PDA

Επιστροφή στο Forum : 10 ΧΡΟΝΙΑ Bodybuilding.gr!



Muscleboss
27-04-14, 07:07
Αυτές τις μέρες συμπληρώνονται 10 χρόνια από τo ξεκίνημα του Bodybuilding.gr τον Απρίλιο του 2004.
Με αυτή την αφορμή αποφασίσαμε να προχωρήσουμε σε μια πλήρη ανανέωση της σελίδας και του φόρουμ.

Ενημερώνουμε όλα τα μέλη και τους επισκέπτες ότι θα χρειαστεί να κλείσει η ιστοσελίδα και το φόρουμ για 2-3 ημέρες μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα ώστε να πραγματοποιηθεί η μετάβαση στην νέα έκδοση.

Η ανανέωση αυτη θα σηματοδοτήσει μια νέα εποχή για το Bodybuilding.gr με περισσότερες υπηρεσίες, δραστηριότητες και εκπλήξεις.

Μείνετε συντονισμένοι!

:toast:

Δημητρης 1924
27-04-14, 19:15
XPONIΑ ΠΟΛΛΑ και στα 100.

Mikekan
27-04-14, 19:27
Χρόνια μας Πολλα! Με το καλο το καινούργιο site, θα δούμε ωραια πραγματα! ;)

Metalhead|T|
27-04-14, 19:57
Xρονια πολλά!!..ευχαριστουμε για αυτα που μας προσφέρετε ,και για αυτα που θα συνεχισετε να προσφέρετε :welcome:

RAMBO
27-04-14, 20:53
Να το χαιρομαστε και να παμε για πολλα περισσοτερα χρονια:welcome:

Nikolas_mk2
27-04-14, 21:13
Μπράβο ρε παιδια,πολύχρονη η παρέα!!! :clap:

Αντε και στα 100 χρόνια του φορουμ να ειναι mods τα εγγόνια μας και να μας κουτσομπολευουν! :P

BODYMPAL
27-04-14, 21:52
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!! αντε και στα 100 παιδιά!!!:bbbiceps::bbbiceps:

ελμερ
27-04-14, 22:38
Χρονια πολλα,αναμενουμε την ανανεωση....:thumbup::welcome:

Ανδρεας
27-04-14, 22:43
Χρονια πολλα στην σελιδα :) να την χαιρομαστε !

liveris
27-04-14, 22:49
χρονια πολλα..αναμενουμε την νεα εκδοση..:welcome:

vaggan
27-04-14, 22:59
χουφταλο θα γινω στο gr θα μεινω!!!!!!:toast::toast:

Χρήστος Τριανταφύλλου
28-04-14, 00:45
Χρονια πολλα και καλη συνεχεια με νεα ωραια πραγματα αλλα με το ιδιο υπεροχο κλιμα κ επιπεδο.

Fataoulas
28-04-14, 00:46
Ευχαριστούμε όλους όσους ασχολούνται με την ομαλή λειτουργία του φόρουμ, και ελπίζουμε να μας κάνετε παρέα για ακόμα 10 χρόνια.
Αναμένουμε την ανανέωση με αγωνία

billy89
28-04-14, 01:06
Μπράβο στους αρχικούς δημιουργούς της σελίδας που έφτιαξαν έναν όμορφο διαδικτυακό χώρο να μαζευόμαστε να τα λέμε εμείς οι πωρωμένοι με το σιδερένιο άθλημα!

Και μπράβο και στα παιδιά που θυσιάζουν τον προσωπικό τους χρόνο για να δουλεύει αυτή η σελίδα!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :bodybuildinggr:!!!

SOLID
28-04-14, 01:45
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :bodybuildinggr:

giannis64
28-04-14, 15:26
Χρόνια πολλά στην σελίδα του :bodybuildinggr: :toast:

σαν να μην πέρασε μια μέρα.. είμαστε τελικά τόσα χρόνια…. Και αν πέρασαν προσωπικότητες από εδώ μέσα. Και αν δεν γνωρίσαμε άτομα…


ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ, ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ..

Καλώς να έρθει και η νέα έκδοση της σελίδας..

Polyneikos
28-04-14, 17:25
Χρόνια πολλά στην σιδερένια ιστοσελίδα, η οποία έχει καθιερωθεί πρώτη στην ενημέρωση του κοινού του bodybuilding.
Eλπίζουμε οι αλλαγές που θα γίνουν να είναι ευχάριστες στους αναγνώστες. KEEP IRON !:toast:

jam
28-04-14, 17:28
χρονια πολλα στην σελιδα !!! :eleph:

NASSER
28-04-14, 17:48
Πολύχρονο να είναι το φόρουμ και η σελίδα bodybuilding.gr αλλά τις πιο θερμές ευχές θέλω να δώσω στον δημιουργό Παναγιώτη Βίτσα που με τη δημιουργία και τη συνεχή επιδότηση του φόρουμ έχει προσφέρει τόσο στην ενημέρωση αλλά και στο άθλημα του bodybuilding στην Ελλάδα. Και η αλήθεια είναι πως ο κόπος που έχει επενδυθεί είναι πολύ περισσότερος από αυτόν που φαίνεται. :toast:

TRIANTAFYLLOU
28-04-14, 19:08
σαν νερό πέρασαν τα 10 χρόνια της σελίδας και να τα εκατοστήσει , γιατι έχει καθιερωθεί σαν ένα έγκυρο μέσον ενημέρωσης για τα νεα και δραστηριότητες του χώρου του ββ , αλλα και γνώσεις πάνω στο αντικείμενο
ο εμπνευστής ο Παναγιώτης Βίτσας και δημιουργός της σελίδας αποδείχτηκε ότι σωστα έπραξε και καθιερώθηκε πλέον στο χώρο μας αυτο το μέσο ενημέρωσης και λήψης βασικότατων γνώσεων σε όλους τούς τομείς :thumbup::clap:
κάθε παρέμβαση όπως πάντα γίνετε για την εξέλιξη και την καλήτερη λειτουργία του φόρουμ , έτσι και αυτη μόνο καλα έχει να προσφέρει και ανανέωση με λειτουργικότητα και περισσότερες δυνατότητες
χρόνια πολλα λοιπόν στη σελίδα και πάντα διαθεση καλή σε μέλη και διαχειριστές :toast::toast::toast:

DIMITROS
28-04-14, 22:17
:clap::clap::clap::clap::clap:

-beba-
28-04-14, 22:24
:toast::toast::toast:

Muscleboss
08-05-14, 19:52
Να ενημερώσουμε ότι λόγω τεχνικών προβλημάτων της νέας έκδοσης, γυρίσαμε στην προηγούμενη μορφή του φόρουμ. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να χαθούν τα ποστς των τελευταίων ημερών.

Ζητούμε την κατανόησή σας, αλλά όλα αυτά γίνονται στα πλαίσια αλλαγών προς το καλύτερο, κάτι για το οποίο δεσμευόμαστε.

Θα επανέλθουμε με μια ανενέωση της υπάρχουσας μορφής σύντομα, χωρίς χαμένα ποστ και με περισσότερες λειτουργίες για τα μέλη.

Polyneikos
08-05-14, 20:28
Ωραία Πανο, υπήρχαν όντως διαφορα προβλήματα που κάνανε το περιβάλλον του φόρουμ λίγο δυσκολο στο να το χειριστεί καποιος + οτι ήταν αρκετά βαρύ και με σημαντικές καθυστερήσεις...
Τα ποστς έχουν επανέλθει στο τελευταίο Backup,στις 29/4.

υ.γ. VBulletin4 και ξερό ψωμι :P:P

liveris
08-05-14, 21:52
βαρυ κ ασηκωτο..:green: να αρχισουμε να γραφουμε στο ημερολογιο η θα υπαρξουν κιαλλες διορθωσεις ?θα μεινει σαυτην την μορφη τελικα?

Polyneikos
08-05-14, 22:02
βαρυ κ ασηκωτο..:green: να αρχισουμε να γραφουμε στο ημερολογιο η θα υπαρξουν κιαλλες διορθωσεις ?θα μεινει σαυτην την μορφη τελικα?


Θα αλλάξει το template προσεχώς,αλλα τα ποστς δεν θα κινδυνέψουν....

NikosSav
08-05-14, 22:24
Πάλι καλά που το αλλάξατε . Το προηγούμενο μου φαινόταν πολύ δύσχρηστο

totis
08-05-14, 23:44
Μπραβο γυρισε η παλια εμφανιση στα θεματα.....τωρα ειναι μια χαρα....:)

jam
09-05-14, 00:51
αστε το ετσι οldschool ρε παιδια μια χαρα ειναι ;):turtle::thumbup:

goldenera
09-05-14, 17:08
Οικεία μορφή, αφού την έχουμε μάθει έτσι;Για να δούμε και την τελική μορφή;) Όντος με το νέο περιβάλλον αισθανόμουν λίγο χαμένος, αλλά είμαι σίγουρος ότι έχει γίνει προσπάθεια και σοβαρή δουλειά για να καλυτερεύσει ως προς το όφελος μας. Για να δούμε τί θα δούμε;)

kostas kou
09-05-14, 18:03
συμφωνώ ας μείνει ετσι μια χαρα ειναι!!!

Kntrns_MD
10-05-14, 11:09
Ευχομαι κι εγω χρονια πολλα στο bb.gr!!και παντα προκοπη και σωστη προσεγγιση στο αθλημα μας απο το site,τα μελη του και ολο τον υπολοιπο κοσμο.Γιατι μπορουμε να εχουμε bb υψηλου επιπεδου στην ελλαδα!!να ειμαστε ολοι καλα!!!

Feygatos...
10-05-14, 19:05
Να ευχηθω και γω χρόνια πολλα με τη σειρα μου. Μπορει να μην ειμαι πολύ ενεργό μέλος αλλα καθε μερα σχεδον διαβαζω το φορουν και το 80% απότι έχω μαθει πανω στη διατροφολογια,Ασκησεολογία και στα συμπληρωματα το χρωσταω στο φόρουμ


Sent from my iPhone using Tapatalk

No Fear
10-05-14, 20:35
Nα τα χιλιασει το forum παιδια!!!Ελπιζω να αποκατασταθουν γρηγορα τα θεματα για να απολαυσουμε την νεα του οψη!

Muscleboss
12-05-14, 04:02
Ευχαριστούμε όλους για τις ευχές! Η νέα μορφή του φόρουμ θα είναι έτοιμη σύντομα, όπως και το νέο e-shop για να ολοκληρωθεί την αναβάθμιση της σελίδας. Θα ακολουθήσουν και άλλες εκπλήξεις.

Ακόμα, υπάρχουν πολλές προτάσεις για τη διοργάνωση πάρτυ με hot babes (από αυτά που αρέσουν στον Ηλία Τριανταφύλλου) για τα 10 χρόνια του bodybuilding.gr, κάτι το οποίο εξετάζεται :toast:

Polyneikos
12-05-14, 07:29
Ακόμα, υπάρχουν πολλές προτάσεις για τη διοργάνωση πάρτυ με hot babes (από αυτά που αρέσουν στον Ηλία Τριανταφύλλου) για τα 10 χρόνια του bodybuilding.gr, κάτι το οποίο εξετάζεται :toast:

82953

TRIANTAFYLLOU
12-05-14, 17:12
Ευχαριστούμε όλους για τις ευχές! Η νέα μορφή του φόρουμ θα είναι έτοιμη σύντομα, όπως και το νέο e-shop για να ολοκληρωθεί την αναβάθμιση της σελίδας. Θα ακολουθήσουν και άλλες εκπλήξεις.

Ακόμα, υπάρχουν πολλές προτάσεις για τη διοργάνωση πάρτυ με hot babes (από αυτά που αρέσουν στον Ηλία Τριανταφύλλου) για τα 10 χρόνια του bodybuilding.gr, κάτι το οποίο εξετάζεται :toast:

ε βέβαια γι αυτο λένε καλύτερα να σε βγεί το μάτι παρα το όνομα :P:Pστον Ηλία αρέσουν αλλα λεει η παροιμία για χάρη του βασιλικού ποτίζετε και η γλάστρα , εγω με τον κώστα έχουμε ρόλο κυνηγών ταλέντων , τραβάμε μεγάλο ζόρι πονέσαν τα μάτια μας , αλλα θα μαζέψουμε μερικά κορίτσια για το πάρτυ των 10 χρόνων του φόρουμ , να σας δασκεδάσουμε :turtle::turtle::toast:

Fataoulas
12-05-14, 20:49
Παιδια, οσο και να εχουμε συνηθησει αυτη τη μορφη του φορουμ, δε γινεται να μεινει ετσι
Ναι μεν η vB5 μπορει να εχει θεματακια, αλλα σιγουρα θα τα λυσουν και ολα θα κυλουν ομαλα.

Δειτε το αλλιως, σε κανα δυο χρονακια οταν ολα τα αλλα φορουμς θα εχουν αναβαθμιστει στη 5, αυτο εδω θα φαινεται απαρχαιωμενο.
Αν ηταν να λεμε οχι στο διαφορετικο και στην εξελιξη, θα επρεπε να τρεχουμε windows 3.1 και αντι για φορουμ να γραφαμε σε message boards
:welcome:



MuscleΠανο, hot babes πασαλειμενα με λαδι να παλευουν πανω σε ring? Κρατα μου μια πρωτη θεση διπλα στον Ηλια πλιζ :green:

goldenera
12-05-14, 21:00
ε βέβαια γι αυτο λένε καλύτερα να σε βγεί το μάτι παρα το όνομα :P:Pστον Ηλία αρέσουν αλλα λεει η παροιμία για χάρη του βασιλικού ποτίζετε και η γλάστρα , εγω με τον κώστα έχουμε ρόλο κυνηγών ταλέντων , τραβάμε μεγάλο ζόρι πονέσαν τα μάτια μας , αλλα θα μαζέψουμε μερικά κορίτσια για το πάρτυ των 10 χρόνων του φόρουμ , να σας δασκεδάσουμε :turtle::turtle::toast:

Ηλία, πριν διοργανωθεί το πάρτι θα πρέπει να συνεννοηθείς οπωσδήποτε με τον φίλο μου τον cobra (στο κομμάτι των hot-babes) έτσι ώστε να διασφαλιστεί η απόλυτη επιτυχία του:rolf::turtle:

TRIANTAFYLLOU
13-05-14, 19:10
τον κόμπρα πάντα τον έχουμε στούς επίτιμους προσκεκλημένους σε τέτοια ιβέντ , αλλα ρε Γιάννη η αλεπού 100 και το αλεπουδάκι 101 γίνετε? αλλα το σίγουρο είναι ότι θα βάλει κι αυτός το λιθαράκι του στην επιλογή των μοντέλων γιατι είναι εγγύηση το γούστο του :thumbup::toast:

Polyneikos
13-05-14, 19:38
Θα βάλουμε την εμπειρία των γκρίζων κροτάφων μας και θα βάλει τον ενθουσιασμό της νιότης του ο Κομπρα και οι υπόλοιποι, για να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα :turtle:

just chris
13-05-14, 19:43
οποτε κανονισετε κωλομπαρο ειμαι μεσα:toast:

Polyneikos
13-05-14, 20:20
οποτε κανονισετε κωλομπαρο ειμαι μεσα:toast:

Εδω ρε συ μιλάμε για high καταστάσεις, θα εχουμε και hot braves για τα κορίτσια του φόρουμ:P

just chris
13-05-14, 20:33
μεσα σου λεω:turtle:

TRIANTAFYLLOU
13-05-14, 21:07
τι ωραία που το έθεσε ο Κώστας , η εμπειρία των γκρίζων κροτάφων λέει :P:P:P

και όπως σωστα είπε οχι ότι ναναι αλλα αυτοκρατορικές καταστάσεις με ποιότητα και ποσότητα για τα λαίμαργα παιδιά , πάντως σε κάποιον αγώνα αθήνα μετα το φαί πάμε να δούμε γυμναστικές επιδείξεις σε σωλήνα , έχει ωραία γυμναστήρια με καλές αθλήτριες:P

COBRA_STYLE
13-05-14, 21:40
Ο,τι μπορω θα κανω και γω παιδες,το λιθαρακι μου:lol:Γιατι οπως λεει κι ο Ηλιας,δεν γινεται 100 η αλεπου 101 το αλεπουδακι:shifty:

Φχαριστω οσους με σκεφτηκανε:green:

TRIANTAFYLLOU
14-05-14, 16:09
κόμπρα τον τίτλο με το σπαθί σου τον κέρδισες και η συμβολή σου σε τέτοια θέματα είναι καθοριστική :thumbup:

No Fear
16-05-14, 10:15
Χρονια πολλα και καλα στο forum,να τα χιλιασει και να φτασει ακομα πιο ψηλα!!!:thumbup:

jam
16-05-14, 13:16
εαν ακομη θα υπαρξουν καποιες αλλαγες θελω να προτεινω κατι , να μπορουμε να κανουμε tag ατομα και στα ατομα αυτα να εμφανιζεται καπου ως notification και ετσι απευθειας να το βλεπουν , γιατι πολλες φορες μπορει να υπαρξει καποιο θεματακι , συζητηση κτλπ και να θελουμε να κανουμε tag καποιον , παραδειγμα ''@ ( tag το ονομα ) δες εδω ρε συ αυτο που λεγαμε'' η ξερογω τι ! :thumbup:

goldenera
18-05-14, 19:36
Να πούμε ότι σελίδα 'τρέχει σφαίρα' σε σχέση με τις πρώτες μέρες της αλλαγής, οπότε πάμε καλά;)

ΣΙΑΜΙ
18-07-14, 22:47
χρόνια πολλά :weights:όσο μεγαλύτερη έκταση πέρνει το bodybuilding στην ελλάδα τόσο περισσότερο πρέπει να ανανεωνόμαστε:clap:

Ανδρεας
18-07-14, 23:14
εαν ακομη θα υπαρξουν καποιες αλλαγες θελω να προτεινω κατι , να μπορουμε να κανουμε tag ατομα και στα ατομα αυτα να εμφανιζεται καπου ως notification και ετσι απευθειας να το βλεπουν , γιατι πολλες φορες μπορει να υπαρξει καποιο θεματακι , συζητηση κτλπ και να θελουμε να κανουμε tag καποιον , παραδειγμα ''@ ( tag το ονομα ) δες εδω ρε συ αυτο που λεγαμε'' η ξερογω τι ! :thumbup:

+1

billy89
18-07-14, 23:19
Μιας και πιάσαμε τις προτάσεις, εγώ έχω να προτείνω να μπει ένας μίνιμουμ αριθμός ποστ που πρέπει να έχει ένας χρήστης για να μπορεί να ανεβάσει φώτο. Έχω βαρεθεί να βλέπω νέους λογαριασμούς να κάνουν πότε πότε ένα ποστ στις φώτο μελών και να εξαφανίζονται.

Ανδρεας
23-07-14, 14:26
ωραια η αλλαγη με τα συνημμενα αρχεια, και που μπορεις να πατησεις πανω τους για να ανοιξουν
και ετσι δεν γεμιζει ολος ο χωρος με τις φωτογραφιες :thumbup:

COBRA_STYLE
24-08-14, 14:17
Ακόμα, υπάρχουν πολλές προτάσεις για τη διοργάνωση πάρτυ με hot babes (από αυτά που αρέσουν στον Ηλία Τριανταφύλλου) για τα 10 χρόνια του bodybuilding.gr, κάτι το οποίο εξετάζεται :toast:
Καμια εξελιξη εδω?:lol::lol:

Polyneikos
26-08-14, 23:08
^^ Θα βαλεις και εσυ κανέναν μεζέ στην μέση;; :P

COBRA_STYLE
27-08-14, 18:38
Oχι δεν καταλαβες,στη μεση θα'μαι γω:banana::banana::P

TRIANTAFYLLOU
27-08-14, 20:57
τωρα μας μπέρδεψες Κόμπρα , λέει ο Κώστας πχ να βάλεις και συ κανα μεζέ στη μέση για μάς δηλαδη για τα μέλη του ββ τούς μερακλήδες και λές θα είσαι εσύ στη μέση :unsure::unsure:

λέω δε μπορεί εδω παρεξήγηση βρωμάει :P:P

COBRA_STYLE
28-08-14, 12:53
Μα γιατι?Στη μεση εγω κ τα hot δεξια κ αριστερα μου:green::turtle:

TRIANTAFYLLOU
29-08-14, 21:25
αν είσαι μόνος σε ένα δωμάτιο με τα χότ μωρά οκ θα είσαι στα πούπουλα , αλλα αν είμαστε και μείς και εσυ μπερδευτείς μέσα στα χότ μωρά , τότε υπάρχει ο κίνδυνος να συμβεί αυτο που λέει η παροιμία όποιος μπερδεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες !!:P:P

γιατι μέσα στην αναμπουμπούλα δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί και να σαι σίγουρος δεν θα θέλαμε κάτι τέτοιο :P:P:turtle::turtle:

COBRA_STYLE
30-08-14, 12:22
Σα να εχεις ενα δικιο τωρα που το λες...το ξανασκεφτηκα:turtle::P:rolf:

TRIANTAFYLLOU
01-09-14, 03:12
ε τι Μανώλη φίλος είσαι τόσα χρόνια συμφορουμήτης να έχουμε κανένα θερμό επεισόδιο δε λέει :P:P πάντα καλύπτουμε τα νώτα μας και όλοι μαζί στο πεδίο βολής στοχεύουμε στον στόχο :turtle:

Χρήστος Τριανταφύλλου
01-09-14, 09:02
Χαααχαχα :P καλα μιλαμε δεν παιζεστε!:thumbup::turtle:

just chris
08-09-14, 07:41
αν είσαι μόνος σε ένα δωμάτιο με τα χότ μωρά οκ θα είσαι στα πούπουλα , αλλα αν είμαστε και μείς και εσυ μπερδευτείς μέσα στα χότ μωρά , τότε υπάρχει ο κίνδυνος να συμβεί αυτο που λέει η παροιμία όποιος μπερδεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες !!:P:P

γιατι μέσα στην αναμπουμπούλα δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί και να σαι σίγουρος δεν θα θέλαμε κάτι τέτοιο :P:P:turtle::turtle:

αυτο ειναι που λενε -ρε παιδια αναψτε τα φωτα,εχω φαει 3 κ εχω δωσει 1....