PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνταγή για βαρεμάρα!!!



nikokrit
17-11-08, 13:39
Καλημέρα παιδιά...μηπως γνωριζετε κατι για να μυ κοπει η βαρεμαρα που εχω για να πηγαινω gym??εχω να παω 1 βδομαδα αλλα και παλι ειμαι γ@μ@ τα..εχετε να προτεινεται κατι?? :lol:

Steve KinG STyLe
17-11-08, 14:03
Τελικα καλα λεει ο RUHL το BB δεν ειναι για ολους... :clown2:
Ριξε μια ματια εδω (http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1166//) μηπως παιζει καμια υπερπροπονηση αλλιως συνταγη.... :wave:

slaine
17-11-08, 14:08
απλά πιες ένα καφέ και πήγαινε. και τίποτα να μην κάνεις θα σε βοηθήσει.
αλλά άμα πας όλο και κάτι θα κάνεις. αλλιώς πήγαινει για πλέξιμο :P :P :P

RUHL
17-11-08, 14:26
oποιος το βλεπει το να πηγαινει γυμναστηριο ως μια αγκαρια καλυτερα να μην πηγαινει καθολου επειδη το ββ ειναι κατι που αγαπας και σου αρεσει να το κανεις και αναλογως το επιπεδο που θελεις κανεις και τις αναλογες θυσιες.
Δεστο σαν την μπαλα δεν ξερω αν παιζεις 1-2 φορες την εβδομαδα πας να περασεις καλα το ιδιο ειναι και με το γυμναστηριο.

Τοσες αλλες ωραιες ασχολιες εχει μπιλιαρδο,ταβλι,σκακι ,σηκωμα φραπε η ποτου απο το τραπεζι της καφετεριας, τηλεωραση :thumbsup:

nikokrit
17-11-08, 14:38
ναι ρε παιδια μην κραζετε...δεν ειναι οτι δεν το γουσταρω ισα ισα!!απλα ειμαι και φοιτητης και βλεπω οτι ολα γυρνανε γυρω απο αυτο!!ισως ειναι η ωρα που παω επειδη ξυπναω 11-12 και παω 1 ωρα μετα!το λινκ πολυ χρησιμο παντως..ισως κουραστηκα...θα κοιταξω για καμια πολυβιταμινη στο σχετικο forum!!thanks..οτι αλλο εχετε πειτε το να μου ανεβει το ηθικο...

slaine
17-11-08, 14:44
να πηγαίνεις όταν έχει γυναίκες το γυμναστήριο μπας και λειτουργήσει σαν τεστο μπούστερ :lol:

Steve KinG STyLe
17-11-08, 14:46
ναι ρε παιδια μην κραζετε...δεν ειναι οτι δεν το γουσταρω ισα ισα!!απλα ειμαι και φοιτητης και βλεπω οτι ολα γυρνανε γυρω απο αυτο!!ισως ειναι η ωρα που παω επειδη ξυπναω 11-12 και παω 1 ωρα μετα!το λινκ πολυ χρησιμο παντως..ισως κουραστηκα...θα κοιταξω για καμια πολυβιταμινη στο σχετικο forum!!thanks..οτι αλλο εχετε πειτε το να μου ανεβει το ηθικο...

εμεις θα στο ανεβασουμε το ηθηκο ρε σηφη? :P Τελικα εχεις συμπτωματα απο υπερπροπονηση εισαι μηπως καθολου αρρωστος?Ηποψηφειος για πικολο4 :rolf: :rolf:
Ακολουθησε τις οδηγειες του τοπικ παρε και μια vit C,και παρε και καμια παστα με σαντιγη και φραουλες ετσι να στανιαρεις :lol: :lol:

RUHL
17-11-08, 14:54
εχω να παω 1 βδομαδα αλλα και παλι ειμαι γ@μ@ τα
Μια εβδομαδα πηρες οφφ λογικα εφτιαξες απο θεμα κουρασης αναρωσης και δεν βλεπω να δουλευεις σε καποια χειρονακτικη εργασια οποτε ενταξη καλα εισαι.

Να σου φτιαξουμε το ηθικο :lol: :lol: :lol: να παρε

http://www.imageshack.gr/files/lifitwi53eiwo334qpbg.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=lifitwi53eiwo334qpbg.jpg)
http://www.imageshack.gr/files/it3n0ke76ox5ajsugu6g.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=it3n0ke76ox5ajsugu6g.jpg)

http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=3698


αν παλι μετα απο αυτα δεν εχεις ορεξη υπαρχει παντα και το μπαλετο :lol:

slaine
17-11-08, 15:04
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Rise above
17-11-08, 15:44
δοκίμασε να πάρεις μαζί σου ένα φίλο / φιλί σου για παρέα , πάρε ένα mp3 με μουσική τις αρεσκείας σου να ακούς δες και τις φωτός του ruhl χτυπα και τον καφέ
αν πάλι βαριέσαι :sleeping: :smash: :jason: :rifle: :shoot:

isis
17-11-08, 15:46
δοκίμασε να πάρεις μαζί σου ένα φίλο / φιλί σου για παρέα , πάρε ένα mp3 με μουσική τις αρεσκείας σου να ακούς δες και τις φωτός του ruhl χτυπα και τον καφέ
αν πάλι βαριέσαι :sleeping: :smash: :jason: :rifle: :shoot:

και μερικά αας , επίσης! :spank: :spank: :nana:

TRIANTAFYLLOU
17-11-08, 16:04
όλοι περνάνε τέτοια φάση παίζει ρόλο και η ώρα είναι δύσκολα μια ώρα μετά το ξύπνημα να πάς για προπόνηση, ενώ το απόγευμα είσαι περισσότερες ώρες ξύπνιος έχεις και περισσότερα γεύματα στο ενεργητικό σου άρα και περισσότερη όρεξη .
σ αυτήν την περίπτωση πρέπει να δημιουργείς κίνητρα στο μυαλό για να έχεις όρεξη εγώ πρόπερσυ κατέβηκα σε αγώνες γιατί μετά απο τόσα χρόνια βαριόμουνα να κάνω προπόνηση και ήθελα κάτι να με εξητάρει και έτσι αποφάσισα να κάνω προετοιμασία .

παίζει ρόλο και η παρέα αν έχεις παρτενέρ στην προπόνηση αν δεν έχει ο ένας όρεξη τραβάει ο άλλος και αν πάς στο γυμναστήριο τότε όπως΄λέει η παροιμία τρώγοντας ανοίγει η όρεξη . :bodybuilder1: :squat: :weights:

thegravijia
17-11-08, 16:15
ακου αρχοντα επειδη εχω περασε3ι απο αυτο το σταδιο...

1ον αρχινα να πηγαινεις στη σχολη σου για να περασεις κανα μΑΘΗΜΑ
2ον βρες γκομενα αν δεν εχεις (θα ανεβει παρα πολυ η ψυχολογια σου )
3ον σταματα να ξυπνας 11-12 και σηκω σαν ανθρωπος στις 8 για να προλαβαινεις τις δουλειες σου κ να εχεις ολη την ημερα μπροστα σου ...

δηλαδη με αλλα λογια κανε κατι! εφοσον εισαι φοιτητης εχεις καποιες υποχρεωσεις , συγκεκριμενα την σχολη σου - μην την παραμελεις!!

αν τα κανεις αυτα θα δεις οτι κ εσυ θα νιωθεις καλυτερα και θα εισαι συνεπεις στις υποχρεωσεις σου κ θα εχεις ανεβασμενη ψυχολογια...
τωρα που κολανε ολα αυτα με την ορεξη για gym.. πιστευω ολα σχετιζονται..

nikokrit
17-11-08, 18:29
Εχετε δικιο...θα κοιταξω να πηγαινω πιο μετα ωστε να μαι και πιο ορεξατος αλλα να χω και πιο πολυ ενεργεια λογω των γευματων!!Να φανταστειτε υπηρχε μερα που ενοιωθα κουρασμενος και σηκωνα 10 κιλα λιγοτερα στον παγκο και χαζμουριωμουν κιολας... :banghead: thanks για τις συμβουλες βοηθησατε...απο αυριο παλι :bodybuilder2: !!!Have a nice day :wink:

nikokrit
25-11-08, 22:14
Τελικα την προηγουμενη βδομαδα ξεκινησα αν και πιο χαλαρα,και απο χθες ξαναμπηκα στο προγραμμα δυναμικα..αφου αγορασα και πρωτεινη καινουρια και κρεατινη οπως γραφω στο forum με τα συμπληρωματα!!Thanks για ολα τα παραπανω..με βοηθησαν!! :wink:

Steve KinG STyLe
25-11-08, 22:33
Υπερπροπονηση χαλαρα... :clown2:
Φιλε κατσε ξεκουρασου μια βδομαδα μην σε λες δηλαδη θα μεινεις πισω γιατι αν συνεχισει μετα θα τρεχει περισσοτερο.Αε το σωμα σου να ξεκουραστει λιγο...και εσυ κατσε αυτη την μια βδομαδα και αναθεωρησε καποια πραγματα.Δες πως ειναι τωρα το προγραμα σου διατροφης και προπονησης κανε ανακαταταξεις βρες τα λαθη κτλ.Η αν θες αλλαξε τελειως προγραμα γυμναστικης καποιο που να σου τεριαζει και σωματικα και να σου αρεσει και ολας π.χ δοκιμασε συπερ σετ ή μπες σε προγραμα δυναμης να ξεφυγεις...εσυ ομως πρεπει κατω να κατσεις και να δεις τι χρειαζεσαι.Και βαλε νεους στοχους....Και κατσε ξεκουρασου!!!!Το μυαλο ειναι υπουλο πολλες φορες :P


Αλλιως αν παλι βαριεσαι και δεν εχεις στοχους κανε μπαλετο κοιτα πως εγινε αυτος ο κυριος με λιγο καιρο μπαλετο!!!!
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?p=45641#45641

χαχαχαχαχαχα αστευομαι φυσικα :rolf: :rolf: :rolf:


EDIT

Τελικα την προηγουμενη βδομαδα ξεκινησα αν και πιο χαλαρα,και απο χθες ξαναμπηκα στο προγραμμα δυναμικα..αφου αγορασα και πρωτεινη καινουρια και κρεατινη οπως γραφω στο forum με τα συμπληρωματα!!Thanks για ολα τα παραπανω..με βοηθησαν!! :wink:

Α οκ τωρα το ειδα αφου ανεβηκες παλι οκ!!!!,

Καλη συνεχεια φιλε!!!! :)

psv
05-12-08, 03:14
Κι εγω στην αρχη ετσι ημουν.Εχει τυχει και τους τελευταιους 2 μηνες να παω στο γυμναστηριο και να βγω σε 5 λεπτα.Αλλα ξαναπηγα αργοτερα μεσα στη μερα με το ζορι.Γιατι αν σταματησω τωρα,το καλοκαιρακι στην παραλια δεν θα χρειαζομαι εξτρα σωσιβιο για να μην πνιγω,θα με κοιτανε οι ''σωματαραδες'' αφ'υψηλου,ο θειος μου που ειναι ντουκι θα με κοροιδευει,οι πιθανοτητες να χτυπαω γκομενες θα πεφτουν συνεχως γιατι θα προτιμουν αλλους με καλυτερα σωματα απ'το δικό μου,θα βαριεμαι συνεχως γιατι εκτος απο το γυμναστηριο και τη σχολη μου,δεν ασχολουμαι και με πολλα αλλα πραγματα,θα γινω λιγοτερο κοινωνικος γιατι θα συναναστρεφομαι με λιγοτερους ανθρωπους,για να τηρω το ρητο''νους υγιης,εν σωματι υγιει''και πολλα αλλα...

Ελπιζω να σε βοηθησα λιγακι...

Και φυσικα,αν ειχα σταματησει πριν καιρο,δεν θα ειχα ψαξει και δεν θα ειχα βρει αυτο το φορουμ :D

RUHL
05-12-08, 12:29
οι πιθανοτητες να χτυπαω γκομενες θα πεφτουν συνεχως γιατι θα προτιμουν αλλους με καλυτερα σωματα απ'το δικό μου
λολ απο που εισαι που εχει τετοια :thumbsup: :thumbsup:
εχω εναν που ενδιαφερετε απο Ν αρχηζει το ονομα :chinese: :chinese: :rolf: :rolf: ο πικολο τον ξερειε :rolf:

psv
05-12-08, 12:55
Μολις καταλαβα πώς ακουγεται αυτο που εγραψα...


:rolf: :rolf: :rolf: :rolf:


Ωραια,οποιος θελει ξυλο να στειλει πμ.

slaine
05-12-08, 19:50
αλήτες 8)