PDA

Επιστροφή στο Forum : Θαλάσσιο ταξίδι



tsergos629
19-03-14, 01:25
Λοιπον σε 5μερες φευγω το πρωτο μου εκπαιδευτικο ταξιδη σε εμπορικο πλοιο 6 μηνες κ δεν θα ηθελα να γηρισω σε κακη κατασταση γυμναζομαι 2 χρονια πολυ συστηματα με ενα ωραιο αποτελεσμα γθα αυτο θα ηθελα να μου προτεινεται κατι εχω σκευτει για λαστιχα αλλα δεν ξερω μην κοπουν εσεις τ λετε λοιπον?

Mpozos
19-03-14, 01:33
Τα περισσότερα πλοία εχουν προσωπικό χώρο με όργανα γυμναστικής... ας ελπίσουμε οτι θα είσαι σε ενα απο αυτά.

αν όχι μετά το ξανασυζητάμε.

TRIANTAFYLLOU
19-03-14, 02:06
τα πλοία ειδικα τα κρουαζιέρας έχουν οργανωμένα γυμναστήρια αλλα και πολλα γκαζάδικα , εγω αυτο το διάστημα έχω καπετάνιο στο γυμναστήριο που ξεμπάρκαρε και μέχρι να ξαναμπαρκάρει γυμνάζετε και τον δείχνω προγράμματα προπόνησης να τα εφαρμόζει και στο καράβι που παρ όλο που δεν είναι κρουαζιερόπλοιο αλλα απο τα μεγαλύτερα τανκερ , έχει μεσα ενα γυμναστηριο με κάποια βασικά όργανα και γυμνάζονται όσοι θέλουν

Tiridus
19-03-14, 02:25
Στα πλοία του εμπορικού ναυτικού το γνωρίζω οτι υπάρχουν γυμναστήρια, απο έναν συγγενή.
Για σένα ευτυχώς που υπάρχει να λες, γιατί μέσα στις θάλασσες λίγοι είναι αυτοί που προσαρμόζονται στις συνθήκες. :chinese:

Καλό ταξίδι φίλε μου !!

procop
19-03-14, 18:44
Σε τι πλοιο θα πας? Σε ποιες περιοχες κανει trading?
Εξαρταται απο το παραπανω σε μεγαλο βαθμο
Παντως, παρε συμπληρωματα μαζι σου, καθως η διατροφη που παιζει σημαντικο ρολο δεν ειναι και η καλυτερη!!!!!
Εγω θα σου ελεγα να παρεις τα «χερουλια» που κανεις push Θπς και μπορεις να αλλαζεις γωνιες . να κανεις πολλες ασκησεις με το σωματικο σου βαρος.
Τελοςμ παρε ελατηρια για διαφορες ασκησεις. Αν εχει και καποιο σωληνα να κανεις μονοζυγο καλο θα ειναι.
prepei να προσεξεις πολυ την διατροφη σου, και οσο μπορεις αναλογα με τις βαρδιες, αν εχει συχνο operation κτλ να διατηρησε.

Αυτα,

Καλο ταξιδι,

tsergos629
20-03-14, 02:24
λοιπον φορτιγο θα ειναι το πλοιο περιοχες δεν ξερω ακομα.σας ευχαριστω παντος για τις απαντησεις σας