PDA

Επιστροφή στο Forum : Κατωπόδη Γεωργία



Χρήστος Τριανταφύλλου
04-02-12, 17:32
Ποια ειναι η γνωμη σας για αυτο το ''κουκλακι'' ,που κερδισε το μις Αρτεμις στις fitnnes wabba το 1988 ;

Ηταν η Γεωργία Κατωπόδη .
Δεν την ηξερα προσωπικα ,ουτε ξερω αν ξανακατεβηκε ποτε σε αγωνες , θυμαμαι ομως ειχε κανει αρκετη αισθηση με την ομορφια της .;)


http://www.youtube.com/watch?v=9813vgm6Qpo&feature=youtu.be

Stella
04-02-12, 18:12
Πράγματι πολύ όμορφη κοπέλα και ωραίο θυλικό κορμί!

ελμερ
04-02-12, 19:29
δεν την ηξερα τη Γεωργια Κατοποδη
...φοβερη!!!κουκλα,ψηλη,μεση στενη, ωραια μυικοτητα.....:love: :welcome:

Χρήστος Τριανταφύλλου
04-02-12, 20:45
δεν την ηξερα τη Γεωργια Κατοποδη
...φοβερη!!!κουκλα,ψηλη,μεση στενη, ωραια μυικοτητα.....:love: :welcome:


Φιλε ελμερ ,το περιμενα οτι θα σου αρεσε :thumbsup:. Εχω διακρινει το καλο σου γουστο:):):)
Οπως νομιζω θα αρεσει κ του vaggan αμα το δει .:welcome:

TRIANTAFYLLOU
04-02-12, 21:17
Ποια ειναι η γνωμη σας για αυτο το ''κουκλακι'' ,που κερδισε το μις Αρτεμις στις fitnnes wabba το 1988 ;

Ηταν η Γεωργια Κατοποδη . Δεν την ηξερα προσωπικα ,ουτε ξερω αν ξανακατεβηκε ποτε σε αγωνες , θυμαμαι ομως ειχε κανει αρκετη αισθηση με την ομορφια της .;)


http://www.youtube.com/watch?v=9813vgm6Qpo&feature=youtu.be

εγω την θυμάμε χρήστο πολύ καλα , πώς άλλωστε να ξεχαστεί μια τέτοια εντυπωσιακή γυναικεία παρουσία , μάλιστα την είχα δεί και εκτός αγώνων στο ναιτ οφ τσάμπιον το 88 με τους γνωστούς ολύμπια , απλα δεν είχε διάρκεια σε συμμετοχές αγωνιστικά και το καταλαβαίνω και την δικαιολογώ , γιατι τότε ακόμη δεν υπήρχαν οι κατηγορίες φίτνες που είναι πιο προσιτες στις γυναίκες .
η κατωπόδη είχε όμορφο καλούπι και ομορφιά , αλλα δεν θα της ταίριαζε η υπερβολική σκληράδα και μυικότητα για τα δεδομένα της εποχής που υπήρχε και μια προκατάληψη για τις γυναίκες

ελμερ
04-02-12, 21:25
Φιλε ελμερ ,το περιμενα οτι θα σου αρεσε :thumbsup:. Εχω διακρινει το καλο σου γουστο:):):)
Οπως νομιζω θα αρεσει κ του vaggan αμα το δει .:welcome:

thanks...(το καλο να λεγεται....:) :welcome:

Χρήστος Τριανταφύλλου
04-02-12, 21:33
εγω την θυμάμε χρήστο πολύ καλα , πώς άλλωστε να ξεχαστεί μια τέτοια εντυπωσιακή γυναικεία παρουσία , μάλιστα την είχα δεί και εκτός αγώνων στο ναιτ οφ τσάμπιον το 88 με τους γνωστούς ολύμπια , απλα δεν είχε διάρκεια σε συμμετοχές αγωνιστικά και το καταλαβαίνω και την δικαιολογώ , γιατι τότε ακόμη δεν υπήρχαν οι κατηγορίες φίτνες που είναι πιο προσιτες στις γυναίκες .
η κατωπόδη είχε όμορφο καλούπι και ομορφιά , αλλα δεν θα της ταίριαζε η υπερβολική σκληράδα και μυικότητα για τα δεδομένα της εποχής που υπήρχε και μια προκατάληψη για τις γυναίκες

Την δικια σου ειδικα γνωμη περιμενα Ηλια μου .:thumbup:
Οταν λες οτι την ειχες δει στο ναιτ οφ τσαμπιον του 88 ,την ειχες δει να συμετεχει σαν Ελληνιδα γκεστ κ καλα ;
H απλως ηταν σαν θεατης ;

TRIANTAFYLLOU
04-02-12, 21:45
Την δικια σου ειδικα γνωμη περιμενα Ηλια μου .:thumbup:
Οταν λες οτι την ειχες δει στο ναιτ οφ τσαμπιον του 88 ,την ειχες δει να συμετεχει σαν Ελληνιδα γκεστ κ καλα ;
H απλως ηταν σαν θεατης ;

όχι χρήστο δεν συμμετείχε αλλα εντυπωσίασε με την παρουσία της , μάλιστα αν θυμάμε καλα γιατι πέρασαν και πολλα χρόνια , στο περιοδικό που είχε το ρεπορτάζ αυτού τού αγώνα του ναιτ οφ τσάμπιον ,είχε και κάποιες φωτο της νομίζω και εξωαγωνιστικές .
έκανες κίνηση μάτ που την ανέφερες , τέτοιες γυναίκες όπως και αρκετές ελληνίδες είναι πρότυπα για το γυναικείο ββ και φίτνες:thumbup::thumbup:

Polyneikos
04-02-12, 21:56
Χρήστο υπάρχει πιθανότητα να εχει αγωνιστεί μονο το 1988.
Ξερω ότι εχει παιξει εκεινη την χρονια στο Mr Πελοπόννησος της WABBA,στο Mr Ελλάς όπου ειναι το βίντεο που εχεις βαλει και την ιδια χρονιά τον Νοεμβριο στο Πανελληνιο Πρωταθλημα της IFBB-EOΣΔ.

39596

Εδω με την Καθλην Μιχα

39597

Κατωπόδη- Μιχα -Βλαστάρη

39598

Χρήστος Τριανταφύλλου
05-02-12, 01:57
Mαλιστα ! Ηδη η διαφορα που ειχε μεσα σε 6 μηνες ειναι πολυ εμφανη. Δηλαδη απο τον Μαιο του 1988 που ειναι το δικο μου βιντεο μεχρι τον Νοεμβριο της ιδιας χρονιας σε αγωνα της IFBB.
Σε ευχαριστω Κωστα κ για τις αλλες φωτογραφιες . Που τις ξετρυπωνεις ;;;)

Παντως ηταν κουκλιτσα ετσι; Για να την θυμαται κ ο Ηλιας μετα απο τοσα χρονια ,που την ειχε δει κ εκτος σκηνης ,σημαινει οτι ειχε κανει εντυπωση .

TRIANTAFYLLOU
05-02-12, 03:23
παιδια αρχίζω να ανησυχώ για την μνήμη μου ,καλα που έβαλε φωτο ο συνήθης ύποπτος ο πολυνέικος.
σ αυτόν τον αγώνα το 88 της ιφββ είχα κατέβει και γω , μάλιστα στην ίδια κατηγορία ήμουν με Σαμιώτη, Αλισανδράτο , Μίχα , Κατσούρη και επιλέχτηκα για την Ελληνική αποστολή στο γκράν πρί στη Σοφια βουλγαρίας . εκεί δεν κατέβηκε η κατωπόδη γιατι θυμάμε είχα δεί την κάθρην μίχα , την νανσυ βλαστάρη και το ραντάρ μου έψαχνε αλλα δεν είδα την κατωπόδη :P
μάλιστα οι άλλες 2 κατέβηκαν και στην κατηγορία ζευγαριών , η κάθρην με τον φανη μίχα και η νανση με τον χρήστο σαμιώτη που είναι τωρα καλόγερος στο άγιο όρος εδω και πολλα χρόνια

ωραία αυτα τα τόπικ με γυρνάν πολλα χρόνια πίσω και ξυπνάν όμορφες αναμνήσεις :thumbup::thumbup::thumbup:

vaggan
11-02-12, 20:34
χρηστο εσυ οτι και να ποσταρεις ειναι ενα και ενα οπως και η κοπελα του βιντεο