PDA

Επιστροφή στο Forum : Hardcoregain 21 (Extrifit)



feral95
28-03-14, 18:19
82101
82102




Γεια σας παιδιά,τι άποψη έχετε για αυτή την πρωτεϊνη,έψαξα σε πολλά sites για reviews αλλά δεν είδα σε κανένα να αναφέρει τιποτα για την extrifit και θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για την πρωτεινη αλλά και για την εταιρία οποιος την εχει δοκιμάσει.
Εχω ακόμα ενα μήνα όγκου και μετα θα πέσω στην γράμμωση γιατι ερχεται καλοκαιρι(αν και εχω ελάχιστο λίπος),είμαι 85 κιλά και 1,88 υψος.Αυτό που μου έκανε περιέργεια είναι ότι όταν πήρα ένα κουτί (3κιλα) και έπερνα 3 σκουπ τη μέρα (35αρια) μαζί με CreaCore μου έβαλε 3 κιλά σε ένα μηνα ενώ τώρα έιχα πάρει την mass gainer 5,5kg (muscletech) σε συνδυασμό με Celltech και μου έβαλε με το ζόρι ουτε 2 κιλά και επίσης δεν είχε καθολου καλή διαλυτότητα και μου φανηκε σαν αλευρι .πάντως εμένα η gain 21 μου φάνηκε πολύ ανώτερη απο την mass gainer και μπορώ να πω οτι έχει πολύ ωραια γέυση η σοκολατα που πηρα και διαλύεται τέλεια.επείσης να πω οτι θα την συνοδέψω με celltech και πολυβιταμίνες της pvl

niath7
28-03-14, 18:27
Γνωρίζεις μήπως πόσα γραμμάρια ζάχαρης έχει ή έχει μόνο τα γλυκαντικά που διαβάζω;

feral95
28-03-14, 22:56
Δεν νομίζω να έχει επιπλέον εκτός από αυτά γιατί δεν μου έβαλε ίχνος λίπους ενώ η άλλη με θόλωσε, τελικά πήρα την extrifit ξανά αλλά αυτή τη φορά σε βανίλια επειδή είχε τελειώσει η σοκολάτα και μπορώ να πω ότι με γάλα ήταν πολύ καλή σε γεύση

Στάλθηκε από το LT30p μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nikolas_mk2
28-03-14, 23:26
Βασικά δεν ειναι πρωτείνη,ο κλασσικός συνδυασμός δεξτρο/μαλτοδεξτρίνη με μια μικρή ποσότητα whey μεσα....Αν και δεν ξερω βεβαια ποσο εχει αλλά εφόσον χρησημοποιείς και πρωτείνη μπορείς να το φτιαξεις και μονο σου,πιο οικονομικά-κατα πάσα πιθανότητα :welcome:

feral95
29-03-14, 11:14
Το σκέφτηκα και αυτό για να πάρω καθαρή whey και μια σακούλα μαλτο/δεξτρο αλλά δεν ήξερα αν θα μου γίνει καλή. Στα 40 ευρώ την πήρα και μου βγάζει σχεδόν μήνα

Στάλθηκε από το LT30p μου χρησιμοποιώντας Tapatalk