PDA

Επιστροφή στο Forum : Pump Igniter (Top Secret Nutrition)



Source Of Energy
23-12-13, 20:55
77153

77154

77155

77156

Quick Overview
Formulated to boost your:



Drive

Power

Pump

Energy & Endurance

Focus

Mood

COBRA_STYLE
23-12-13, 21:46
Σημαντικα underdosed 1ο blend και κει τελειωνει το θεμα.

Source Of Energy
23-12-13, 21:51
Προσωπικά το χρησιμοποίησα και έχω να αναφέρω τα εξής!

Αιμάτωση: Στις επαναλήψεις που έκανα πάνω στην προπόνηση (15) σίγουρα με βοήθησε

Ενέργεια: Ευχαριστημένος απο άποψη ενέργειας μπορώ να πω πως μου έδωσε κίνητρο και καλύτερη ποιότητα προπόνησης

Διάρκεια: Η προπόνηση μου κυμαίνεται σε 1:30 εως 2:00 ωρες.. Την 1η ώρα με κράτησε επάξια

Γεύση: Κοινή θα έλεγα η γεύση (red raspberry)

Διαλυτότητα: Με ενα shake ειναι οκ

Συγκέντρωση: Εδώ στα στιμς μπορώ να πώ πως ήθελα κατι παραπάνω (κατα βάση πίνω συχνά καφε)!

SotosTheBoss
25-12-13, 15:54
Το είδα στα xtreme και να πω την αλήθεια και μόνο το κουτί μ κίνησε την περιέργεια

Αν το έχει δοκιμάσει κανένας άλλος κανένα review ;


Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

deadlifter
31-12-13, 14:14
αρκετα ικανοποιημενος και σε θεμα διεγερσης και σε θεμα αιματωσης ενα βημα μπροστα απο τον νο 370 της ιδιας εταιριας

Konstantinos5
31-12-13, 16:45
Πήρα τη μικρή συσκευασία (14 servings) για δοκιμή και είμαι αρκετά ευχαριστημένος με τα πριξήματα και την ένταση για περίπου 1 και 30 ώρα προπόνησης που κάνω. Μόλις μου τελειώσει μάλλον θα πάρω τη μεγαλύτερη συσκευασία με τα 30 servings.
A, γεύση cherry, τη βρίσκω αρκετά καλή.

Source Of Energy
31-12-13, 16:56
Και ναι έπειτα απο μιας βδομάδας + χρήση κατόπιν προπονήσεων έχω δει διαφορά και το προτείνω!!

Source Of Energy
31-12-13, 17:34
Σκεφτομαι επίσης να προσθέσω β-αλανίνη ποιά είναι η γνώμη σας??

GEOP13
31-12-13, 19:22
Σκεφτομαι επίσης να προσθέσω β-αλανίνη ποιά είναι η γνώμη σας??

είναι μέτριο το προϊόν οπότε δεν αξίζει να χαλάσεις επιπλέον χρήματα...

Source Of Energy
03-01-14, 15:26
είναι μέτριο το προϊόν οπότε δεν αξίζει να χαλάσεις επιπλέον χρήματα...

Βασικα επειδη δινει τα συστατικα ( κ την β αλανινη) σε blend, θεωρησα πως βαση προπονησης που κανω αν προσεθετα θα με ωφελουσε αρκετα στις επαναλληψεις!!
Εχεις να προτηνεις κατι καλυτερο να το στακαρω;;


Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

GEOP13
03-01-14, 22:03
εγώ αυτό που θα προτείνω είναι, αφού έχεις πάρει το συμπλήρωμα κατανάλωσε το και όταν τελειώσει ψάξε για κάτι καλύτερο.

sobral
03-01-14, 23:15
δεν καταλαβαίνω γιατί είναι κακό που λέτε. οκ σίγουρα κάποια θα ναι underdosed, αλλά τα βασικά είναι σε καλή ποσότητα πιστεύω. δηλ. β-αλανίνη +διεγερτικά δείχνει μια χαρά!;) Θα το δοκιμάσει σύντομα φίλος μου, οπότε θα πάρω μία άποψη. To δοκίμαζα άνετα αν άντεχα τα 300μίλι καφείνης, που δυστυχώς μου πέφτουν αρκετά.

sak
10-01-14, 17:13
Eγω το πηγα μεχρι 1,5 scopp. Το περιμενα πιο δυνατο απο αποψη διεργετικων αλλα ενταξει. Δεν κανει την διαφορα , σε εμενα τουλαχιστον, δινει ενα boost αλλα οχι κατι το αξιοσημειωτο (στο 1,5 scoop εχει και 450 καφεινη) . Απο pumps ειχα καλουτσικα αλλα περνω και το white blood αυτον το καιρο μαζι πριν την προπονηση. Απο γευση ντοματοζουμο στην κυριολεξια και διαλυεται δυσκολα! :| Βασικα στο θεμα focus, που με ενδιαφερει πιο πολυ απο ολα σε ενα pre workout, ηταν λιγο πιο πανω απο μετριο, προσωπικη αποψη παντα. 7/10

Source Of Energy
10-01-14, 21:39
Eγω το πηγα μεχρι 1,5 scopp. Το περιμενα πιο δυνατο απο αποψη διεργετικων αλλα ενταξει. Δεν κανει την διαφορα , σε εμενα τουλαχιστον, δινει ενα boost αλλα οχι κατι το αξιοσημειωτο (στο 1,5 scoop εχει και 450 καφεινη) . Απο pumps ειχα καλουτσικα αλλα περνω και το white blood αυτον το καιρο μαζι πριν την προπονηση. Απο γευση ντοματοζουμο στην κυριολεξια και διαλυεται δυσκολα! :| Βασικα στο θεμα focus, που με ενδιαφερει πιο πολυ απο ολα σε ενα pre workout, ηταν λιγο πιο πανω απο μετριο, προσωπικη αποψη παντα. 7/10

Μαλλον πινεις κ εσυ συχνα καφε για να θες εξτρα διεγερτικα:P σαν συνδιασμος ειναι ωραιος αυτος που κανεις με το white blood κ οντως σε pumps πρέπει να εισαι καλα!!



Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

killzonergr
13-01-14, 15:40
το χρησιμοποιω τωρα καμια βδομαδα επειδη θα ελεγα ειμαι πολλυ caffeine sensetive που λενε επερνα μισο σκουπ πριν την προπονηση σημερα θα δοκιμασω το 1.....ακομα ειχα να χρησιμοποιησω προπονητηκο για περιπο 2 μηνες με μισο σκουπ εκανα ποδια τρελη αιματοση και πολη ΥΠΕΡενταση τελειωσα ποδια εκανα και ωμους (και εκει πρηξημο )και εφυγα γτ επρεπε να φυγω ειχα κλιση 2 και 1/2 ωρες.(το πηρα στις 6 τελιωσα στις 8 και κατι και κοιμηθηκα 3 τα χαραματα και με το ζορι)
προσοχη σε αυτους που ειναι ευεσθητοι στην καφεινη θα ελεγα σχετικα καλο αν και εχω δοκιμαση καλυτερα και πιο φθηνα η συσκευασια με τα 14 σκουπ την πηρα 22.60

george1988
17-01-14, 00:28
Το συγκεκριμενο προιον ειναι πολυ δυνατο το δοκιμασα στα 2 σκουπ κ επαθα πλακα τοση τσιτα κ νευρα λιγες φορμουλες μεχρι τωρα.ασχολουμε καιρο με το αθλημα κ μπο3ω να το προτεινω ανεπεπιφυλακτα

george1988
17-01-14, 00:30
Εξαιρουμε τα ειδη απαγορευμενα

kostas kou
17-01-14, 01:21
ποσα σκουπ πηρες φιλε?
απο εξωτερικο το πηρες η απο τα εχτρεμε΄?

killzonergr
17-01-14, 18:10
ποσα σκουπ πηρες φιλε?
απο εξωτερικο το πηρες η απο τα εχτρεμε΄?

αρχικα επερνα μισο τωρα περνω 1 και πιστευω ειναι αρκετο κανει δουλεια το πηρα απo τα xtreme

sak
17-01-14, 18:39
ποσα σκουπ πηρες φιλε?
απο εξωτερικο το πηρες η απο τα εχτρεμε΄?

Eχει διαφορετικη εκδοση απο εξω και διαφορετικη απο Ελλαδα? :unsure:

george1988
18-01-14, 14:48
Απο εχτρεμε στα 37 ευρω εχει υδροχλωρικη β αλανινη κ κανει δουλεια σε συνδιασμο με τα υπολοιπα.τ8 μυρμιγκιασμα το ενιωθα στο κεφαλι.πολυ καλο προιον μπραβο στην εταιρια απο τις λιγες φορες που δεν πεταξα τα λεφτα μου για φορμουλα νιτρικου η οπως αλλιως την χαρακτηριζεται

Billys51
28-11-14, 23:59
Λοιπο παρελαβα την προηγουμενη εβδομαδα απο Αμερικη.. Το δοκιμασα στο 1 σκουπ και απολυτως τιποτα.Μετα απο 2 μερες δοκιμασα 1,5 παλι τιποτα και σημερα δοκιμασα στα 2 σκουπ (600μγ καφεινη) και παλι τιποτα απολυτως..Δν ανεβαινω παραπανω απο 2 σκουπ για κανεναν λογο (οχι οτι αμα ανεβω 8α δω τιποτα :P ).Να πω οτι δν πινω καφεδες καθολου για να παιξει θεμα ανοσιας στα διεργετικα και ειναι το πρωτο νιτρικο που δοκιμαζω.Απογοητευση σκετη..Θα μεινει στο ραφι εκτος αν βρω κανεναν που 8α δουλεψει πανω του και το χαρισω :green:

Petran84
31-07-15, 17:57
Στο 1,5 σκούπ μία ένταση την δίνει και κάτι πρηξιματάκια, αλλά δεν έχει κρεατίνη και αργινίνη αν θυμάμαι. Επίσης υπερβολική ποσότητα B12 και καφεϊνης στο ένα σκούπ πόσο μάλλον σε παραπάνω. Άλλο αρνητικό οι λίγες δόσεις που βγάζει... γενικώς μέτριο pre-workout.

Kostasgad
15-08-15, 20:32
Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα την x plode rippedcore( χωρις κρεατινη είναι) και μια κρεατινη της optimum. Σκέφτομαι να ξεκινήσω ένα μήνα, με το νιτρικο και τον άλλο μήνα να τον σταματήσω και να ξεκινήσω την κρεατινη. Και μετα ξανά το ίδιο, ένα μήνα νιτρικο ένα κρεατινη . Έτσι δεν θα χάνω και τα πρηξίματα και θα είμαι πιο συγκεντρωμενος στην προπόνηση. Είναι καλή ιδέα?

Feth
15-08-15, 20:34
Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα την x plode rippedcore( χωρις κρεατινη είναι) και μια κρεατινη της optimum. Σκέφτομαι να ξεκινήσω ένα μήνα, με το νιτρικο και τον άλλο μήνα να τον σταματήσω και να ξεκινήσω την κρεατινη. Και μετα ξανά το ίδιο, ένα μήνα νιτρικο ένα κρεατινη . Έτσι δεν θα χάνω και τα πρηξίματα και θα είμαι πιο συγκεντρωμενος στην προπόνηση. Είναι καλή ιδέα?

Εχεις ηδη ποσταρει την συγκεκριμενη ερωτηση σε άλλο τοπικ, γιατι την ξαναποστάρεις σε διαφορετικο τοπικ και δεν περιμενεις να πάρεις απαντηση εκει που την έκανες? Θα παρεις πιο γρηγορα μηπως?

beefmeup
15-08-15, 20:37
σωστο.
κ μετα τι σχεση εχει η ερωτηση που κανεις με το συγκεκριμενο προιον..
η ενοτητα αυτη ειναι για την αξιολογηση προιοντων δεν ειναι γενικες αποριες.


Kostasgad (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?21378-Kostasgad)

απαντησεις θα παρεις στο αλλο θεμα κ οχι απο εδω.

Kostasgad
15-08-15, 23:17
Sorry παιδιά. Κατά λάθος το ανέβασα εδώ. Ήθελα να το ανεβάσω στο ******** για μια δεύτερη γνώμη και ανέβασα και τα δύο σε αυτό το site.

RAMBO
06-02-16, 23:02
Το περνω εδω και κανα 2 βδομαδες,η γευση κερασι πολυ ωραια και με την διαλυτοτητα 7/10 ...Στο παρασυνθημα τωρα,μου βγαζει υπερενταση,απο πρηξιματα και φλεβα καλα και βγαζω καλη προπονηση χωρις κουραση,Αρκετα ευχαριστημενος θα ελεγα

Polyneikos
18-06-16, 17:01
To ξαναπήρα για την αλλαγή, μετά απο καιρό.
Γευση πολύ ωραία (cherry), ελαφριά, διαλυτότητα αψογη.
Μου δουλεύει πολυ καλά στα 2 scoops, μιας και έχω παei non stop για μια περιοδο τα προεξασκητικά :P