PDA

Επιστροφή στο Forum : T3 Dried Guggulsterone (SAN)



mantus3
05-11-08, 15:56
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6698&stc=1&d=1258539109

καλησπερα παιδια. εχει παρει κανενας το εν λογο πρωιον? και αν ναι κατα ποσο εμεινε ευχαριστιμενος?


δεν ξερω αμα ειναι το σωστο μερος για να τοποθετισω το ελ λογο ποστ καθος αυτο το Τ3:moderator: με προβληματιζει λιγο... αμα ειναι λαθος το μερος παρακαλω να μεταφερθει

RUHL
05-11-08, 18:59
μονο τα συστατικα βαλε αν ειναι να δουμε αν και απο οτι λεει εξω καταλαβα και προτηνω να μην το παρεις και παρε ενα αλλο το εχω ποσταρει πιο κατω επειδη αυτο σκετο δεν κανει και πολλα αυτα περι ανεβασματα κτλ μονο κατι ινδικες πολυ παλιες ερευνες στις προσφατες μονο κακο κανει παρα καλο αλλα μαζι με ενα αλλο κανει δουλεια λενε μερικοι guru

βλεπε τοπικ κατι legal εγραψα κατι τετοια δεν θυμαμε :lol: καπου πιο κατω

tezaman
05-11-08, 19:05
μ
κατι legal εγραψα
κατι τετοια
δεν θυμαμε :lol:
καπου πιο κατω
κατατοπιστικότατος 8)

slaine
05-11-08, 19:43
πόσταρε τα συστατικά. προσοχή με τις ορμονες του θυρεοειδή :2guns:

mantus3
05-11-08, 20:27
Supplement Facts:

Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 90
Amount Per Serving % Daily Value*
99.9% Pure Synthetic Guggulsterones
(Specifically Standardized For 55% Z & 45% E) 20 mg

το θεμα ειναι αυτα τα "guggulsterones" υποτιθετε οτι αυξανουν την t3 (μετατρεποντε) η προωθουν την παραγογη της?

Bane
28-11-08, 01:25
Guggul=bad stuff. Εκτος αν σας αρέσει η ιδέα των αντιανδρογόνων

tezaman
28-11-08, 01:27
πάνω απόλα είμαστε άντρες 8)

panakos
28-08-11, 11:26
παιδια δεν ξερω αν το γραφω σε σωστη κατηγορια(πιστευω πως το γραφω).πηγα στα xtr και μου δωσαν δωρο αυτο το συμπηρωμα!:unsure:
αλλα νομιζω επηραει τον θυροειδη!ετσι δεν ειναι??

beefmeup
28-08-11, 14:04
στο περιπου,μπορει ναι μπορει κ οχι..
ενα φυτικο σκευασμα ειναι,που αποσο εχω δει τουλαχιστον υπαρχουν καποιες ενδειξεις οτι μπορει να επειρεαζει λιγο τον θυροειδη αλλα δεν υπαρχει κατι ξεκαθαρο..

panakos
28-08-11, 14:17
στο περιπου,μπορει ναι μπορει κ οχι..
ενα φυτικο σκευασμα ειναι,που αποσο εχω δει τουλαχιστον υπαρχουν καποιες ενδειξεις οτι μπορει να επειρεαζει λιγο τον θυροειδη αλλα δεν υπαρχει κατι ξεκαθαρο..

βασικα μου το δωσαν επιδη ειχε ληξει πριν ενα μηνα περιπου και μου ειπαν οτι και να το παρω δεν πειραζει αλλα δεν θελω να το χρησιμοποιησω οποτε θα το σουταρω στα σκουπιδια...
δεν ειναι για να παιζουμε με τον θυροειδη...

παντως στα χτρ δινουν πολλα δωρα που εχουν ληξει πριν λιγο καιρο.....
θα προτιμουσα να μου διναν μια πρωτεινουλα παντως:P:P::P