PDA

Επιστροφή στο Forum : Newbies...



asdf
31-10-08, 01:53
Πολλες φορες νεα μελη μπαινουν και με το καλημερα σας αρχιζουν συζητησεις που εχουν γινει απειρες φορες στο forum με αποτελεσμα να πιανουν χωρο και να δημιουργουν την βαρεμαρα ορισμενων.... ΑΝ ειναι ευκολο προτεινω, με το που κανει register ενα μελος στο bot mail που στελνετε να υπαρχουν λινκς που να ενημερωνουν το μελος για τα βασικα, για την μηχανη αναζητηση οπως επισης ΝΑ ΤΟΝΙΖΟΝΤΑΙ και οι κανονες του φορυμ plus και καποια tips ( πχ κατσε ψαξε.....) . Κλεινοντας να προσθεσω οτι κατα την αποψη μου καλο θα ηταν ανα τακτα χρονικα διαστηματα να διαγραφονται ποστ τα οποια εχουν ναυαγησει η εχουν απαντηθει σε αλλα τοπικς ( Στην εσχατη των περιπτωσεων να συνχονευονται), με λιγα λογια μια επιχειρηση σκουπα . Ειναι πολυ ομορφο το φορουμ να ειναι συμαζεμενο... μας γλιτωνει απο πολλα προβληματα και το καθιστα ακομα πιο ΕΛΚΥΣΤΙΚΟ.

Φιλικα
ασδφ :P

RUHL
31-10-08, 02:03
Ναι το ειχα προτηνει στον πανο να μαζεψουμε ολα τα χρησημα βασικα τοπικς πληροφοριες για εντελως αρχαριους και να τους στελνετε αυτοματο μηνυμα με την εγγραφη τους στο φορουμ + αυτα που λεει ο asdf πολυ χρησημα


αλλα δεν το βλεπω να γηνετε εδω δεν φτιαξαμε μικρες λεπτομερειες του φορουμ θα κανουμε αυτο?



( Στην εσχατη των περιπτωσεων να συνχονευονται)
Μπα ουτε τετοια λειτουργεια υπαρχει οσο εχω μαθει

peris
31-10-08, 12:18
νταξει το θεμα με τι πρωτεινες εχει γινει εμετικο :puke: :puke: :puke: εμενα δε με ενοχλει οτι καποιος ρωταει απλα οτι του εξηγεις και παλι ρωταει το ιδιο πραγμα ε ελεος πλεον :box1:

Muscleboss
31-10-08, 13:07
Σωστό παιδιά, θα γίνει.

Θα σας ενημερώσω για το πότε.

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
31-10-08, 16:48
πολύ σωστά αν γινόταν θα ήταν χρήσιμο λειτουργικό και όχι σπαστικό όπως μερικές φορές :clap:

Muscleboss
31-10-08, 17:06
αλλα δεν το βλεπω να γηνετε εδω δεν φτιαξαμε μικρες λεπτομερειες του φορουμ θα κανουμε αυτο?

νομίζω όσες μπορούσαν να γίνουν τεχνικά έγιναν όλες.

σύντομα θα αναβαθιστεί το φόρουμ με νέα έκδοση που θα μπορεί να κάνουμε ο,τιδήποτε θέλετε, απλά με την σημερινή έδκοση έχουμε περιορισμούς.

ΜΒ

Steve KinG STyLe
31-10-08, 17:07
νομίζω όσες μπορούσαν να γίνουν τεχνικά έγιναν όλες.

σύντομα θα αναβαθιστεί το φόρουμ με νέα έκδοση που θα μπορεί να κάνουμε ο,τιδήποτε θέλετε, απλά με την σημερινή έδκοση έχουμε περιορισμούς.

ΜΒ

Πολυ ωραια!!!! :awesome:

RUHL
01-11-08, 16:07
θελετε να ανοιξουμε κανενα τοπικ η να βαλουμε σε αυτο ολα τα χρησιμα πραγματα-τοπικς-πληροφοριες-συμβουλες για τους νεους ? να προτηνουμε τι να εχει αυτο το μηνυμα που θα στελνετε ωστε να τα βλεπουν η να τα βρησκουν πιο ευκολα
Πραγματα που τα θεωρουμε γελια και ολοι θα επρεπε να τα ξερουν ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον (δεν ειπαμε εντελως ασχετα ατομα αλλα μερικα ατομα που διαβαζουν η δεν θελουν να διαβασουν την αληθεια)

Muscleboss
01-11-08, 16:33
o RUHL. κάντε το εδώ, δε νομίζω ότι χρειάζεται νέο τόπικ.

ΜΒ

mantus3
06-11-08, 15:54
θελετε να ανοιξουμε κανενα τοπικ η να βαλουμε σε αυτο ολα τα χρησιμα πραγματα-τοπικς-πληροφοριες-συμβουλες για τους νεους ? να προτηνουμε τι να εχει αυτο το μηνυμα που θα στελνετε ωστε να τα βλεπουν η να τα βρησκουν πιο ευκολα
Πραγματα που τα θεωρουμε γελια και ολοι θα επρεπε να τα ξερουν ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον (δεν ειπαμε εντελως ασχετα ατομα αλλα μερικα ατομα που διαβαζουν η δεν θελουν να διαβασουν την αληθεια)


ρε συ ruhl στην Ελλαδα ειμαστε.. σιγα μην κατσει κ διαβασει ελληνας τοπικ που να απευθινεται σε νεο....

RUHL
06-11-08, 19:18
:inandout: