PDA

Επιστροφή στο Forum : Στην IFBB o Κεφαλιανός ;;;



Muscleboss
03-11-08, 17:09
Ακούστηκε στους αγώνες της WABBA-ΠΕΣΔ η μη-συμμετοχή του Κεφαλιανού στο Battle of giants στη Νορβηγία και η συμμετοχή του σε ένανα αγώνα της Γερμανίας.

Ο αγώνας αυτός σύμφωνα με πληροφιρίες είναι της IFBB και θα αποτελέσει την προσπάθεια του Έλληνα αθλητή να περάσει στην μεγάλη επαγγελματική κατηγορία.

ΜΒ

peris
03-11-08, 17:12
:awesome: :awesome: :awesome: μακαρι γιατι το αξιζει εχει τρομερο ογκο και πολυ καλες αναλογιες και απο οτι ειδα και στις φοτογραφιες πριν δεν υστερει πολυ σε γραμμωση

alekoukosmyconian
03-11-08, 19:52
που να τον δεις από κοντα τον Κεφαλιανόι

απλά τα ΜΗΡΙΑΙΑ του δεν υπάρχουν ;)

RUHL
03-11-08, 20:32
Ο αγώνας αυτός σύμφωνα με πληροφιρίες είναι της IFBB και θα αποτελέσει την προσπάθεια του Έλληνα αθλητή να περάσει στην μεγάλη επαγγελματική κατηγορία.

Μακαρι γιατι χρειαζομαστε τετοια σωματα στην σωστη-γνωστη ομοσπονδια οπου πηγαινουν ολα τα μεγαλα ονοματα

Αλλα γηνετε? η θα φαει κανενα βαν απο την waba? ειναι και περιεργοι εδω και του επιτρεπετε η συμετοχη στην ιφββ ? ειναι ερασητεχνικος λογικα ο αγωνας που δηνει καρτα?

Οποιος ξερει η υποθετει τις λογικα απαντησεις στα πανω ας πει



απλά τα ΜΗΡΙΑΙΑ του δεν υπάρχουν
Και που ειναι πως θα παρει την καρτα :affraid: :affraid: :affraid: ?????






:lol: :lol: :lol: :lol:

KATERINI 144
03-11-08, 21:11
:awesome: :awesome: :awesome: μακαρι γιατι το αξιζει εχει τρομερο ογκο και πολυ καλες αναλογιες +1

alex gerolymatos
04-11-08, 00:25
γινετε στηνΓερμανια ενας αγωνας της ifbb οπου ο γενικος νικητης θα παρει μια επαγγελματικη καρτα ο Μιχαλης αποφασισε οτι θα το προσπαθηση με αυτον τον τροπο να βρεθει στην Αμερικη σε καποιον μεγαλο επαγγελματικο αγωνα εμεις σαν NAC και το ιδιο και η WABBA φανταζομε τον στηρηζουμε σε οποιαδηποτε αποφαση ειτε αποδειχθη σωστη ειτε οχι και ειμαστε παντα προθυμοι να βοηθησουμε.

KATERINI 144
04-11-08, 00:44
^^ ετσι :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
04-11-08, 00:47
έχει δυνατότητες να πάει καλά αλλά παίζονται και παιχνίδια πολιτικής στην ifbb και γενικά όπου υπάρχουν συμφέροντα .
απλά το να πάρει την κάρτα δεν σημαίνει τίποτε έχω δεί απο πρώτο χέρι τι παιχνίδια παίζονται και είχα γράψει σε κάποιο τόπικ όπως έχω δει και έχω πιάσει πως είναι αυτή η περιβόητη κάρτα , απλά μετά θα πρέπει αποκλειστικά να ανήκει στην ifbb και λογικό θα είναι αφου σαν επαγγελματίας θα έχει απαιτήσεις άρα θα πρέπει να έχει και υποχρεώσεις.

εμένα πάντα γνώμη μου βέβαια, θα προτιμούσα να κάνει μια καλή προετοιμασία όπως πιστεύω τωρα είναι καλά και αυτές τις μέρες μπορεί να πετύχει το τέλειο γιατί το έχει και να πήγαινε στο mr universe nabba που είναι ένας ιστορικός αγώνας και όχι να κερδίσει απλά το ερασιτεχνικό αλλά το επαγγελματικό και να πάρει το εισιτήριο για επαγγελματίας της ifbb,εκεί είναι δεδομένο οτι θα φάει ρήξιμο στην αρχή είναι πολιτική και νόμος εδω έφαγαν αθλητές γένημα θρέμα της ifbb, οπότε και κάτι στραβά να πάει σαν αρχή θα έχει και έναν τίτλο με ιστορία και κύρος όπως τόσα παραδείγματα έχουμε αθλητών που απο το γιουνιβερς έφτασαν στο ολύμπια.

και γράφτηκαν στο πάνθεον των νικητών γιουνιβερς μπορεί κάποιος να το δεί για ποιά ονόματα μιλάμε στο nabba-international.com όπου φαίνονται όλοι οι νικητές επαγγελματίες και μη.
είναι μια ηθική ικανοποίηση .

Muscleboss
04-11-08, 12:24
οι ευχές όλων μας μαζί του... αν τα καταφέρει ο Μιαχάλης θα πρόκειται για ΤΕΡΑΣΤΙΑ ελληνική επιτυχία...

ΜΒ

billys15
04-11-08, 16:26
Μακαρι να πετυχει! Το ευχομαι! ΠΡΕΠΕΙ να παει Αμερικη να παιξει,γιατι πιστευω οτι εχει αρκετους 8)

Spyro D
04-11-08, 21:25
Καλη τυχη στο παιδι!πραγματι.....αν τον δειτε απο κοντα......ειναι απο αλλο πλανητη!! :affraid:

Polyneikos
05-11-08, 11:55
έχει δυνατότητες να πάει καλά αλλά παίζονται και παιχνίδια πολιτικής στην ifbb και γενικά όπου υπάρχουν συμφέροντα .
απλά το να πάρει την κάρτα δεν σημαίνει τίποτε έχω δεί απο πρώτο χέρι τι παιχνίδια παίζονται και είχα γράψει σε κάποιο τόπικ όπως έχω δει και έχω πιάσει πως είναι αυτή η περιβόητη κάρτα , απλά μετά θα πρέπει αποκλειστικά να ανήκει στην ifbb και λογικό θα είναι αφου σαν επαγγελματίας θα έχει απαιτήσεις άρα θα πρέπει να έχει και υποχρεώσεις.

εμένα πάντα γνώμη μου βέβαια, θα προτιμούσα να κάνει μια καλή προετοιμασία όπως πιστεύω τωρα είναι καλά και αυτές τις μέρες μπορεί να πετύχει το τέλειο γιατί το έχει και να πήγαινε στο mr universe nabba που είναι ένας ιστορικός αγώνας και όχι να κερδίσει απλά το ερασιτεχνικό αλλά το επαγγελματικό και να πάρει το εισιτήριο για επαγγελματίας της ifbb,εκεί είναι δεδομένο οτι θα φάει ρήξιμο στην αρχή είναι πολιτική και νόμος εδω έφαγαν αθλητές γένημα θρέμα της ifbb, οπότε και κάτι στραβά να πάει σαν αρχή θα έχει και έναν τίτλο με ιστορία και κύρος όπως τόσα παραδείγματα έχουμε αθλητών που απο το γιουνιβερς έφτασαν στο ολύμπια.

και γράφτηκαν στο πάνθεον των νικητών γιουνιβερς μπορεί κάποιος να το δεί για ποιά ονόματα μιλάμε στο nabba-international.com όπου φαίνονται όλοι οι νικητές επαγγελματίες και μη.
είναι μια ηθική ικανοποίηση .

Hλία ο Silvio Samuel δεν είχε πάρει το παγκόσμιο στην NAbba;
Τώρα τον βλέπουμε στα πρώτα του Mr Olympia να χτυπάει 6η - 7η θέση.

TRIANTAFYLLOU
05-11-08, 16:11
δεν είμαι σίγουρος αλλά πάντα ένας τίτλος με κύρος μετράει σε κάποιον που θέλει να γίνει επαγγελματίας .
αλλά μετράνε πάρα πολύ οι δημόσιες σχέσεις παλιά είχαν την εύνοια όσοι ήταν κοντά στον γουάιντερ και έκαναν και διαφήμιση τα προιόντα του .
είπαμε σ αυτά τα επίπεδα όλοι είναι καλοί και πάντα υπάρχει δυνατότητα τον 3ο να τον βάλεις πρώτο τον 5ο τρίτο κ.ο.κ όλα είναι θέμα πολιτικής και δημοσίων σχέσεων , εδώ συμβαίνουν στούς ερασιτέχνες δεν θα γίνονται στούς επαγγελματίες .

alex gerolymatos
05-11-08, 17:27
O silvio ειχε παρει παγκοσμιο στην NABBA INTERNATIONAL το 2004 στην Κρητη,τον ανακαλυψε η ifbb o De millia τοτε και τον πηρανε αμερικη,τωρα εαν αυτη η κινηση του Μιχαλη ειναι σωστη η οχι δεν θα πω την γνωμη μου αφου γνωριζο παρα πολυ καλα τα κυκλωματα στην ifbb,να σας αναφερο μονο οτι ο ANDREAS FREY kai o SAMY AL HADAT εχουν απορειψη προταση να πανε Αμερικη.
Αλλα οπως ειπαμε ο Μιχαλης ειναι σπουδαιος αθλητης και ανθρωπος οτι λοιπον και να κανει σωστο η λαθος πρεπει ολοι να τον στηριζουμε.

argyrakis
05-11-08, 21:38
Καλή επιτυχία στον Μιχάλη

ioannis1
06-11-08, 00:36
+1 :thumbsup: