficiency and content of highly efficient substances.

Intended for: athletes achieving growth of lean muscle mass

NitroPeptide Protein Blend (PeptoPro®, WPI, WPC)
6000 Mg Of BCAA In A Dosage
3000 Mg Of L-Glutamin In A Dosage
Recommended dosage: 70 g / 450 ml of water. For better performance, consume circa 60 minutes before workout. For lean muscle mass grow take the supplement in during the stretching phase of workout or immediately after the workout.

Flavours: banana, chocolate + cocoa, strawberry, vanilla, pistachio

Intended for particular nutritional uses. Not suitable for children, pregnant and nursing women. Keep out of reach of children! Does not contain substances of doping character. The producer is not liable for any damage caused by improper usage or storage.

Καλησπέρα!
Nutrend αξιόπιστη τσεχοσλοβάκικη εταιρία που εξειδικεύεται σε αθλήματα αντοχής.
Παρακαλώ την γνώμη σας για το Compress BIG
Ευχαριστώ πολύ!!!

Geotas
11-12-13, 00:39
Προσωπικά δεν την έχω δοκιμάσει. Ωστόσο φίλος μου που την πήρε (λόγω προσφοράς στα xtreme, αλλιώς δεν ξέρω αν την έπαιρνε...), μου είπε τα καλύτερα. Περισσότερα δεν μπορώ να σου πω, γιατί δυστυχώς δεν την έχω δοκιμάσει, αν και ψήνομαι...

liveris
11-12-13, 00:44
η τσεχοσλαβακια εχει παψει να υφισταται ως κρατος εδω κ χρονια...:?

Geotas
11-12-13, 00:54
η τσεχοσλαβακια εχει παψει να υφισταται ως κρατος εδω κ χρονια...:?

Χαχαχα! Σωστό κι αυτό! Δεν το επισήμανα κι εγώ! Τσέχικη είναι νομίζω η Nutrend. Στην FIBO πάντως κάθε χρόνο έχει το μεγαλύτερο και πιο εντυπωσιακό περίπτερο απ' όλα τα άλλα! Τουλάχιστον έτσι φάνηκε στις φώτο. Που σημαίνει πως σαν εταιρεία είναι δυνατή. Αν και νομίζω πως εξειδικεύεται σε αθλήματα αντοχής κυρίως.

Source Of Energy
12-12-13, 14:07
η τσεχοσλαβακια εχει παψει να υφισταται ως κρατος εδω κ χρονια...:?

:thumbup:

Source Of Energy
12-12-13, 14:12
Προσωπικά δεν την έχω δοκιμάσει. Ωστόσο φίλος μου που την πήρε (λόγω προσφοράς στα xtreme, αλλιώς δεν ξέρω αν την έπαιρνε...), μου είπε τα καλύτερα. Περισσότερα δεν μπορώ να σου πω, γιατί δυστυχώς δεν την έχω δοκιμάσει, αν και ψήνομαι...

K εμένα αυτή είναι η άποψη μου!
Ενδιαφέρων ο τύπου υδατάνθρακας που έχει μέσα παλατινόζη.!
Σαν γεύση τι σου είπε? του άρεσε? Σκέφτομαι να την αγοράσω μιας και είμαι στον όγκο :bodybuilder2:

RAMBO
12-12-13, 14:59
Πολυ λιγη πρωτεινη,πολυ ζαχαρη

Source Of Energy
12-12-13, 19:43
Πολυ λιγη πρωτεινη,πολυ ζαχαρη

ΧΜμμ δεν διαφωνώ εντελώς αλλά σε κάποιον εκτόμορφο(όπως είμαι εγώ):bbbiceps: θεωρώ θα δώσει καλα!!

Geotas
12-12-13, 23:46
K εμένα αυτή είναι η άποψη μου!
Ενδιαφέρων ο τύπου υδατάνθρακας που έχει μέσα παλατινόζη.!
Σαν γεύση τι σου είπε? του άρεσε? Σκέφτομαι να την αγοράσω μιας και είμαι στον όγκο :bodybuilder2:

Λοιπόν, πήρα πληροφορίες! Γεύση πήρε βανίλια και ήταν πολύ ωραία. Μάλιστα μου είπε πως τώρα στα x-treme στην Καλαμαρια παίζει σε προσφορά μαζι με ακόμα 4 προϊόντα, οπότε θα την ξαναπάρει. Περισσότερες πληροφορίες φίλε δυστυχώς δεν ξέρω... Εγώ δεν την έχω δοκιμάσει, αν και ψήνομαι...

KDD
13-12-13, 12:48
παιδια βγηκε προσφατα σε προσφορα στα x-treme μαζι με αλλα 4 προιοντα!!!!!

Source Of Energy
13-12-13, 13:29
Θα την πάρω σιγουρα))

Geotas
15-12-13, 21:13
παιδια βγηκε προσφατα σε προσφορα στα x-treme μαζι με αλλα 4 προιοντα!!!!!

Όντως, και μου έκανε εντύπωση... Γι αυτο την πήρα σήμερα! Τελικά με ψησανε! Θα πω άποψη σε καμία βδομάδα!

Geotas
22-12-13, 22:20
Παιδιά εδώ και μία βδομάδα παίρνω την Compress Big. Είχα πει πως θα σας γράψω εντυπώσεις. Είναι αρκετά καλή. Ελαφριά και με καλή γεύση. Δεν είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει, αλλά είμαι ευχαριστημένος.

Source Of Energy
23-12-13, 20:43
Παιδιά εδώ και μία βδομάδα παίρνω την Compress Big. Είχα πει πως θα σας γράψω εντυπώσεις. Είναι αρκετά καλή. Ελαφριά και με καλή γεύση. Δεν είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει, αλλά είμαι ευχαριστημένος.

:thumbup::thumbup: