PDA

Επιστροφή στο Forum : Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου (ΕΣΔΤ)



72K
06-12-13, 20:07
Εχω την τιμή να ανακοινώσω την δημιουργία του ΕΣΔΤ (Ελληνικό σωματειο δυναμικού τρίαθλου). Η σελίδα μας, αν και είναι ακόμη υπό κατασκευή, έχει ανέβει και μπορείτε να την επισκευθείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

http://esdt.gr/


Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω του mail :thumbup:

Fataoulas
06-12-13, 20:34
Καλη αρχη :thumbup:

johny_8
06-12-13, 21:32
μπραβο περιμένουμε να ολοκληρωθούν οι τροποποιήσεις στην σελίδα!

72K
06-12-13, 22:03
Ευχαριστούμε.
Μπορείτε βέβαια να επικοινωνήσετε μέσω της σελίδας:thumbup:

niksamaras
06-12-13, 22:15
Μπραβο παιδια, αντε να ανεβαινει το Powerlifting στην Ελλαδα, πιστευω ειμαστε πολλοι αλλα σκορπιοι!!! :thumbup:

grtech
07-12-13, 02:50
Καλό ξεκίνημα και καλορίζικο φίλε Κώστα, κάθε προσπάθεια που προωθεί τον αθλητισμό με κύριο μέλημα την υγιή πλευρά αυτού, χρειάζεται υποστήριξη και περισσότερο απο τα άτομα που είναι θιασώτες του powerlifting. :clap:

morbit_killer
07-12-13, 11:02
Εχω την τιμή να ανακοινώσω την δημιουργία του ΕΣΔΤ (Ελληνικό σωματειο δυναμικού τρίαθλου). Η σελίδα μας, αν και είναι ακόμη υπό κατασκευή, έχει ανέβει και μπορείτε να την επισκευθείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

http://esdt.gr/


Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω του mail :thumbup:

πώς γίνεται κάποιος μέλος? ο υπερσύνδεσμος δεν λειτουργεί , να επικοινωνήσω μέσω μαιλ?

72K
07-12-13, 11:39
πώς γίνεται κάποιος μέλος? ο υπερσύνδεσμος δεν λειτουργεί , να επικοινωνήσω μέσω μαιλ?

Ελα φίλε, καλημέρα. Στο πεδίο "επικοινωνία", στην αρχική σελίδα, βγάζει μια φόρμα στην οποία πρέπει να συμπληρώσεις τα στοιχεία σου.

beefmeup
07-12-13, 13:54
καλη αρχη παιδια :thumbup:

In Metal we trust.

72K
07-12-13, 21:30
καλη αρχη παιδια :thumbup:

In Metal we trust.

Always:toast:

spartan77
09-12-13, 16:24
μπράβο παίδες! καλή αρχή κ από μένα :clap::thumbup:

Polyneikos
09-12-13, 18:39
Καλή αρχή, σιδερένιοι και ελπίζουμε να καθιερωθούν τέτοιοι αγώνες.:thumbup:

72K
09-12-13, 21:48
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές και εκ μέρος των υπολοίπων!
Αποφασίσαμε ότι είναι καιρός επιτέλους στην Ελλάδα να ασχοληθούμε σοβαρά με το δυναμικό τρίαθλο, να το κάνουμε ακόμη γνωστότερο στο ευρύ κοινό, επειδή το αγαπάμε το άθλημα και θεωρούμε οτι ο οποιοσδήποτε ανεξαιρέτως ηλικίας και εμπειρίας μπορεί να συμμετέχει.
Αυτο εξάλλου Κώστα το αποδείξατε περίτρανα, πρώτοι απ'όλους εσείς, με τις διοργανώσεις του Atlas challenge :thumbup:

Polyneikos
09-12-13, 22:06
Κώστα αυτό που διέκρινα και στα Ατλας (χωρίς να έχω ιδιαιτερες γνώσεις στο PL ,καποια πράγματα μαθαίνω στην πορεία) είναι πως υπάρχουν αρκετά παιδιά με ιδιαίτερες δυνάμεις και μπορουν και θέλουν να ασχοληθούν.
Δεν ξέρω πόσο τα συμβατικά γυμναστήρια τους επιτρέπουν να γυμναστούν τόσο δυναμικά.
Ηδη καποια παιδιά με έχουν ρωτήσει αν υπάρχουν σύλλογοι που να μπορούν να προπονηθούν πιο εξειδικευμένα..
Πιστεύω ότι αν υπάρχει θέληση για "τρεξιμο", "υλικό" υπάρχει :thumbup:

72K
09-12-13, 22:24
Κώστα αν θεωρήσουμε ότι κάποιος ξεκινάει τώρα να ασχοληθεί, μπορεί για τα 3-4 πρώτα χρόνια να προπονηθεί σε ένα "κοινό" γυμναστήριο αρκεί να έχει στη διάθεση του μια σωστή μπάρα και κιλά.