PDA

Επιστροφή στο Forum : Mr Βόρειος Ελλάς 1993



rorocoleman
04-02-14, 23:14
MR. ΒΟΡΕΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 1993

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=80184&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=80185&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=80186&stc=1

NASSER
06-02-14, 19:28
Έχω ακούσει πολλά γιαυτόν τον αγώνα καθώς ήταν ξεκίνημα για μερικούς και σταθμός για άλλους, καθώς το επίπεδο ήταν ψηλό και οι συμμετοχές αρκετές.

TRIANTAFYLLOU
07-02-14, 17:36
αυτος ο αγώνας ήταν ο πρώτος για τον Στρατή τον Αργυράκη και ο αγώνας που δεν θα ξεχάσω ποτε επειδη ήταν ο δεύτερος μετα το ατύχημα και ενω είχα καλή φόρμα πρίν τα προκριματικά άρχησα να ιδρώνω και να δείχνω λάσπη για τα δικά μου δεδομένα και απο κεί που ήμουν φαβορί ήμουν τρίτος και πολύ μου ήταν και πάνω στην απελπισία μου είπα δεν κατεβαίνω το βράδυ δεν θα ξεφτυλιστω και λέω θα κατεβείς μόνο εσυ Στράτο και θα πείς αρώστησα πήγα στο νοσοκομείο και έτσι δεν μπόρεσα να κατεβω
και έτσι πήγα σε ενα εστιατόριο εκεί βασιλίσσης Όλγας και έφαγα κατι κοκορέτσια τηγανιτες πατάτες και απλα ήπια κοκακόλα και λίγο νερό και πήγα να την πέσω στο ξενοδοχείο
όταν ήρθε η ώρα και σηκώθηκα με βλέπει ο Στρατης και λέει ρε συ είσαι κομμάτια τωρα και μετα αποφάσισα να κατέβω και λέω εντάξει μπορεί να είμαι τρίτος αλλα τουλάχιστον θα κάνω καλή εμφάνηση και όλοι θα αναρωτιούνται γιατι βγήκα τρίτος , αλλα τα αποτελέσματα βγαίνουν πρωί

και τελικα επειδη η διαφορα ήταν τεράστια αποφάσισαν να ξαναναθμολογήσουν την βαρια κατηγορία και εκεί ήμουν πρώτος, αλλα λόγω της τρίτης θεσης των προκριματικών εγω δεν θα δεχόμουν με τίποτε να βγώ πρώτος γιατι οι άλλοι δεν φταίνε σε τιποτε που το πρωί ήταν στην φόρμα τους και γι αυτο το λόγω αναφέρετε ισοβαθμία στην δευτερη θεση με εμένα

vaggan
07-02-14, 17:50
μια χαρα ησουν ηλια εσυ με τον δευτερο τον σταυριανιδη αδικηθηκατε πιστευω αλλα ισως η φωτο να ειναι παρμενη το βραδυ αυτη που βλεπω που οπως λες ανεβηκες πολυ καλος και ο γενικος νικητης ο γιωργος ντατσης που ειχε φοβερες παρουσιες εκεινη την διετια και διατηρουσε γυμναστηριο με τον πρωτο της κατηγοριας σου τον ρικο ταντη στη κερκυρα

TRIANTAFYLLOU
07-02-14, 20:30
καλα τα θυμάσαι βαγγέλη , η φωτο μπορεί να είναι απο το βράδυ που ήμουν πιο καλα , θυμάμαι ήρθε ο τσαπακίδης στα αποδυτήρια και με λέει καλα ρε συ τι έκανες απο το πρωί μεχρι το βράδυ και άλλαξες έτσι ? λέω Χρήστο να λές τι έπαθα και σε ενα τέταρτο άρχησα να ιδρώνω να βγάζω νερα στην επιδερμίδα και να γίνω σαν κολοκύθι , αφού ο Στρατής ο Αργυράκης που ήταν μπροστα με λέει όσο κάνεις ζέσταμα ιδρώνεις και θολώνεις τι έπαθες ρε ηλία?
λέω δεν είμαι καλα σαν να έχω πυρετό και μόλις έφαγα την σαβούρα μου το βράδυ ήμουν τζετ , αλάτι μάλλον ήθελα γιατι τα κοκορέτσια και οι τηγανιτες πατάτες είχαν αλάτι και με στάνιαραν

απλα το βραδυ στην βαθμολογία ήμουν πρώτος αλλα ο κανονισμός λέει ότι το πρωί κρινόμαστε και μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις μπορει να ξαναβαθμολογηθεί μια κατηγορία , αφου ο τσαπακίδης με λέει τρίτος είσαι αλλα αν σε βγάλουμε τρίτο θα μας γιουχάρουν και λέω εξηγείστε να καταλάβει ο κόσμος