PDA

Επιστροφή στο Forum : Με η χωρις φαρμακα απλος WTF?



RUHL
19-11-08, 16:02
HSpP8gfdwLE


IPF sub-junior

billys15
19-11-08, 16:23
Και δεν τα κανει με πολυ ζορι :affraid: .Μπραβο στο παιδι!!! Τωρα στον τιτλο το χωρις θα το σβηνα,αλλα δεν σημαινει κατι αυτο.

RUHL
19-11-08, 16:43
ειχε ενα random test στον αγωνα κατι τετοιο :green: :green:

slaine
01-12-08, 17:48
ζώο!!! μάλλον έχει πάρει αλλά έχω την εντύπωση ότι θα μπορούσε να τα κάνει και ένας νατουράλ με τέλεια γονίδια και πολληηηηηηηηηή προπόνα.

TRIANTAFYLLOU
01-12-08, 17:54
πολύ καλός αλλά μην βάζουμε και το χέρι στη φωτιά δεν τον κάναμε και αντιντόπινκ όχι βέβαια ενας με ταλέντο δεν μπορεί να το κάνει :squat:

slaine
05-01-09, 20:37
o ορισμός του νατουραλ :lol:

tww3EHsu2OQ&feature=related

peris
05-01-09, 22:52
http://www.youtube.com/watch?v=tww3EHsu2OQ&feature=related
o ορισμός του νατουραλ :lol:

στο τελευταιο βιντεακι αμα δε μπορει να φτιαξει αυτο το σωμα καποιος νατουραλ καλυτερα να παει για πλεξιμο :banghead: :banghead: :banghead:

TRIANTAFYLLOU
05-01-09, 23:49
εγω πιστεύω πως το παλικάρι μπορεί να είναι νάτουραλ ,δεν είναι και τόσο τραγικό να είσαι νάτουραλ , βεβαια το παλικάρι έχει και τις προδιαγραφές .

μόνο άν τον βάλεις δίπλα σε κάποιον μη νάτουραλ βλέπεις την διαφορά αλλά και έτσι είναι καλύτερος απο πολλούς που παίρνουν αας . :awesome:

slaine
06-01-09, 00:11
δύσκολα να έχει κάποιος με φυσικό τρόπο sta 18 αυτό το σώμα (τα πόδια τα είδατε?) μακάρι δηλαδή το παιδί αλλά πολύ δύσκολο. φυσικά δεν ξέρουμε και πόσα κιλά/ύψος είναι

billys15
06-01-09, 00:40
Εχει πεταξει κοντρες στους τετρακεφαλους! :affraid: Φοβερο σωμα,απλα.

RUHL
06-01-09, 01:03
δύσκολα να έχει κάποιος με φυσικό τρόπο sta 18 αυτό το σώμα (τα πόδια τα είδατε?) μακάρι δηλαδή το παιδί αλλά πολύ δύσκολο. φυσικά δεν ξέρουμε και πόσα κιλά/ύψος είναι
Και εγω στα ποδια θα μηνω και ειδικα στο τελος του βιντεκο μπορει να ειναι η ληψη αλλα φενετε πιο "γεματος" με τετοιο μεγεθος στα ποδια και να βγαζει και κοντρες στα 18 κιολας δεν ξερω ειναι πολλα αυτα :green: ασε που στην αμερικη το νατυραλ εχει διαφορες ενοιες

napstor
07-01-09, 01:33
ο αλεξ εχει απολυτο δικιο ως προς τον ορισμο του νατουραλ στην αμερικη.και ειδικα αυτο το κοντρα στο ποδι πολυ μου κολλησε.αν και 18 χρονων τι μπορει να εχει παρει πια?πρεπει να εχει πολυ καλα γενετικα.αυτο το κοντρα το βλεπω μονο στους επαγγεματιες.μαλλον ειναι πολυ μπροστα για την εποχη του.....