PDA

Επιστροφή στο Forum : Cell Tec (Inkospor)



polo0
29-01-14, 00:46
έψαξα έψαξα αλλα δεν υπάρχει πουθενά απο ότι φαίνεται..Την αγόρασα χθες,ακούω γνώμες..λέει δόση 2 δοσομετρητές και δεν έχει μέσα σκουπ τίποτα ! τι σκατα να κάνω ? η δόση δν λέει ποσο είναι ! απο το μαγαζί μου λένε 5 γρ μετα τν προπόνηση απο άλλο μάγαζι σε διαφορετική πόλη μου είπαν 25 γρ (μιας και και δν ειναι σκέτη κρεατινη είναι φόρμουλα ) και συμφωνώ και εγω τόσο το κόβω να ναι η δόση..και απο κει και πέρα ο πρώτος που υποστηρίζει πως ειναι 5 γρ η δόση λεει να την πάρω στο τελος της προπόνησης,στο σέικερ μαζι με πρωτείνη ολα μαζί σε αντίθεση με τον δεύτερο που λεει η κατα τν διάρκεια τς προπόνησης η στο τέλος μόνο του και μετα απο 30 λεπτα τν πρωτείνη διότι λεει ολες η πρωτείνες εχουν γάλα και δν θα απορροφηθεί και και και και...Τα φώώτα σας δν τν αρχίζω γιατι δν ξέρω τι να κάνω !!!! ας μου πει κάποιος...


80007



80008

Mikekan
29-01-14, 11:11
Από ότι είδα σε κάποιο site η δόση είναι 25γρ και έχει μέσα 32 δόσεις.

Είσαι σίγουρος ότι δεν έχει δοσομετρητή? Μήπως είναι στο πάτο του κουτιού?

Μόνο με ζυγαριά αλλιώς, δεν μπορώ να φανταστώ πως αλλιώς μπορείς να τα μετρήσεις.

Δεν έχεις καμία πρωτεΐνη με scoop 30γρ να χρησιμοποιήσεις αυτό?

polo0
29-01-14, 16:06
Από ότι είδα σε κάποιο site η δόση είναι 25γρ και έχει μέσα 32 δόσεις.

Είσαι σίγουρος ότι δεν έχει δοσομετρητή? Μήπως είναι στο πάτο του κουτιού?

Μόνο με ζυγαριά αλλιώς, δεν μπορώ να φανταστώ πως αλλιώς μπορείς να τα μετρήσεις.

Δεν έχεις καμία πρωτεΐνη με scoop 30γρ να χρησιμοποιήσεις αυτό?

λεω και εγω ρε γαμώτο..ξέρεις τι σκέφτηκα ? να βάζω απλά να βάζω 5 κουταλάκια του γλυκού..αλλα το άλλο που με απασχολεί είναι με τν απορρόφηση τι ισχύει και πως να το παίρνω...:unsure::unsure:

Mikekan
29-01-14, 16:08
Είναι και αυτό μια λύση, δεν ξέρω βέβαια πόσο ακριβής θα είναι η δόση.


Μετά τη προπόνηση θα το παίρνεις.

polo0
29-01-14, 16:23
Είναι και αυτό μια λύση, δεν ξέρω βέβαια πόσο ακριβής θα είναι η δόση.


Μετά τη προπόνηση θα το παίρνεις.

μετα την προπόνηση όλα μαζί στο σέικερ προτείνεις? η αυτό και μετα απο κανένα 20 λεπτο την πρωτείνη ? γιατί όπως έγραψα και πιο πάνω αν τα παίρνω ολα μαζί μου παν οτι θα πάει τζάμπα η κρεατίνη..έτσι μου παν απο το κατάστημα..θα μου πεις εδω στο κατάστημα μου παν να πάρω και 5γρ φαντάσου..τέσπα εσυ τι λες ?

Mikekan
29-01-14, 16:24
Το κατάστημα σου είπε 5γρ γιατί νόμιζε ο υπάλληλος ότι είχε μόνο κρεατίνη μέσα.

Αντιθέτως κάθε δόση περιέχει:

1,25g g Protein
12g Carbohydrates
5,25g Fibres
<0,1g Fat
3,25g Creatine Monohydrat (Creapure®)
1g L-Glutamine
0,75g Taurine
66 Calories


Ναι φίλε μου, στο ίδιο σέικερ, όλα μαζί. Άκου "θα πάει χαμένη η κρεατίνη". Τι άλλο θα ακούσουμε...

polo0
29-01-14, 16:27
Το κατάστημα σου είπε 5γρ γιατί νόμιζε ο υπάλληλος ότι είχε μόνο κρεατίνη μέσα.

Αντιθέτως κάθε δόση περιέχει:

1,25g g Protein
12g Carbohydrates
5,25g Fibres
<0,1g Fat
3,25g Creatine Monohydrat (Creapure®)
1g L-Glutamine
0,75g Taurine
66 Calories


Ναι φίλε μου, στο ίδιο σέικερ, όλα μαζί. Άκου "θα πάει χαμένη η κρεατίνη". Τι άλλο θα ακούσουμε...

να σαι καλά ρε παίχτη..!!!περιμένω να ακούσω και γνώμες απο αλλα μέλη,κανα ρεβιου τίποτα,αντε να δουμε :)

Mikekan
29-01-14, 16:40
Είναι πολύ σοβαρή εταιρία η Inkospor μη σε ανησυχεί!

Καλές προπονήσεις να έχεις!

polo0
29-01-14, 17:05
Είναι πολύ σοβαρή εταιρία η Inkospor μη σε ανησυχεί!

Καλές προπονήσεις να έχεις!

ναι και εγω εχω ακούσει οτι είναι πολυ έμπιστη γερμανική κιολας !
να σαι καλα αδερφέ και συ το ίδιο..συνέχισε οτι κάνεις γιατι απο ότι βλέπω το κάνεις καλα !!

KDD
30-01-14, 10:19
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΙΟΝ ΤΟ ΕΧΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ 25 ΓΡ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΣΗΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΓΕΥΣΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ

polo0
30-01-14, 17:21
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΙΟΝ ΤΟ ΕΧΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ 25 ΓΡ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΣΗΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΓΕΥΣΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ

το έπαιρνες μετα τν προπόνηση μόνο του? η μαζί με πρωτείνη ξερω γω ?:thumbup:

KDD
30-01-14, 20:19
βασικα αν το παρεισ μαζι με την πρωτεινη εισαι ηρωασ γτι αυτο ειναι γευση πορτοκαλι τωρα αν εχεισ καμμια σοκολατα πρωτεινη δ ξερω ι θα βγει,επαιρνα 5 κουταλακια γλυκου μετρημενα σε γραμαρια με ζυγαρια μετα την προπονηση πρωτα αυτο μετα απο κανα τεταρτο την πρωτεινη.

polo0
02-02-14, 02:36
βασικα αν το παρεισ μαζι με την πρωτεινη εισαι ηρωασ γτι αυτο ειναι γευση πορτοκαλι τωρα αν εχεισ καμμια σοκολατα πρωτεινη δ ξερω ι θα βγει,επαιρνα 5 κουταλακια γλυκου μετρημενα σε γραμαρια με ζυγαρια μετα την προπονηση πρωτα αυτο μετα απο κανα τεταρτο την πρωτεινη.

καλα η γεύση δν παλεύεται με τίποτα δεν το συζητάμε..σαν ξεχασμένος εμετός ειναι ακριβώς απλα αμα ειναι να μν την απορροφάει στο έπακρο την κρεατίνη,να τν παίρνω σκέτη και μετα απο κανένα 15-20 τν πρωτείνη..καλύτερα ετσι μήπως ?:unsure::unsure::unsure:

Source Of Energy
02-02-14, 14:57
καλα η γεύση δν παλεύεται με τίποτα δεν το συζητάμε..σαν ξεχασμένος εμετός ειναι ακριβώς απλα αμα ειναι να μν την απορροφάει στο έπακρο την κρεατίνη,να τν παίρνω σκέτη και μετα απο κανένα 15-20 τν πρωτείνη..καλύτερα ετσι μήπως ?:unsure::unsure::unsure:

Καλησπερα φιλαρακι...η αληθεια ειναι πως η λακτοζη που περιεχει το γαλα θα σε καθυστερισει να την χονεψεις απο εκει και περα αν χρησιμοποιεις μια whey isolate π.χ που συνηθος ειναι λακτοζη free δεν υπαρχει κανενα απολυτος προβ!! Αρα λοιπον αμεσως μετα την προπονηση σου σαν δοση 25-30γρ κανονικα μαζι με την πρωτεινη σου( αν δεν σε ενοχλει η γευση της αναμειξης):P και μερες χωρις προπονηση κατα προτιμηση στο πρωινο σου γευμα η μεσα στην ημερα...ειναι εταιρια κορυφη η ινκο και ειμαι σιγουρος θα μεινεις ευχαριστημενος!!
Απο κει κ περα παιξε κανα συνδιασμο με hmb!!;))


Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

KDD
14-02-14, 18:45
συγνβμη που αργησα φιλε μου , εγω προσωπικα επερνα την κρεατινη ακριβωσ μετα την προπονηση εκανα μπανακι και μετα πρωτεινη και μετα φαγητο δλδ να ειχε λιγο κενο

raiden
25-01-15, 00:51
Κανεις με εντυπωσεις περα απο τη δοσολογια ??