PDA

Επιστροφή στο Forum : Xαιρετισμός στο bodybuilding.gr



nicksigalas
04-11-08, 14:01
Καλημερίζω όλον τον κόσμο του forum του bodybuilding.gr.
Είμαι ο Νίκος Σιγάλας,καποιοι από εσάς ήδη ίσως με γνωρίζουν και θα χαρώ να τα ξαναπούμε,
όπως βλέπω μπαίνουν εδώ ο Τριανταφύλλου,Αργυράκης,Αναγνώστου,Νομικού και αλλοι πολλοί φίλοι καλοί.
Γεια σας παιδιά,τα φιλια μου και τους χαιρετισμούς μου !!
Επίσης στον αγώνα MR ΟΔΥΣΣΕΙΑ που διοργανώσαμε την Κυριακή στις 2.11.2008 ,με επιτυχία θελω να πιστεύω και πολύ καλό επίπεδο,γνώρισα και κάποια παιδια από εδώ ,τον Παναγιώτη(muscleboss)και την παρέα του,σας χαιρετώ επίσης!
Δώστε μου λίγο χρόνο να κατατοπιστώ σιγα σιγά στην πολύ καλη δουλειά που έχει γινει στο forum αυτο και θα μπαίνω όσο συχνά μου επιτρεπουν οι υποχρεώσεις μου να μιλαμε και να ανταλάσσουμε απόψεις.
Αυτα προς το παρόν,με εκτίμηση,Σιγάλας Νίκος.

stavro
04-11-08, 14:35
καλως ηρθες
ελπιζω να μοιραστεις μαζι μας τις γνωσεις και τις εμπειριες σου :wave: :wave:

Muscleboss
04-11-08, 14:43
κ. Σιγάλα, καλώς μας ήρθατε, και τιμή μας να σας έχουμε εδώ μαζί μας. :thumbup:

Για τους νεότερους ο Νίκος Σιγάλας είναι πρωταθλητής και οργανωτικό μέλος της WABBA-ΠΕΣΔ. Όποιοι έχουν παρακολουθήσει αγώνες της WABBA-ΠΕΣΔ έχουν ακούσει σίγουρα τη φωνή του στο μικρόφωνο.

Περιμένουμε με την πρώτη ευκαρία και ένα θέμα με φωτογραφίες από αγώνες σας. :bowdown: :bowdown: :bowdown:

ΜΒ

tezaman
04-11-08, 15:08
κ. Σιγάλα, καλώς μας ήρθατε, και τιμή μας να σας έχουμε εδώ μαζί μας. :thumbup:

Όπως τα λέει ο μπός είναι :green: καλός ήρθες :wave:

Polyneikos
04-11-08, 15:17
καλώς ήρθες Νίκο,ευελπιστούμε τώρα που τελειωσες με τον αγώνα να είσαι ενεργό μέλος
και να μοιραστεις μαζί μας τις εμπειρίες ,τις γνώσεις και τις αναμνησεις σου !!!

Kntrns_MD
04-11-08, 15:37
καλωσήρθες Νίκο!

Ημουν και εγώ στον αγώνα του MR-Οδυσσεια την περασμενη κυριακή με τα παιδιά, αλλά μάλλον δε σε πρόλαβα να σε χαιρετίσω.

περιμένουμε φωτογραφίες :bodybuilder2:

NASSER
04-11-08, 15:44
καλωσορισες Νικο και τιμη μας να σε εχουμε στο φορουμ μας. :wave:

TRIANTAFYLLOU
04-11-08, 16:07
γειά σου ρε νικόλα παλιόφιλε μεγάλη χαρά και εκπληξη που σε είδα στο φόρουμ να είσαι πάντα καλά και να τα λέμε εστω και απο δω όποτε μας δίνετε ευκαιρία .

με τον νίκο παιδιά γνωριζόμαστε καμια εικοσαετία πηγαίναμε μαζί σε αγώνες και σε αποστολές στο εξωτερικό είμασταν τότε στην ifbb .ήταν πολύ καλός αθλητης και σαν άνθρωπος πάντα ευχάριστος στην παρέα ,αλλά επειδή κάποιος δεν μπορεί να είναι για πάντα αθλητης εκείνο που μένει τελικά είναι η ποιότητα του ανθρώπου και αυτό έχει ο νίκος και αν και δεν βλεπόμαστε τακτικά χαίρομαι κάθε φορά που θα τον δώ γιατί είναι ο ίδιος.

καλώς ήρθες στην παρέα μας νίκο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

billys15
04-11-08, 16:22
Καλως μας βρηκες και ελπιζω να μοιραστουμε διαφορες αποψεις και μυστικα!

P.S.: Μιλαω παντα στον ενικο γιατι μια παρεα ειμαστε :D

slaine
04-11-08, 16:30
Καλώς ήρθατε! Τιμή μας και χαρά μας να είστε στην παρέα μας!
:welcome:

KATERINI 144
04-11-08, 17:40
Καλώς ήρθατε! Τιμή μας και χαρά μας να είστε στην παρέα μας!
:welcome:+1 :rocking:

nickcompact
06-11-08, 00:03
καλη αναβαθμιση για το forum.... :thumbsup:

peris
06-11-08, 00:08
καλως ηρθατε και απο εμενα τιμη μας να σας εχουμε στο φορουμ

nicksigalas
06-11-08, 13:32
Σας ευχαριστώ όλους για την τιμή που μου κάνατε και για τα καλά σας λόγια ελπίζω να τα λέμε με όλα τα παιδιά αλλά και με φίλους που έχουμε περάσει απίστευτα καλά σε αγώνες στο εξωτερικό να ξέρεις Ηλία μου ότι σε σέβομαι και σε αγαπαω πάρα πολύ .'επίσης ευχαριστώ τα παιδιά που ταξίδεψαν και ηρθαν στον αγώνα τις Πεσδ Wabba τιμή μας

RUHL
06-11-08, 15:11
Καλώς ήρθατε! Τιμή μας και χαρά μας να είστε στην παρέα μας!
:welcome:+1 :rocking:
+1

ioannis1
07-11-08, 00:03
νικο ηταν μια πολυ ευχαριστη εκπληξη για μενα και το φορουμ.τιμη μας που εισαι εδω.σε γνωριζω πολλα πολα χρονια απο τους αγωνες και ειλικρινα σε θαυμαζα.παντα ειχες μια καταπληκτικη γραμμωση και συμετρια.οι γνωσεις και η εμπειρια σου μας ειναι πολυτιμη.πανο πιστευω εσυ εισαι πισω απο την κινηση αυτη και πολυ χαρηκα που εχουμε τον νικο εδω. :thumbsup: :wave:

ioannis1
07-11-08, 00:09
περιμενουμε φωτογραφικο υλικο εννοειτε... :green:

argyrakis
08-11-08, 21:34
Γεια σου Νίκο καλώς ήρθες στην παρέα μας

ioannis1
09-11-08, 19:43
γεια σου και σε σενα στρατο... :wave:

nicksigalas
10-11-08, 12:20
Φιλε Στρατο να εισαι καλα μου λενε τα καλυτερα για σενα οτι εχεις φτιαξει απιστευτες μαζες ειλικρινα χαιρομαι παρα πολυ γιατι εισαι απο τους αθλητες που πανω απο ολα εχουν ηθος αλλα και απιστευτες δυνατοτητες να φτανουν στις ΚΟΡΥΦΕΣ :clap:

Polyneikos
10-11-08, 13:24
Συμφωνω και επαυξανω για τον Στράτο,είναι τρομέρος!!
Πάντως Νίκο καλα θα κάνεις να αρχίσεις να κατεβαινεις προς το υπογειο με τις φωτογραφίες σου γιατί θελουμε κι αλλες από τον παλιο καλο καιρό!!! :hantel:

Muscleboss
10-11-08, 13:25
Συμφωνω και επαυξανω για τον Στράτο,είναι τρομέρος!!
Πάντως Νίκο καλα θα κάνεις να αρχίσεις να κατεβαινεις προς το υπογειο με τις φωτογραφίες σου γιατί θελουμε κι αλλες από τον παλιο καλο καιρό!!! :hantel:

+1 θέλουμε φωτος να βάλουμε και στη κεντική σελίδα

nicksigalas
11-11-08, 20:22
Με την πρωτη ευκαιρια φιλε κωστα θα βαλουμε λιγες φωτογραφιες στο FORUM να μην το ξεφτιλησουμε κιολας σας ευχαριστω παντως για την τιμη που μου κανεται ευχαριστω επισης και τον IOANNH 1 για τα καλα του λογια .Ελπιζω οταν εχουμε ευκαιριες και ξεκλεβουμε λιγο χρονο απο τις δουλειες μας να τα λεμε τοπικ να σχολιαζουμε και να αναλυουμε αγωνες που εγιναν αλλα και που θα γινουν.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ FORUM :eleph: