PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΑΑΣ? ΟΡΙΣΤΕ Η ΛΥΣΗ



cool_jonnys
03-11-08, 01:29
Υπεράνθρωπη διαφορά απο την πρώτη κιολας μέρα!!! με απλα μια whey! :box:

http://i293.photobucket.com/albums/mm48/cool_jonnys/0001.jpg[/img]

Ρε νομίζουν οτι Απευθύνονται σε μαλ**κες :chinese:

asdf
03-11-08, 01:35
Εγω για θυγατρικη της Muscletech την κοβω. Αμα ισχυει αυτο που νομιζω ειναι φυσιολογικο ολο αυτο το διαφημηστικο.

cool_jonnys
03-11-08, 01:41
Εγω για θυγατρικη της Muscletech την κοβω. Αμα ισχυει αυτο που νομιζω ειναι φυσιολογικο ολο αυτο το διαφημηστικο.

Είναι....

Fotis_Patra
03-11-08, 01:47
Τελικα με πισατε> θα την παρω!

RUHL
03-11-08, 09:10
απο την 1η μερα ε καλα ξεπερασε και την μασλετεκ μπραβο χαχαχαχαχχα τεζα παρε 10 κιλα :thumbsup:

Steve KinG STyLe
03-11-08, 15:11
ΧΑΧΑΧΑ κορυφη!!!!! :rolf: :rolf:

TRIANTAFYLLOU
03-11-08, 17:28
έ αυτό πάει πολύ αν το δούν άσχετοι μπορεί να το πιστέψουν και να ξεσκίσει σε πωλήσεις η εταιρία όταν καταλάβουν οτι είναι μούφα είναι αργα ήδη έχουν κονομήσει απο τρελές πωλήσεις και μετά η θα κλείσει η θα βγάλουν κάτι άλλο επαναστατικό προιόν , όπως γίνετε και με διάφορα όργανα γυμναστικής που υπόσχονται τρελά πράγματα . :box1: :spank:

peris
03-11-08, 17:50
εχω ηδη παραγγειλει 15 κουτια οποτε μεχρι τελος του ογκου θα κατεβω για το επομενο oplympia αναμενεινατε αποτελεσματα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

παντως τωρα περα απο τη πλακα οσο και αρχαριος να εισαι οσο και ασχετος απο γυμναστικη με βαση λογικη και μονο γινεται να το πιστεψεις?

απλα το βλεπουν λενε αφου εχει τετοια διαφημηση ε κατι αποτελεσμα θα εχει και πανε σα κοιμισμενοι και το παιρνουν εεεε καλα να παθουν :1laugh: :1laugh:

και αποτελεσμα να εχει λεμε τωρα και παλι απο τετοια διαφημηση και μονο δεν το κανεις το λαθος να το αγορασεις :cursing: :cursing: :cursing: :banghead: :banghead:

TRIANTAFYLLOU
03-11-08, 18:10
τα λέμε όμως εμείς που ξέρουμε για φανταστείτε πόσοι δεν γνωρίζουν τα αυτονόητα και δεν είναι να παρεξηγούμε γιατί υπάρχουν πολλά άτομα που στην προσπάθεια να έχουν κάποιο αποτέλεσμα κάνουν τα πάντα ,
όπως κάποτε μέσα στο γυμναστήριο κάποιος μεγάλος λέει σε έναν που τον κατέβαζα σε αγώνες πιτσιρικά χωρίς αας καμια 69 κιλά αλλά κομάτια τι κάνεις εσύ πές μου κανένα μυστικό να φτιαχτω και του λέει ο αθεόφοβος χωρίς να ξέρω βέβαια τίποτε θα βράζεις κάθε πρωί 5 ελιές και θα τις τρώς αλλά με άδειο στομάχι και προσοχή 5 μην πάρεις 4 η 6 δεν θα έχεις αποτέλεσμα και μάλιστα με πιάνει και μου λέει ηλία αν σε ρωτήσει πές του ναι , βέβαια δεν θα μπορούσα να τον κοροιδέψω τον άνθρωπο αλλά αυτός τις έτρωγε μέχρι που μια μέρα με ρώτησε πονηρα δείχνοντας οτι ξέρει το μυστικό που σε φτιάχνει και βέβαια του είπα οτι ο πιτσιρικάς τον είπε ψέματα , αλλά το κουφό είναι οτι μου είχε πει οτι είδε διαφορά .
φανταστείτε ανθυποβολή.

slaine
03-11-08, 18:38
:lol: :lol: :lol:
πάντως έιναι κάτι αντίστοιχο με μένα που δεν ήξερα παλιά και νόμιζα ότι αυτές οι παλιοπρωτείνες είναι αναβολικά και κακά πράγματα... :rabbit:

DeVito
03-11-08, 18:57
XaxaXaAx

tezaman
03-11-08, 21:03
Άλεξ τι να της κάνω τις 10 ρε? 2 σκούπ παράγγειλα... ένα το πρωί + 10 καθαρά μυικά κιλά, 1 μετά την προπόνηση + 15 καθαρά μυικά κιλά κ τσούπ σε έφτασα!! :green: :green:

μυρίζομαι την μάσκλτεκ να χτύπα με την nitroαναμπόλ whey hardcore που δεν θα χρειάζεται μια μέρα για να σε κάνει έτσι! θα σε κάνει πριν καν ρίξεις το σκούπ στο γάλα 8)

Ηλία αυτο με τισ ελιές όλα τα λεφτά!!!!!!!!! :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

KATERINI 144
03-11-08, 21:09
αλλος την παταει με τις ελιες και αλλος την παταει με τις πικραγγουργιές :notice:
ξερεται πως ο ρουλης εβραζε πικραγγούργια και επινε το χιμο?! :affraid:

TRIANTAFYLLOU
03-11-08, 21:53
αλλος την παταει με τις ελιες και αλλος την παταει με τις πικραγγουργιές :notice:
ξερεται πως ο ρουλης εβραζε πικραγγούργια και επινε το χιμο?! :affraid:

παντού υπάρχει ένας μύθος μονο που αυτό με τις ελιές έγινε μπροστά στα μάτια μου , εδώ άλλος τον έδινα ζαχαρίνη και του είχα πεί οτι είναι ρωσικα αναβολικά αλλά του είπα να τα καταπίνει κατευθείαν για να μη καταλάβει και είχε ανέβει 20 κιλά στον πάγκο σε 2 εβδομάδες.

peris
03-11-08, 22:06
αλλος την παταει με τις ελιες και αλλος την παταει με τις πικραγγουργιές :notice:
ξερεται πως ο ρουλης εβραζε πικραγγούργια και επινε το χιμο?! :affraid:

παντού υπάρχει ένας μύθος μονο που αυτό με τις ελιές έγινε μπροστά στα μάτια μου , εδώ άλλος τον έδινα ζαχαρίνη και του είχα πεί οτι είναι ρωσικα αναβολικά αλλά του είπα να τα καταπίνει κατευθείαν για να μη καταλάβει και είχε ανέβει 20 κιλά στον πάγκο σε 2 εβδομάδες. τι λες τωρα???

παντως θυμαμαι τοτε με τη φραπελια τι ειχε γινει τοτε ε?τα 3/4 της ελλαδας επινε φραπελια χαχαχαχα :lol: :lol:

tezaman
03-11-08, 22:06
τελικά ο ανθρώπινος εγκέφαλος είναι τρομερό εργαλείο :green:


παντως θυμαμαι τοτε με τη φραπελια τι ειχε γινει τοτε ε?τα 3/4 της ελλαδας επινε φραπελια χαχαχαχα :lol: :lol:

έχεις καρκίνο? φραπελια!

έχεις πρόβλημα στύσης? φραπελια!

έχεις γυναικομαστία? φραπελια!

μικρο πέος?? φραπελια!

μεγάλο πέος?? φραπελια!

μικρά βυζιά?? φραπελια!

δεν γουστάρεις τους αλβανούς? φραπελια! 8)

KATERINI 144
04-11-08, 00:40
αλλος την παταει με τις ελιες και αλλος την παταει με τις πικραγγουργιές :notice:
ξερεται πως ο ρουλης εβραζε πικραγγούργια και επινε το χιμο?! :affraid:

παντού υπάρχει ένας μύθος μονο που αυτό με τις ελιές έγινε μπροστά στα μάτια μου , εδώ άλλος τον έδινα ζαχαρίνη και του είχα πεί οτι είναι ρωσικα αναβολικά αλλά του είπα να τα καταπίνει κατευθείαν για να μη καταλάβει και είχε ανέβει 20 κιλά στον πάγκο σε 2 εβδομάδες.
ρε Ηλια, οχι και ζαχαρινη ρε, :green: :green: :green: αλλα σε καλο του βγηκε ε χαχχαχαχαχ
είχε ανέβει 20 κιλά στον πάγκο σε 2 εβδομάδες. :green: :green: :green:

peris
04-11-08, 00:57
τελικά ο ανθρώπινος εγκέφαλος είναι τρομερό εργαλείο :green:


παντως θυμαμαι τοτε με τη φραπελια τι ειχε γινει τοτε ε?τα 3/4 της ελλαδας επινε φραπελια χαχαχαχα :lol: :lol:

έχεις καρκίνο? φραπελια!

έχεις πρόβλημα στύσης? φραπελια!

έχεις γυναικομαστία? φραπελια!

μικρο πέος?? φραπελια!

μεγάλο πέος?? φραπελια!

μικρά βυζιά?? φραπελια!

δεν γουστάρεις τους αλβανούς? φραπελια! 8)
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf:
καλο χρηστο :awesome: :awesome:

cool_jonnys
05-11-08, 01:50
δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλα ο τυπος του διαφημιστικού εκτος οτι εγινε τούμπανο :bodybuilder2: σε μια ημέρα μαυρισε κ ολας! ρε λετε αυτη η whey να κανει και μαυρισμα??? :clown2: :clown2: :clown2:

tezaman
05-11-08, 01:55
πρέπει να του μεγάλωσε και το πουλί 8)

peris
05-11-08, 02:16
[quote="cool_jonnys"]δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλα ο τυπος του διαφημιστικού εκτος οτι εγινε τούμπανο :bodybuilder2: σε μια ημέρα μαυρισε κ ολας! ρε λετε αυτη η whey να κανει και μαυρισμα??? :clown2: :clown2: :clown2:[/quot

χαχαχαχαχχα :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

μου θιμιζει τη διαφημιση με το σαμπουαν 2 σε 1 που λεει και σαμπουαν και μαλακτικο :lol: :lol: :lol:

pepeismenos
07-11-08, 04:22
Παιδια πραγματικα αυτη η πρωτεινη οσα υποσχεται τα πραγματοποιει και με το παραπανω....το θυμαμαι σαν τωρα πριν 2 χρονι που σκεφτομουνα να παρω πρωτεινες για πρωτη φορα και αυτη ηταν η φθηνοτερη....και το θυμαμαι σαν τωρα ιμουν 72 κιλα......και σκεφτομουνα μια βδομαδα να την παρω να μην την παρω και τελικα την πηρα.....εε να μην μακρυγορω την βδομαδα που σκεφτομουνα να την παρω πηρα 3 κιλα και εφτασα στα 75....
πραγματικα υπερανθρωπα και υπερφυσικα αποτελεσματα...τρελαθικα πριν καν την ξεκινησω πιρα 3 κιλα....απο τοτε ειναι η αγαπημενη μου........αυτα που λεει δεν ειναι υποσχεσεισ αλλα δεσμευσεις....μιλαμε εχει ειδικουσ τηλεπαθιτικους μεταφορεις πρωτεινης που μεταφερονται με τη σκεψη μονο...δεν χρειαζεται ουτε καν να την αγορασεις......αμα την αγορασεις δεν βλεπεις αποτελεσμα μονο να την δεις και μετα ξυπνας την επομενη ετοιμοσς για ολυμπια.....πιστεψτε το και δεν θα χασετε....

tezaman
07-11-08, 13:03
χαχαΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχΑΧΑχΑΧΑχΑΧαχ

ωραίος ο φίλος πεπεισμένος :lol:

RAMBO
22-03-09, 15:58
:banghead::banghead::banghead:η μ***** παει συννεφο.ελεγα να την αγορασω παλιοτερα αλλα φοβηθηκα οτι δεν θα χωραω να βγω απο την πορτα:rolf:

vagg
23-03-09, 02:18
που το ξεθαψες ρε ραμπο????χαχααχαχ