PDA

Επιστροφή στο Forum : Ronnie Coleman Supplement Routine



Lao
29-05-14, 15:49
Αν καταφέρει να βρει κανείς τι φαίνεται να παίρνει στο βίντεο, πραγματικά τον θαυμάζω.:green:


http://www.youtube.com/watch?v=5gZJ-T7ajrw

Metalhead|T|
29-05-14, 16:21
Τα πρώτα πάντως ειναι perscription ,δηλαδη συνταγογραφημένα..και απο οτι καταλαβα..ολα για καποιο παθολογικό ρόλο πανε...

Lao
30-05-14, 00:46
Τα πρώτα πάντως ειναι perscription ,δηλαδη συνταγογραφημένα..και απο οτι καταλαβα..ολα για καποιο παθολογικό ρόλο πανε...

Το ένα κουτί που έχει στην αρχή, «Joint Command» λέει.

http://www.prosource.net/content/articles/_uploads/1/jc.jpg



Joint Command - 150 caps
Serving Size: 6 capsules
Servings Per Container: 25
Amount Per Serving % Daily Value *

Vitamin C 100mg 166%
Manganese (amino acid chelate) 10mg 500%
Glucosamine Sulfate 1500mg **
Chondroitin Sulfate 500mg **
Zinaxin Ginger Extract 510mg **
MSM (methyl-sulfonyl-methane) 500mg **
Lyprinol (perna canaliculus) 400mg **
Nexrutine® (a proprietary plant extract from Phellodendron amurense bark) 250mg **
Proprietary AI4 Joint Complex 78mg
[CMO (cis-9-cetyl-myristoleate) UC Type II Collagen (undenatured type II collagen) Organic Boron Oxy-compound Stabilized Orthosilicic Acid **

Other Ingredients: Magnesium Stearate, Talc, Gelatin
Allergen Warning: Contains Shellfish

Nexrutine® is a registered trademark of NPI, LLC

** Daily value not established.

Επίσης λέει για βιταμίνες και ηλεκτρολύτες, αν ακούω καλά, γιατί έχουν χαλάσει τα ακουστικά μου.:green:

beefmeup
30-05-14, 10:30
το κλιπ αυτο ειναι του 2003 απο το cost of redemption..
βιταμινες ειναι ολα,κ μεταξυ αλλων ασπιρινες μεταλα,αντιοξ κ διαφορα αλλα που υπαρχουν μεσα σε multis..απλα ο ρονυ ειναι λαρτζ κ τα πινει ολα ξεχωριστα..:turtle:

Lao
30-05-14, 11:47
το κλιπ αυτο ειναι του 2003 απο το cost of redemption..
βιταμινες ειναι ολα,κ μεταξυ αλλων ασπιρινες μεταλα,αντιοξ κ διαφορα αλλα που υπαρχουν μεσα σε multis..απλα ο ρονυ ειναι λαρτζ κ τα πινει ολα ξεχωριστα..:turtle:

Να πω την αμαρτία μου, δεν ξέρω αν είναι σωστό αυτό το πρωτόκολλο λήψης, αλλά it's Ronnie :P

Γιατί τόσες ασπιρίνες;

beefmeup
30-05-14, 12:15
για καλυτερη κυκλοφορια αιματος..στο επιπεδο χρησης του ρονυ,πρεπει να τα καλυπτεις ολα:green: