PDA

Επιστροφή στο Forum : Amino IV (PES)



Mikekan
06-12-13, 08:40
76034

76035


Δεν είναι κακό αλλά θεωρώ ότι θα είναι ακριβό.

beefmeup
06-12-13, 13:38
εχι μεσα hica γιαυτο ισως..
σε αγνωστη ποσοτητα βεβαια..

Mikekan
06-12-13, 13:56
Ακριβώς! ;)

Ίσως βέβαια το έβαλαν απλά για να δικαιολογήσουν τις ακριβές τιμές που έχουν έτσι και αλλιώς σαν εταιρία.

cuntface
06-12-13, 15:04
αυτο το τελευταιο συστατικο το lemon extract τι κανει ξερουμε?

primordial
06-12-13, 15:51
Να υποθέσω ότι το βάζουν κ καλά να δρά σε συνεργασία με το HICA προσφέροντας Vit. C.?????
Συνεργατικά "έρευνες" έχουν δείξει ότι κ καλά δημιουργεί καλύτερο ratio τεστο/κορτιζόλη.
Για την C το δέχομαι. Για το HICA είμαι διστακτικός στον βαθμό που το εμφανίζουν, αν κ δηλώνω μεγάλος fan του extra supplementation με λευκίνη.

Numerouno
06-12-13, 15:52
για pump

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

sobral
06-12-13, 15:58
για pump

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

δεν είναι για pump! αντιοξειδωτικό είναι, η ίδια η εταιρία το λέει.

Lemon Verbena – Code Name “Verbascoside”


Here’s something you’ve never seen or heard of before. PES is always on the forefront of new and exciting research, and this plant, with its key compound “verbascoside,” is the game-changer this category has needed for a long time.


Antioxidants have been shown to be excellent for muscle recovery following exercise. Unfortunately, it’s a double-edged sword: many antioxidants reduce the adaptations to weight training, resulting in poorer performance in the long-run.


Enter Lemon Verbena, a true all-in-one antioxidant that can enhance, not diminish!

primordial
06-12-13, 19:40
Εντυπώσεις.....??????

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

sobral
06-12-13, 19:51
Εντυπώσεις.....??????

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

αν με ρωτάς εμένα, μου φαίνεται καλό! Γενικά έχω μια συμπάθεια στην PES δείχνει καλή κ ψαγμένη εταιρία. Αυτό που μου αρέσει σε αυτό είναι ενώ είναι ΕΑΑ κυρίως έχει καλές ποσότητες. Γιατί συνήθως αυτά είναι underdosed σχεδόν όλα...οπότε ναι θα το δοκίμαζα.;)

επιστροφή στην κλήρωση του Μουντιάλ τώρα:green:

Mikekan
06-12-13, 19:56
Και εγώ τη συμπαθώ της PES, φαίνεται όντως ψαγμένη εταιρία και ας έχω δοκιμάσει μόνο το Alphamine.

cuntface
14-02-14, 19:10
στο ενα σκοοπ για οικονομια αξιζει?

sobral
20-02-14, 01:58
στο ενα σκοοπ για οικονομια αξιζει?

με το μάτι (γιατί είναι μπλέντ κ δεν ξέρουμε ποσότητες) it's ok κ στο ένα.