PDA

Επιστροφή στο Forum : Hemorush Extreme (Nutrabolics)



argirisrx8
24-02-14, 22:17
καλησπερα.εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιον;δυνατο μου φαινεται αλλα πολυ ζαχαρη.
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=88756&stc=1http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=88755&stc=1

beefmeup
24-02-14, 22:20
πολυ μπαχαλο...
ενα σωρο πραγματα πεταμενα μεσα,δεν θα το προτιμουσα.

argirisrx8
24-02-14, 22:26
συμφωνω απλα ειναι που εχει γερανιο μεσα κ πρεπει να ειναι απο τα λιγα νιτρικα που εχουν ακομα αυτην την ουσια.αυτο κ κανα 2 ακομα.

MyoBomb
25-02-14, 03:08
έχει waxy maise που σαν υδατάνθρακας δίνει ενέργεια οχι κακό για Prewo...τώρα το epidemium και το DAA είναι για test boost ψιλοάσχετα.
Το γεράνιο αν είναι γεράνιο δυσκολα θα έρθει ευρώπη.

argirisrx8
25-02-14, 14:10
απο το σαιτ που παραγγελνω ερχεται.απο εκει ειχα παρει κ το swollen της ιδιας εταιρειας αλλα δεν με ειχε πιασει καθολου κ το ειχα δωσει.σκεφτομουν αυτο απλα με προβληματισε η ζαχαρη του πολυ κ οι υδατανθρακες.ειναι καθαρα για πιο χειμωνα.καλοκαλοκαιρι θα σε θολωνει πολυ.

Dragonbreath
08-11-14, 02:59
Λοιπόν, αν και είναι η πλέον ακατάλληλη ώρσ να πω κάτι, όντας full μεθυσμένος(το πρωινό μου, όσο σαν γευμα, τόσο σαν πράξη πήγε ήδη περίπατο), το συγκεκριμένο σκεύασμα μου τράβηξε την προσοχή!.
Διαφωνώ με τον master beef me up(δεν ειρωνεύομαι... το εννοώ)!
Δείχνει ολιγον μπάχαλο, αλλά μαθηματικά αν τα βάλεις κάτω.... έχεις 34 γρ. δόσης, 10 γρ υδατθρκες, 10 πρωτείνης, και 14 τα υπόλοιπα, τα οποία δεν έιναι και τόσο λίγα , ώστε να μοιραστουν στα υπόλοιπα συστατικα.... αν μοιραστουν σωστά βέβαια..
Κύριε sobral..... λάτρη της nutrabolics... πες και εσύ κάτι...
...γιατί κάτι δεν με πείθει.....εκτός αποτην cee.....

sobral
08-11-14, 11:22
Λοιπόν, αν και είναι η πλέον ακατάλληλη ώρσ να πω κάτι, όντας full μεθυσμένος(το πρωινό μου, όσο σαν γευμα, τόσο σαν πράξη πήγε ήδη περίπατο), το συγκεκριμένο σκεύασμα μου τράβηξε την προσοχή!.
Διαφωνώ με τον master beef me up(δεν ειρωνεύομαι... το εννοώ)!
Δείχνει ολιγον μπάχαλο, αλλά μαθηματικά αν τα βάλεις κάτω.... έχεις 34 γρ. δόσης, 10 γρ υδατθρκες, 10 πρωτείνης, και 14 τα υπόλοιπα, τα οποία δεν έιναι και τόσο λίγα , ώστε να μοιραστουν στα υπόλοιπα συστατικα.... αν μοιραστουν σωστά βέβαια..
Κύριε sobral..... λάτρη της nutrabolics... πες και εσύ κάτι...
...γιατί κάτι δεν με πείθει.....εκτός αποτην cee.....

Το μεθύσι μεθύσι αλλά με το μυαλό στο :bodybuildinggr: (απ τι ώρα έπινες? 2 είναι σχετικά νωρίς) χαχα! Λοιπόν, για το σκεύασμα...έχετε δίκιο κ οι δύο! Και τι εννοώ, είναι μπάχαλο όπως λέει ο Beef αλλά είναι κ όπως τα λες εσύ. Αν τα βάλεις κάτω βγαίνουν καλές οι ποσότητες. Αν εξαιρέσεις την cee είναι καλό. Το κλασσικό πρόβλημα με την κατά τ'άλλα καλή nutrabolics. Χρησιμοποιεί μπλέντς κ δεν ξέρεις τι δουλεύει. Εγώ πάντως επειδή συνήθως μένω ευχαριστημένος, ίσως του έδινα μια δοκιμή κ ας είναι έτσι περίεργα φτιαγμένο.:green:

sobral
08-11-14, 13:04
Επιπλέον, για να μην μπαίνεις στον κόπο, τους έχω ρωτήσει για το μπλέντ πως κατανέμεται κ απάντηση δεν πήρα ποτέ, παρ'όλο που σε άλλες ερωτήσεις μου έχουν απαντήσει.

Dragonbreath
08-11-14, 15:25
ευχαριστω για τις απαντήσεις, και όντως με πρόλαβες, σκεφτόμουν να στείλω email:thumbup:.Επιπλέον, στην ιστοσελίδα τους δεν εντόπισα πουθενά το συγκεκριμένο σκεύασμα και μου φάνηκε λιγακι περίεργο, όπως περίεργο μου φάνηκε και η βήτα αλανίνη, δεν νομίζω να την έχώ δει σε άλλο προιον της nutrabolics.

sobral
08-11-14, 15:42
ευχαριστω για τις απαντήσεις, και όντως με πρόλαβες, σκεφτόμουν να στείλω email:thumbup:.Επιπλέον, στην ιστοσελίδα τους δεν εντόπισα πουθενά το συγκεκριμένο σκεύασμα και μου φάνηκε λιγακι περίεργο, όπως περίεργο μου φάνηκε και η βήτα αλανίνη, δεν νομίζω να την έχώ δει σε άλλο προιον της nutrabolics.

Δεν το είδες γιατί βγαίνει μόνο σε επιλεγμένες χώρες της Ευρώπης.;) Καλά με την αγαπημένη μου β-α έχουν τσακωθεί χρόνια τώρα δεν τα πάνε καλά.:green: