PDA

Επιστροφή στο Forum : Guest posing Nov 2 MARKUS RUHL



RUHL
07-11-08, 19:27
Παλικαρια κατι σχεδιαζει το τερας και δεν ειναι καλο για μερικους

Τετοια κατασταση για guest posing νομιζω ειναι αρκετα δυνατη τι αρκετα δεστε παρακατω

1LXRQcfpj-k



το στηθος φενετε καπως πεσμενο προς τα κατω ειναι εκει που ειχε κοπει αλλα δεν κανει μπαμ οπως του φρεεμαν

Αφηστε τον ογκο μπορει να μην ειναι οπως παλια πχ 2002 αλλα η κατασταση που κουβαλαει ειναι πολυ καλη και δεν εχει αγωνα καπου κοντα τωρα

δεν ξερω αν τον εχω πετυχει με τετοιες φλεβες ξανα(ειχε αλλα οχι τοσες πολλες σε αγωνες και σε περιοδο εκτος αγωνων δεν ειχε ενω αυτη ειναι περιοδος εκτος)

http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/ruhhhhhl.jpg
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/ruhll.jpg


γνωμες μπορει να συνεχησει? πως το βλεπετε

:weights:

slaine
07-11-08, 19:37
κλασσικά δε μπορώ να δω το βιντεάκι. :evil:

για πες τι τραυματισμό είχε πάθει? φαντάζομαι στο δεξί του στήθος σωστά?
ο αριστερός ώμος-στήθος-δικέφαλος φαίνονται καλύτερα αν και παίζει να φταίει ο φωτισμός και η πόζα :unsure:

άσχετο είχε μπει φυλακή?

RUHL
07-11-08, 20:02
δεν νομιζω για φυλακη αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος πολλα παιζουν που δεν βγαινουν στη φορα οπως πχ που πηγαν να βαλουν τον Ελευθεριαδη στην γερμανια για κυκλωμα ηλια τι εγηνε εκει μηπως ξερεις?(ενοειτε αν φυσικα μπορεις να τα λες δημοσια)

ναι το δεξι σλαιν

slaine
07-11-08, 20:05
πάντως αν είχε καλύτερο λαδομαυριστικό θα φαινόταν καλύτερος

tezaman
07-11-08, 22:03
τέρας :green:

TRIANTAFYLLOU
07-11-08, 22:07
ο ελευθεριάδης είχε ένα πρόβλημα τέτοιας φύσεως έγινε ολόκληρος ντόρος στη γερμανία αλλά τον είχαν κάνει πουστιά και είδικά ένας τεράστιος ββερ πρωταθλητής της ναββα ο μπόρις κλάιν τον είχαν πιάσει με μεγάλη ποσότητα φαρμάκων και είπε οτι ο γιαννης του τα έδινε . ενώ ο γιαννης είχε μόνο για την πάρτη του και κάτι φιλαράκια και επειδή ο γιάννης είναι πολύ φιλότιμος και αφελής δενείχε πονηρευτεί οταν έπιασαν τον μπόρις και ότι είχε τα είχε χύμα στο σπίτι του , έτσι όταν έκαναν ντού επειδή νόμιζαν οτι είχαν να κάνουν με τον μεγαλύτερο έμπορο ενω ο γιαννης κάθε άλλο παρά έμπορος ήταν βρήκαν κάποια ποσότητα που δεν ανταποκρινόταν σ αυτά που νόμιζαν αυτοί.

έγινε τι έγινε το είχαν γράψει στις εφημερίδες και ο γιαννης είχε τραβήγματα ενώ ο μπόρις αν θυμάμε καλά είχε δικαστεί στην πολωνία και ήταν και έξω ,επειδη ήταν μισός πολωνός η απλά ήταν η καταγωγή του δεν είμαι σίγουρος και μάλιστα είχε έρθει και στην ελλάδα ο μπόρις σαν γκέστ πόουζερ στην θεσσαλονίκη στην έκθεση.

μετά όμως από έρευνες κατάλαβαν οτι ο γιάννης δεν ήταν αυτός που νόμιζαν και έτσι άλλαξαν την δικογραφία και έπεσε μαλακά και καθάρισε την μπουγάδα και τελείωσε την ταλαιπωρία.
αλλά είχε τραβήξει αρκετή ταλαιπωρία , μ'αλιστα μου είχε πεί ο γιάννης οτι είχε αναφερθεί το δικό μου όνομα οταν παρακολουθούσαν το τηλέφωνο του επειδή μιλούσαμε συχνά και του είχα πεί πιό καλά τι σε νοιάζει αφου ρε τρελέ του λέω όσες φορές έχουμε μιλήσει λέμε τόσα πράγματα αλλά καμία φορά δεν είπαμε τίποτε για φάρμακα και τέτοια εγώ εκείνο το διάστημα ούτε είχα σκοπό για αγώνες οπότε ούτε καν ρώτησα οτιδήποτε μόνο λέγαμε για αυτόν τους αγώνες που είχε και τι σκεφτόταν να κάνει.

tezaman
07-11-08, 22:13
ρε τι μπορείς να πάθεις απο το πουθενά :cursing:

Muscleboss
07-11-08, 23:31
οι κακές γλώσσες τα έλεγαν αυτά για το ελευθεριάδη και τα είχα ακουσει κ εγώ, αλλά για να λέει ο ηλίας ότι ήταν άδικο όλο αυτό δεν έχβ λόγο να μην τον πιστέψω.

σχετικά με τον ruhl δε πιστύω ότι μπορεί να επανέλθει στις καλύτερές του φόρμες.

ΜΒ

napstor
08-11-08, 00:30
σιγουρα δεν μπορει να επανελθει στην παλια του φορμα αλλα αμα το παλεψει μπορει ακομα να παρει καλες θεσεις.οταν λεμε οτι εχει κομμενο ενα μερος απ'το στηθος,τι εννοουμε?

slaine
08-11-08, 01:01
δεν ξέρω τι έχει πάθει ο ρουλ αλλά συνήθως στο στήθος κόβεται ο μυς στο σημείο που δένει με τον ώμο και μαζεύεται ο μυς σαν μπάλα ανάλογα με το εύρος της ζημιάς

TRIANTAFYLLOU
08-11-08, 01:36
οι κακές γλώσσες τα έλεγαν αυτά για το ελευθεριάδη και τα είχα ακουσει κ εγώ, αλλά για να λέει ο ηλίας ότι ήταν άδικο όλο αυτό δεν έχβ λόγο να μην τον πιστέψω.

σχετικά με τον ruhl δε πιστύω ότι μπορεί να επανέλθει στις καλύτερές του φόρμες.

ΜΒ

είπαμε καπνός χωρίς φωτιά δεν υπάρχει αλλά το θέμα πήρε ανεξέλεγτες διαστάσεις και είχε και τα προβλήματα υγείας ο γιάννης και του είχαν φερθεί σαν εγκληματία απλά γιατί τον έδωσαν και του είχαν χρεώσει όλα σ αυτόν .
ποιός επαγγελματίας δεν έχει στο σπίτι διάφορα φάρμακα αν γίνει καρφωτή και τα βρούν αντε μετά να αποδείξεις οτι δεν είσαι ελέφαντας

slaine
08-11-08, 01:45
:eleph:

tezaman
08-11-08, 02:32
πετάει ο ελέφαντας? :cyclops:

pikolo
08-11-08, 13:09
γιατι δεν μπορουνε να επανελθουν στην καλυτερη τους φορμα?τα ιδια δεν περνουν?

RUHL
08-11-08, 13:18
ηλικια πικολο αν και δεν περασε τα 40 ακομα

pikolo
08-11-08, 13:26
ναι αυτο λεω αν δνε ειναι πανω απο 40 τοτε γιατι οχι?