PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση μελων Πεμπτη 12/6/14



RAMBO
10-06-14, 00:22
Την Πεμπτη 12/6 στις 9 το βραδυ στην πλατεια στο Γκαζι εχουμε κανονισει συναντηση....εγω,ο metalhead,ο Tolis 1989,o Tolis 93,ο Ηλαπ..ο Cobra αν τελικα μας τιμησει :P ...να κρεπαλιασουμε:turtle:



Ψηνεται κανεις αλλος?

Tolis 1989
10-06-14, 00:39
Αυτά είναι!....Ελάτε όσοι μπορείτε να τα πούμε από κοντά!
Ελπίζω τουλάχιστον να κάνουμε κραιπάλη διαίτης! :P

84622


84623


84624

goldenera
10-06-14, 21:47
Ενδιαφέρον! Αλλά με τα μαρούλια κα τα στεγνά φιλέτα του Τόλη δεν το 'κόβω' για κρεπάλιασμα:rolf: Για να δούμε αν θα μπορέσουμε........

RAMBO
10-06-14, 22:31
Να προσθεσω οτι θα βρεθουμε εξω απο την σταση του μετρο Κεραμεικος


Golden εγω παω για κρεπαλη διχως αυριο :Pτωρα αν κανενα απο τα γατακια αντεξει θα εχουμε και συνεχεια στα ξενυχταδικα της περιοχης με απωτερο σκοπο να χωνεψουμε:green:

TRIANTAFYLLOU
10-06-14, 23:12
άλλα Ράμπο τα κορίτσια δε βλέπω να συμμετέχουν , γιατι καλή η αντροπαρέα αλλα και λίγο άρωμα γυναίκας χρειάζετε να ομορφαίνει η ατμόσφαιρα :P:P

RAMBO
10-06-14, 23:17
Tι να κανουμε ρε Ηλια αλλες δεν μας καταδεχοντε αλλες ειναι μακρυα......απονη ζωη

TRIANTAFYLLOU
11-06-14, 00:00
απλα ένα θα πώ είχαν μια ευκαιρία και την κλώτσησαν τα κορίτσια :P
αλλα το θετικό είναι ότι έχουν ακόμη περιθώριο αναθεώρησης :turtle:

RAMBO
11-06-14, 00:04
Το πολυ πολυ να βρουμε εκει τπτ :P:rolf:

TRIANTAFYLLOU
11-06-14, 00:17
ναι αυτο είναι δεδομένο , όπως όμως δεδομένη είναι και η ποιότητα των συμφορουμητισσών μας και θα ήταν μια ευχάριστη παρέα , όταν με τα κορίτσια που μιλάτε διαδικτυακά δίνετε η ευκαιρία να τα λέτε και ουσιαστικά :thumbup:

RAMBO
11-06-14, 00:19
Σε αυτο συνφωνουμε Ηλια :thumbup:....και εννοειται ειναι ευπροσδεκτες και να μην φοβουνται οτι θα τις κατασπαραξουμε μαζι με τα πιτογυρα:green:

Andria
11-06-14, 00:25
να μην φοβουνται οτι θα τις κατασπαραξουμε μαζι με τα πιτογυρα

Αυτο ακριβως φοβομαστε !!!! :P:rolf::rolf:

RAMBO
11-06-14, 00:28
Εσυ για αρχη να επισκεφτεις την ομορφη ειδυλλιακη Αθηνα:P

Andria
11-06-14, 00:36
Θα την επισκεφθω σε καποια στιγμη ...οταν θα μαι και καλα εξοπλισμενη!!! :green::turtle:

RAMBO
11-06-14, 00:37
Με τι ακριβως?:P...να φοβομαστε αν ειναι:P

Andria
11-06-14, 00:39
Εξοπλισμενη για αμυνα απο την κατασπαραξη σας :rolf::rolf:

TRIANTAFYLLOU
11-06-14, 00:40
να μην φοβουνται οτι θα τις κατασπαραξουμε μαζι με τα πιτογυρα

Αυτο ακριβως φοβομαστε !!!! :P:rolf::rolf:


τα πήρατε απο φόβο τα παιδιά με φαίνετε , αφού ξέρετε πλέον οι γυναίκες έχετε γίνει το ισχυρό φύλο σύμφωνα με αυτα που βλέπουμε και ακούμε καθημερινα με τις συμπεριφορές των ανδρών , όχι βέβαια ότι δεν υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλα ο κανόνας άλλαξε

RAMBO
11-06-14, 00:42
Εξοπλισμενη για αμυνα απο την κατασπαραξη σας :rolf::rolf:



Δεν σε πειραζει κανεις μην ανχωνεσαι:P

Andria
11-06-14, 00:43
Εγω στις εξαιρεσεις μαλλον ανηκω Λιακο :P:P

marila
11-06-14, 01:04
πολυ καλη ιδεα να συναντιουνται ατομα του φορουμ και επιτελους απο κοντα κριμα που ειμαστε ο ενας εδω ο αλλος εκει και χρονος για μετακινησεις ελαχιστος ε δεν νομιζω οτι πρεπει να σας φοβομαστε πιστευω οτι ισα ισα θα σας εχουμε προστασια εχουμε υπευθυνα παλικαρια στην ομαδα.Καλα να περασετε.............

Metalhead|T|
11-06-14, 01:19
αντε ρε παιδιά...κοριτσια αγοριααα :toast::toast:

RAMBO
11-06-14, 01:23
Ευχαριστουμε marilla θα εχετε πλουσιο φωτογραφικο υλικο απο τα σοδομα και τα γομορα που θα συμβουν:green:

Ηλαπ
11-06-14, 01:27
Εγω προτεινω να μαζευτουμε για ομαδικη προπονηση πρωτα γιατι ο ραμπος εχει αγριες διαθεσεις... :P

marila
11-06-14, 01:30
Ευχαριστουμε marilla θα εχετε πλουσιο φωτογραφικο υλικο απο τα σοδομα και τα γομορα που θα συμβουν:green:

Ετσι μπραβο θελω το τραπεζι με τα κοψιδια και τις μπυρες γιατι φατε και μια μερα σας εχι φοβηθει το ματι μου με τα στεγνα και μετα φωτο με ποτο σε μπουζουκια που εμεις πλεον δεν εχουμε και με ολα τα κορμια τα φιδισια στο τραπεζια .

RAMBO
11-06-14, 01:31
Εσυ γατακι πρωτα θα ερθεις να φαμε και μετα εχει σειρα συναντηση για προπονηση:green: ..

TRIANTAFYLLOU
11-06-14, 03:12
αντε γιατι με φαίνετε θα σας βάλουμε εμείς καμιά φωτο με την Μαρίλα απο κανα ξεφάντωμα στο Μάι κλάμπ στη Ξάνθη να σας δώσουμε το καλό παράδειγμα !!:toast:
εγω τώρα βγήκαμε παρέα και με πιτσιρικάδες 18-19 χρονών που πήγαμε μια φορα προχθές Ξάνθη και τώρα με παίρνει τηλέφωνο ο ανηψιός μου και με λέει , θείο πάμε κανένα μαι κλάμπ το σάββατο και τον λέω γιατί να μην πάμε θα μας χαλάσει κανένας την διαγωγή?
αφου σε κάποια φάση λέω νομίζω μάγκες πρέπει να φύγουμε τώρα και πιστεύω να καταλάβατε τον λόγο και λέει πολύ φίδι έμεινε εδω μέσα ρε θείο , το θηλυκό στοιχείο ελατώθηκε και λέω όταν το κλάμπ παιδιά θυμίζει το ΚΑ ΨΙ ΜΙ απ το στρατό κακά μαντάτα την κάνουμε για να ρίξουμε και κανα ύπνο να είμαστε αύριο φρεσκαδούρες την μέρα :P

marila
11-06-14, 10:48
αντε γιατι με φαίνετε θα σας βάλουμε εμείς καμιά φωτο με την Μαρίλα απο κανα ξεφάντωμα στο Μάι κλάμπ στη Ξάνθη να σας δώσουμε το καλό παράδειγμα !!:toast:
εγω τώρα βγήκαμε παρέα και με πιτσιρικάδες 18-19 χρονών που πήγαμε μια φορα προχθές Ξάνθη και τώρα με παίρνει τηλέφωνο ο ανηψιός μου και με λέει , θείο πάμε κανένα μαι κλάμπ το σάββατο και τον λέω γιατί να μην πάμε θα μας χαλάσει κανένας την διαγωγή?
αφου σε κάποια φάση λέω νομίζω μάγκες πρέπει να φύγουμε τώρα και πιστεύω να καταλάβατε τον λόγο και λέει πολύ φίδι έμεινε εδω μέσα ρε θείο , το θηλυκό στοιχείο ελατώθηκε και λέω όταν το κλάμπ παιδιά θυμίζει το ΚΑ ΨΙ ΜΙ απ το στρατό κακά μαντάτα την κάνουμε για να ρίξουμε και κανα ύπνο να είμαστε αύριο φρεσκαδούρες την μέρα :P

Ε δεν το πιστευω στο MY εχω κανενα χρονο να παω η αληθεια ειναι οτι και εγω αισθανθηκα καπως Μεγαλη εκει μεσα αλλα εαν τυχει με καλη παρεα και εχεις reserve κανενα προβλημα αλλα προτιμουσα τα μπουζουκια μας περναγαμαμε καλα και για να σβησουμε πηγαινα στο διπλα μετα στo MY.Eγω προτινω κυρ Ηλια να τους κατεβασουμε σε εμας και να κανουμε το ξεφαντωμα στα μερη μας να το κανονισετε εσεις.

COBRA_STYLE
11-06-14, 13:21
Με τι ακριβως?:P...να φοβομαστε αν ειναι:P
Taser

RAMBO
11-06-14, 17:01
Θα ναι γλυκος ο πονος :P

just chris
11-06-14, 17:26
εγω νομιζα για κανα καφε θα πηγαιναμε.αλλα εσεις θελετε να φαμε κοντοσουβλια στον κιαμο. για κανα καφεδακο μεσα ειμαι,για τα υπολοιπα δε με κοβω.

goldenera
11-06-14, 21:07
Να προσθεσω οτι θα βρεθουμε εξω απο την σταση του μετρο Κεραμεικος


Golden εγω παω για κρεπαλη διχως αυριο :Pτωρα αν κανενα απο τα γατακια αντεξει θα εχουμε και συνεχεια στα ξενυχταδικα της περιοχης με απωτερο σκοπο να χωνεψουμε:green:



Ποποοοοοοοό άγριες διαθέσεις έχεις βρε RAMBE μου και φοβάμαι ότι αν έρθω στο τέλος θα τραγουδάω:


http://www.youtube.com/watch?v=7zjnArciN6U

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Πάντως μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι......κρεπάλη δίχως αύριο.....ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!:turtle::turtle::turtle:

Tolis 1989
11-06-14, 21:14
Ποποοοοοοοό άγριες διαθέσεις έχεις βρε RAMBE μου και φοβάμαι ότι αν έρθω στο τέλος θα τραγουδάω:
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Πάντως μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι......κρεπάλη δίχως αύριο.....ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!:turtle::turtle::turtle:

:rolf::rolf::rolf::thumbsup:
χ0α0χα0χα0χα

TRIANTAFYLLOU
11-06-14, 21:59
Ε δεν το πιστευω στο MY εχω κανενα χρονο να παω η αληθεια ειναι οτι και εγω αισθανθηκα καπως Μεγαλη εκει μεσα αλλα εαν τυχει με καλη παρεα και εχεις reserve κανενα προβλημα αλλα προτιμουσα τα μπουζουκια μας περναγαμαμε καλα και για να σβησουμε πηγαινα στο διπλα μετα στo MY.Eγω προτινω κυρ Ηλια να τους κατεβασουμε σε εμας και να κανουμε το ξεφαντωμα στα μερη μας να το κανονισετε εσεις.


και γω έχω πολυ καιρό απλά έτυχε με τούς μαλιάδες και πήγα και σήμερα πάλι με είπαν αλλα δεν μπορώ σήμερα
και στην διασκέδαση δεν έχει μεγάλη μικρή , εκεί απ όλα έχει ο μπαξές στο μαι κλάμπ , και γω γουστάρω μπουζούκια αλλα πλέον η διασκέδαση βρίσκετε στο ναδιρ καμία σχέση με παλιά
και αν ψήνονται μέλη απο εδω τα μέρη μας κάνουμε κανένα μοχαμπέτι , αλλιώς θα τα πιούμε και θα τα σπάσουμε μια μέρα εμείς παρέα και θα τούς βάλουμε φωτο να δούνε :P:P:turtle::toast:

goldenera
11-06-14, 22:01
Ηλία αύριο στις 21:00 στον Κεραμεικό? Ένα τσιγάρο δρόμος είναι, ψήνεσαι?:green:

Tolis 1989
11-06-14, 22:31
Ηλία αύριο στις 21:00 στον Κεραμεικό? Ένα τσιγάρο δρόμος είναι, ψήνεσαι?:green:

Goldenera σε θελουμε, σε χρειαζομαστε να βαλεις μια ταξη! :green::thumbup:

goldenera
11-06-14, 23:09
Τόλη μη σε ξεγελά το σοβαρό μου προφίλ, σε τέτοιες καταστάσεις είναι ποιός θα μαζέψει ποιόν:rolf::rolf::rolf::rolf:

RAMBO
12-06-14, 01:13
Παιδια ελατε και οσο αντεξετε εγω θα εχω κατεβασει νιτρικα:P

RAMBO
12-06-14, 17:41
Λιγες ωρες απομενουν και το φορτηγο ειναι καθοδον για να κυλισει ομαλα η υπολοιπη βραδυα:P

84732

Εξω απο την σταση του μετρο Κεραμεικος στην πλατεια στο Γκαζι στις 9 θα τα πουμε:welcome:

theodosia
12-06-14, 18:20
Καλά να περάσετε:welcome:

just chris
12-06-14, 18:31
ρε ο vaggan θα ερθει?που χαθηκε?

RAMBO
12-06-14, 18:43
Καλά να περάσετε:welcome:

Eυχαριστουμε δεσποινης,θα φαμε κατι και για σενα που δεν τρως τπτ:green:



ρε ο vaggan θα ερθει?που χαθηκε?


Δεν μεινει Αθηνα..

Kalliopaki
12-06-14, 19:28
Κάντε Πανικό!!!

Στάλθηκε από το C1505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Tolis 1989
13-06-14, 13:42
Η χθεσινή βόλτα τελείωσε με επιτυχία μπορώ να πω!
Αν και λίγα άτομα,περάσαμε πολύ καλά!;)
Σε λίγο θα δείτε και τι φάγαμε!:thumbup:
84757
84758

Tolis 1989
13-06-14, 14:01
Ιδού τα σουβλάκια μας!. . .ο just chris μόλις είπα στην σερβιτόρο για 7 καλαμάκια νόμιζε πως ήταν για όλους!:shock::toast:
Το μαγαζί δεν είχε παράπονο, κάναμε καλό τζίρο για 4 άτομα!
Να σημειώσω πως ο Rambo τρώει πιο γρήγορα απ όλους μας! :P
Και ο Ηλαπ πάντως καλός άξιος μαχητής!
84759
84760

Tolis 1989
13-06-14, 14:15
Κι εδώ με την ιδέα του Rambo καταλήξαμε για παγωτά και βάφλες!:green:
84761
84762

RAMBO
13-06-14, 14:21
Αφου ειμαι στην υδατανθρακωση μονιμα :P

Περασαμε πολυ ωραια χτες και πρεπει να επαναληφθουν τα εκτροπα...ακομα χωνευω:green::rolf:

ArgoSixna
13-06-14, 14:23
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που δεν ξεκινησα , ετοιμος ημουν να παρω τον goldenera και να ξεκινησουμε απο κορυδαλλο!

Fataoulas
13-06-14, 14:41
Αφου ειμαι στην υδατανθρακωση μονιμα :P




Eτσι πρεπει :thumbup:


Καλα ε, βλεπω τις φωτογραφιες και μου ερχεται να φαω την οθονη

Τα χερια του Τολη, ετοιμα να εκραγουν ειναι :bowdown:

Muscleboss
13-06-14, 15:34
Ωραία παρέα :thumbup:

just chris
13-06-14, 16:38
ευχαριστουμε boss!!!!
καλα να σου πω...την επομενη που θα βγουμε παλι,κοιταξτε να εχετε φαει γιατι δεν ειστε ανθρωποι εσεις.
ο ραμπο στο δρομο μου ελεγε που ειναι το μητερα να παμε να ξεγεννησει.

liveris
13-06-14, 16:55
ειναι που τις τελευταιες μερες δεν ειχε ορεξη..:turtle:

μπας κ κρατουσε για χθες?!

RAMBO
13-06-14, 16:57
Εχω επανελθει πληρως στο 100% μετα απο την χθεσινη νυχτα :green:

just chris
13-06-14, 16:58
μην βγαινετε με τον ραμπο κ τον τολη για φαι. ο τολης ζητησε στην αρχη το χερι του ψηστη σε διπλη πιτα κ του ειπαν οτι δεν γινεται αυτο.μετα τσατιστηκε πολυ κ παραγγειλε 7 καλαμακια κ δυο πιτες ολικης αλεσης(παναθεμα σε με εκανες να δακρυσω με τις πιτες!)
ο ραμπο τρωει αποτομα κ γρηγορα αφου μπερδευτηκε κ εφαγε κ ενα πιατο.μετα ψαχναμε το μητερα οπως σας ειπα πριν.

RAMBO
13-06-14, 16:58
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Kalliopaki
13-06-14, 19:52
Αγόρια ομορφίνατε το γκάζι !! :thumbup:

goldenera
13-06-14, 21:30
Τα χερια του Τολη, ετοιμα να εκραγουν ειναι :bowdown:

Αυτό ακριβώς τράβηξε το μάτι μου......ειδικά στην 1η φωτό τα χέρια φαίνονται....HUGEEEEEEEE!!!!!!!!!!


ο τολης ζητησε στην αρχη το χερι του ψηστη σε διπλη πιτα κ του ειπαν οτι δεν γινεται αυτο.μετα τσατιστηκε πολυ κ παραγγειλε 7 καλαμακια κ δυο πιτες ολικης αλεσης(παναθεμα σε με εκανες να δακρυσω με τις πιτες!)


Chris μη σε ξεγελάει ο Τόλης, ήταν συγκεκριμένα 7 διότι είχε υπολογίσει τα αντίστοιχα γραμμάρια πρωτείνης το παιδί. Αμ έτσι στην τύχη νομίζεις έφτιαξε τις χερούκλες?
Αλλά περισσότερο ρε παιδιά λιμπίστικα τις βάφλες με τις παγωτάρες:shock::shock:

Μπράβο παίδες, ωραία παρέα, φαίνεται πως περάσατε πολύ ωραία την άλλη φορά και περισσότεροι από εμάς:thumbup:

vaggan
13-06-14, 21:49
και γαμω τα παρεακια θυμηθηκα εποχες κανδαυλου:P:P:Pαλλα σαν ειδικος στην βαφλα θα πω οτι επιδεχεται βελτιωση πολυ φτωχη σε πραλινα ρε αδερφια.παντως σας ζηλεψα απο χειμωνακι ολο και θα τα λεμε :welcome:

Tolis 1989
13-06-14, 22:11
και γαμω τα παρεακια θυμηθηκα εποχες κανδαυλου:P:P:Pαλλα σαν ειδικος στην βαφλα θα πω οτι επιδεχεται βελτιωση πολυ φτωχη σε πραλινα ρε αδερφια.παντως σας ζηλεψα απο χειμωνακι ολο και θα τα λεμε :welcome:

Χαχαχα οταν ερθεις στα μερη μας πρεπει να μας μαθεις τα κολπα της καλης βαφλας φιλε!
( Αν ειναι απο Σεπτεμβρη που θα ειναι και περιοδος ογκου ώστε να φαμε άφοβα :green: )

Predator1995
13-06-14, 22:32
Απο σεπτεμβρη που μπαινει ο ογκος σας εχω εγω αμα θελετε συναντηση για πολυ καλο φαγητο πανομορμου αγιο δημητριου πικοιλια κρεατων για 4 ατομα απο μια ο καθενας ;) και φυσικα δεν σταματαμε μονο εκει αμα θελεται αξιζει τα λευτα και ειναι και φτηνα :green:

Χρήστος Τριανταφύλλου
13-06-14, 22:40
Οκ τον Χειμωνα στον ογκο:green: να το εχουμε στα υποψιν.

Predator1995
13-06-14, 22:43
εγω σας περιμενω αμα θελετε να ερθετε προς τα μερη μου για φαγητο εχει καλο φαι ειδικα γι αυτους που δεν εχουν ορια ;)

COBRA_STYLE
13-06-14, 22:52
Στο επομενο αν εχει γυναικες ερχομαι κ γω.:lol:

Predator1995
13-06-14, 23:07
cobra θα σου φερω την ξαδερφη μου ρε συ για να ερθεις :green: :green: ψηνομουν να παω και εγω αλλα μολις ειδα τις φωτογραφιες καλα εκανα και δεν πηγα γιατι τωρα στην γραμμωση αυτα θα με σκοτωναν :P

Kalliopaki
14-06-14, 00:40
Άμα κανονίσετε κάτι πάντως ημέρα Κυριακή που έχω συνήθως το ρεπό μου θα ρθω κι εγώ! :)

Στάλθηκε από το C1505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

marila
14-06-14, 00:44
Η χθεσινή βόλτα τελείωσε με επιτυχία μπορώ να πω!
Αν και λίγα άτομα,περάσαμε πολύ καλά!;)
Σε λίγο θα δείτε και τι φάγαμε!:thumbup:
84757
84758

Ομορφιες ................αλλα το καλυτερο ηταν οι βαφλες σας χαιρομαι παντα ετσι.

just chris
14-06-14, 09:41
Στο επομενο αν εχει γυναικες ερχομαι κ γω.:lol:

οσο γι'αυτο κατι εκανα παλι!!!

just chris
14-06-14, 09:45
Άμα κανονίσετε κάτι πάντως ημέρα Κυριακή που έχω συνήθως το ρεπό μου θα ρθω κι εγώ! :)

Στάλθηκε από το C1505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

να ξερεις οτι θα εισαι με 4-6 μαντραχαλους αν αυτο δε σε ενοχλει.το σιγουρο ειναι οτι θα γελασεις παντως!!!!

just chris
14-06-14, 09:51
και γαμω τα παρεακια θυμηθηκα εποχες κανδαυλου:P:P:Pαλλα σαν ειδικος στην βαφλα θα πω οτι επιδεχεται βελτιωση πολυ φτωχη σε πραλινα ρε αδερφια.παντως σας ζηλεψα απο χειμωνακι ολο και θα τα λεμε :welcome:

εγω περιμενα οτι θα εισαι 'δω κ θα ερχοσουν γιατι εισαι μεσα σε κατι τετοια οπως κ ο κομπρα.χασατε μ@λ@κες! ειχε χαβαλε πολυ.....

COBRA_STYLE
14-06-14, 12:35
Ειχα βαρδια χθες,ξυπναγα 5μιση το πρωι...οποτε αν ερχομουν θα ημουν dead μετα.



cobra θα σου φερω την ξαδερφη μου ρε συ για να ερθεις :green: :green: ψηνομουν να παω και εγω αλλα μολις ειδα τις φωτογραφιες καλα εκανα και δεν πηγα γιατι τωρα στην γραμμωση αυτα θα με σκοτωναν :P

Στειλε φωτο,δε την ξερω:P

Kalliopaki
14-06-14, 20:50
να ξερεις οτι θα εισαι με 4-6 μαντραχαλους αν αυτο δε σε ενοχλει.το σιγουρο ειναι οτι θα γελασεις παντως!!!!

Θα ανεβάσω και το μέσο όρο ηλικίας! :P

vaggan
15-06-14, 18:34
εγω περιμενα οτι θα εισαι 'δω κ θα ερχοσουν γιατι εισαι μεσα σε κατι τετοια οπως κ ο κομπρα.χασατε μ@λ@κες! ειχε χαβαλε πολυ.....ε αμα ειμαι αθηνα μεσα ειμαι σε κατι τετοια:P αλλα το καλοκαιρι αδυνατον απο οκτωβριο και μετα ειμαι πιο φρι και για να μην ξεχνιομαστε...
84876

just chris
15-06-14, 21:23
σιγα μη ξεχασαμε!!!!!!!! ωραια περασαμε κ τοτε. θα ξαναγινει ρε...εννοειται!!!

Predator1995
21-06-14, 21:54
οποτε ψηνεστε για καμια συναντηση γνωριμια για φαγητο απο εβδομαδα πειτε παιδια εγω μεσα ειμαι :)

Predator1995
21-06-14, 23:30
μιας και εχω ψηθει τοσο πολυ για cheat meal οσοι εχετε ψηθει τοσο πολυ ελατε να κανονισουμε ;)