PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλως ήρθατε στο κοσμο του εξωπραγματικού BB !



cool_jonnys
08-11-08, 02:15
:bodybuilder2: Ξαφνικά όλα άλλάζουν... :bodybuilder2:
Διαβάστε με προσοχή το παρακάτω κείμενο...
http://i293.photobucket.com/albums/mm48/cool_jonnys/freak20fix20sel1.jpg

και αυτό με τή λέτε ?????? ε?

KATERINI 144
08-11-08, 02:19
οι φαντασιωσεις του ruhl ειναι?! δε μου παει καπου αλλου το μυαλο :? :unsure:

slaine
08-11-08, 02:21
o ruhl με πολύ, πααααααααααρα πολυ φώτοσοπ ή μασλετκ

tezaman
08-11-08, 02:24
τα πολλά :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: στους 2 απο πάνω μου 8)

και χάστε κάνα κιλό ρε μλκες η μέση μουπεσε :cursing:

slaine
08-11-08, 02:27
:spank:

cool_jonnys
08-11-08, 02:42
http://i293.photobucket.com/albums/mm48/cool_jonnys/freak20fux20sel2.jpg :cursing: :cursing: :cursing:

tezaman
08-11-08, 02:46
πραγματικά αν πουλήσουν έστω και μία πρωτεΐνη αυτοί τους αξίζουν συγχαρητήρια :clap:

slaine
08-11-08, 02:50
:rabbit:

KATERINI 144
08-11-08, 02:54
http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/alfigur1ja0dx1th.jpg


http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/jpk07c.jpg

slaine
08-11-08, 02:58
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:
144 απλά :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Polyneikos
08-11-08, 09:40
παιδια πραγματικα αυτό που γίνεται με το musclemag είναι αστείο.Όπως και πολλοί άλλοι ε΄δω μεσα είμαι αναγνωστης του για τουλαχιστον 10 χρόνια(πλέον το εχω κόψει).Κατ΄αρχήν είναι μεταφρασμένο από το αμερικάνικο και αντε προσαρμόζουν 4-5σελίδες με α'αρθρα και φωτογραφίες από Ελλάδα.Και αυτό δεν είναι το πρόβλημα.(Αν εξαιρεσεις ότι καποιες συνταγες π.χ. που προτείνει πρέπει να ψαξεις να βρεις τα υλικα πέρα από τον Ατλαντικο!).
Το βασικό πρόβλημα είναι ότι δημιουργει ψευδαισθήσεις σε παιδια που δεν εχουν και την τρελλή επαφή με το άθλημα και τρεχουν και αγοράζουν τα προϊοντα τους περιμένωντας θαυματα.Τι πιο ωραίο να έχεις ξεκινησει 3 μηνες την προπονηση και να σου ταζουν να γίνεις αν όχι σαν τον Cutler αλλά σαν το παλλικάρι που είναι στο γυμναστηριο σου και είναι κομματιατουμπανος και τον θαυμαζεις οποτε τον βλεπεις .Επίσης σου ξεκιναει ένα αρθρο για κοιλιακους και από την πρώτη σελίδα στο γυρίζει στο hydroxicat π.χ.,ότι μονο έτσι θα γίνεις φετες.Οκ,κανενα πρόβλημα αλλά έτσι καταργούμε την ιδέα της σκληρης προπόνησης,πρέπει να μαθαίνει ο αρχάριος κόσμος ότι δεν αρκουν μόνο 2 κουτια πρωτεινες,αμινοξεα και κρεατίνη για να γίνεις bodybuilder,θελει αίμα,δακρυα και ιδρώτα που λεει και ο Σάκης.
Γιατί με αυτό τον τρόπο μειώνεται κα ιη προσπάθεια και αυτών που ασχολούνται χρόνια γιατί γυρνάει και σου λεει και ο ασχετος κατευθειαν,"τι έχεις πάρει";;
Κατά τα άλλα αυτα τα προϊοντα μην τα αποκλειουμε ότι δεν είναι καλά(αν και δεν έχω δοκιμασει τηην εν λόγω εταιρία)απλά είναι η υπερβολή που χρησιμοποιουν και θες να τους χλευασεις!!! :rocking:

Steve KinG STyLe
08-11-08, 10:46
o ruhl με πολύ, πααααααααααρα πολυ φώτοσοπ ή μασλετκ

Τον εχεις δει τον Αλεξ με φωτο σοπ?70εκ χερι εχει γι αυτο προσεξτε.... :lol:

Πρεπει να το πω...χαχα πριν 1μηνα περιπου ενα παιδι απο το σχολειο εμαθε οτι παω γυμναστηριο,οποτε ερχετε και μου λεει ελα θα αρχισω και εγω στο γυμναστηριο σου,αλλα λεω να παρω καμια κρεατινη,του λεω τι να την κανεις?Ερε να φουσκωσω ξαματα...καλα παρε του λεω,την επομενη μερα ερχετε και μου λεει σιγα μην παρω κρεατινη μ*λακα βρηκα μια φοβερη πρωτεινη στον ιντνερνετ fixfreak αλλα πρεπει να σε γ*μαει φιλε,αλλα κανει δουλεια θα την παρω......ωραια αν δουλεψει πες και μενα, :rolf: :rolf:


Αυτο το καταστημα με συμπληρωματα εχει ξεφυγει παρα πολυ ομως......

cool_jonnys
08-11-08, 11:17
Polyneikos συμφωνώ απόλυτα αν και κατά την γνώμη μου το musclemag είναι καθαρά διαφημιστικό περιοδικό. επίσης ειναι υποκριτικό να δείχνει όλα αυτά τα γαϊδουριά και να μην αναφέρει (με τον οποιοδήποτε τρόπο ) τίποτα για ΑΑΣ . :moderator: :moderator: :moderator:

slaine
08-11-08, 15:43
Polyneikos σακη ε? :shifty:

_kwstas_
22-01-09, 07:36
το freak fix το επερνε ενας γνωστος μου για καμποσο μου ειπε οτι ηταν πολυ δευτερο σε σχεση με αλλα και δεν του εκανε σχεδον τιποτα! τωρα για τι μηικα κιλα μιλανε δεν μπορω να καταλαβω! τι ειναι αυτο πρωτεινη για να βαλεις κιλα???και τι αλλο περιεχει μεσα?? δεν μας τα λενε και τοσο καλα..... :rifle: στην τελικη αν θελεις να κανεις μπρατσα και μυες χωρις γυμναστικη απλα πιγενε στο φουστανο και πες να σου βαλει συλικονη στα μπρατσα,στηθος κ.λ.π το κανουν πολλοι τv σταρ για αυτο τους βλεπετε σε 3 μηνες τουμπανα και με το που τελειωσει το σιριαλ πανε κ τα βγαζουνε και ξεφουσκονουνε αμεσως!! ονοματα δεν λεμεεεε!!!

SiCkOheL
22-01-09, 08:11
muscletech advertisment= wanna be rambo in 30 seconds

Polyneikos
22-01-09, 09:42
H musletech και όλες οι "αδερφες" εταιρίες γίνονται πολύ υπερβολικες με το μαρκετινγκ που κανουν για τα προϊόντα τους με αποτέλεσμα οι γνωστες να είναι πολύ καχύποπτοι και τελικα να μη τις προτιμανε γιατί είναι και τσιμπημενες σαν τιμη.Πολύ θόρυβος για άλλη μια σειρα συμπληρωματων.Πιστευω ότι στοχεύουν περισσότερο σε άπειρους χρηστες που έχουν βιασύνη για το γρήγορο αποτέλεσμα.

Doctorg
22-01-09, 10:41
http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/alfigur1ja0dx1th.jpg


http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/jpk07c.jpg
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

_kwstas_
03-02-09, 22:37
δεν καταλαβα κατι.... ΝΑ ΣΥΝΤΡΙΨΕΙ ΤΑ 110 ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 135 MYHKA KIΛΑ ΤΙ ΕΝΟΟΥΝ??? τι μαλακια ειναι αυτη μπορει καποιος να την εξιγιση γιατι δεν καταλαβενω τιποτα!

KATERINI 144
03-02-09, 22:40
πανευκολο, αγωραζεις αυτο το τρομερο πρωιον, και μολις τελειωσει το κουτι λες τη μα..κια εκανα και πεταξα τα λεφτα μου. :banghead:

_kwstas_
03-02-09, 22:46
περα απο τη πλακα ενωει οτι και καλα μετα απο μακροχρωνια χριση θα αποκτησεις 135 μηικα κι ολας κιλα????ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Η ΜΗΠΩς ΕΝΩΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΜΕΣΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΧΑΧΑΧΑΑΧΑ
:shock: :shock: :angry: :? 8) :cry: :cursing: :o :oops: :evil: :twisted: :evilno: :( :roll: :rolf: :P :| :green: :x :lol: :help: :pale: :shifty: :) :D :sneaky: :affraid: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :bounce: :chinese: :army1: :love: :joker: :idea: :greenalien: :greenalien: :drunken: :cyclops: :???: :clown2: :clown:

peris
03-02-09, 23:00
τι εγινε ρε κωστα πολλα λιγα emoticons εβαλες βαλε κι αλλα :lol: :lol: :green: :green: :P

SiCkOheL
04-02-09, 04:23
τι εγινε ρε κωστα πολλα λιγα emoticons εβαλες βαλε κι αλλα :lol: :lol: :green: :green: :P :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

_kwstas_
04-02-09, 06:04
παλι δεν βρικα απαντηση στην ερωτιση μου :drunken: :drunken: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:

peris
04-02-09, 12:22
παλι δεν βρικα απαντηση στην ερωτιση μου :drunken: :drunken: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :moderator: :moderator: :spank: :spank: