PDA

Επιστροφή στο Forum : King Mass XL (Ronnie Coleman)



kostasgwc
20-03-14, 22:47
Τι εχετε να ποιτε για αυτην την φορμουλα αυξησησ βαρουσ ειναι καλη.

81857

81858

Tiridus
20-03-14, 23:38
Όχι κι απ'τις καλύτερες αλλά θα την δοκίμαζα, έχει αρκετά καλούδια μέσα, βέβαια είμαι εναντίον των mrp
γι'αυτό κι θα το χρησιμοποιούσα σαν shake συνοδευόμενη με ένα γεύμα.
Υπάρχει στην Ελλάδα?

iovas
22-03-14, 11:26
'Oτι νά 'ναι.
Τiridus θέλω να μου απαριθμήσεις τα ''αρκετά καλούδια'' που έχει μέσα,και μετά να μου πείς και... με τί γεύμα θα τη συνόδευες.

sobral
22-03-14, 11:36
:thumbup: κ εγώ τα καλούδια ψάχνω εδώ...

Tiridus
22-03-14, 12:25
'Oτι νά 'ναι.
Τiridus θέλω να μου απαριθμήσεις τα ''αρκετά καλούδια'' που έχει μέσα,και μετά να μου πείς και... με τί γεύμα θα τη συνόδευες.

Nα σου απαριθμήσω? Ματάκια δεν μας έδωσε ο θεούλης?
Έχει σχεδόν οτι χρειάζεται ένα μαςς γκεινερ, και την άποψή μου την εξέφρασα, ναι θα το δοκίμαζα.

iovas
22-03-14, 13:06
Όλοι την άποψή μας εκφράζουμε, αλλά την στηρίζουμε κιόλας.
Δόξα τω θεό,έχω ματάκια και τελευταία βλέπω παντού ποσταρίσματά σου,ασχολείσαι πολύ,οπότε μπορεί και να έχω να μάθω από σένα:unsure:
Ξαναρωτάω,με τί ...γεύμα θα τη συνόδευες?

billy89
22-03-14, 13:42
Έχει σχεδόν οτι χρειάζεται ένα μαςς γκεινερ

Αυτό για ανάλυσέ το λίγο... Γιατί εγώ βλέπω μια φόρμουλα τίγκα στη ζάχαρη και με πρώτη πηγή υδατάνθρακα μαλτοδεξτρίνη.

kostasgwc
23-03-14, 17:07
τελεικα να την παρω η δεν θα βοηθειση στο να παρω και αλλα κιλα και ογκο.

billy89
23-03-14, 19:29
Δεν είναι τόσο απλή η απάντηση. Αν μέχρι τώρα κάνεις μια α διατροφή και είσαι σταθερός στα κιλά και αρχίσεις διατροφή α + αυτό το gainer ναι θα βάλεις κιλά. Αν όμως την ξεκινήσεις στη δόση που είναι 1000 θερμίδες θα γεμίσεις λίπος πολύ γρήγορα. Αν την ξεκινήσεις σε δόση 500 θερμίδων και δεν αλλάξεις τίποτα άλλο στη μέχρι τώρα διατροφή σου τότε θα έχεις περισσότερες πιθανότητες να βάλεις μυικά κιλά μαζί με λίπος.

Πάντως ακόμα και για gainer δεν είναι καλή επιλογή βρες κάποιο με υδατάνθρακα από βρώμη και λιγότερη ζάχαρη.

ΑΘΛΗΤΗΣ
08-05-17, 12:12
Αυτές τις μέρες σε δυνατή προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ!
Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/afkiseis-varous/king-mass-6803-gr-rcss/)