PDA

Επιστροφή στο Forum : Το απόλυτο αναβολικό



polydeykis
19-11-08, 17:32
Παληκάρια γεια χαρά

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάτι που πραγματικά boost-αρε την προπόνησή μου απίστευτα!! είναι βέβαια για γέλια αν το διαβάσει κάποιος ανυποψίαστος, αλλά εγώ οφείλω να το καταθέσω και αν πιάσει και έστω σε έναν..τότε είμαστε κερδισμένοι

Λοιπόν, πάω σήμερα με δυο κολητούς για προπόνηση στήθους, και στο 5ο σετ "φορτώνω" κάμποσα κιλά στη μπάρα με τα οποία στην προηγούμενη προπόνηση είχα γάλει μόνο μία επανάληψη και ξαφνικά εκεί που πάω να τα πάρω, ο κολητός μου ρίχνει μια αναπάντεχη σφαλιάρα και αρχίζει...να με βρίζει!!

περιττό να σας πω ότι νευρίασα τόσο που έκανα 3 επαναλήψεις..και του είπα να συνεχίσει και για τα επόμενα σετ..

έκανα απίστευτη προπόνηση

αν μπορείτε να κρατηθείτε και δε γελάσετε (Δε πιάνει σε όλους γιατί εγώ είμαι αρκετά νευρικός ενώ άλλοι είναι πιο χαλαροί τύποι) το προτείνω ανεπιφύλακτα!

με έφτιαξε πολύ

άντε καλές προπονήσεις

Steve KinG STyLe
19-11-08, 19:40
χεχεχε μονο που το εχεις σε λαθος κατηγορια βαλτο στα αναβολικα στεροειδη :rocking: :green: Παντως και εγω οταν κανω μπαρα αφηνω τα χερια και αυτοχαστουκιζομαι μερικες φορες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Χωρις πλακα η εμψυχωση ειναι απο τα πιο σημαντικα πραγματα σε μια προπονηση,θεωρω την καλη ψυχολογια και την πρωετημασια πιο σημαντικη απο το αν θα παρουμε κοτοπουλο με ρυζι ή whey και βρωμη πριν απο την προπονηση.Και το καλυτερο ειναι να μαθεις να το ελενχεις μονο σου αυτο... :awesome:

Καλη συνεχεια πολυδευκη και καποιος να το μεταφερει το τοπικ!!!!

polydeykis
19-11-08, 20:07
ναι αλλά αν μεταφερθεί το τόπικ δεν θα έχουν όλοι πρόσβαση... :cursing:

και συ καλή συνέχεια "ΒΑΣΙΛΙΑ"

Tani Mc'Roth
19-11-08, 23:47
Πραγματικα ειναι ενας καλος τροπος τονωσης,αλλα δεν εφαρμοζεται σε ολους τους ανθρωπους!!
Κι ειναι αποτελεσματικος πριν απο τον αγωνα(μιλαω ειτε για τζουντο ειτε για αρση βαρων)!Το εχω βιωσει και ειλικρινα τσιτωσα αμεσως!
Στην προπονηση δεν μου το εχει κανει ο προπονητης μου.(εκτος απο καποιες φορες που (ψιλο)φωναξε για να μας νευριασει :lol: )
Σαφεστατα η ψυχολογια ειναι απο τους σημαντικοτερους παραγοντες σε μια προπονηση αλλα κι σε αγωνες(π.χ μπορει να εισαι ξεκουραστος,γεματος ενεργεια αλλα αν δεν πιστεψεις οτι μπορεις να κανει καποια κιλα σε μια προσπαθεια δεν θα τα κανεις).ΕΙναι η εσωτερικη ωθηση για την πραγματοποιηση ενεργειων,αποφασεων κτλπ.
Αν σε σενα δουλευει..Συνεχισε το!!
Νευριαστε τον βρεε!! :P :rolf:

NASSER
19-11-08, 23:49
Δεν χριαζεται να μεταφερθει το τοπικ!

polydeykis ευχαριστουμε αρχικα που μοιραστηκες μαζι μας την εμπειρια σου, αλλα αυτη η τακτικη μπορει να επιασε σε σενα μπορει να λειτουργησει και σε καποιους αλλους, αλλα οχι σε ολους! Πολλοι για α καταφερουν την μεγιστη αποδωση τους χριαζονται ηρεμια... ακρος αντιθετο με την περιπτωση σου!

TRIANTAFYLLOU
20-11-08, 00:03
για να είμαι ειληκρινής το είχα δοκιμάσει και αυτό πρίν χρόνια και σίγουρα έχει αποτέλεσμα ανεβάζει αδρεναλίνη και να ψιλοβαριέσαι σου φεύγει η βαρεμάρα .

αλλά αυτό γίνετε σε γυμναστήριο που αυτοί που θα είναι μέσα να εκπέμπουν στην ίδια συχνότητα , γιατί αν εκπέμπουν σε διαφορετική τότε θα γίνει μεγάλη παρεξήγηση και η θα τρέξουν να σας χωρίσουν η θα λένε πάει αυτοί χάζεψαν απο τα αας και έτσι θα γίνει αυτό που δεν θέλουμε δηλαδή αρνητική εικόνα πρός τα έξω .

ο άλλος τρόπος είναι πρίν γίνει το ντοπάρισμα αυτό να πείτε σ αυτούς που παραβρίσκονται παιδιά τώρα θα πέσουν μερικές ψιλές (μπουκέτα η σφαλιάρες )μην τρομάξετε είναι μέρος της προπόνησης και φανταστείτε να υιοθετήσουν όλοι αυτη την μέθοδο. :box1: :box1:

polydeykis
20-11-08, 00:15
χα χα χα φαντάσου να είναι κάποιος που γουστάρει ηρεμία και να πας να τον σφαλιαρίσεις στα καλά καθούμενα!!!!!!!!!!

πάντως στο γυμναστήριο που πάω εγώ 95% αγύμναστοι και ψευτογυμνασμένοι είναι, σήμερα που το κάναμε αυτό κάτι γκόμενες χεστήκαν πάνω τους και μία θεία ήρθε μου έκανε και παράπονα ότι την πόνεσε το κεφάλι από τις φωνές μας.. έλεος...ευτυχώς πυο με νευρίασε και αυτή παραπάνω και έδωσα ακόμη πιο πολύ!!!!!!!!!!!!!!

110kgr πάγκο ήταν αυτά...

:green:

NASSER
20-11-08, 00:54
χα χα χα φαντάσου να είναι κάποιος που γουστάρει ηρεμία και να πας να τον σφαλιαρίσεις στα καλά καθούμενα!!!!!!!!!!

πάντως στο γυμναστήριο που πάω εγώ 95% αγύμναστοι και ψευτογυμνασμένοι είναι, σήμερα που το κάναμε αυτό κάτι γκόμενες χεστήκαν πάνω τους και μία θεία ήρθε μου έκανε και παράπονα ότι την πόνεσε το κεφάλι από τις φωνές μας.. έλεος...ευτυχώς πυο με νευρίασε και αυτή παραπάνω και έδωσα ακόμη πιο πολύ!!!!!!!!!!!!!!

110kgr πάγκο ήταν αυτά...

:green:

Καλο θα ηταν να σεβομαστε τους γυρω μας στο γυμναστηριο, και να προσεχουμε και την συμπεριφορα μας :wink:
Οι γκομενες συγουρα δεν γοητευτηκαν μαυτη την εικονα... :drunken:

polydeykis
20-11-08, 00:58
Όσο μπορούμε προσέχουμε..πραγματικά όμως δεν μπορώ να κάνω προπόνηση με κλειστό το στόμα! ούτε βέβαια γκαρίζω χωρίς λόγο, αλλά σε ένα γυμναστήριο βορείων προαστίων...τεσπα...

όσο για τις γκόμενες δεν πάω γυμναστήριο για να κάνω το γαμπρό, χωρίς βέβαια να καταντώ κάφρος

απλά όταν πηγαίνω δεν πάω "καφενείο" ή για δημόσιες σχέσεις κτλ..

έχεις δίκαιο πάντως σε αυτά που λες :bodybuilder2:

slaine
20-11-08, 01:10
μία φορά μου το έκανε ο γυμναστής και παραλίγο να του σπάσω τα μούτρα!!! :cursing:

έχει να κάνει με τον άνθρωπο όπως είπαν ήδη τα παιδιά.

το καλύτερο (και λιγότερο φασαριόζικο) είναι αεροβική στην αρχή και τσιτώνεις

peris
20-11-08, 01:17
οποτε συμπερασμα απο ολα αυτα

σου δινει σφαλιαρες ο αλλος στο γυμναστηριο να σε τσιτοσει

δε βγαζουμε μια απλη κραυγη λιγο χαμηλης εντασης αλλα γκαριζουμε

οι κλοουν ποτε θα ερθουν?

λοιπον απλα εγω πιστευω οτι οπως πρεπει να ζηταμε σεβασμο απο τον αλλον στο γυμναστηριο και να μη μας ενοχλει ετσι δεν ενοχλουμε και εμεις

εκτος αν ειναι σιδεραδικο και κανουν hardcore προπονησεις εκει αλλαζει το πραγμα αλλα σε αυτα τα γυμναστηρια που παιζουν λογικο ειναι ο αλλος να ενοχλειται γιατι εχουν αλλη φιλοσοφια κατι fitness studio και μαλακ**ς λεγονται τα περισσοτερα

δε το γουσταρουν ολοι το bodybuilding

εκτος και αν ο αλλος σου μιλησει αποτομα εκει γαμη*ε του το σπιτι

RUHL
20-11-08, 01:25
χα χα χα φαντάσου να είναι κάποιος που γουστάρει ηρεμία και να πας να τον σφαλιαρίσεις στα καλά καθούμενα!!!!!!!!!!

πάντως στο γυμναστήριο που πάω εγώ 95% αγύμναστοι και ψευτογυμνασμένοι είναι, σήμερα που το κάναμε αυτό κάτι γκόμενες χεστήκαν πάνω τους και μία θεία ήρθε μου έκανε και παράπονα ότι την πόνεσε το κεφάλι από τις φωνές μας.. έλεος...ευτυχώς πυο με νευρίασε και αυτή παραπάνω και έδωσα ακόμη πιο πολύ!!!!!!!!!!!!!!

110kgr πάγκο ήταν αυτά...

:green:

Καλο θα ηταν να σεβομαστε τους γυρω μας στο γυμναστηριο, και να προσεχουμε και την συμπεριφορα μας :wink:
Οι γκομενες συγουρα δεν γοητευτηκαν μαυτη την εικονα... :drunken:

Καλα ασε τις γκομενες υπαρχουν αρκετες στις καφετεριες και στα club

Ειναι να σεβομαστε και τον αλλο λιγο μου θυμησε εναν σπαστικο που ερχονταν στο γυμναστηριο μου και φυσουσε σαν τρενο ενα πραμα με καθε επαναληψη ενταξη ελεος

Αντε σε καμια μονη επαναληψη η για κανενα ρεκορ δικαιολογησε σε καθε προπονηση το ιδιο βιολη τωρα εκτος απο τις μελανιες και τα σημαδια απο τις σφαλιαρες χααχχα ενοχλεις και τον αλλον διπλα και εμεις κανουμε σκληρη προπονηση δεν πεταμε χαρταετο αλλα καταντα γελιο ενταξη φαντασου κανω 20 σετ σε περιοδο υπετρωφιας αν γηνετε αυτο το σκηνικο ζητω που καικαμε

Καλο αλλα σε μερικες περιπτωσεις ΣΠΑΝΙΕΣ



απο απο επηστιμονικη πλευρα μεχρι και 10-15% εχει καταγραφει και με μουσικη εχεις καλη αποδοση βαση ερευνων παλι να προτηματε το 2ο :wave:

polydeykis
20-11-08, 01:33
συμφωνώ ρε παιδιά αλλά τι να κάνω που στην τελευταία επανάληψη η γ.........η δεν βγαίνει χωρίς φωνή.....????

α ρε ενδοξα σιδεράδικα που χαθήκατε...

TRIANTAFYLLOU
20-11-08, 01:39
σε κάποιο τόπικ είχα πει επι του θέματος αναλυτικά αλλά εκείνο που θα ξαναπώ είναι η παροιμία <<μόνος χόρευε και όσο θέλεις πήδα>>
η κάνεις αυτό που έκανε ο ντόριαν είχε δικό του γυμναστήριο και έκανε ότι ήθελε ,εβαζε ότι μουσική ήθελε , κάποτε ήξερα κάποιον που γυμναζόταν με ποντιακά αλλά μόνος του όταν δεν είχε κόσμο έβαζε μια κασέτα και άκουγε αυτά που ήθελε .

και μην νομίζετε όποιος κάνει φασαρία γυμνάζετε πιό σκληρα η καλύτερα .

slaine
20-11-08, 01:44
όποιος θέλει σιδεράδικα ας έρθει Ναύπλιο :nana:

polydeykis
20-11-08, 01:46
καλά εντάξει, μη νομίσετε και ότι ουρλιάζω..απλά σήμερα δοκίμασα αυτό που σας είπα και φτιάχτηκα απίστευτα..

κάνα σιδεράδικο στα βόρεια προάστια έχει? μάλλον χλωμό ε?

NASSER
20-11-08, 02:01
Προσωπικα μαρεσει να κανω προπονηση με ησυχια.
Κατα περιοδους κανω προπονηση πολυ νωρις το πρωι, ανοιγω το γυμναστηριο και κανω μονος, χωρις μουσικη!
Οταν εχει πολυ κοσμο,απλα δεν θελω να με ενοχλουν, καθως ουτε εγω ενοχλω κανεναν και σεβομαι τους κανονισμους του γυμναστηριου.
Οταν ομως με ενοχλουν.... πρωτα κανω τις συστασεις μου πολυ ευγενικα... αμα παλι δεν με σεβαστουν...



:cursing: => :box1: => :spank:
γινομαι κακο παιζακι...

slaine
20-11-08, 02:08
ωχ ωχ! άμα τα πάρει ο νάσσερ.... :bodybuilder1: :evil2:

εγώ πάλι παλιά με το ζόρι έπαιρνα ανάσα που λέει ο λόγος. και τώρα δεν ενοχλώ αλλά καμιά φορά η ανάσα βγαίνει ζόρικα-σαν κραυγή. όταν γίνεται αυτό παίρνω πάντα καλά σχόλια, εκτός από την πρώην μου που έλεγε... :1laugh:

Rise above
20-11-08, 07:31
εμενα πάλι το γυμναστήριο μου έχει μονο άντρες και βρωμάει ιδρωτίλα :rocking: :liftheavy: θηλυκό ούτε για δείγμα

NASSER
20-11-08, 12:03
εμενα πάλι το γυμναστήριο μου έχει μονο άντρες και βρωμάει ιδρωτίλα :rocking: :liftheavy: θηλυκό ούτε για δείγμα

Πες μας που ειναι να στειλουμε τον polydeykis :lol: :lol: :lol:

peris
20-11-08, 13:23
εμενα πάλι το γυμναστήριο μου έχει μονο άντρες και βρωμάει ιδρωτίλα :rocking: :liftheavy: θηλυκό ούτε για δείγμα

ηρθε ενα παλικαρι στο γυμναστηριο που μια μερα και λεει σε εναν πο ρε φιλε πολλες γυναικες αντρες δεν υπαρχουν και εκεινη τη συγκεκριμενη μερα ηταν μεσα 20 αντρες λες και αμα εχει πολλες γυναικες δε μπορει να κανει προπονηση hardcore υποψη οτι ηταν 800 κιλα χεχεχχεεχεχε :lol: :lol:

η ηθελε σιδεραδικο η ηταν gay :lol: :lol: :lol:

slaine λες να σου εστελνε αυτος τα pm :lol:

RUHL
20-11-08, 15:19
εμενα πάλι το γυμναστήριο μου έχει μονο άντρες και βρωμάει ιδρωτίλα :rocking: :liftheavy: θηλυκό ούτε για δείγμα

ηρθε ενα παλικαρι στο γυμναστηριο που μια μερα και λεει σε εναν πο ρε φιλε πολλες γυναικες αντρες δεν υπαρχουν και εκεινη τη συγκεκριμενη μερα ηταν μεσα 20 αντρες λες και αμα εχει πολλες γυναικες δε μπορει να κανει προπονηση hardcore υποψη οτι ηταν 800 κιλα χεχεχχεεχεχε :lol: :lol:

η ηθελε σιδεραδικο η ηταν gay :lol: :lol: :lol:

slaine λες να σου εστελνε αυτος τα pm :lol:


:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: το 2ο :green: θα πηγε και σε ενα παρτυ που εγηνε πριν 2 μηνες(θα ποσταρω στα οφφ μετα κατι αναμενατε :lol: :lol: :lol: )

Rise above
20-11-08, 15:53
Πες μας που ειναι να στειλουμε τον polydeykis

Αγγλία :lol: :lol: :lol:

slaine
20-11-08, 16:01
αλήτες!!! :spank:

polydeykis
25-11-08, 18:31
εμενα πάλι το γυμναστήριο μου έχει μονο άντρες και βρωμάει ιδρωτίλα :rocking: :liftheavy: θηλυκό ούτε για δείγμα

Πες μας που ειναι να στειλουμε τον polydeykis :lol: :lol: :lol:

ναι όντως, αν θέλω να δω γκομενάκι βγαίνω και και κολωνάκι

;-)

ε συγγνώμη τώρα, δε γίνεται εγώ να κάνω άρσεις θανάτου να τα χω δει όλα κωλυόμενα και να είναι η κ.......α δίπλα μου στα τέσσερα και να κάνει τρικέφαλους....

εννοείται δε θα μπορώ να συγκεντρωθώ!!!

polydeykis
25-11-08, 18:32
Πες μας που ειναι να στειλουμε τον polydeykis

Αγγλία :lol: :lol: :lol:


γαμώτο μακρυά είναι :cursing:

geogre
11-01-09, 02:25
η βασικοτερη πηγη ενεργειας ειναι η ψυχολογια σου