PDA

Επιστροφή στο Forum : Generation Iron (2013)



billy89
05-04-14, 22:02
http://www.youtube.com/watch?v=sHHG8KHYLDU&feature=youtu.be

Το πολυαναμενόμενο Generation Iron!:bbbiceps:

Δημητρης 1924
05-04-14, 23:19
Εισαι θεος ρε φιλε:thumbup:

Polyneikos
06-04-14, 10:46
Ξεχώρισα το θέμα , για να υπάρχει σαν θέμα .Ευχαριστούμε Βασίλη!

kazos_GR
06-04-14, 11:22
ειδα λιγο παω για αεροβιο θα επιστρεψω να το δω ολο ΩΡΑΙΟΣ ΦΙΛΕ !!!!:bowdown:

ironjimis
09-04-14, 12:30
το βιντεο το ριξανε λογο πνευματικων δικαιωματων


http://www.youtube.com/watch?v=T5bqzFcxP0o

billy89
09-04-14, 12:54
Όοοχι ρε φίλε, τζάμπα το θέμα που ανοίξαμε!

Ε θα ξανανέβει κάποια στιγμή αλλά θα αργήσει...

Metalhead|T|
09-04-14, 13:24
ΚΡιμα επρεπε να το ειχα κατεβασει

Nikolas_mk2
09-04-14, 13:33
Αντε,να σας κάνω τον καλό! :green: http://weshare.me/41e1a49c9cbba950/Generation.Iron.HD.FIXED.mp4 ειναι για on-line βλεφαριασμα μόνο ;)

Fylpa17
09-04-14, 14:43
παιδια δεν τρελαθηκα! καλουτσικο μου αρεσε που ειδα πραγματα που δεν ηξερα βεβαια και σε καποιο σημειο μετα την μια ωρα που σπαει λιγο -εμμεσα- το ταμπου των αναβολικων ουσιων! γενικα καλο αλλα δεν τρελαθηκα

billy89
09-04-14, 14:44
Η έκδοση που είχα ανεβάσει υπάρχει και στο piratebay σε hd αλλά θέλει κατέβασμα. Απλά το youtube ήταν πιο άμεσο!

Επίσης είχε ένα προβληματάκι με τον συγχρονισμό του ήχου οπότε πιστεύω θα ανέβει διορθωμένο κάποια στιγμή!

stone garden
09-04-14, 19:07
Εξαιρετικη ταινια-ντοκιμαντερ για εμενα προσωπικα! Σπρωχνουν λιγο παραπανω τον Phil Heath αλλα σε εντυπωσιαζει και η δυσκολη ζωη που παρουσιαζει στο προσωπο του Kai Greene , ο Branch Warren στο Metroflex και ο Dennis Wolf ως ο νεος Arnold :P Οσο για τα φαρμακα που ειπε ο φιλος απο πανω απλα προσπαθουν να εξηγησουν στο κοσμο οτι δε μπορεις να καταφερεις αυτο που κανουν και ας παιρνεις τις ιδιες ουσιες με αυτους και οτι θα εκαναν τα παντα για να φτασουν στη κορυφη. Θυμαμαι χαρακτηριστικα για 1 γκαλοπ που ρωτουσε το κοσμο αν " επερνες μια ουσια που θα σε εκανε το καλυτερο 100% αλλα θα εχεις αλλα 5 χρονια ζωης" πανω απτο 50% απαντησε ναι ;)

NikosSav
09-04-14, 22:13
Εμένα πάντως δεν μου άρεσε , μάλλον επειδή είχα πολλές προσδοκίες με τόσο διαφήμιση και αναμονή.

jam
10-04-14, 03:07
Πολυ ωραιο και μενα μου αρεσε πολυ και ιδικα οταν μαθενεις το τι εχει περασει ο καθενας για να καταληξει εκει που ειναι , πραγματικα πολυ ενδιαφερον και βγαζει προσ τα εξω την ζωη των μποτιμπιλτερ κκαι γενικα ολα , οσα για αναβολικα κτλπ και το γκαλοπ , δεν ειναι κατι προτογνωρο σιγουρα , και μια χαρα το παρουσιαζουν με ολη την αληθεια αποψη μου , ωραιο :thumbup:

kazos_GR
10-04-14, 11:35
ολοι με της αυτοκινιταρες και ο ψωριαρης ο kai με το λεωφορειο αυτο λεει πολλα !!!

ironjimis
10-04-14, 12:53
ολοι αυτοι εχουν λεφτα. αν ο kai δεν ειχε ουτε αυτο το σωμα θα ειχε. κλαψιαρη τον δειχνει επειδη δεν εχει παρει ποτε το mr olympia.

Δημητρης 1924
10-04-14, 13:53
Δεν πιστεύω πως ο Kai δεν εχει χρήματα ίσως οχι τόσα όσα εχει ο Phil αλλα σηγουρα εχει αρκετά μπορει να μην εχει πάρει το Mr Olympia εχει νικηση όμως άλλους μεγάλους αγωνες όπως το Arnold classic,εχει χορηγώ την Musclemeds οπότε δεν παίζει να μην εχει χρήματα,η απλότητα που βγάζει προς τα έξω ίσως εχει να κανει με δική του φιλοσοφία ζωής,για να μην βγω και εκτως η ταινία αρκετά καλη μπορει σε μας που ασχολούμαστε με το άθλημα να μας φαίνεται ´´λιγή´´ αλλα ειναι πολυ λογικό να γίνεται αυτό,.