PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαιρετω!!!



Tani Mc'Roth
06-11-08, 00:41
Καλησπερα σας!!
Ονομαζομαι Χριστινα και ειμαι Judoka.
Το forum μου το γνωστοποιησε ο slaine.
Περα απο το judo κανω και ενδυναμωση ξεχωριστα με ενα ειδικο προγραμμα της αρσης βαρων!!
Αυτα απο μενα,καλως σας βρηκα!! :hantel:

ioannis1
06-11-08, 00:43
καλως το κοριτσι.χρειαζομαστε και τη γυναικεια παρουσια εδω .καλα ποστς.

slaine
06-11-08, 00:47
καλώς το χριστινάκι! :thumbsup:

παίδες μη την ακούτε, είναι στην εθνική άρσης βαρών και τζούντο. σε λίγες μέρες θα κατέβει και σε αγώνα (έστω και σαν απλή συμμετοχή) :wink:

χεχεχε τα'βγαλα όλα στη φόρα!!! :P :green:

RUHL
06-11-08, 00:47
Το forum μου το γνωστοποιησε ο slaine.
Eκανε και μια σωστη δουλεια μετα απο κατι μηνες που ειναι εδω μεσα :lol: :lol: ενταξη σλαινε γλυτωσες το BAN τωρα :green:

Περα απο το judo κανω και ενδυναμωση ξεχωριστα με ενα ειδικο προγραμμα της αρσης βαρων!!

Και με προυπηρεσια :chinese: :chinese: καλο αυτο
γραψε και το προγραμμα καπου να δουμε τι κανεις οπως παντα θα κρινουμε με καλη προθεση :smash: :smash: :green: :drunken: :green:

καλα επειδη ακουγαμε διαφορα οτι ειναι βαρετοι εδω μεσα(συμφωνω και εγω ολο για προπονησεις πρωτεινες και συμπληρωματα μηλανε ολη μερα φτανει πια :lol: )
να παρε αυτο θα σου φανει χρησιμο
http://forum.bodybuilding.gr/viewforum.php?f=22


α ναι welcome

ioannis1
06-11-08, 00:49
σε ποι κατηγορια; ενδιφερον.μπραβο .

RUHL
06-11-08, 00:49
παίδες μη την ακούτε, είναι στην εθνική άρσης βαρών και τζούντο. σε λίγες μέρες θα κατέβει και σε αγώνα
Ενταξη να μαθουμε και τιποτα :geek: λεμε τωρα :lol: :P :lift2hand:

KATERINI 144
06-11-08, 00:53
αν δε σου ειπε ο slaine Χριστινα εδω μεσα εχουμε και δυο τρις χαζους, απλος μη τους δινεις σημασια!

πλακα κανω?! :chinese:

welcome, :welcome:

RUHL
06-11-08, 00:55
αν δε σου ειπε ο slaine Χριστινα εδω μεσα εχουμε και δυο τρις χαζους, απλος μη τους δινεις σημασια!

πλακα κανω?! :chinese:

welcome, :welcome:

Ο ενας ειναι με μουστακι :chinese:
ο αλλος με προπελα :chinese:
και ο αλλος :chinese: ειναι :rolf: τον γνωρηζει πολυ καλα ο σλαινε :lol:

Tani Mc'Roth
06-11-08, 00:56
Thanks guys για το ζεστο welcome!!
Αυτη την περιοδο δυστυχως κανω μονο ενδυναμωση και λιγο μπασκετ!
Το προγραμμα μου αλλαζει σχεδον καθε 3 βδομαδες..
Αυτην την περιοδο κανω βαθεια αρρασε κι επωλε!!!
Ειναι αγωνες ειναι καθαρα για την εμπειρια και την συμμετοχη(ασχετα που θα παρω μεταλλιο :P )
Οποτε slaine μου εκανες promotion δεν με ξεμπροστιασες!!! :rolf:
Μην στεναχωριεστε τους spamikous θα τους αγνοω... :P

KATERINI 144
06-11-08, 00:58
αν δε σου ειπε ο slaine Χριστινα εδω μεσα εχουμε και δυο τρις χαζους, απλος μη τους δινεις σημασια!

πλακα κανω?! :chinese:

welcome, :welcome:

Ο ενας ειναι με μουστακι :chinese:
ο αλλος με προπελα :chinese:
και ο αλλος :chinese: ειναι :rolf: τον γνωρηζει πολυ καλα ο σλαινε :lol:
ενας ακομα νομιζει πως ειναι ο mr o αλλα μονο στη φατσα μιαζει με τον κατλερ, απο σωμα τιποτα :chinese:

:green:

TRIANTAFYLLOU
06-11-08, 01:01
επιτέλους αρωμα γυναίκας στο φόρουμ καλώς ήρθες και απο μένα χριστινάκι και μακάρι να σου φανεί χρήσιμο το φόρουμ , τα βάρη είναι η βάση για όλα τα αθλήματα απλά με διαφορετικό συνδιασμό ανάλογα με τις απαιτήσεις του κάθε αθλήματος . :wave:

ένα μπράβο και στον σλάιν που είναι άξιος εκπρόσωπος του φόρουμ και τηρεί αυτά που υπόσχετε .
έτσι να τα βλέπουν οι τυχόν αμφισβητίες :thumbsup:

slaine
06-11-08, 01:01
προπονητής της είναι ο Δημήτρης Ζαρζαβατσίδης για όσους γνωρίζουν :chinese:

RUHL
06-11-08, 01:04
ακομα δεν μπηκε την ειπε στον τεζα χααχχααχχαα

Μην στεναχωριεστε τους spamikous θα τους αγνοω.
:rolf: :rolf: :rolf:

δεν πειραζει τεζα μην μασας :lol:

Tani Mc'Roth
06-11-08, 01:05
Αχ βρε slaine ενα ονομα ειπες να γραψεις αλλα κι αυτο το σκοτωσες.. :rolf:
Οποτε καλυτερα να πραττεις παρα να μιλας!! :P
Ζαρζαβατσιδης για οσους γνωριζουν!!!

tezaman
06-11-08, 01:06
ο αλλος με προπελα :chinese:


Λίγα για την προπέλα μου Ρούλη 8)

Χριστινάκι καταρχάς καλός ήρθες :wave:

για πες και εσύ στα παιδιά πόσο σέξι βρίσκετε εσείς οι γυναίκες τους άνδρες με προπέλες ( παπιγιόν ) γιατί μερικοί εδώ μέσα δεν έχουν ιδέα 8)

σλέιν ελπίζω να μην έφτιαξες εσύ ο ίδιος την υποτιθέμενη Χριστίνα για να εξιλεώσεις την εαυτό σου από το ροζ σκάνδαλο :shifty:


τα βάρη είναι η βάση για όλα τα αθλήματα

το τάβλι μετράει σαν άθλημα Ηλία?

RUHL
06-11-08, 01:08
σλέιν ελπίζω να μην έφτιαξες εσύ ο ίδιος την υποτιθέμενη Χριστίνα για να εξιλεώσεις την εαυτό σου από το ροζ σκάνδαλο
ΑΜΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ
:shock: :affraid: :shock: :affraid: :shock: :affraid: :shock: :affraid: κατσε να φωναξουμε την ασφαλεια να δουμε κανενα ip :lol: :lol:

Δεν γλυτωνεις σλαινε :smash:

slaine
06-11-08, 01:10
νταξ' μη βαράς! το διόρθωσα!!! :roll:

προς τεζαμαν :spank:

tezaman
06-11-08, 01:11
ακομα δεν μπηκε την ειπε στον τεζα χααχχααχχαα

Μην στεναχωριεστε τους spamikous θα τους αγνοω.
:rolf: :rolf: :rolf:

δεν πειραζει τεζα μην μασας :lol:

χμμμ αυτο θα το κρατήσω ως αποδεικτικό στοιχείο πως ο σλέιν κρύβετε πίσω από όλα 8)

Tani Mc'Roth
06-11-08, 01:11
Κοιτα tezaman επειδη οι γονεις μου ειναι στον χωρο των ξενοδοχειων,του σερβις και γενικοτερα του savoire virve,θεωρω πως το παπιγιον δεν ειναι για ολους..Σε ορισμενους παει κι δειχνουν γοητευτικοι και αλλους τους κανει να φαινονται σπασικλακια..
Για σενα τωρα ενα εχω να πω...Go get them boy!!!(απλα με διαφορετικο χρωμα..) :P :o

RUHL
06-11-08, 01:15
Κοιτα tezaman επειδη οι γονεις μου ειναι στον χωρο των ξενοδοχειων,του σερβις και γενικοτερα του savoire virve,θεωρω πως το παπιγιον δεν ειναι για ολους..Σε ορισμενους παει κι δειχνουν γοητευτικοι και αλλους τους κανει να φαινονται σπασικλακια..
Για σενα τωρα ενα εχω να πω...Go get them boy!!!(απλα με διαφορετικο χρωμα..) :P :o

Nα κανουμε μεταφραση

Σε ορισμενους παει κι δειχνουν γοητευτικοι και αλλους τους κανει να φαινονται σπασικλακια..
1-0

Για σενα τωρα ενα εχω να πω...Go get the boys!!!(απλα με διαφορετικο χρωμα..)
2-0(ειδικα αυτο αχχαχα)

αν μετρησεις και αυτο με τους σπαμερ τεζα :lol: δεν σε βλεπω καλα :P

TRIANTAFYLLOU
06-11-08, 01:16
[/quote]

το τάβλι μετράει σαν άθλημα Ηλία?[/quote]

είναι πώς το βλέπει κανείς αν υιοθετήσουμε το ρητό νούς υγιείς εν σωματι υγιεί τότε η γυμναστική με βάρη κάνει καλό και στο μυαλό άρα βοηθάει και σε αθλήματα που είναι καθαρά εγκεφαλικά όπως και το σκάκι .

βλέπω όμως ξαφνικά άνοιξε η όρεξη για κουβεντολόι καλό σημάδι αυτό .

peris
06-11-08, 01:17
καλωσ ηρθες και απο μενα οντως το φορουμ χρειαζεται και τις γυναικειες παρουσιες γιατι βαρεθηκα να βλεπω συνεχεια ποστ του ruhl :lol: :lol:

καλη συνεχεια σε αυτο που κανεις και ελπιζω να πας οσο καλα θελεις στους αγωνες που εχεις :welcome: :welcome: :wave: :wave:

slaine εκανες και μια καλη δουλεια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :green: :green:

Tani Mc'Roth
06-11-08, 01:18
Tezaman σε συκοφαντουν επειδη εχεις μια διαφορετικη αντιληψη ντυσιματος απο τους υπολοιπους που νομιζουν πως φορωντας κολλητακια μπλουζακια για να φαινονται οι τραπεζοειδεις και οι τρικεφαλοι θα ειναι οι γοητευτικοι και καρδιοκατακτητες.. :P
Σε μια γυναικα μετραει κι ο αερας(χωρις τουπε) αλλα και η προσωπικοτητα..
Οι δηθεν που δεν κλεινουν αλε στις παραλιες για επιδειξη!!! :rolf: :P
Σε ευχαριστω peris!!! :o

peris
06-11-08, 01:20
χρηστο τελικα το παπιον επιασε τοπο ε? ασε το ruhl να λεει :lol: :lol: :lol:

KATERINI 144
06-11-08, 01:21
Σε μια γυναικα μετραει κι ο αερας(χωρις τουπε) αλλα και η προσωπικοτητα..
τη σας ελεγα ρε νεοι?! :wink: τα βλεπεται?! :chinese:

RUHL
06-11-08, 01:22
Tezaman σε συκοφαντουν επειδη εχεις μια διαφορετικη αντιληψη ντυσιματος απο τους υπολοιπους που νομιζουν πως φορωντας κολλητακια μπλουζακια για να φαινονται οι τραπεζοειδεις και οι τρικεφαλοι θα ειναι οι γοητευτικοι και καρδιοκατακτητες.. :P
Σε μια γυναικα μετραει κι ο αερας(χωρις τουπε) αλλα και η προσωπικοτητα..
Οι δηθεν που δεν κλεινουν αλε στις παραλιες για επιδειξη!!! :rolf: :P
Σε ευχαριστω peris!!! :o

χεχεχε περι οταν τα λεγα εγω :rolf: :rolf: :rolf:


σλαινε αυτη ειναι απο βορεια ελλαδα που ελεγες που ελεγες?

α ναι σκουωτ ποσα εχεις? :cyclops: :squat:

peris
06-11-08, 01:24
τι οταν τα ελεγες εσυ ρε? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εσυ τα αντιθετα ελεγες :green: :green:

οποτε χρηστο κοψε τα γυμναστηρια και ριχτο στη μοδα με το κοστετσο χορηγο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tani Mc'Roth
06-11-08, 01:25
Records!!
Αρρασε:42,5 κιλα(το 45 ερχεται πριν τα χριστουγεννα)
Επωλε Ζετε: 55(το 57,5-60 ερχεται κι αυτο)
Ποδια πισω: 65κιλα
Ποδια μπροστα:57,5κιλα
Διευκρινηση τα κιλα ειναι με την μπαρα!!
Δεν ειπα πως ενα γυμνασμενο σωμα δεν ειναι ωραιο κι ελκυστικο προς Θεου!!
Ειπα οτι οι φουσκωμενοι απο το στηθος κι πανω ειναι δυσαναλογοι και χαλανε την αρμονια του ανθρωπινου σωματος και το παιζουν arnold!!! :P

KATERINI 144
06-11-08, 01:26
περι σε εχει στα κιλα νομιζω!! :chinese:

RUHL
06-11-08, 01:29
Records!!
Αρρασε:42,5 κιλα(το 45 ερχεται πριν τα χριστουγεννα)
Επωλε Ζετε: 55(το 57,5-60 ερχεται κι αυτο)
Ποδια πισω: 65κιλα
Ποδια μπροστα:57,5κιλα

παει ο τεζας ο περις ο steve και ο napstor :lol:

κατι τετοιο εγηνε εδω

http://www.imageshack.gr/files/yx8z0v20zxoaye1ed09a.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=yx8z0v20zxoaye1ed09a.jpg)

:drunken:


περι διαβασε καλυτερα το αναποδω ενοει :wave:

slaine
06-11-08, 01:29
η κοπέλα όπως καταλάβατε είναι τέζα στα "φάρμακα" :nana:

RUHL
06-11-08, 01:31
μαλον ο τεζας θα πεσει στα φαρμακα με τετοια νουμερα :lol:

peris
06-11-08, 01:31
περι σε εχει στα κιλα νομιζω!! :chinese:

ναι αμα υποθεσεις οτι εκανα σκουοτ χτες μετα απο 6+++++ μηνες μετα απο σακατεμα στο γονατο και εκανα 68 κιλα και επαιρνε και αλλα 10 ανετα μη πο και παραπανο με εχει

αμεσως να χτυπησετε ρε :green: :green:

να προσθεσω και ελευθερο σκουοτ οχι σε σμιθ που κανει ο ruhl για να μη πονεσει η μεσουλα του :lol: :lol: :lol:

peris
06-11-08, 01:35
Records!!
Αρρασε:42,5 κιλα(το 45 ερχεται πριν τα χριστουγεννα)
Επωλε Ζετε: 55(το 57,5-60 ερχεται κι αυτο)
Ποδια πισω: 65κιλα
Ποδια μπροστα:57,5κιλα
Διευκρινηση τα κιλα ειναι με την μπαρα!!
Δεν ειπα πως ενα γυμνασμενο σωμα δεν ειναι ωραιο κι ελκυστικο προς Θεου!!
Ειπα οτι οι φουσκωμενοι απο το στηθος κι πανω ειναι δυσαναλογοι και χαλανε την αρμονια του ανθρωπινου σωματος και το παιζουν arnold!!! :P

ναι πλακα του κανω του ruhl για τα σωματα που λεγαμε πριν :green: :lol:

Tani Mc'Roth
06-11-08, 01:38
Το ξερω για αυτο κι βαζω emoticons :P !!
Εννοειται ελευθερο!!!Smith sucks!! :P :P
:squat: racks for ever!!! :rolf:

TRIANTAFYLLOU
06-11-08, 01:39
Records!!
Αρρασε:42,5 κιλα(το 45 ερχεται πριν τα χριστουγεννα)
Επωλε Ζετε: 55(το 57,5-60 ερχεται κι αυτο)
Ποδια πισω: 65κιλα
Ποδια μπροστα:57,5κιλα

Δεν ειπα πως ενα γυμνασμενο σωμα δεν ειναι ωραιο κι ελκυστικο προς Θεου!!
Ειπα οτι οι φουσκωμενοι απο το στηθος κι πανω ειναι δυσαναλογοι και χαλανε την αρμονια του ανθρωπινου σωματος και το παιζουν arnold!!! :P

καλά κιλά για γυναίκα και γι αυτό που κάνεις αυτό βοηθάει στη γενική δύναμη και έκρηξη .

σωστή και η αποψή σου για το σώμα απλά να μην το υπερεκτιμούμε γιατί δεν παύει να είναι ένα περιτύλιγμα που είναι πολύ καλό αν και το περιεχόμενο είναι ακόμη καλύτερο δηλαδή κάποιος που είναι γυμνασμένος άντρας κυρίως και τον βλέπουν και λένε πραγματικά ωραίο σωμα αν είναι ψεύτης είρωνας και επιδειξίας και είναι το μόνο που έχει να επιδείξει είναι άχρηστο και χειρότερο γιατί δεν περνάει απαρατήρητος .

αλλά σε όλα τα αθλήματα έτσι και στο ββ ( απλά το ββ είναι κάτι που φαίνετε περισότερο και κρίνετε περισσότερο) όταν είσαι κάτι πραγματικά δεν το παίζεις και ούτε το επιδηκνύεις , αυτός που το παίζει κάποιος είναι αυτός που ποτε δεν πρόκειτε να γίνει.

peris
06-11-08, 01:46
Το ξερω για αυτο κι βαζω emoticons :P !!
Εννοειται ελευθερο!!!Smith sucks!! :P :P
:squat: racks for ever!!! :rolf:

σωστα αααααααα και για να διευκρηνησουμε μικρη μπαρα κανα7- 8 κιλα οχι τη κανονικη που κανουμε παγκο γιατι μερικοι βαζουν κατι μπαρες 20 κιλα μονο η μπαρα τυπου(ruhl ονοματα δε λεμε)για να λενε οτι κανουν παραπανω :lol: :lol: :lol: :lol: :green: :green:

Tani Mc'Roth
06-11-08, 01:46
Οχι δεν το υπερκτιμουμε!!!Παν μετρον Αριστον!!!
Παντα σωμα κι πνευμα πρεπει να βρισκονται σε ισορροπια!!
Ποτε καποιος που δεν εχει ηθος και σωστη αθλητικη συμεριφορα(κι γενικοτερα η ολη συμπεριφορα στην ζωη του) δεν προχωραει μπροστα!!
Εξαλλου ξερετε τι λενε 'Οποιος δεν ξερει διδασκει οποιος ξερει κανει' :P :P :rolf:

RUHL
06-11-08, 01:48
καλα διαβασε το τοπικ για το σκουωτ

να προσθεσω και ελευθερο σκουοτ οχι σε σμιθ που κανει ο ruhl για να μη πονεσει η μεσουλα του
Μετα ξαναποσταρε 8) η πινακιδα κατω απο το ονομα δεν μπηκε τυχαια 8)
ass to the grass
μαθε και τις εκφρασεις του χωρου
http://billhartman.net/blog/2007/07/26/ass-to-the-grass/
8)

tezaman
06-11-08, 01:54
εγώ σας το είπα πως η προπέλα είναι δύναμη 8)

peris
06-11-08, 01:56
ρε ruhl πας καλα ειπαμε να κανουμε μια πλακα και το πηρες σοβαρα?που στραβωσες δηλαδη που ειπα για τη μπαρα αν βαζω μικρη η αν εσυ βαζεις μεγαλη που ειναι παραπανω κιλα μας δουλευεις τωρα ? η για τη μεση? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: μια πλακα καναμε μου βαζεις λινκ να δω τι δηλαδη?

Tani Mc'Roth
06-11-08, 01:58
Λοιπον ως αθλητρια με 65 κιλα βαθυ καθισμα αλλα προπαντων ως γυναικα υπερισχυω και λεω να κατευνασουν τα πνευματα!!! :P :P :spank:

TRIANTAFYLLOU
06-11-08, 01:59
Οχι δεν το υπερκτιμουμε!!!Παν μετρον Αριστον!!!
Παντα σωμα κι πνευμα πρεπει να βρισκονται σε ισορροπια!!
Ποτε καποιος που δεν εχει ηθος και σωστη αθλητικη συμεριφορα(κι γενικοτερα η ολη συμπεριφορα στην ζωη του) δεν προχωραει μπροστα!!
Εξαλλου ξερετε τι λενε 'Οποιος δεν ξερει διδασκει οποιος ξερει κανει' :P :P :rolf:

αυτό όμως είναι η παρακμή γιατί το σωστό είναι αυτός που ξέρει να διδάσκει χωρίς να σημαίνει οτι δεν ισχύει αυτό που προανέφερες ,γιατί αν δεν ίσχυε τότε θα ζούσαμε σε κόσμο αγγελικά πλασμένο και όχι σε τέτοιο χάλι με παραπληροφόρηση αφού ο καθένας το παίζει ειδικός .

γιατί ο δάσκαλος πρέπει να έχει εμπειρία και γνώσεις και όταν έχει κάνει τον κύκλο του όλα αυτά να τα μεταδώσει σωστά στούς νεότερους αλλά πρέπει να το αγαπάει αυτό που κάνει για να έχει μεταδοτικότητα.

KATERINI 144
06-11-08, 02:00
Λοιπον ως αθλητρια με 65 κιλα βαθυ καθισμα αλλα προπαντων ως γυναικα υπερισχυω και λεω να κατευνασουν τα πνευματα!!! :P :P :spank:

γιατι?! αστους να μαλωσουν λιγο εχει γέλιο :geek:

peris
06-11-08, 02:01
γιατι?! αστους να μαλωσουν λιγο εχει γέλιο :geek:

απο σενα ξεκινησαν ολα χεχεεχεχ :lol: :lol: :lol: :lol:

tezaman
06-11-08, 02:03
Λοιπον ως αθλητρια με 65 κιλα βαθυ καθισμα αλλα προπαντων ως γυναικα υπερισχυω και λεω να κατευνασουν τα πνευματα!!! :P :P :spank:

γιατι?! αστους να μαλωσουν λιγο εχει γέλιο :geek:

Φώτη ζεις εσύ μας οδηγείς 8)

Tani Mc'Roth
06-11-08, 02:03
Και βεβαια ειναι η παρακμη για αυτο και αλλωστε εβαλα emoticons διοτι εκανα πλακα!!
Το κακο στην Ελλαδα ειναι οτι υπαρχουν τετοιοι και δινουν λαθος μηνυματα σε νεους ανθρωπους που αξιζουν και τους δημιουργουν εσφαλμενες εντυπωσεις!!!

tezaman
06-11-08, 02:05
συμφωνώ απόλυτα με όσα λες Χριστίνα, πόσα κιλά είσαι? :chinese:

Tani Mc'Roth
06-11-08, 02:09
Κανονικα η κατηγορια μου στο judo ειναι 57 και στην αρση βαρων πλεον 63!!
Το κακο ειναι οτι παχυνα,λογω πανελληνιων(κι ψηλωσα λιγο) κι ειμαι πανω απο 65 αλλα κατω απο 70!!
Πρεπει να τα χασω και να παω 63!!

peris
06-11-08, 02:13
δεν ειναι τιποτα πιστυεω ανετα μπορεις να πεσεις στα κιλα που θες για τη κατηγορια σου :wave:

tezaman
06-11-08, 02:13
πανελλήνιες?

είσαι νινί δλδ 8) ελπίζω να τα πήγες καλά :chinese:

δεν ήξερα πως οι πανελλήνιες ψηλώνουν :moderator:

tezaman
06-11-08, 02:15
δεν ειναι τιποτα πιστυεω ανετα μπορεις να πεσεις στα κιλα που θες για τη κατηγορια σου :wave:

πίστευε και μη ερεύνα 8)

slaine
06-11-08, 02:15
άνετα. "το'χει"! είναι και σε καλή ηλικία. :wink:

πρώτη φορά βλέπω τόπικ να "παίρνει φωτιά" τόσο γρήγορα εδώ :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
:lol: :lol: :lol:

παρατήσατε μέχρι και τα οφ... γουάου!!! :P :rolf:

Tani Mc'Roth
06-11-08, 02:28
Μια χαρα πηγαν ολα!!Φοιτητρια πλεον!!
Για να τα χασω πρεπει να κανω και αεροβια προπονηση και να βρω ξανα τον αυτοελεγχο μου!! :roll:
Γυναικες παιδια!! παντα ξεχωριστες!!ειναι τα οντα που μπορουν να σε αναψουν χωρις να βγαλουν τα ρουχα τους(ουτε τα εσωρουχα)...Μονο το λεγειν αρκει!! :P :P :rolf:

slaine
06-11-08, 02:32
ώπα! ξεφύγαμε τώρα... :moderator: :P

σε λίγο θα αρχίσουν και τα πμ

KATERINI 144
06-11-08, 02:36
άνετα.
πρώτη φορά βλέπω τόπικ να "παίρνει φωτιά" τόσο γρήγορα εδώ :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
:lol: :lol: :lol:

εχεις ιδεα απο λιγουργια?! :chinese:

:green: :green: :green:

παντος καλα τα λεει η χριστινα :thumbup:

tezaman
06-11-08, 02:43
Μια χαρα πηγαν ολα!!Φοιτητρια πλεον!!

!ειναι τα οντα που μπορουν να σε αναψουν χωρις να βγαλουν τα ρουχα τους(ουτε τα εσωρουχα)...Μονο το λεγειν αρκει!! :P :P :rolf:

φοιτήτρια?
σχολή?
που?

αν είσαι στην Κατερίνη πάντως έχουμε τον θείο Φωτάρα και δεν θα σε πειράξει κανείς :green: έτσι Φώτη?

όσο για το δεύτερο το κάνω και εγω 8)

slaine
06-11-08, 02:46
"όσο για το δεύτερο το κάνω και εγω" :lol: :lol: :lol:

tezaman
06-11-08, 02:49
το κάνεις και εσύ?

Muscleboss
06-11-08, 02:52
καλωσήρθες χριστίνα... :wave:

(δε το πιστεύω αυτο... ακόμα δεν γράφτηκε και έχει 3 σελίδες απαντήσεις.... ρεκόρ....!! γυναίκα γαρ....)

ΜΒ

slaine
06-11-08, 02:53
είδες Πάνο? :green:
τέζα όχι, δεν έχω προπέλα, τι να κάνουμε... :(

NASSER
06-11-08, 05:07
Καλωσορισες Tani Mc'Roth στο φορουμ και στην παρεα του :bodybuildinggr: :wave:

mantus3
06-11-08, 15:07
οπα! αυτο με το υψος πως το εκανες? αμα ειναι να αρχισω κ εγω διαβασμα γιατι με το μονοζηγο δεν γυνεται τιποτα.... 15 ελξεις εφτασα να περνω αλλα απο υψος τιποτα...

υπαρχει καμια σχετικη ερευνα?

κ φυσικα wellcome :eleph: :turtle:

peris
06-11-08, 15:10
mandus τι εννοεις δε πιστευω να λες αυτο που εχω ακουσει απο καποιους οτι το μονοζυγο μεγαλωνει τα χερια

RUHL
06-11-08, 15:11
Κανονικα η κατηγορια μου στο judo ειναι 57 και στην αρση βαρων πλεον 63!!
Το κακο ειναι οτι παχυνα,λογω πανελληνιων(κι ψηλωσα λιγο) κι ειμαι πανω απο 65 αλλα κατω απο 70!!
Πρεπει να τα χασω και να παω 63!!

εγω παλι αλλη απορια εχω χααχαχαχ πως μπλεκει ο σλαινε με σχεδον ενηληκες περιεργο :? :?
της ριχνει 10 χρονια στο νερο :lol: :lol:


κολλητακια μπλουζακια για να φαινονται οι τραπεζοειδεις και οι τρικεφαλοι θα ειναι οι γοητευτικοι και καρδιοκατακτητες..
βλεπουμε και προτημησεις σε σωματικα τμηματα :twisted: πως και ετσι και δεν υπαρχουν οι κοιλιακοι στην λιστα πολυ περιεργο (ρε σλαινε μηπως εισαι εσυ ρε μλκ και μας κανεις πλακες :lol: :lol: :lol: )

mantus3
06-11-08, 15:13
mandus τι εννοεις δε πιστευω να λες αυτο που εχω ακουσει απο καποιους οτι το μονοζυγο μεγαλωνει τα χερια

ναι κ καλα οταν κανεις ελξεις η κρεμεσαι απο καπου περνεις ιψος.... αλλα εγω εκει κολιμενος στο 1.65

RUHL
06-11-08, 15:17
mandus τι εννοεις δε πιστευω να λες αυτο που εχω ακουσει απο καποιους οτι το μονοζυγο μεγαλωνει τα χερια

Mα ετσι ειναι μεγαλωνει τα χερια ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα τι γηνετε απο το μονοζυγο
http://www.imageshack.gr/files/1tnzpnep8vs7blnsz94j.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=1tnzpnep8vs7blnsz94j.jpg)

ολοι στην ενοργανη τετοια χερια δεν εχουν??? ^^^^ στους κρυκους εκει που κανουν


παντου υπαρχει ενας μυθος+το placebo :idea: 8)

peris
06-11-08, 15:17
ερημη αυτα απο που εχουν προκυψει δε ξερω και πως τα λενε και ερευνα να εχει γινει τη θεωρω γελοια :puke:

slaine
06-11-08, 16:49
ρουλ έχουμε κι εμείς τις γνωριμίες μας... :chinese:

για το μονόζυγο απλά αποφορτίζει τους σπονδύλους-μεσοσπονδύλιους δίσκους και πάιρνεις κάτι ψηλά όταν έχεις καταπονήσει πολύ την σπονδυλιλή σου στήλη. φυσικά "ξαναμπαίνεις" όταν θα ξαναζοριστείς ή άμα κάνεις μπάνιο με ζεστό νερό 8) .

κάτι σαν τους αστροναύτες δηλαδή

και κάτι ακόμα, ο slaine στο επίθετο λέγεται mc'roth....

peris
06-11-08, 17:08
καλα λεει ο ruhl οτι σε επξρεασαν τα Pm slaine τωρα μπαινεις και σα γυναικα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: το επομενο βημα ποιο τηα ειναι? :green: :green:

slaine
06-11-08, 17:24
αυτό κατάλαβες εσύ? εμ βέβαια με τον άλλονα εκεί τον παλιοπρωτεινάκια που έμπλεξες τι να περιμένει κανείς από εσένα :smash:

TRIANTAFYLLOU
06-11-08, 17:30
Μια χαρα πηγαν ολα!!Φοιτητρια πλεον!!
Για να τα χασω πρεπει να κανω και αεροβια προπονηση και να βρω ξανα τον αυτοελεγχο μου!! :roll:
Γυναικες παιδια!! παντα ξεχωριστες!!ειναι τα οντα που μπορουν να σε αναψουν χωρις να βγαλουν τα ρουχα τους(ουτε τα εσωρουχα)...Μονο το λεγειν αρκει!! :P :P :rolf:

όταν έχεις υποδομή χριστίνα και επειδή ασχολείσαι με τον αθλητισμό έχεις πάνω σου μύς άρα και ο μεταβολισμός σου είναι καλύτερος σε σχέση με μια μέση γυναίκα , εκείνο που πρέπει μόνο να προσέξεις είναι η διατροφή και τα αποτελέσματα θα έρθουν και όχι δίαιτα λιμοκτονίας γιατί ο σκοπός είναι να κρατήσεις τον μυικό ιστό για να μην χάσεις σε επιδόσεις και να ΄διώξεις μόνο περιτό βάρος .

μπορείς αν έχεις απορίες επί του θέματος να γράψεις στο ανάλογο τόπικ για να μην τα μπερδεύουμε όλα εδώ.

οσο για το ξεχωριστές που λές έτσι είναι γι αυτό δεν μπορούν κάποιοι να σας καταλάβουν με την δική τους λογική .
επειδή όλα έχουν να κάνουν με το μυαλό ακόμη και η ερωτική επιθυμία, τωρα αν υπάρχουν και βαθύτερα συναισθήματα ακόμη καλύτερα, γι αυτό πολύ σωστα λές πως μόνο με τα λόγια μπορείτε να ανάψετε έναν άντρα. :evil2: :evil2:

peris
06-11-08, 17:55
αυτό κατάλαβες εσύ? εμ βέβαια με τον άλλονα εκεί τον παλιοπρωτεινάκια που έμπλεξες τι να περιμένει κανείς από εσένα :smash:

:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: εσυ γραφεις και αφηνεις υπονοουμενα πλακα κανω ρε :green: :green: :green:

tezaman
06-11-08, 17:56
Ηλία είσαι μέντορας :rocking:

αα αγόρασα και αυγά με ωμέγα 3 απο το σούπερ μάρκετ, με βλέπω σε καμία βδομάδα να κατεβαίνω στα ολύμπια 8)

slaine
06-11-08, 18:07
άργησες. τον επόμενο χρόνο θα πάμε μαζί. όμως εγώ θα τρώω κανονικά αυγά και ξεχωριστά τα ω3-6-9. να δούμε ποιος θα βγει πρώτος 8)

tezaman
06-11-08, 18:12
θα χάσεις 8)

Muscleboss
06-11-08, 18:20
ας σταματήσει το off topic...

tezaman
06-11-08, 19:51
σόρι μπός :roll:

Steve KinG STyLe
06-11-08, 20:18
Χριστινα καλως ηρθες στην παρεα μας, :wave:
Και χιλια μπραβο και για τα 2 αθληματα τι προπονηση ακολουθεις τωρα αν επιτρεπετε???


αντε οι αλλοι δεν αντεχαν αλλο...το χαλασαν και αυτο το τοπικ...χαχα

Tani Mc'Roth
06-11-08, 22:13
Ωρα να επαναφερω τα πραγματα στην ταξη!!!! :spank: :P
Ειμαι στην σχολη Χρηματοοικονομικης και Λογιστικης στο Πανεπιστημιο Μακεδονια!!!!
Το ξερω πως ειναι πρεπον να κανω μια διαιτα που να χασω καθαρο λιπος!!
Ουτε λιμοκτονικες ουτε γρηγορες!!Εχω ρεαλιστικους στοχους και ξερω που βρισκομαι!!! :)
Οσο για το οτι ψηλωσα ειναι λογω αναπτυξης και οχι οτι με τραβουσε ο Προκρουστης στο κρεβατι του ουτε στο μονοζυγο του :P !!
Οσο για το Mc'Roth Mr.Slaine δεν το σχολιαζω θα στα ψαλλω εξω απο το forum οποτε τρεχα να κρυφτεις απο τωραααα!!! :jason: :rolf: :P
Thanks Steve KinG STyLe!!!

RUHL
06-11-08, 23:13
No brain no gain!!
I will try to be nicer if you try to be smarter!!!
lol να αυτα που λεγαμε στα οφφ τοπικ
ετσι ειναι οι ββερς ουτε βιβλια ξερουν να διαβαζουν :lol: ουτε να μετρανε κιλα βαρη κτλ :lol: -Markus Ruhl



Το ξερω πως ειναι πρεπον να κανω μια διαιτα που να χασω καθαρο λιπος!!
Ουτε λιμοκτονικες ουτε γρηγορες!!Εχω ρεαλιστικους στοχους και ξερω που βρισκομαι!!!
keep reading -----------> http://forum.bodybuilding.gr/index.php

napstor
06-11-08, 23:38
καλωσηρθες και απο μενα :welcome:

asdf
07-11-08, 02:56
Welcome to :bodybuildinggr:

Tani Mc'Roth
07-11-08, 11:00
Σας ευχαριστω παρα πολυ παιδια!!!
Να'στε καλα!!! :D

Fotis_Patra
08-11-08, 15:04
Καλως ηρθες και απο εμενα!

SOLID
08-11-08, 17:49
Καλως ηρθες Χριστινα στο φορουμ!!! :welcome: :welcome:

Tani Mc'Roth
15-11-08, 18:03
Τελειωσαν οι σημερινοι αγωνες,ακομα ενα μεταλλιο προστεθηκε στην συλλογη μου :P :lift2hand:
Βγηκα πρωτηηη!!!(δυο ατομα ημασταν :P )
Βασικα ειμαι ευχαριστημενη απο την αποδοση μου αλλα θα μπορουσα ανετοτατα να κανω ρεκορ λογω υπερεντασης!
Αρρασε: 40 (ορθιο-ελεος) και τα 45 αν δειτε το βιντεο τα ειχα ανετα αλλα κολλουσε το μυαλο μου.
Επωλε +Ζετε: 55 (εχασα την πρωτη προσπαθεια στα 50,στο ζετε, διοτι με ενοχλησε ο ωμος μου,με παγο ειμαι τωρα...)
Συνολο 95 (αλλα θα μπορουσε να ειναι 100 :roll: :-* )
:D

Rise above
15-11-08, 18:10
:clap: :clap: :thumbsup: :liftheavy:

Tani Mc'Roth
15-11-08, 18:19
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! :D :D

slaine
15-11-08, 18:20
:clap: :clap: :clap: :rocking: :awesome:
συγχαρητήρια!!! και περαστικά :( :^^:

TRIANTAFYLLOU
15-11-08, 18:45
συγχαρητήρια και σ ανώτερα ,περαστικά και πρόσεξε τον τραυματισμό σου να μην δημιουργήσει πρόβλημα στο μέλον .
και είναι χαρά μας να έχουμε μια κοπέλα στο φόρουμ απο διαφορετικό άθλημα και να είναι πρωταθλήτρια σε ένα αρκετα δύσκολο άθλημα για γυναίκα αυτό θα πεί πολυσυλεκτικότητα στο φόρουμ .
:hantel: :clap: :clap: :clap:

Tani Mc'Roth
15-11-08, 21:09
Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ!!
Βασικα αυτος ειναι ο τραυματισμενος ωμος του οποιου η ζημια τοτε δεν αποκατασταθηκε καλα(να :banghead: τα δημοσια νοσοκομεια οπως και τις αντιστοιχες ομοσπονδιες) αλλα τωρα με την προπονηση που κανω εχει δυναμωσει αρκετα!!!
:bodybuilder2:

NASSER
15-11-08, 21:53
Mπραβο Tani Mc'Roth και εις ανωτερα :clap: :clapping: :thumbsup:
Μονο τον τραυματισμο σου προσεχε και τα αλλα θα τα καταφερεις με τον καιρο :awesome:

slaine
22-11-08, 00:11
"IRON GIRL" βλέπω.... :weights: :thumbup: