PDA

Επιστροφή στο Forum : Teen Natural Bodybuilders



Billy
14-11-08, 19:01
κοιτάξτε καί αυτό, πολύ εντυπωσιακό,

DaETVrnW98g&feature=related


(http://www.youtube.com/watch?v=DaETVrnW98g&feature=related)

billys15
14-11-08, 20:13
Οντως εχουν πολυ ωραια σωματα.Και οχι δεν προκειται να τους κατακρινω για το αν εχουν παρει φαρμακα ή οχι (σιγουρα ολο και καπου θα αναφερθει),απλα θελω να πω οτι το ματι ξεχωριζει τους "φυσικους" απο τους μη.

RUHL
14-11-08, 20:26
Τι κριμα που δεν θα τους κατακρινης βασιλη :cry: :cry:

ο ξανθος και ο μαλιας περνουν το ζωμο του πανοραμιξ ειδικα ο ξανθος πρεπει να λεγετε οβελιξ γιατι μαλον θα επεσε στο καζανι μεσα απο μικρος στα 17 δες πως ειναι :lol:

thegravijia
14-11-08, 20:28
ναι οντως δεν εχουν παρει φαρμακα... ειναι natural...
:1laugh: :1laugh: :1laugh:

Niiick
14-11-08, 20:32
εχω βαρεθει ρε παιδια αυτους τους τυπους τωρα κοροιδευουν εμας η τον ευατο τους?? Ας μη πουν τπτ οχι να λενε ειμαι φυσικος φυσικος κανω ββ πρωτα απο ολα για την υγεια μου και βλακειες!! Θα τους αφιερωσω την ατακα του φορουμ "Α ΠΑΓΕΝΕ ΡΕ"! :rocking:
(επεσε στο καζανι ο ατιμος ο ξανθος)

RUHL
14-11-08, 20:59
πωπω τι ειπες τωρα σεβασμος :bowdown: :bowdown: ^^ για την ατακα του φορουμ πρεπει να πουμε τον πανω να το κολησει καπου να φενετε διπλα απο την σημαια φενετε καλο μερος ετσι ετσι οτι λεει ο φωτης μπαινει στην ιστορια :bowdown:

Α παγενε ρε :bowdown:

RUHL
14-11-08, 21:03
(επεσε στο καζανι ο ατιμος ο ξανθος)

Κατσε να χρησημοποιηση ατακες απο ασχετους :lol: :lol: ειναι μια χαρα εφηκτο για τα 17 του χρονια και δεν επερνε ουτε πρωτεινη ,απλος ζηλευεις εσυ και εισαι hater :lol: :lol: ειδικα στα αμερικανηκα φορουμ ποσοι τετοιοι υπαρχουν :lol:

Steve KinG STyLe
14-11-08, 21:39
Ε, σιγα Billy τους εχουμε ρε μην φοβασαι :green:



ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΓΕΝΕΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΠΟΥΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΘΑΥΜΑΤΑ.ΑΞΙΕΠΑΙΝΟΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΑΣ

ειναι εφικτο σωμα για νατουραλ αθλητη,η δουλεια που εχουν κανει φαινεται,το καλουπι μου θυμιζει τομ βενουτο,

να προσθεσω οτι ενας α8λητης προπονητε επι 10 χρονια εχοντας στην δια8εση του τον καλητερο (γυμναστηριακο εξωπλησμο) τα καλητερα συμπληρωματα εξεραιτικα γενετικα κανεναν τραυματησμο τους καλητερα και την μεγηστη μυυκη αναρωση τοτε σε 10 χρονια κατω απο αυτες της ΥΠΟΘΕΤΙΚΕΣ συνθηκες μπορει να φτασει επιπεδο mr olympia!!!!!!!!Γιατι λοιπον μας φενετε περιεργο που ενας αν8ρωπος που εχει πολυ καλα χαρακτηρηστηκα εχει ριξει κοπο και αγωνα και πολυ ιδρωτα να μην μπορει να φτασει το επιπεδο που βλαιπουμε................απλα οι κοποι του εχουν ανταμηυθει!!!!!!!!!!


χαχαχαχαχαχαχα και οποιος καταλαβε καταλαβε :rolf: :rolf: :rolf:

Billy
14-11-08, 21:42
σε αυτές τις ηλικίες ο οργανισμός έχει πολύ τεστοστερονη καί ίσως κάποιοια πό αυτούς να είναι νατουραλ, πχ ο μαύρος jason fine δέν είναι καί τουμπάνος,

καλά, από εξοπλισμό, καθοδήγηση καί τεχνική δέν το συζητάμε,
σίγουρα έχουν ότι το καλύτερο

Niiick
14-11-08, 21:49
καλα αλεξη στο πασιγνωστο ββ αμερικανικο σιτε στα bodyspace ημαρτον!!!!ολο πιτσιρικια ΜΑΧ 20 χρονων μεσα στο φαρμακο κανουν μπαμ και λενε το κλασικο "stay healthy,eat all my vitamins,fruits,and vegetables"
favarite supplement:green multi vitamin/mineral
XAXAXAXA :rolf: :rolf: