PDA

Επιστροφή στο Forum : 1ο Μeet & Pump by Bodybuilding.gr (Kυριακή 23 Μαρτίου 2014 - Body Shape Gym)



Polyneikos
12-02-14, 21:27
Την Κυριακή 23 Μαρτίου, στο γυμναστήριο Βody Shape (https://www.facebook.com/bodyshape.gym)(Ψαρων 38-40,Κέντρο Αθήνας) του γνωστού πρωταθλητή Σταυρου Τριουλίδη (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?20994-Σ�_α�_�_ο�_-Τ�_ιο�_λίδη�_-ΣΥ�_�_�_Τ�_Υ�_�_-�_�_Ϊ�_Σ-2012&p=574648#post574648), θα πραγματοποιηθεί μια προπόνηση με συγκεκριμένο αριθμό μελών (γυρω στα 30-35) που θα εκδηλώσουν ενδιαφέρον μέσω του Bodybuilding.gr

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=80559&stc=1


Στόχος ειναι να περάσουμε καλά, σε ενα ωραίο κλίμα και να πραγματοποιηθεί μια ομαδική προπονηση / groups για όλες τις μυικές ομάδες .
Περισσότερες πληροφορίες, προσεχώς !!



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=80556&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=80558&stc=1

vaggan
12-02-14, 21:56
επιτελους θα ξεχωρισουν τα μεγαλα παιδια απο τα αγορια.........:idea:

goldenera
12-02-14, 22:03
Δηλώνω επίσημα ότι εκδηλώνω το ενδιαφέρον μου:green:

Χρήστος Τριανταφύλλου
12-02-14, 22:09
Πολυ ωραια κινηση απο το ΒΒgr.:clap::clap::clap:

goldenera
12-02-14, 22:13
Ναι Χρήστο, και μπράβο στον(πιστεύω) ηθικό αυτουργό του event, Κώστα-Polyneikos;)

TRIANTAFYLLOU
12-02-14, 22:18
ωραίες κινήσεις που σπάνε την ρουτίνα και δίνουν ευκαιρία να γυμναστούν πολλα μέλη παρέα να γνωριστούν σε ιδανικό περιβάλον και πάνω στο αντικείμενο που είναι η προπόνηση
πολλα μπράβο στον εμπνευστή της ιδέας και διοργανωτή , τον συνήθη ύποπτο Κώστα πολυνέικο:clap::clap:

goldenera
12-02-14, 22:32
Ηλία θα κατέβεις? Θέλω ένα δυνατό σπότερ, γιατί τα κιλά είναι πολλά:turtle::rolf:

TRIANTAFYLLOU
12-02-14, 23:05
μη με μπριζώνεις τωρα ρε Γιάννη και είμαι και μακρυά γιατι αν με το επέτρεπαν οι υποχρεώσεις μου άνετα κατέβαιανα δεν βαριέμαι απλα χρόνος δεν υπάρχει

niksamaras
13-02-14, 03:40
Και εγω θα ηθελα παρα πολυ να ερθω!!! :thumbup:

No Fear
13-02-14, 08:35
Aν καταλαβα καλα,ειναι προπονηση και οχι αγωνες δυναμης,σωστα?
Αν εμενα στην Αθηνα θα ερχομουν και εγω.Τον Νοεμβριο λεγαμε πως θα καναμε προπονηση με τον Heath,τελικα τον ειδαμε να προπονειται μονος του.

8avos
13-02-14, 09:38
Απιστευτη πρωτοβουλια.Αν και απ οτι βλεπω οι περισσοτεροι που απαντησαν εδω μεχρι τωρα
(οπως και εγω) ειμαστε εκτος Αθηνων :(

billy89
13-02-14, 10:58
Ηλία κάνε κάτι και για μας που είμαστε πάνω από τα Τέμπη και δε μας παίζει κανένας:turtle:

Μόνο αυτοί οι Αθηναίοι θα διοργανώνουν ομαδικές προπονήσεις???:green:

Polyneikos
13-02-14, 11:24
Aν καταλαβα καλα,ειναι προπονηση και οχι αγωνες δυναμης,σωστα?
Αν εμενα στην Αθηνα θα ερχομουν και εγω.Τον Νοεμβριο λεγαμε πως θα καναμε προπονηση με τον Heath,τελικα τον ειδαμε να προπονειται μονος του.

Γιαννη ναι, μια προπόνηση θα είναι,για όλα τα επιπεδα, σε μη ανταγωνιστικό περιβάλλον;):thumbup:

No Fear
13-02-14, 14:21
Mπραβο Κωστα,πολυ καλη κινηση!Ο Σταυρος θα προπονησει τους αθλητες ή θα συμμετασχει και καποιος αλλος?

Metalhead|T|
13-02-14, 14:38
Μου αρεσε πολύ η πρωτοβουλία... :clap: δηλώνω και εγω το ενδιαφερον μου :welcome: :weights:

Polyneikos
13-02-14, 15:00
Mπραβο Κωστα,πολυ καλη κινηση!Ο Σταυρος θα προπονησει τους αθλητες ή θα συμμετασχει και καποιος αλλος?

Θα δημιουργηθουν 5-6 γκρουπ, που θα κανουν απο μια 1-2 μυικες ομάδες.Π.χ. Group Πόδια, Στήθος, Πλατη, κτλ. Οι πιο εμπειροι θα κατευθύνουν την προπόνηση.
Θα ηθελα να μου στέλνετε πμ και τα ονόματα θα ανακοινωθούν καποια στιγμή,δυστυχως δεν θα υπάρχει η δυνατότητα να γυμναστουμε παραπάνω από 30 ατομα περίπου.
Ο Σταυρος θα ειναι παρών, καπου θα τον βαλουμε ,δεν θα μας ξεφύγει;)

No Fear
13-02-14, 20:29
Και παλι μπραβο,καλη προπονηση στους συμμετεχοντες!;)

TRIANTAFYLLOU
14-02-14, 01:11
Ηλία κάνε κάτι και για μας που είμαστε πάνω από τα Τέμπη και δε μας παίζει κανένας:turtle:

Μόνο αυτοί οι Αθηναίοι θα διοργανώνουν ομαδικές προπονήσεις???:green:

λοιπόν εγω είμαι θετικός να κάνουμε ομαδική προπόνηση στο γυμναστήριό μου δεν είμαι καλός στην διοργάνωση αλλα θα μας δώσουν οι Αθηναίοι το μοντέλο να το εφαρμόσουμε :Pο ειδικός είναι ο κώστας πολυνεικος :thumbup:

αλλα εμείς μετα τον αγώνα θα κάνουμε και άλλη ομαδική διοργάνωση μετα δημοσίων θεαμάτων , (μη πάει το μυαλό σε τίποτα πονηρό)αλλα δεν τα λέμε να μην τούς βάζουμε ιδέες και να κρατήσουμε την πρωτοτυπία και θα έχουμε και γυναικείες κατηγορίες , δεν είμαστε παρτάκες σκεφτόμαστε και το ασθενές φύλο :P

Kntrns_MD
16-02-14, 04:05
Παιδιά θα είμαι κι εγώ στην ωραία αυτή ομαδική προπόνηση (εκτος απροοπτου από την δουλειά) και θα χαρώ πολύ να δω πως προπονούνται τα παλικαρια του bbgr και να νιώσουμε όλοι μαζί το πρήξιμο που μας αρμόζει!!!

Polyneikos
16-02-14, 10:05
Γεια σου Γιώργο, πως πάει προετοιμασία;Κατι έχω πληροφορηθει :green:
Ωραία λοιπόν, θα σε περιμένουμε, θα σε βάλω στο group Beast Mode:P (Περιμένω και τον Γιώργο Βασιλικόπουλο)

Muscleboss
17-02-14, 19:36
Μια νέα σειρά events ξεκινά από το bodybuilding.gr με σκοπό να φέρει τα μέλη του πιο κοντά και να προσφέρει ευκαιρίες κοινής προπόνησης με τους εμπειρότερους να μοιράζονται τις προπονητικές τους τεχνικές με τα μέλη του φόρουμ. Πέρα από την προπόνηση, κάθε συνάντηση των μελών του bodybuilding.gr προσφέρει την ευκαιρία να γνωριστούμε από κοντά και να κάνουμε την πλάκα μας.

Σκοπός είναι αυτή η σειρά των events να πραγματοποιείται ίσως και περισσότερες από 1 φορά το χρόνο σε διάφορα μέρη ανα την Ελλάδα ανάλογα με το ενδιαφέρον.

1ο Meet & Pump by Bodybuilding.gr λοιπόν στο Body Shape με πρωτεργάτη τον Κώστα Polyneiko.



80862

SkillBill
17-02-14, 21:27
παιδια για τι ωρα λεμε??η το ειπαμε καπου και μου ξεφυγε?γιατι δουλευω μεχρι 6-7??

Fataoulas
17-02-14, 21:54
φακεν αποσταση (και καραβι) Πολυ θα'θελα ναρθω :(

ελμερ
17-02-14, 23:41
Πολυ ωραια κινηση.......ελπιζω να ειμαι και γω εκει.....:thumbup::welcome:

Polyneikos
18-02-14, 01:54
Hδη εχουμε μαζευτεί 12 ατομα...Επαναλαμβανω η προπόνηση θα ειναι αυστηρά μέχρι 30 άτομα...:welcome:

υ.γ. Για τον φίλο που ρώτησε, θα ειναι κατά τις 12.00-13.00 :thumbup:

SkillBill
21-02-14, 13:56
κριμα δεν θα μπορεσω λογω δουλειας..πολυ ωραια κινηση παντως,ελπιζω να επαναληφθει!

giannis64
21-02-14, 22:56
Αυτά είναι γούστα. Σε τέτοιες περιπτώσεις πάντα περνάς καλά γνωρίζοντας άτομα από κοντά και αλλάζοντας άποψη για πολλούς, αφού άλλο ο γραπτός λόγος και άλλο η στενή επαφή…:P


Θα ήθελα και εγώ να βρεθώ αλλά δέχομαι απειλητικά πμ από διαφόρους, αν υπάρξει εκεί η παρουσία μου.:green:


Πλάκα κάνω. Αχαχαχ!


Πολύ θα το ήθελα παιδιά, αλλά δυστυχώς η απόσταση και οι υποχρεώσεις δεν μου το επιτρέπουν.:unsure:


Τυχεροί είστε σε τέτοια θέματα εσείς από Αθήνα. Καλά να περάσετε, αν και αυτό είναι δεδομένο.
Μπράβο Κώστα. Είσαι μάνα σε τέτοιες διοργανώσεις.

Kntrns_MD
22-02-14, 02:02
Γεια σου Γιώργο, πως πάει προετοιμασία;Κατι έχω πληροφορηθει :green:Ωραία λοιπόν, θα σε περιμένουμε, θα σε βάλω στο group Beast Mode:P (Περιμένω και τον Γιώργο Βασιλικόπουλο) Είμαι στην τελική ευθεία τώρα,αν και είναι ακόμα μακριά οι αγώνες...θα δούμε έχει πολύ δουλειά ακόμα...θα τα πούμε και από κοντά παρέα με τα σίδερα...

RAMBO
23-02-14, 00:18
Ειμαι και γω μεσα:clap:

Polyneikos
23-02-14, 01:53
Ειμαι και γω μεσα:clap:

Για να σε δούμε μπάς και μας πείσεις :P

RAMBO
24-02-14, 05:08
Εγω ετοιμαζω αργα και σταθερα την επιστροφη μου......με σενα να δουμε τι θα γινει :P

beefmeup
24-02-14, 14:00
ραμπε θα κυλισει πολυ αιμα...:weights:

COBRA_STYLE
24-02-14, 16:39
Tα κυτεί αίμα..

Tolis 1989
25-02-14, 15:32
Πάντως εγώ θέλω στο ίδιο group με τον Rambo :P:P:P

RAMBO
25-02-14, 18:33
Kατσε ρε εγω νομιζω οτι ειμαι team μονος μου :P

Tolis 1989
25-02-14, 19:27
x0a0xa00ax0ax0a:rifle:

Polyneikos
28-02-14, 21:30
Σήμερα έκανα μια επίσκεψη στο γυμναστήριο του Σταύρου Τριουλίδη, κανωντας μια προπόνηση ενόψει και του 1ου Μeet & Pump.
Eκεί ήταν και ο Αλέξανδρος Μπελεγρής που προπονείται στο γυμναστήριο του Σταύρου , και ετοιμάζεται για αγώνες τον Μαϊο.
Η προπόνηση ήταν δυναμική και βγήκαν και οι αναμνηστικές φωτογραφίες.:thumbup:

81238


81239


81237

Mikekan
01-03-14, 07:56
Φοβερό κορμί ο Αλέξανδρος!

Polyneikos
01-03-14, 09:49
Φοβερό κορμί ο Αλέξανδρος!

Eίναι παρα πολύ καλός και δουλεύει σκληρά,θα κάνει μεγάλη αίσθηση στους αγώνες.Θα ειναι παρών στην προπόνησή μας :thumbup:

No Fear
01-03-14, 11:16
Ο Αlex ειναι φιλος και πολυ ικανος!Με την σωστη καθοδηγηση,την οποια εχει απο τον Σταυρο,θα τα παει περιφημα!

Polyneikos
01-03-14, 12:04
Ο Αlex ειναι φιλος και πολυ ικανος!Με την σωστη καθοδηγηση,την οποια εχει απο τον Σταυρο,θα τα παει περιφημα!

Ο Αλεξης γυμνάζεται στο γυμναστήριο του Σταυρου,κανωντας προπονήσεις με τον Σταυρο, υπό την καθοδήγηση του Τασου Κολιγκιώνη .
23 Μαρτίου, θα τον δούμε και από κοντα :thumbup:

Αλεξανδρος Μπ
01-03-14, 12:07
Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,θα χαρω πολυ να γνωρησω και τα αλλα παιδια του forum

Polyneikos
01-03-14, 12:19
Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,θα χαρω πολυ να γνωρησω και τα αλλα παιδια του forum

Γειά σου Αλεξανδρε, τα λέμε ξανά από κοντά, στην ομαδική μας προπόνηση :thumbup:

Γιώργος Βασιλικόπουλος
11-03-14, 22:20
Πρωτότυπη διοργάνωση μπράβο! Να μάθουν οι νέοι απο τους παλαιότερους κ οι δεύτεροι να ανανεώσουν τις προπονησεις απο τους νέους!

Polyneikos
11-03-14, 22:29
Πρωτότυπη διοργάνωση μπράβο! Να μάθουν οι νέοι απο τους παλαιότερους κ οι δεύτεροι να ανανεώσουν τις προπονησεις απο τους νέους!

Γιώργο θα τα πούμε απο κοντα,ελπίζουμε :welcome::weights:

Metalhead|T|
12-03-14, 00:24
Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,θα χαρω πολυ να γνωρησω και τα αλλα παιδια του forum
καλώς τον :welcome: τα είπαμε και στο γκάζι ,θα τα πούμε και στην προπόνηση ελπίζω ;) :weights:

αντε λιγοστέυουν οι μερες λέμε :weights::weights:

Muscleboss
13-03-14, 06:19
Πρωτότυπη διοργάνωση μπράβο! Να μάθουν οι νέοι απο τους παλαιότερους κ οι δεύτεροι να ανανεώσουν τις προπονησεις απο τους νέους!

Μιας και δεν είναι δυνατόν να παραυρεθώ και εγώ στο 1o Meet and Pump, θα με εκπροσωπήσει ο Γιώργος Βασιλικόπουλος.

Γιώργο τώρα δεν έχεις δικαιολόγία να λείψεις :green:

Αλεξανδρος Μπ
13-03-14, 11:29
καλώς τον :welcome: τα είπαμε και στο γκάζι ,θα τα πούμε και στην προπόνηση ελπίζω ;) :weights:

αντε λιγοστέυουν οι μερες λέμε :weights::weights:

Μαλλον για ποδια με κοβω να κανω και θα ερθω με τα δωρακια μου ;)

Γιώργος Βασιλικόπουλος
15-03-14, 04:31
Κώστα θα κάνω ότι μπορώ να μη δουλεύω εκείνη τη μέρα, τέτοια πράγματα δεν πρέπει να χάνονται!!!!

Γιώργος Βασιλικόπουλος
15-03-14, 04:38
Πάνο ξέρεις οτι ψοφάω για κάτι τέτοια θα κάνω οτι μπορώ! Αν και το κενό της απουσία σου δν θα μπορέσω να το καλύψω!

Αλεξανδρος Μπ
18-03-14, 13:21
Θα μπορουσα να μαθω ποσα γομαρακια θα εισαστε απο το φορουμ :)))

Polyneikos
19-03-14, 16:34
Για όσους έχουν δηλώσει συμμετοχή στο 1st Meet and Pump, θα υπάρχουν συμπληρώματα κατά την διάρκεια προπόνησης, όπως preworkouts,αμινοξέα και πρωτεϊνη, μια προσφορά του Νutrition Planet, του e-shop που συνεργάζεται το Bodybuilding.gr, έτσι ώστε η προπόνηση να εκτελεστεί με πλήρη ένταση:P

niksamaras
19-03-14, 19:09
Για όσους έχουν δηλώσει συμμετοχή στο 1st Meet and Pump, θα υπάρχουν συμπληρώματα κατά την διάρκεια προπόνησης, όπως preworkouts,αμινοξέα και πρωτεϊνη, μια προσφορά του Νίκου Σωτηριάδη και του Νutrition Planet, του e-shop που συνεργάζεται το Bodybuilding.gr, έτσι ώστε η προπόνηση να εκτελεστεί με πλήρη ένταση:P

Τελεια!! Την ωρα που θα γινει η προπονηση την ξερουμε???

Polyneikos
19-03-14, 19:24
Νίκο θα μαζευτούμε κατά τις 12, να ξεκινήσουμε κατά τις 13:00 περίπου.
Εσεις φέρτε ενα σέικερ άδειο μονο;)

niksamaras
19-03-14, 19:48
Νίκο θα μαζευτούμε κατά τις 12, να ξεκινήσουμε κατά τις 13:00 περίπου.
Εσεις φέρτε ενα σέικερ άδειο μονο;)

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
19-03-14, 21:55
ωραια και ευχάριστα πράματα , πιστεύω όλοι θα το χαρείτε και τέτοιες εκδηλώσεις που έχουν την υπογραφή του bb.gr , αποτελούν εγγύηση πλέον :thumbup:

Polyneikos
20-03-14, 09:14
Θα μπορουσα να μαθω ποσα γομαρακια θα εισαστε απο το φορουμ :)))

Αλέξανδρε συνολικά υπολογιζω να είμαστε 15-20 ατομα:thumbup:

Αλεξανδρος Μπ
20-03-14, 12:41
Αλέξανδρε συνολικά υπολογιζω να είμαστε 15-20 ατομα:thumbup:

Ωραια για φερω την σωστη ποσοτητα σε δειγματακια ;)

Metalhead|T|
20-03-14, 14:31
Αντε να ετοιμαζόμαστεεε λεμεεε :bbbiceps:

ΥΓ μην ξεχάσετε καμια φωτογραφική εε :P

Tolis 1989
21-03-14, 16:49
Ωραια για φερω την σωστη ποσοτητα σε δειγματακια ;)
Ευχαριστούμε!
Σιγουρα θα το εχουμε αναγκη :P

Polyneikos
22-03-14, 01:00
Αντε να μαζευομαστσε σιγα σιγα :weights:

Polyneikos
22-03-14, 15:18
Νομίζω θα βγεί δυναμική η προπόνηση με αυτά τα πολεμοφόδια ;)
Μια ευγενική προσφορά των Nutrition Planet (Βοdybuilding.gr E-shop).Ευχαριστούμε !!


81895

Metalhead|T|
22-03-14, 16:09
Παγκόσμιος Πόλεμοςς θα γινει λεμεεεε :bbbiceps::bbbiceps:

Muscleboss
22-03-14, 19:07
Ευχαριστούμε πολύ την Nutrition Planet για τα συπληρώματα που θα συνοδέψουν τo event.

Καλή προπόνηση εύχομαι και περιμένουμε πλούσιο φωτογραφικό υλικό!!! :thumbup:

sTeLaKoS
22-03-14, 22:13
Εύχομαι μία δυνατή, ασφαλή και διασκεδαστική προπόνηση παιδιά.
Κάτι τέτοιες στιγμές ζηλεύω που δε ζω σε αστικό κέντρο. Να περάσετε όμορφα, περιμένουμε φωτογραφίες. :thumbup:

Polyneikos
23-03-14, 10:32
Εύχομαι μία δυνατή, ασφαλή και διασκεδαστική προπόνηση παιδιά.
Κάτι τέτοιες στιγμές ζηλεύω που δε ζω σε αστικό κέντρο. Να περάσετε όμορφα, περιμένουμε φωτογραφίες. :thumbup:

Στελιο προτείνω το 2ο Μeet & Pump στο γυμναστήριο του Ηλια, για μαζευτείτε ;):thumbup:

ελμερ
23-03-14, 11:08
Καλη επιτυχια στη σημερινη προπονηση (αν και τη θεωρω δεδομενη)....περιμενουμε φωτογραφικο υλικο....:welcome::welcome:

Χρήστος Τριανταφύλλου
23-03-14, 11:28
Εύχομαι μία δυνατή, ασφαλή και διασκεδαστική προπόνηση παιδιά.
Κάτι τέτοιες στιγμές ζηλεύω που δε ζω σε αστικό κέντρο. Να περάσετε όμορφα, περιμένουμε φωτογραφίες. :thumbup:
Κ εμεις Στελιο καποιες φορες ζηλευουμε που δεν ζουμε επαρχια.;)

Στελιο προτείνω το 2ο Μeet & Pump στο γυμναστήριο του Ηλια, για μαζευτείτε ;):thumbup:

Αμα γινει αυτο:thumbup: εμεις μετα να δεις ζηλια!:P:toast:

Metalhead|T|
23-03-14, 20:35
Ενα μεγάλο ευχαριστώ στο φορουμ,και σε οσους ανέλαβαν την οργάνωση αυτης της συνάντησης...χάρηκα πολύ που ειδα ξανα(καποιους τους ειχα γνωρίσει στο atlas) γνωριμες φάτσες ,αλλα και καποια καινούρια ατομα ,ανταλλάξαμε απόψεις,προπονηθήκαμε,κουβεντιάσαμε και πανω απο όλα περάσαμε καλά....

Συγχαρητήρια για αυτη την εξαιρετική πρωτοβουλία ,ετσι ωστε τα μέλη να ερθουν κοντα ως ''συναθλητες'' :welcome::welcome: αναμεινατε φωτογραφικο ρομαντζο

SotosTheBoss
23-03-14, 20:36
Περιμένουμε Φώτο.


Πόση ώρα σας πήρε η προπόνηση;

Χρήστος Τριανταφύλλου
23-03-14, 20:47
Περιμένουμε Φώτο.


Πόση ώρα σας πήρε η προπόνηση;

Ηταν τοσο ωραια που χαθηκε ο χρονος , κ σε προπονηση κ σε κουβεντα.;)

Polyneikos
23-03-14, 21:09
Μόλις πριν απο λίγο "μαζευτηκαμε" , καθώς μόλις ολοκληρώθηκε το 1ο Μeet & Pump, μάλιστα καποιοι συνεχίσαμε και για φαγητο "μυικής ανάρρωσης" ;):P
Θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους φίλους τους φόρουμ - αλλά και παιδιά που γνωριστήκαμε εκτός φόρουμ, από το team του Τριουλίδη, συμμετείχαν σε αυτη την συνάντηση-προπόνηση.
Μιλήσαμε, προπονηθήκαμε, τα πηγαδάκια έδιναν και έπαιρναν για τα αγωνιστικά νέα και σύντομα ελπίζω να το επαναλάβουμε..
Η προπόνηση ήταν πολύ καλή, στο πολύ ωραίο γυμναστήριο του πρωταθλητή και φίλου Σταύρου Τριουλίδη, ο οποιος μας φιλοξένησε και ηταν Ηead Coach και τον ευχαριστούμε :weights:

Kάποιες πρώτες φωτογραφίες

81920

81921


81922

81923


81924


81925


81926


81927

Γιώργος Βασιλικόπουλος
23-03-14, 21:39
Κώστα ανέβασες κιόλας?

Polyneikos
23-03-14, 21:41
Αρχικά , ηπιαμε τα απαραίτητα τονωτικά μας για την προπόνηση :weights::liftheavy:

81928

Απο εκεί και πέρα,αρχισε η προπόνηση μας, με αρκετή ένταση αλλά και πλάκα καθώς και το απαραίτητο κους κους ανάμεσα στα σετ :P

81929

81930

81931

81932


81933


81934


81935

SotosTheBoss
23-03-14, 21:43
Πω πω μας κανετε να ζηλευουμε


Πόσα σήκωσε ο Αλεξ;

Polyneikos
23-03-14, 21:43
Κώστα ανέβασες κιόλας?

Είμαι γρήγορο πιστόλι ;)

COBRA_STYLE
23-03-14, 21:45
Δεν ειναι παντα καλο αυτο ε:turtle::P

Polyneikos
23-03-14, 21:52
Δεν ειναι παντα καλο αυτο ε:turtle::P

Αν μιλάμε για upload,καλό είναι :P

niksamaras
23-03-14, 22:28
Και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω το φορουμ για την διοργανωση και τον Σταυρο Τριουλιδη για την φιλοξενια και για την πολυ δυνατη προπονηση ποδιων που μας εκανε! :thumbup: :thumbup: (ασχετα αν εγω εβγαλα μονο τα σκουατ και μετα ξαπλωσα κατω για κανα 20λεπτο :P :P)

Αλεξανδρος Μπ
23-03-14, 22:31
Ευχαριστω πολυ για την προσκληση που ειχα για σημερα,χαρηκα που μιλησα κ γνωρησα παιδια απο το φορουμ.

Νικσαμαρα μην ανησυχεις ολα στο προγραμμα ειναι

RAMBO
23-03-14, 22:33
Mπραβο παιδια,δυστυχως αν και ηθελα πολυ λογο δουλειας δεν ηρθα..ελπιζω την επομενη φορα

niksamaras
23-03-14, 22:56
Ευχαριστω πολυ για την προσκληση που ειχα για σημερα,χαρηκα που μιλησα κ γνωρησα παιδια απο το φορουμ.

Νικσαμαρα μην ανησυχεις ολα στο προγραμμα ειναι


Στην επομενη καλυτερος, για να ακολουθησω και εσας τους πιο εμπειρους :thumbup:

billy89
23-03-14, 23:16
Μπράβο παιδιά σας ζηλεύω άξιοι εκπρόσωποι του φόρουμ όλοι νταμάρια! Γράψτε και ποιος είναι ποιος στις φώτο γιατί μερικούς τους βλέπω πρώτη φορά!:green:

Χρήστος Τριανταφύλλου
23-03-14, 23:36
Μια πολυ ευχαριστη Κυριακη σημερα που σιγουρα θα θυμομαστε ,μακαρι να επαναλαμβανεται οσο συχνα γινεται.
Συγχαρητηρια στον Polyneiko που ειχε την ιδεα κ την υλοποιησε ,ευχαριστουμε τον Σταυρο Τριουλιδη που μας παραχωρησε το gym ,k τον Αλεξανδρο που φροντισε για τα δυναμωτικα ;)προ κ μετα προπονησης.
Και ολα τα παιδια που κ αν μερικα για πρωτη φορα συναντιοτουσαν μιλαγανε λες κ ηταν φιλοι απο πριν ,φαινεται το αθλημα μας εχει εναν μαγικο κωδικα επικοινωνιας.;)
Το γυμναστηριο χωρις να ειναι κανενα μεγανθηριο ειχε οργανα μελετημενα τελευταιας τεχνολογιας που κανουν την δουλεια τους αψογα κ με το παραπανω ,αυτο ομως που εκανε την διαφορα ηταν η ''πνοη'' του Σταυρου με πολλες γνωσεις σε θεματα προπονησης κ διατροφης που με μεγαλη ευχαριστηση μας εδινε τα φωτα του.
Ημουν ατυχος στα αγωνιστικα μου χρονια που δεν ετυχε να ειχα διπλα μου εναν δασκαλο ,σιγουρα θα ημουν καλυτερος.

SotosTheBoss
23-03-14, 23:54
O cobra φαίνεται πιο τεράστιος σε αυτές τια φωτο σε σχεςη με κάτι παλιές


Sent from my iPhone using Tapatalk

Χρήστος Τριανταφύλλου
24-03-14, 00:20
O cobra φαίνεται πιο τεράστιος σε αυτές τια φωτο σε σχεςη με κάτι παλιές


Sent from my iPhone using Tapatalk

Που να δεις και πως σηκωνε τα κιλα!:lift2hand:
Αφου απορησα κ εγω ,τοσο καλα τρωει στον στρατο; :P Μπριζολες,ψαρια,ρυζια,πατατες,πρασινα, καθε μερα;;:food:

SotosTheBoss
24-03-14, 00:28
Για Πες Χρήστο μερικά απο τα lifts του


Sent from my iPhone using Tapatalk

Miss Fit
24-03-14, 00:37
Aυτα ειναι...!!! Μπραβο παιδια, οντως ζηλεψαμε :thumbup:

Χρήστος Τριανταφύλλου
24-03-14, 00:45
Εννοεις ποσα σηκωνε; Δεν ξερω γιατι περισσοτερο ''δουλευε'' στα νεας τεχνολογιας μηχανηματα με ελευθερα βαρη που αντικαθιστουν τα τροχαλιωδη ,παντως καλα σηκωνε!
Στις κλασικες ασκησεις στους παγκους δεν ειδα!;)

COBRA_STYLE
24-03-14, 00:46
Ετσι,κρυβε νουμερα Χρηστο..μην εχουμε τπτ εγκεφαλικα βραδιατικα:turtle::P

Χρήστος Τριανταφύλλου
24-03-14, 00:51
Και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω το φορουμ για την διοργανωση και τον Σταυρο Τριουλιδη για την φιλοξενια και για την πολυ δυνατη προπονηση ποδιων που μας εκανε! :thumbup: :thumbup: (ασχετα αν εγω εβγαλα μονο τα σκουατ και μετα ξαπλωσα κατω για κανα 20λεπτο :P :P)

Εσυ ρε niksamaras εισαι αυτος που κοντεψες να σπασεις την μπαρα στο :squat: ; Σορρυ αλλα δεν σε καταλαβα ,με μπερδεψε το μουστακι ,δεν φταιω!:P:toast:

Metalhead|T|
24-03-14, 01:03
εγω ειμαι αυτος με το μουσακι και το μοικανέ μαλλι :P:P

TRIANTAFYLLOU
24-03-14, 03:28
μπράβο ρε παιδια περάσατε μια όμορφη και επικοδομητική κυριακή , όχι μόνο επειδη κάνατε προπόνηση αλλα επειδη πάνω απ όλα το διασκεδάσατε και αυτη πρέπει να είναι η φιλοσοφία της γυμναστικής για κάποιον , για να μπορεί να γυμνάζετε για χρόνια και με όρεξη
σημασία δεν έχουν τα κιλα που σηκώνει ο καθένας αλλα να το γουστάρει και να τα δίνει όλα στην προπόνηση
πραγματικό κίνητρο και πόρωση , παλια κάναμε τακτικά τετοια ιβέντ στο γυμναστήριο , αλλα μόνο με άτομα του γυμναστηριου , δεν υπήρχε δυνατότητα μέσω φόρουμ να οργανώσουμε και με άτομα εκτός περιοχής , βλέπετε δεν υπήρχε ίντερνετ τότε και όπως είμασταν μαζεμένοι , μιλούσαμε και για άλλα θέματα και απορίες πάνω σε προπόνηση και διατροφή

ωραία πράματα και μακάρι να κάνουμε και δω πάνω κάτι ανάλογο , αλλα και ο Κώστας γρήγορο πιστόλι που πρόλαβε σήμερα και ανέβασε υλικό να δούμε και εμείς οι λιγότερο τυχεροί , πέρασε και τον τζων γουειν στα γουεστερν:P

Polyneikos
24-03-14, 09:10
81944


81943

81945

81946

81947

81948


81949

Αλεξανδρος Μπ
24-03-14, 09:20
Γράψτε και ποιος είναι ποιος στις φώτο γιατί μερικούς τους βλέπω πρώτη φορά!:green:


εγω ειμαι το παιδι με το μαυρο φουτερ που γραφει xtreme stores και αυτος που κανει squat :welcome:

niksamaras
24-03-14, 18:00
Εσυ ρε niksamaras εισαι αυτος που κοντεψες να σπασεις την μπαρα στο :squat: ; Σορρυ αλλα δεν σε καταλαβα ,με μπερδεψε το μουστακι ,δεν φταιω!:P:toast:

Ναι εγω ειμαι, να σαι καλα! :thumbup: :thumbup:

NASSER
24-03-14, 18:04
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά. Μακάρι να γίνονται τέτοια events πιο συχνά και να το κανονίζουν και τα μέλη από μόνοι τους.

goldenera
24-03-14, 18:05
Μπράβο παίδες φαίνεται στα πρόσωπα σας ότι περάσατε φανταστικά και το ευχαριστηθήκατε:clap:. Μακάρι να επαναληφθεί στο μέλλον και να μπορέσουμε να παραβρεθούμε και εμείς;)

Muscleboss
25-03-14, 00:16
Ωραία ατμόσφαιρα παιδιά. Ευχαριστούμε και τον Σταύρο Τριουλίδη για τη φιλοξενία, και όλα τα παιδιά που παρευρέθηκαν. :thumbup:

O Pizaro από ότι φαίνεται ήρθε για να μείνει στα event του bodybuilding.gr. Μυρίζομαι νέα ρεκόρ...

Polyneikos
25-03-14, 00:53
Ωραία ατμόσφαιρα παιδιά. Ευχαριστούμε και τον Σταύρο Τριουλίδη για τη φιλοξενία, και όλα τα παιδιά που παρευρέθηκαν. :thumbup:

O Pizaro από ότι φαίνεται ήρθε για να μείνει στα event του bodybuilding.gr. Μυρίζομαι νέα ρεκόρ...

Παναγιώτη ο Αλεξ ήρθε για την παρέα μας, κατευθείαν απο δουλειά,χωρίς ξεκούραση,κανωντας ένα κυκλικό πρόγραμμα,σε χαμηλή ένταση,για τα δεδομένα του,κάνωντας επαναλήψεις και όχι μονές
Συζητήσαμε λίγο την περίπτωση αν θα γίνει 4ο Ατλας, όπου για εκεί μου έχει υποσχεθεί ένα καλο ρεκόρ.:green:
Ωραίος τύπος :thumbup:



81987


81988


81989


Εδώ στην φωτογραφία με τον Τάκη,Morbit_Killer, τον οποίο είδα επίσης ανεβασμένο στην προπονησή του.


81990


81991

Στον καθρέφτη εδω,διακρίνεται και ο Νίκος Σαμαράς, νικητής των αρσεων θανάτου στο 3ο Ατλας, όπου επιδόθηκε σε υψηλής έντασης προπόνησης σκούωτ, με τον Αλέξανδρο και καθοδηγητή και spotter τον Τριουλίδη, ο οποίος τους "εβγαλε το λάδι "


81986

TRIANTAFYLLOU
25-03-14, 01:04
γνώριμα όλα τα παιδια και πραγματικά ο Αλέξης είναι πολύ συμπαθής και άτομο που σε κερδίζει και αν την επόμενη φορά αποφασίσει να συμμετέχει στο επόμενο Ατλας θα μας βγούν τα μάτια πιστεύω γιατι ο άνθρωπος είναι πραγματικός άτλαντας
αλλα και ο Νίκος ο Σαμαράς δείχνει ότι τό χει και το γουστάρει με τα βαριά κιλά , αλλα νομίζω πως τα δώσαν όλα όλοι οι συμμετέχοντες γιατι παίζει ρόλο και ο παράγων ψυχολογία σε τέτοια ιβεντ και ο Τάκης Morbit_killer ανεβασμένος απο το προηγούμενο Άτλας φαίνετε δίκιο έχεις Κώστα :thumbup:

Polyneikos
25-03-14, 23:28
Μερικές ακόμη φωτογραφίες


82007

82008


82009


82010

COBRA_STYLE
25-03-14, 23:50
82011

Polyneikos
25-03-14, 23:58
82013

82014




82015


82016

morbit_killer
27-03-14, 13:20
82013

82014




82015


82016

λαμβάνοντας υπόψη την επιτυχία αυτή , θα προτείνω ένα δεύτερο enent στο γυμναστήριο του κύριου Μπουρνάζου κατά τον Ιούνιο όλα εξατώνται απο τον κώστα

goldenera
27-03-14, 15:43
82011

Γεια σου ρε Τόλη με τις κλασικές μποντυμπιλντεράδικες φόρμες σου:thumbup: Cobra πέρα από τη γοητεία σου, σωματικώς σε βλέπω νταμάρι:green::thumbup:

COBRA_STYLE
27-03-14, 22:12
Να'σαι καλα ρε Γιανναρε,προσπαθουμε για το καλυτερο συνεχως.Εχω αλλαξει σε μεγαλο βαθμο φιλοσοφια στα βαρη,εφαρμοζοντας καποια πραγματα που διαβαζω κ φαινεται να δουλευει σταθερα.

goldenera
27-03-14, 23:13
Ενδιαφέρον, για κάνε μας το φραγκοδίφραγκα να καταλάβουμε τί εννοείς.

beefmeup
29-03-14, 00:00
ο κομπρας δεν προδιδει τα μυστικα του ετσι ευκολα γιαννη..:green:
ασε που τα περισοτερα απο μενα τα εμαθε:P

ωραιες φωτο παιδια,κριμα που δεν τα καταφερα..

goldenera
29-03-14, 00:54
Εεεεεεεε πες τα μας εσύ ρε Διονύση, να γίνουμε και εμείς cobres:green:

sAVAZz
30-03-14, 19:07
video δεν υπαρχουν?

Polyneikos
30-03-14, 19:36
video δεν υπαρχουν?

Οχι,δεν βγήκαν βιντεο,δεν περισσευε καποιος για να κανει λήψεις:P