PDA

Επιστροφή στο Forum : Κ.Ελευθεροτυπία και Γυναικείο Βodybuilding(.gr) + Στεφανίδου



Muscleboss
21-11-08, 15:57
Μετά από πρωτοβουλία και συνενόηση της σελίδας και των moderators με την κυριακάτικη ελευθεροτυπία, την επόμενη Κυριακή (23 Νοεμβρ 2008 ) θα βγεί ρεπορτάζ αφιέρωμα σε ελληνίδες αθλήτριες του bodybuilding, στο ένθετο περιοδικό Έψιλον.

Η προσπάθεια αυτή καρποφόρησε μετά από καιρό και μετά από πολλά προβλήματα, τόσο με τους υπεύθυνους του περιοδικού όσο και με τις λίγες σχετικά ελληνίδες αθλήτριες που μπορούν/θέλουν να φωτογραφηθούν αυτή την περίοδο.

Τελικά φωτογραφήθηκαν 2 αθλήτριες, τα ονόματά τους δε θα τα αποκαλύψω, αλλά θα τις δείτε στο περιoδικό :)

Ο δαίμων του τυπογραφίου ειχε σαν αποτέλεσμα να μη φαίνεται το link της σελίδας αλλά ο σύνδεσμός μας μας υποσχέθηκε ότι θα μπεί σαν παρατηρηση σε επόμενο τεύχος. Ας είναι... τουλάχιστον ελπίζω μέσα από αυτό το άρθρο να προβληθεί σωστά η γυναικεία πλευρά του αθλήματος.

(Ακόμη, στα πλαίσια αναβάθμισης της σελίδας, τις προηγούμενες μέρες έγινε μεταφορά της σε άλλο host και ενδεχομένως κάποια ποστς να χάθηκαν. Συγνώμη για αυτό)

ΜΒ

ioannis1
21-11-08, 23:51
πολυ φοβερη κινηση πανο.συγχαρητηρια.

Polyneikos
22-11-08, 12:42
Συγχαρητηρια Πάνο,ηταν πολύ καλη αυτη η κίνηση,κρίμα όμως που δεν θα φαινεται το link(γκρρρ....)σε αυτό το τεύχος αλλά τι να κανουμε.Αύριο λοιπόν όλοι το Έψιλον!!!

NASSER
23-11-08, 20:55
Παλικάρια πήρατε την Κυριοακατικη ελευθεροτυπια με το Εψιλον ???
Τι σχολια εχετε να κανετε?

Πιστευω πως ηταν μια καλη κινηση για προώθηση του αθληματος! :awesome:

billys15
23-11-08, 23:22
Δυστυχως τωρα βλεπω το topic και δεν πηγα να την παρω νωρις :cry:.Παντως ειναι οντως πολυ καλη κινηση και μπραβο!

Muscleboss
24-11-08, 00:17
Tο ρεπορτάζ ήταν καλό, αν και θα προτιμούσα να έβγαιναν πιο θηλυκές οι κοπέλες με ολόσωμες φωτογραφίες. Ωστόσο ξεραμε από την αρχή ότι ήθελαν να δώσουν μια ξεχωριστή όψη και το είχαν ξεκαθαρίσει.

Καλό ήταν παντως που δεν έγινε καμία αναφορά σε θέματα ουσιών κάτι που φοβόμασταν και για το οποίο ρώτησαν επανελημένως τις κοπέλες.

ΜΒ

peris
24-11-08, 00:38
ωραιος πανο πολυ καλη κινηση :awesome: :awesome:

αν και δε το θυμηθηκα καθολου ενω το ειχες πει να παρω την εφημεριδα :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

NASSER
24-11-08, 00:58
Ευχομαι να διαβαστει περισσοτερο απο γυναικες παρα απο αντρες η συνεντευξη.

Θα ελεγα πως κοντραρει το γυναικείο φύλο τους αντρες καθως αναφερει χαρακτηριστικά

Σαν τη γατα με το <<ποντικι>> ...Κλεβοντας τα <<ποντίκια>> απο τους άντρες, αμφισβήτησαν την ισχύ του αρσενικού. ...

Polyneikos
24-11-08, 09:12
Την διαβασα την συνεντευξη,θα πω μερικα πραγματακια που διαπιστωσα.
Η κοπελια που έγραφε το άρθρο έδειχνε μια επιφυλακτικότητα ως προς το πως αντιμετώπιζε την γυναικεια πλευρά του αθληματος και δεν έδειχνε πολύ θετικη ως προς την γυμναστικη από γυναικες.Λίγο μου έβγαλε μια διστακτικότητα για αυτό που έβλεπε.Σίγουρα οι φωτο δεν με ικανοποιησαν,θα ήθελα πιο συνολικες,ας πουμε η Κασκανη ανεφερε ότι της πήρε 10 χρόνια να φερει τα πόδια της εκει που ήθελε και δεν βαλαν μια φωτο από πόδια,ούτε και στην άλλη αθλητρια,γενικα μου έβγαλε μια demi χροια η συνεντευξη,ούτε τις ανεδειξε πολυ χωρις να λεω βεβαια οτι τις εθαψε κιολας.Επίσης το μακιγιαζ και ή όψη τους τις έβγαζε λίγο επιθετικες.
Το κακό είναι ότι δεν αναφερθηκε το forum,το αναφερω επειδη απ΄οτι ξερω είχε συμφωνηθει.
Πάντως γενικα ήταν καλή κινηση για το άθλημα,τα κορμια των αθλητριων είναι βατά για όποια κοπέλα θα θελει να ασχοληθει. :clap: :clap: :clap:

confessoras
24-11-08, 14:25
αν ειναι ευκολο ας σηκωσει καποιος σκαναρισμενο το αρθρο να το δουμε οσοι δεν καταφεραμε να παρουμε το περιοδικο.

φοβερη κινηση μπραβο!!

NASSER
24-11-08, 14:31
Καθε αλλο polyneikos εμενα μου εδειξε πως η συγγραφεας έμεινε εκπληκτη με τον τροπο που αντιμετοπιζουν οι αθλητριες τα σωματα τους καθως το συνδυάζουν με τον τροπο ζωης τους.

Οι κοπελες ειναι ομορφες και δείχνουν να εχουν μια καλλιεργημένη προσωπικότητα, καθε αντρας θα ηθελε να τις πλησιασει αλλα χριαζεται να εχει τα αναλογα προσοντα, οχι τοσο σωματικα αλλα πνευματικα. Αυτην την πνευματικη υπερίσχυση την δημιουργησε η ενασχοληση με το αθλημα!

Οι γυναικες δεν εχουν παρα να τις μιμηθούν!

Προσωπικά αυτος ο τύπος γυναικών μου αρεσει πολυ. Οχι μονο σαν σωματα αλλα και σαν προσωπικότητες.

Polyneikos
24-11-08, 15:52
Nasser δεν σχολίασα το πως τις βλέπω εγώ τις αθλητριες αλλά τι χροιά μου έβγαλε η συνεντευξη ή ακόμα καλυτερα πως θα το εβλεπα αν ημουν ασχετος με τον χωρο και απλα διαβαζα το άρθρο.Σίγουρα και εμενα μου αρεσουν αυτού του τυπου οι σωματότυποι για τις γυναικες,δεν το συζητω !! :rolf: :rolf: :rolf:

Polyneikos
24-11-08, 15:56
αν ειναι ευκολο ας σηκωσει καποιος σκαναρισμενο το αρθρο να το δουμε οσοι δεν καταφεραμε να παρουμε το περιοδικο.

φοβερη κινηση μπραβο!!

μπορώ να τα σκαναρω απλά θα πρέπει να μας πει την γνώμη του ο Muscleboss,αν μπορούμε να κανουμε αναδημοσιευση των σελίδων,το ανεβαζω εγώ !!

confessoras
24-11-08, 16:10
ευχαριστω προκαταβολικως!!

Muscleboss
24-11-08, 16:17
μπορώ να τα σκαναρω απλά θα πρέπει να μας πει την γνώμη του ο Muscleboss,αν μπορούμε να κανουμε αναδημοσιευση των σελίδων,το ανεβαζω εγώ !!

κάντο ελέυθερα κώστα, δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα.

ΜΒ

isis
24-11-08, 18:20
Το κακό είναι ότι δεν αναφερθηκε το forum,το αναφερω επειδη απ΄οτι ξερω είχε συμφωνηθει.

Πάλι καλά , θα έπρεπε να διαγράψω το roids laboratory! :pale: :sneaky:

slaine
24-11-08, 18:24
isis έχεις πολλά προβλήματα ρε φίλε! όλοι σε κυνηγάνε! :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

Polyneikos
25-11-08, 10:17
Ανεβάζω την συνέντευξη από το Έψιλον,ελπίζω να είναι ευανάγνωστες οι σελίδες.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6837&stc=1&d=1258960517


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6838&stc=1&d=1258960517


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6839&stc=1&d=1258960517


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6840&stc=1&d=1258960517



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6841&stc=1&d=1258960517



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6842&stc=1&d=1258960517
[/URL]

(http://img151.imageshack.us/my.php?image=97948996ja1.jpg)



(http://img384.imageshack.us/my.php?image=46467573lg3.jpg)



[URL="http://img135.imageshack.us/my.php?image=19273466xn9.jpg"] (http://img355.imageshack.us/my.php?image=19053741ss0.jpg)

Muscleboss
25-11-08, 10:59
ωραίος κώστα! :clapping:

ΜΒ

Steve KinG STyLe
25-11-08, 11:57
Πολυ καλη κινηση,συνχαρητηρια και στα κοριτσια που δεν εχουν "κολημα" και τα ειπαν ολα!!!! :clap:
Βεβαια το θεμα ειναι και τι ανταποκριση θα εχει αυτο...?Θα δωσει σε καποιους το ερεθισμα να ξεκινισουν?Ή μηπως θα τους αποθισει και ολας???Γιατι βρισκομαστε και στην ελλαδα...αφηστε που θα δουν μερικοι αντρες τα μπρατσα και θα που "μα καλα εχουν μεγαλυτερα μπρατσα απο εμενα πως γινετε αυτο?" :unsure:


Παντως απο μενα πραγματικα :bowdown: :bowdown:

yannis88
25-11-08, 14:09
:roll:

Muscleboss
25-11-08, 15:14
:roll:

ναι και γώ στην αρχή έτσι έκανα. αλλά αν φανταστεί κανείς ότι μέχρι τώρα όλα τα άρθρα σε περιοδικά και εφημεριδες μεγάλης κυκλοφορίας είχαν μόνο αρνητική εικόνα για το αθλημα, με υπονοούμενα κτλ, αυτό ήταν κάτι καλύτερο.

Μου ήρθε ένα μήνυμα σήμερα από εναν άνθρωπο του χώρου, άσχετο με τη σελίδα μας.


Επιτέλους ενα άρθρο στα ΜΜΕ που τηρει ευνοική/ουδέτερη στάση απεναντι στο ΒΒ. Παρόλα αυτά οι φωτο που βάλανε ειχανε σκοπο να προκαλέσουν, να δειξουν αγριάδα και ελλειψη θηλυκότητας. Συνολικά ήτανε θετική η προβολή πάντως.

νομίζω όπως τα λέει είναι.

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
25-11-08, 17:15
εγώ έχω να πώ πώς σε γενικές γραμμές 'ηταν καλό το άρθρο τό μόνο που θα θεωρούσα λίγο αρνητικό είναι πάλι η παρομοίωση με τούς άντρες <<έκλεψαν τα ποντίκια>> σε καμία περίπτωση δεν κλέβουν τα ποντίκια απο τούς άντρες , τα κορίτσια στην φοτογράφηση πέρα απο την ομορφιά έχουν όμορφα ανεπτυγμένους μυς με θυληκότητα και χωρίς υπερβολές , πιστεύω άξια εκπροσωπησαν το γυναικείο bodybuilding και δεν μπορούμε να συγκρίνουμε αυτό που βλέπουμε με αντρική σωματική διάπλαση .

εκείνο που μου άρεσε στην συνεντευξη είναι οτι φάνηκε πώς αυτό που βλέπει κάποιος στην εμφάνηση ανταποκρίνετε και στον χαρακτήρα τηςκοπέλας , η κωνσταντίνα είναι άξια συγχαρητηρίων και παράδειγμα πρός μίμηση μια γυναίκα που μεγαλώνει μόνη τα παιδιά της είναι αυτοδημιούργητη και πετυχημένη επαγγελματίας .
όπως και η σταυρούλα υποστηρίζει πολύ καλά αυτό που είναι και πολύ σωστές οι απόψεις τους για το γυναικείο ββ και λέω ββ γιατί και το φίτνες ββ είναι, άσχετα αν το λέμε έτσι για να διαχωρίζουμε την λάιτ μορφή ββ.

και οι άντρες όχι μόνο δεν πρέπει να φοβούνται τέτοιες γυναίκες αλλά να παραδειγματίζονται και αν μπορούν να είναι ακόμη πιό δυναμικοί για να υποστηρίζουν τον χαρακτήρα τους . :clap: :clap:

Muscleboss
26-11-08, 17:20
αυτή τη στιμγή η κασκάνη ειναι στην στεφανίδου. στο "αξίζει να το δείς". νομίζω ότι η προβολή στο έψιλον δούλεψε.

ΜΒ

slaine
26-11-08, 17:37
αυτή τη στιμγή η κασκάνη ειναι στην στεφανίδου. στο "αξίζει να το δείς". νομίζω ότι η προβολή στο έψιλον δούλεψε.

ΜΒ

:clapping:

Steve KinG STyLe
26-11-08, 17:43
αυτή τη στιμγή η κασκάνη ειναι στην στεφανίδου. στο "αξίζει να το δείς". νομίζω ότι η προβολή στο έψιλον δούλεψε.

ΜΒ

δυστυχως αργα το καταλαβα και ειδα μονο 2λεπτα...Παντως πολλα μπραβο!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Polyneikos
26-11-08, 17:43
Πανο δεν την πρόλαβα! Τι παρουσίαζε;;

peris
26-11-08, 17:48
αυτή τη στιμγή η κασκάνη ειναι στην στεφανίδου. στο "αξίζει να το δείς". νομίζω ότι η προβολή στο έψιλον δούλεψε.

ΜΒ

+1 πανο καλο οντως δουλεψε η προβολη αν και η στεφανιδου αυτα που ελεγε και ρωταγε δεν υπαρχουν :lol: :lol: :awesome: :awesome:

Muscleboss
26-11-08, 18:12
η στεφανίδου πήρε μια μικρή συνάνετυξη από την κωνσταντίνα κασκάνη στην εκπομπή "αξίζει να το δείς" , και νομίζω ότι η εικόνα που πρόβαλε η κωνσταντίνα ήταν πολύ καλή!

υπήρξε ενδιαφέρον από κανάλια αμέσως μετά τη δημοσίευση στο έψιλον, και η κωνσταντίνα επέλεξε να εμφανιστεί σε αυτή την εκπομπή ανέμσα στις υπόλοιπες προτάσεις που είχε.

πριν λίγο μίλησα μαζί της και νομίζω ότι τα πράγματα εξελίχθηκαν πολύ καλύτερα από ότι περιμέναμε. :thumbup:

ΜΒ

peris
26-11-08, 18:19
η στεφανίδου πήρε μια μικρή συνάνετυξη από την κωνσταντίνα κασκάνη στην εκπομπή "αξίζει να το δείς" , και νομίζω ότι η εικόνα που πρόβαλε η κωνσταντίνα ήταν πολύ καλή!

υπήρξε ενδιαφέρον από κανάλια αμέσως μετά τη δημοσίευση στο έψιλον, και η κωνσταντίνα επέλεξε να εμφανιστεί σε αυτή την εκπομπή ανέμσα στις υπόλοιπες προτάσεις που είχε.

πριν λίγο μίλησα μαζί της και νομίζω ότι τα πράγματα εξελίχθηκαν πολύ καλύτερα από ότι περιμέναμε. :thumbup:

ΜΒ :clap: :clap: :clap: :clap:

απλα καποια πραγματα που ελεγε η στεφανιδου δε μου αρεσαν πχ οπως για τα συμπληρωματα αυτο εννοουσα και τιποτα παραπανω ενω τις εξηγησε τι ειναι το συμπληρωμα διατροφης συνεχιζε και ελεγε τα δικα της

NASSER
27-11-08, 00:13
Ειδα την εκπομπη απο το ξεκινημα και οντως η Κωσταντινα τα ειπε πολυ καλα οσο αφορα το αθλημα.

Οσο αφορα τη σχεση της με το αντρικο φυλο πιστευω πως μας καλυψε και συμπληρωσε την συνεντευξη που ειχε κανει στο ''Εψιλον'', δηλαδη θελει δυναμικο αντρα οχι μονο παρουσιαστικα... επομενω εφοσον ειναι μια δυναμικη προσωπικοτητα.

Η κυρια Στεφανιδου εκανε καποιες ερωτησεις που κανει καθε περιεργος που δεν εχει επαφη με το αθλημα, οπως π.χ. για τα συμπληρωματα αλλα και εκει οι απαντησεις ηταν αψογες.

Σε γενικες γραμμες, μπραβο Κωσταντινα :clap: :clap: :clap:

TRIANTAFYLLOU
27-11-08, 02:02
μπράβο την κωνσταντίνα δεν είδα την εκπομπή αλλά αν κρίνω απο την συνεντευξη πιστεύω θα τα είπε πολύ καλά γιατί έχει και εμπειρία και είναι γυναίκα δυναμική που έχει μάθει απο την ζωή , όχι σαν μερικούς που έβγαιναν κατά καιρούς που δεν ξέραν να μιλάνε και όταν μιλούσαν έλεγαν διάφορες μα***ες όπως οτι κόβουν το σεχ 3 μήνες η δεν πίνουν μια εβδομάδα νερό (πραγματικά άκουσα τέτοια) και την ώρα της συνέντευξης κουνούσαν τα στήθια τους έλεος .

είχα κάποιες ευκαιρίες να κάνουμε μια καλή συνεντευξη και κανα δυο φορές σε πρωινή εκπομπή αλλά η απόσταση βλέπετε , μια φορα ήταν το 97 πρίν το παγκόσμιο τότε αν θυμάμε ήταν με την ελντα πανοπούλου, αλλά τότε καθηστέρησε το αεροπλάνο και όταν είχα φτάσει στο ξενοδοχείο είχε ήδη αρχίσει η εκπομπή.

μακάρι να βγαίνουν ατομα σαν την κασκάνη που να ξέρουν να μιλάνε και να βγάζουν την σωστή εικόνα πρός τα έξω. :clap: :clap: :clap:

slaine
27-11-08, 02:12
μπράβο την κωνσταντίνα δεν είδα την εκπομπή αλλά αν κρίνω απο την συνεντευξη πιστεύω θα τα είπε πολύ καλά γιατί έχει και εμπειρία και είναι γυναίκα δυναμική που έχει μάθει απο την ζωή , όχι σαν μερικούς που έβγαιναν κατά καιρούς που δεν ξέραν να μιλάνε και όταν μιλούσαν έλεγαν διάφορες μα***ες όπως οτι κόβουν το σεχ 3 μήνες η δεν πίνουν μια εβδομάδα νερό (πραγματικά άκουσα τέτοια) και την ώρα της συνέντευξης κουνούσαν τα στήθια τους έλεος .
έλεος!!!!


είχα κάποιες ευκαιρίες να κάνουμε μια καλή συνεντευξη και κανα δυο φορές σε πρωινή εκπομπή αλλά η απόσταση βλέπετε , μια φορα ήταν το 97 πρίν το παγκόσμιο τότε αν θυμάμε ήταν με την ελντα πανοπούλου, αλλά τότε καθηστέρησε το αεροπλάνο και όταν είχα φτάσει στο ξενοδοχείο είχε ήδη αρχίσει η εκπομπή.
γκαντεμιά


μακάρι να βγαίνουν ατομα σαν την κασκάνη που να ξέρουν να μιλάνε και να βγάζουν την σωστή εικόνα πρός τα έξω. :clap: :clap: :clap:
:clapping:

Muscleboss
28-11-08, 15:16
πριν λίγο με ενημερωσε η κωνσταντίνα κασκάνη ότι από το σταθμό της μετέφεραν ότι τα νούμερα της εκπομπής ήταν πολύ ψηλά και είχαν πολά μηνύματα από κοπελές που θέλουν να ξεκινήσουν fitness/bodybuilding.

:awesome:

MB

slaine
28-11-08, 15:34
:thumbup:

billys15
28-11-08, 15:52
Ηταν πολυ καλη κινηση και απο την εκπομπη αλλα και απο την Κωνσταντινα! Εννοειται την ειδα,απο την αρχη κιολας! :thumbup:

Σχετικα με την ελλειψη θηλυκοτητας,το οτι εχει απορριψει πολλους τα λεει ολα... :green:

Πανο γιατι δεν της προτεινεις να γινει μελος? :wink:

Muscleboss
28-11-08, 15:57
δεν πολυασχολείται με νετ η κωνσταντίνα, αλλά παίζει να δώσει το παρόν κάποια στιγμή.

ΜΒ

NASSER
28-11-08, 15:59
πριν λίγο με ενημερωσε η κωνσταντίνα κασκάνη ότι από το σταθμό της μετέφεραν ότι τα νούμερα της εκπομπής ήταν πολύ ψηλά και είχαν πολά μηνύματα από κοπελές που θέλουν να ξεκινήσουν fitness/bodybuilding.

:awesome:

MB

H Kωνσταντινα μπορει να λεει στον κοσμο πως υπαρχει και το :bodybuildinggr: για να ενημερωνεται ο κοσμος σωστα :D


:army2:

Spyro D
28-11-08, 17:12
Μονο καλο μπορουσε να κανει η εμφανηση της κωνσταντηνας στην εκπομπη αυτη που οπως κ να το κανεις την βλεπει πολυ κοσμος.Το θεμα ειναι ολοι εμεις που ασχολουμαστε με αυτο το αθλημα να κανουμε καθε χρονο ολο κ περισσοτερα πραγματα για να μαθαινει ο κοσμος την ομορφια του!!! :clapping: :awesome:

dimitra
20-03-09, 12:39
Πωωωωωωωωω με φτιάξατε τωρα!!!!!!! αυτο το τοπικ τωρα το ειδα.... ειχα παει μαζι με την Κωνσταντινα στην εκπομπη, την ειχα συνοδευσει, κ παρακολουθησα ολη την εκπομπη απο το κοινο, το τι ακουσε η Κωνσταντινα απο κουφες ερωτησεις απο ασχετους στο ΑΝΤ1 δεν φανταζοσαστε, αλλα τους ταχτοποιησε μια χαρα, κ απαγορεψε κουτες ερωτησεις πριν βγει

thegravijia
20-03-09, 13:10
Καλό ήταν παντως που δεν έγινε καμία αναφορά σε θέματα ουσιών κάτι που φοβόμασταν και για το οποίο ρώτησαν επανελημένως τις κοπέλες.

ΜΒ

γιατι να μην γινεται αναφορα σε θεματα ουσιων...!!?
γιατι να τα παρουσιαζουμε ολα ροδινα κ ωραια..!!

αφου και οι ουσιες μεσα στο ΄΄κολπο΄΄ ειναι....

εγω διαφωνω με αυτη την προσεγγιση...!

dimitra
20-03-09, 13:19
γιατι να μην γινεται αναφορα σε θεματα ουσιων...!!?
γιατι να τα παρουσιαζουμε ολα ροδινα κ ωραια..!!

αφου και οι ουσιες μεσα στο ΄΄κολπο΄΄ ειναι....

εγω διαφωνω με αυτη την προσεγγιση...!


:confused::confused::confused: ΑΧ το κεφαλι μου!!

Muscleboss
20-03-09, 14:49
αφου και οι ουσιες μεσα στο ΄΄κολπο΄΄ ειναι....

εγω διαφωνω με αυτη την προσεγγιση...!


δεν είναι απαραίτητα μέσα στο γυναικείο κόλπο. αλλά στο αντρικό.

μη δίνουμε συνέχεια σε άστοχα σχολια.

ΜΒ

thegravijia
20-03-09, 15:07
δεν είναι απαραίτητα μέσα στο γυναικείο κόλπο. αλλά στο αντρικό.

.

ΜΒ

συμφωνω σε αυτο /..

kutsup
20-03-09, 15:32
δεν είναι απαραίτητα μέσα στο γυναικείο κόλπο. αλλά στο αντρικό.


Αυτό είναι λίγο σχετικό όλο και κάτι ψιλό (έως χοντρό) υπάρχει, αλλά όπως και να έχει ακόμη και για ανδρικό ΒΒ να αναφερόταν δεν είναι εύκολο να μιλήσεις για κάτι που ο κάθε παράρας δημοσιογράφος με την άγνοια που έχει και την ακροαματικότητα που ψάχνει, θα το κάνει να μοιάζει με το τέλος του κόσμου.

slaine
20-03-09, 16:14
ποτέ δεν κατάλαβα τη δημοσιότητα με τις "ουσίες". όλοι πλέον ξέρουν ότι στον αθλητισμό υπάρχουν ουσίες που βοηθάνε λίγο έως πολύ. πολλές από αυτές παράνομες μάλιστα. όποιος λέει ότι δεν ξέρει ότι υπάρχουν λέει ψέμματα. εδώ παίρνουν για να καταφέρουν να διαβάσουν στην εξεταστική πχ κάποιοι.

το θέμα λοιπόν δεν είναι να ξέρουμε αν κάποιος πήρε τι κλπ αλλά η ουσία, δηλαδή στην προκειμένη περίπτωση φαγητό και προπόνηση. και η Κωνσταντίνα έχει πέτυχει σε όλους τους τομείς της ζωής της και αυτό κάτι δείχνει. η αποφασιστικότητα και η πειθαρχία είναι το παν. προπονείται πάνω από 20 χρόνια. κι εσύ θέλεις να βγει να μιλήσει για πράγματα που δε γνωρίζει αφού δε χρησιμοποιεί...??????? για ποιό λόγο? για να αρχίσουν τις κινδυνολογίες όλοι οι κυνηγάω-τη-δημοσιότητα-δημοσιογράφοι?????

ή μήπως για να πούνε όσοι δε μπορούν να κάνουν αυτά που πρέπει ότι "να, αυτός έιναι ο λόγος που εγώ δεν είμαι καλός/ή" και να δικαιολογούνται έτσι στον εαυτό τους και τους άλλους?

ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας ακόμα και ΑΑΣ να πάρεις αν δεν έχεις όλα τα άλλα σώμα δε φτιάχνεις, ενώ το αντίθετο γίνεται.

slaine

TRIANTAFYLLOU
20-03-09, 16:30
ρε παιδια τι ακούω αυτες οι εκπομπές δεν πρεπει σε καμία περίπτωση να είναι διαφήμιση και προβολή των αναβολικών και έχουν καταφερει να τα ξέρουν όλοι , θα μου πείτε το εξης κουφο να τα ξέρουν για να ξέρουν τι γίνετε μα έτσι δεν αποτρεπουμε αλλα διαφημίζουμε και ο άλλος με το που θα πηγαίνει στο γυμναστήριο δεν θα ρωταει για πρόγραμμα αλλα για αναβολικα .

ακούστε με και μενα κάτι ξέρω παραπάνω εγω τα πρώτα χρόνια που κατεβαινα σε αγώνες ξέρετε γιατι δεν έπαιρνα ? γιατι δεν ήξερα ουτε με πήρε κανένας με το ζόρι να μου δωσει φάρμακα , εδω έπαιρνε ο κολητός μου κατι ψιλά και δεν ήξερα τίποτε μην σας πώ οτι το θεωρούσαμε μεγάλη ντροπή να παίρνουμε φαρμακα σαν να εξαπατούσα αυτούς που πιθανόν με θαύμαζαν .

το οτι υπάρχουν στον αθλητισμό γενικότερα υπάρχουν δεν αμφισβητείτε αλλα έλεος δεν θα τα διαφημίζουμε και στην τηλεόραση γιατί τι νομίζετε θα αποτρεψουν αυτόν που θελει να πάρει λέγοντας του οτι θα πάθεις ζημιά ? λάθος όταν είχαν πει οτι ειχαν πιάσει πχ τον σαμπάνη με τεστοστερόνη σε λίγο καιρό δεν υπήρχε ουτε για δείγμα τεστο ο άλλος τι θα πεί μήν πεθάνω ? αφού σου λέει αυτός δεν έπαθε τίποτε μια χαρα τον βλέπω.

για τις παρενέργειες τις σοβαρες κανένας δεν μιλάει που είναι μακροπρόθεσμες και δεν τις ξέρει παρα μονο λίγοι .

ουτε είναι σωστα να βγαίνουν αυτά προς τα έξω απο άσχετους δημοσιογραφους.

λές και ο αθλητισμος η το bodybuilding δεν έχει να προσφέρει κάτι θετικό και ουσιαστικό και μόνο τα φαρμακα είναι .

δηλαδή να βαζουμε τα χερακια μας να βγάλουμε τα ματάκια μας . πολύ καλά τα είχε πει η κωσταντίνα άλλωστε το είχα τονίσει σε παλιότερα πόστ.:cool:

the_big_litho
20-03-09, 17:00
Συμφωνω απολυτα με Ηλια και slaine... Δεν υπαρχει κανενας λογος να αναφερομαστε σε καποια πραγματα ιδιαιτερα στο αθλημα μας που προσπαθουμε τοσο σκληρα να αποκαστησουμε τη φημη του και να το κοινοποιησουμε στο ευρυ κοινο για τις αρετες και ιδιαιτερα χαρακτηριστικα του....

Ξερουμε ολοι οτι στον πρωταθλητισμο ΟΛΟΙ χρησιμοποιουνε...Δηλαδη αν μιλησει ο ταδε ββ σε συνεντευξη πρεπει να αναφερει τα αας? Εχετε ακουσει ποτε ποδοσφαιριστη υψηλου επιπεδου να μιλαει για ερυθροποιητινη που ειναι ευρεως διαδεδομενη στο ποδοσφαιρο? 'Η οι ατελειωτοι σπριντερ που χρησιμοποιουνε αναφερονται σε αυτα?

Προς Θεου, εμεις που ξερουμε δεν υποβαθμιζουμε και μειωνουμε καμια προσποθεια αλλα ο απλος κοσμος που τον κυριευει κυριως η ημιμαθεια και στρεβλωνει καθε αληθεια μονο κακους χαρακτηρισμους μπορει να αποδοσει στους αθλητες.

Kaskani Konstantina
20-03-09, 17:33
Eλεος αν αυτό ειναι θέμα συζήτησης για τα ΜΜΕ για αυτους που εχουν μυαλό μεσα στο κεφάλι τους.
Η ερώτηση αυτή επειδή γνώριζα οτι θα μου γίνει, ειχα προειδοποιήσει οτι θα βγάλω το μικρόφωνο κ θα φύγω, εγω πήγα την συζήτηση εκει που ηθελα, κ οποιος ειδε την εκπομπη θα ειδε οτι δεν την αφησα να πάρει ανάσα.
Πριν μια εβδομάδα μου τηλ΄απο το ΑΝΤ1 κ μου ζήτησαν οταν θα αγωνιστώ να ειναι εκει να τραβήξουν πλάνα, θα το σκεφτω αν θα τους ενημερώσω, γιατί ενας ανεγκέφαλος να πει μια κουταμάρα θα μας πάρει ολους η μπάλα δημοσίως κ ολοι δεν βράζουμε στο ιδιο καζάνι

Η Στεφανίδου ειναι ασχετη η γυναίκα με το αθλημα κ δεν την παρεξήγησα είχε απορίες τις φάνηκα εξωγηινη στο διαλλειμα μου ελεγε δεν εχω ξαναδει απο κοντα γυναίκα ββ μπορω να σε ακουμπήσω?? με επιανε κ μου ελεγε πωπω Κωνσταντινα!!!
Τώρα οσο για την πρωτεινη που τις εξηγούσα τι ειναι κ δεν το καταλάβαινε, οταν με ειδε οτι τα πήρα λιγο, δεν το συνέχισε καθε αλλο ειπε τα συμπληρώματα που παιρνει η Κωνσταντινα ειναι εγκεκριμένα απο τον ΕΟΦ

Αυτό που ηθελε να περάσει μέσα απο ΄μενα ηταν μια μητέρα που μεγαλώνει μόνη της 2 παιδια που ειναι επιχειρηματίας κ αθλήτρια του ββ, δεν με εφερε σε δύσκολη θεση κ εφυγα πολύ χαρούμενη απο την εκπομπη.

Οσο για αλλες συζητήσεις που ειπε κάποιος να λέγονται δημόσια θα του δώσω μια συμβουλή καλό ειναι να μην το κανει καθόλου κ αν το κάνει να μην το παραδέχεται ουτε στον ιδιο τον εαυτον του

TRIANTAFYLLOU
20-03-09, 17:38
Eλεος αν αυτό ειναι θέμα συζήτησης για τα ΜΜΕ για αυτους που εχουν μυαλό μεσα στο κεφάλι τους.
Η ερώτηση αυτή επειδή γνώριζα οτι θα μου γίνει, ειχα προειδοποιήσει οτι θα βγάλω το μικρόφωνο κ θα φύγω, εγω πήγα την συζήτηση εκει που ηθελα, κ οποιος ειδε την εκπομπη θα ειδε οτι δεν την αφησα να πάρει ανάσα.
Πριν μια εβδομάδα μου τηλ΄απο το ΑΝΤ1 κ μου ζήτησαν οταν θα αγωνιστώ να ειναι εκει να τραβήξουν πλάνα, θα το σκεφτω αν θα τους ενημερώσω, γιατί ενας ανεγκέφαλος να πει μια κουταμάρα θα μας πάρει ολους η μπάλα δημοσίως κ ολοι δεν βράζουμε στο ιδιο καζάνι

Η Στεφανίδου ειναι ασχετη η γυναίκα με το αθλημα κ δεν την παρεξήγησα είχε απορίες τις φάνηκα εξωγηινη στο διαλλειμα μου ελεγε δεν εχω ξαναδει απο κοντα γυναίκα ββ μπορω να σε ακουμπήσω?? με επιανε κ μου ελεγε πωπω Κωνσταντινα!!!
Τώρα οσο για την πρωτεινη που τις εξηγούσα τι ειναι κ δεν το καταλάβαινε, οταν με ειδε οτι τα πήρα λιγο, δεν το συνέχισε καθε αλλο ειπε τα συμπληρώματα που παιρνει η Κωνσταντινα ειναι εγκεκριμένα απο τον ΕΟΦ

Αυτό που ηθελε να περάσει μέσα απο ΄μενα ηταν μια μητέρα που μεγαλώνει μόνη της 2 παιδια που ειναι επιχειρηματίας κ αθλήτρια του ββ, δεν με εφερε σε δύσκολη θεση κ εφυγα πολύ χαρούμενη απο την εκπομπη.

Οσο για αλλες συζητήσεις που ειπε κάποιος να λέγονται δημόσια θα του δώσω μια συμβουλή καλό ειναι να μην το κανει καθόλου κ αν το κάνει να μην το παραδέχεται ουτε στον ιδιο τον εαυτον του


+1000:awesome:

vagg
21-03-09, 22:01
μπορουμε να βρουμε την εκπομπη καπου???αμα θελει να την ανεβασει καποιος στο net καλο θα ητανε

KATERINI 144
21-03-09, 23:04
Οσο για αλλες συζητήσεις που ειπε κάποιος να λέγονται δημόσια θα του δώσω μια συμβουλή καλό ειναι να μην το κανει καθόλου κ αν το κάνει να μην το παραδέχεται ουτε στον ιδιο τον εαυτον του
+1 γιατι θα γινοταν αυτο που λεει ο kutsup


δεν είναι εύκολο να μιλήσεις για κάτι που ο κάθε παράρας δημοσιογράφος με την άγνοια που έχει και την ακροαματικότητα που ψάχνει, θα το κάνει να μοιάζει με το τέλος του κόσμου.

katerina
22-03-09, 00:54
:bowdown:
+1 γιατι θα γινοταν αυτο που λεει ο kutsup


:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Kaskani Konstantina
07-02-10, 17:45
ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!! Νοέμβριος 2008!!! φωτο!!! τιμή για το φόρουμ μας, την ομοσπονδία μου, το αθλημά μου κ για τον αγώνα μου!!!!

gym
07-02-10, 17:55
ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!! Νοέμβριος 2008!!! φωτο!!! τιμή για το φόρουμ μας, την ομοσπονδία μου, το αθλημά μου κ για τον αγώνα μου!!!!

αστερι μου εισαι μοναδικη στο ειδος....δεν υπαρχει αντιγραφο...τελος........!!!!!!τιμη δικη μας που εισαι κοντα μας σε οτι χρειαστουμε!!!!!!!!!φετονιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυ!!!!!!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Kaskani Konstantina
07-02-10, 17:59
.

Kaskani Konstantina
07-02-10, 18:06
Τσουκ κ δάκρυα χαράς οταν μιλάει η κόρη μου για μένα, κ λεει η Τατιάνα ¨¨πάνε τώρα τα σκληρά τα μπράτσα κ η αγριάδα της γυναίκας β⨨:turtle::turtle::turtle:

gym
07-02-10, 18:38
Τσουκ κ δάκρυα χαράς οταν μιλάει η κόρη μου για μένα, κ λεει η Τατιάνα ¨¨πάνε τώρα τα σκληρά τα μπράτσα κ η αγριάδα της γυναίκας β⨨:turtle::turtle::turtle:

εκει μπορει να φευγει η δυναμη απο τα μπρατσα αλλα νικα η δυναμη της ψυχης σου που ειναι η μεγαλυτερη απο ολες οταν εχουμε να κανουμε με δυο αγγελουδια......και παλι :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Kaskani Konstantina
07-02-10, 18:46
εκει μπορει να φευγει η δυναμη απο τα μπρατσα αλλα νικα η δυναμη της ψυχης σου που ειναι η μεγαλυτερη απο ολες οταν εχουμε να κανουμε με δυο αγγελουδια......και παλι :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

:thumbup::thumbup::thumbup:

gym
07-02-10, 19:01
9168

9169

9170



(ναι το ξερω δεν φαινονται καλα,να τισ φτιαξει καποιος που ξερει,εγω ειμαι κολοκοτρωνης σε αυτα!!!!!!!!)
κομματια..κομματια.......και ενα φωτεινο προσωπο.ποσο πιο τελειος συνδυασμος???????????????εεεεεεεε?????????

Muscleboss
07-02-10, 23:31
δε θυμάμαι αν το είχα ξαναγράψει κάπου, αλλά η Κωνσταντίνα πλάσσαρε τον ευατό της πολύ καλά σε eκείνη την εκπομπή, μετά από την οποία η σελίδα μας δέχθηκε πολλά μηνύματα από νέες κοπέλες που ήθελαν να ασχοληθούν με fitness/bbing. :clap:

MB

Μαρία
08-02-10, 00:48
Αυτα ειναι....η Κων/να εκπροσώπησε επάξια το ελληνικο bb και το ανεδειξε μεσα απο αυτην την εκπομπη και το οτι η καθημερινοτητα της δεν διαφερει απο την καθημερινοτητα καμιας γυναικας που ειναι και μανα και επιχειρηματιας,ειδικα στο γυναικειο κοινο δημιουργησε εντυπωση και στο αντρικο θαυμασμο...:clap::clap::clap:

-beba-
08-02-10, 10:27
Συγχαρητήρια Κωνσταντίνα.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Kaskani Konstantina
08-02-10, 21:12
δε θυμάμαι αν το είχα ξαναγράψει κάπου, αλλά η Κωνσταντίνα πλάσσαρε τον ευατό της πολύ καλά σε eκείνη την εκπομπή, μετά από την οποία η σελίδα μας δέχθηκε πολλά μηνύματα από νέες κοπέλες που ήθελαν να ασχοληθούν με fitness/bbing. :clap:

MB


Σε ευχαριστώ πολύ boss πριν το πάσχα το πιθανότερο θα ξαναβγώ σε μεγάλο κανάλι, εχω μια πολύ καλή πρόταση αλλά αν δεχτουν κάτι που θα ζητήσω κ εγω!!! Οσο γιαυτό που λές για την εκπομπή πολλά απο τα κορίτσια μας στο φόρουμ είχαν δει την εκπομπή κ ηταν ενα πολύ καλό κίνητρο για αυτές κ χαίρομαι πάρα πολύ!!

Kaskani Konstantina
08-02-10, 21:35
Αυτα ειναι....η Κων/να εκπροσώπησε επάξια το ελληνικο bb και το ανεδειξε μεσα απο αυτην την εκπομπη και το οτι η καθημερινοτητα της δεν διαφερει απο την καθημερινοτητα καμιας γυναικας που ειναι και μανα και επιχειρηματιας,ειδικα στο γυναικειο κοινο δημιουργησε εντυπωση και στο αντρικο θαυμασμο...:clap::clap::clap:


Μαράκι μου σε ευχαριστώ!!! Δεν είναι κάτι ευκολο οπως μπορεί να φαίνετε κ συ το καταλαβαίνεις!!Επρεπε να προστατευσω εμένα σαν γυναίκα σαν επιχειρηματία σαν μητέρα, το ΑΘΛΗΜΑ μας με ολα αυτα που κατα καιρούς ακούγονται απο ακυρους/ρες κ ασχετους/τες, χιλιάδες κόσμο να παρακολουθεί ΑΝΤ1 κ μια Στεφανίδου γάτα απεναντί μου, που δεν την αφησα εσκεμένα να πάρει ανάσα!! κ λεει στο διάλειμα ""πω πω βρε Κωνσταντίνα μου ξεχναω τις ερωτήσεις"" λεω καλύτερα Τατιάνα χαχα!!!
Οντως ακουω τα καλύτερα ακομη κ τώρα μετά απο 1 χρόνο κ κάτι, απο οταν πήγα ΑΝΤ1!! Εμένα με ξέρεις δεν κολάω πουθενά είμαι ο εαυτός κ αυτό βγαίνει στον κόσμο δεν είναι τυχαίο η επιτυχία μου σε ολα ΑΚΟΜΗ κ στο τόπικ μας με τις διατροφές που εχει φτάσει στα υψη, αγαπάω τα κορίτσια ολα μέσα στο τόπικ μου κ γίνομαι ενα με τα προβληματά τους οταν μου γράφουν κατι πμ, τις πρώτες μέρες που εκανα την προσθετική στήθους :clap::clap::clap:εκανα πολύ ωρα να κάνω ενα ποστ αλλά για να μην της αφήσω πίσω κ μου ξεφύγουν δεν το εκανα καν θέμα!!!! Περιμένω τον αντρα σου τον φωτογραφο :shock::shock::shock:

Kaskani Konstantina
08-02-10, 21:39
Συγχαρητήρια Κωνσταντίνα.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


Ευχαριστώ bebitsa μου:love::love::love:!!!!

Μαρία
08-02-10, 22:09
Μαράκι μου σε ευχαριστώ!!! Δεν είναι κάτι ευκολο οπως μπορεί να φαίνετε κ συ το καταλαβαίνεις!!Επρεπε να προστατευσω εμένα σαν γυναίκα σαν επιχειρηματία σαν μητέρα, το ΑΘΛΗΜΑ μας με ολα αυτα που κατα καιρούς ακούγονται απο ακυρους/ρες κ ασχετους/τες, χιλιάδες κόσμο να παρακολουθεί ΑΝΤ1 κ μια Στεφανίδου γάτα απεναντί μου, που δεν την αφησα εσκεμένα να πάρει ανάσα!! κ λεει στο διάλειμα ""πω πω βρε Κωνσταντίνα μου ξεχναω τις ερωτήσεις"" λεω καλύτερα Τατιάνα χαχα!!!
Οντως ακουω τα καλύτερα ακομη κ τώρα μετά απο 1 χρόνο κ κάτι, απο οταν πήγα ΑΝΤ1!! Εμένα με ξέρεις δεν κολάω πουθενά είμαι ο εαυτός κ αυτό βγαίνει στον κόσμο δεν είναι τυχαίο η επιτυχία μου σε ολα ΑΚΟΜΗ κ στο τόπικ μας με τις διατροφές που εχει φτάσει στα υψη, αγαπάω τα κορίτσια ολα μέσα στο τόπικ μου κ γίνομαι ενα με τα προβληματά τους οταν μου γράφουν κατι πμ, τις πρώτες μέρες που εκανα την προσθετική στήθους :clap::clap::clap:εκανα πολύ ωρα να κάνω ενα ποστ αλλά για να μην της αφήσω πίσω κ μου ξεφύγουν δεν το εκανα καν θέμα!!!! Περιμένω τον αντρα σου τον φωτογραφο :shock::shock::shock:

Κων/να και γι΄αυτους και για παρα πολλους λογους ακομα εισαι το αγαπημενο παιδι του χωρου γιατι και αθλητικη συμπεριφορα εχεις και κοινωνικη εισαι και παντα εισαι και με την καλη κουβεντα για ολους!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

Υ.Σ Εννοειται θα ερθουμε απλα τοσο καιρο ο Νασερ ειναι Θεσ/κη απο μεσα Ιανουαριου και θα ειμαστε κατω μεσα Φεβρουαριου(1μηνα γι΄αυτο χαθηκαμε)

TRIANTAFYLLOU
08-02-10, 22:20
αυτη η εκπομπή ήταν η καλύτερη διαφήμηση του γυναικείου ββ αλλα και του ββ γενικότερα και η κωσταντινα μας εκπροσώπησε επάξια :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
08-02-10, 23:12
Eίναι πολυ σημαντικο αυτό που πετυχε η Κωνσταντίνα,γιατί πολλες φορες έχουμε εκτεθει σε μεσα ενημερωσης από δήθεν αθλητες που εχουν παρουσιαστει ουσιαστικα για να τους ξεφτιλισουν οι δημοσιογραφοι-παρουσιαστες.
Αν ο αλλος ξερει να σταθεί και να μιλησει-όπως έκανε πολυ καλα η Κωνσταντίνα-μόνο διαφήμιση αποτελει για το άθλημα μας αλλα παράλληλα και η εικόνα που είχε να παρουσιασει ,της επιτυχημενης γυναικας-μητερας-επιχειρηματία αποδεικνύει ότι το άθλημα δεν φιλοξενει ματαιόδοξους και ναρκισσους ανθρωπους,όπως θελουν να μας παρομοιαζουν αρκετοι εμπαθείς και ασχετοι με τον χωρο μας , αλλά άξια άτομα και κατασταλλαγμενα !!
Κωνσταντίνα RESPECT !:clap::clap:

Kaskani Konstantina
08-02-10, 23:22
Eίναι πολυ σημαντικο αυτό που πετυχε η Κωνσταντίνα,γιατί πολλες φορες έχουμε εκτεθει σε μεσα ενημερωσης από δήθεν αθλητες που εχουν παρουσιαστει ουσιαστικα για να τους ξεφτιλισουν οι δημοσιογραφοι-παρουσιαστες.
Αν ο αλλος ξερει να σταθεί και να μιλησει-όπως έκανε πολυ καλα η Κωνσταντίνα-μόνο διαφήμιση αποτελει για το άθλημα μας αλλα παράλληλα και η εικόνα που είχε να παρουσιασει ,της επιτυχημενης γυναικας-μητερας-επιχειρηματία αποδεικνύει ότι το άθλημα δεν φιλοξενει ματαιόδοξους και ναρκισσους ανθρωπους,όπως θελουν να μας παρομοιαζουν αρκετοι εμπαθείς και ασχετοι με τον χωρο μας , αλλά άξια άτομα και κατασταλλαγμενα !!
Κωνσταντίνα RESPECT !:clap::clap:


Πάντα διαβάζω τα ποστ σου με θαυμασμό κ σημειώνω ατάκες σου!!!;)

Polyneikos
08-02-10, 23:27
Xααααααα(και εγω αντιγραφω το γέλιο σου!):P

Kaskani Konstantina
08-02-10, 23:41
Xααααααα(και εγω αντιγραφω το γέλιο σου!):P



Μμμμμμμμμμμ το ωραιο μου χαμόγελο που το σχολιάζουν ολοι δεν το πρόσεξες κακούργε!!!! κ ο Katerinis με κοροιδευει για αυτο το υπέροχο χαααααααααααα!!!

Polyneikos
08-02-10, 23:54
Βαλε μας καμια πολύ πρόσφατη φωτογραφία σου και θα θεσω βετο για αυτό το χαμογελο !!Μην σου πω ότι θα μοιραζω και ban !!Xαααααααα !!:P:P

KATERINI 144
09-02-10, 00:43
Μμμμμμμμμμμ το ωραιο μου χαμόγελο που το σχολιάζουν ολοι δεν το πρόσεξες κακούργε!!!! κ ο Katerinis με κοροιδευει για αυτο το υπέροχο χαααααααααααα!!!δεν κοροϊδεύω, απλα δεν μπορω να φανταστω πως παει μονοκόμματα χωρις αλλα χ ενδιάμεσα, αλλα είπαμε ειναι γελιο κορίνθου αυτό...... πως λέμε ακανές σερρων....... :smash::smash::smash::smash:


αυτη η εκπομπή ήταν η καλύτερη διαφήμηση του γυναικείου ββ αλλα και του ββ γενικότερα και η κωσταντινα μας εκπροσώπησε επάξια :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
+1000 :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Kaskani Konstantina
09-02-10, 01:00
Βαλε μας καμια πολύ πρόσφατη φωτογραφία σου και θα θεσω βετο για αυτό το χαμογελο !!Μην σου πω ότι θα μοιραζω και ban !!Xαααααααα !!:P:P



Σύντομα!!!!!!!!!! χαααααααααααααααααααααα!!!!!!!

Kaskani Konstantina
09-02-10, 01:02
δεν κοροϊδεύω, απλα δεν μπορω να φανταστω πως παει μονοκόμματα χωρις αλλα χ ενδιάμεσα, αλλα είπαμε ειναι γελιο κορίνθου αυτό...... πως λέμε ακανές σερρων....... :smash::smash::smash::smash:


+1000 :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:


Ανησύχησα μήπως είσαι αρρωστος!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle: