PDA

Επιστροφή στο Forum : Preamp (Hybrid Performance Nutrition)



beefmeup
15-06-14, 11:36
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=84863&stc=1
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=84869&stc=1

μιας κ το αναφεραμε εδω (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?2839-GABA&p=793820&viewfull=1#post793820) ειπα να ανοιξω κ θεμα..αποτι προσεξα δεν υπηρχε:green:
το φερνει κ το eshop αυτο εδω..
εκτος απο το gaba, εχω διαβασει πολλυ θετικα σχολια για το amp citrate..αρκετοι λενε οτι ειναι ο,τι καλυτερο μετα το γερανιο..
στο ββ.κομ γραφουν οτι αυτο εδω εχει αρκετα μεγαλυτερη ποσοτητα απο τι κανα 2 αλλα οπως το Evol (genomyx)..
ειναι στα υποψιν για δοκιμη..:thumbup:

ktm620
15-06-14, 11:59
Σε ακολούθησα και εδώ :) (σαν tweet ένα πράγμα )
Το συγκεκριμένο έχει γενικά ένα απλό και ενδιαφέρον συνδυασμό διέγερσης-αντοχής-βελτίωσης διάθεσης...
Μέσα Ιουλίου βλέπω να ανοίγω το κουτάκι που κάθεται στο ντουλάπι και τα ξαναλέμε.

beefmeup
15-06-14, 12:01
χνιεχ.
μαλλον θα το χτυπησω κ γω αυτο...αμα σε προλαβω θα γραψω:weights:

beefmeup
24-06-14, 20:28
τελικα σε προλαβα..

η χθεσινη ηταν πολυ σαπια προπονηση κ μερα γενικοτερα κ η σημερινη πηγαινε απο το πρωι για τα ιδια..οποτε αφου ειχα που ειχα το κουτακι λεω δεν το δοκιμαζω..αν κ το ειχα για λιγο αργοτερα,αλλα τεσπα..
η καλυτερη κινηση που εκανα εδω κ καιρο..:green:

γευση απιστευτη (ειναι κατι σαν χυμος μηλου)..οταν λεμε απιστευτη ,ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ...οσοι εχουν πιει ενα χυμο μηλου του lidl ,ειναι κατα 90% ιδιο σε γευση..κ ακομα κ το διαλειμα ειναι σχεδον ιδιο στο ποτηρι με νερο..στο τελος δεν μενει απολυτως τπτ στο ποτηρι..

κλασσικα πηρα 2 σκουπ γιατι με το ενα δεν παμε πουθενα για τα δικα μου δεδομενα..
ισως το καλυτερο prewo που εχω δοκιμασει απο πλευρας φοκους,αντοχης κ εντασης μεσα στην προπονηση...ουτε καν το craze με την πρωτη εκδοση στα 2 σκουπ δεν το πλησιαζει..απλα δεν εχω λογια..ακομα κ τωρα που εχει περασει κοντα 1 ωρα μετα την προπονηση αισθανομαι τοσο hyped up που θα ξαναμπαινα ευκολα...

οσον αφορα το συμπληρωμα...στο ενα σκουπ πρεπει να εχει καπου 200μιλι καφεινη,κ κατι λιγοτερο απο μισο γρ. gaba..
αυτο για την καφεινη το διαβασα σε thread της εταιριας κ το αλλο για το gaba το συμπεραινω εγω γιατι στα 2 σκουπ ενω μου εκανε τα κλασσικα sides του gaba ηταν ηπιοτερα απο οτι μου κανει σκετο στο 1γρ..

Numerouno
24-06-14, 20:37
Θυμίζει κάτι σαν Mr Hyde χωρίς τόσα πολλά stim.Περιμένουμε και review μετά από αρκετές χρήσεις!

Στάλθηκε από το HUAWEI P6-U06 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

beefmeup
30-06-14, 23:16
λοιπον να κανω ενα μικρο update εδω..
το χρησιμοποιησα καπιες φορες συνεχομενα στα 2 σκουπ κ παρατηρησα οτι με τον καιρο εφθινε η δραση του..δεν με επιανε οσο τις πρωτες φορες..
οποτε διαβαζοντας λιγο για το amp citrate ειδα οτι οι περισοτεροι παθαινουν γρηγορα ανοχη στην ουσια..το γραφει κ η εταιρια στο write up σε φορουμ εξω..οποτε εκει εχουμε 2 επιλογες..η θα αυξησουμε την δοση,η θα το χρησιμοποιουμε πιο αραια..

για να μην παω στα 3 σκουπ,αποφασισα να το αραιωσω λιγο στην χρηση του κ το εσπασα με ενα αλλο prewo που εχω για τις ενδιαμεσες προπονησεις..
διαπιστωσα οτι αν το περνω καθε 2η προπονηση με πιανει οπως την πρωτη φορα στα 2 σκουπ παλι..κ το καλο ειναι οτι κραταει πολυ η ενεργεια,κ δεν κρασαρεις μετα..
οποτε ολα καλα ισχυει το αρχικο μου ποστ στο θεμα κ παραμενω ενθουσιασμενος..:turtle:

φυσικα εδω περα καποιος που δεν εχει μεγαλη ανοχη σε στιμς μπορει κ με ενα σκουπ να δει μεγαλη διαφορα,οποτε εκει αν δει οτι συνηθιζει ευκολα περνει 2 σκουπ χωρις να ξεφευγει πολυ..θα το δοκιμασω κ με 3 σκουπ ισως καποια στιγμη αν ερθουν μεγαλα ζορια αν κ οπως εγραψα στα 2 με τετοια χρηση ειναι μπομπα..

με αυτη την γευση εχω παθει πλακα..σαν φυσικος χυμος μηλου ειναι το ατιμο..:green:

polo0
07-07-14, 14:52
λοιπον να κανω ενα μικρο update εδω..
το χρησιμοποιησα καπιες φορες συνεχομενα στα 2 σκουπ κ παρατηρησα οτι με τον καιρο εφθινε η δραση του..δεν με επιανε οσο τις πρωτες φορες..
οποτε διαβαζοντας λιγο για το amp citrate ειδα οτι οι περισοτεροι παθαινουν γρηγορα ανοχη στην ουσια..το γραφει κ η εταιρια στο write up σε φορουμ εξω..οποτε εκει εχουμε 2 επιλογες..η θα αυξησουμε την δοση,η θα το χρησιμοποιουμε πιο αραια..

για να μην παω στα 3 σκουπ,αποφασισα να το αραιωσω λιγο στην χρηση του κ το εσπασα με ενα αλλο prewo που εχω για τις ενδιαμεσες προπονησεις..
διαπιστωσα οτι αν το περνω καθε 2η προπονηση με πιανει οπως την πρωτη φορα στα 2 σκουπ παλι..κ το καλο ειναι οτι κραταει πολυ η ενεργεια,κ δεν κρασαρεις μετα..
οποτε ολα καλα ισχυει το αρχικο μου ποστ στο θεμα κ παραμενω ενθουσιασμενος..:turtle:

φυσικα εδω περα καποιος που δεν εχει μεγαλη ανοχη σε στιμς μπορει κ με ενα σκουπ να δει μεγαλη διαφορα,οποτε εκει αν δει οτι συνηθιζει ευκολα περνει 2 σκουπ χωρις να ξεφευγει πολυ..θα το δοκιμασω κ με 3 σκουπ ισως καποια στιγμη αν ερθουν μεγαλα ζορια αν κ οπως εγραψα στα 2 με τετοια χρηση ειναι μπομπα..

με αυτη την γευση εχω παθει πλακα..σαν φυσικος χυμος μηλου ειναι το ατιμο..:green:
θετικά όλα αυτα που λες,σκέφτομαι να το κάνω παραγγελία μέσα στην εβδομάδα,μιας και το χει και το e-shop μας...!
στο πρήξιμο είδες καμια διαφορά ? σου έδωσε pump καθόλου ?

beefmeup
07-07-14, 14:58
κοιτα εγω παντα σχεδον εχω πολυ καλα πρηξιματα μεσα στην προπονηση ειτε παρω κατι σε prewo ειτε οχι..οποτε δεν μπορω να καταλαβω διαφορα σχεδον με κανενα συμπληρωμα πλην καποιων εξαιρεσεων..
αυτο εδω μου δουλευει φοβερα σε ενεργεια / αντοχη κ μαλιστα με μεγαλη διαρκεια ,αλλα για το αλλο θα ηταν αδικο να σου απαντουσα οτι καταλαβα διαφορα..ετσι κ αλλιως νομιζω κ τα συστατικα του δεν το δικαιολογουν..

αν θες περισοτερο κατι σε πρηξιμο τσεκαρε το musclebomb της reflex που ειναι πολυ μπομπα απο συστατικα τετοιου τυπου..

polo0
07-07-14, 15:13
κοιτα εγω παντα σχεδον εχω πολυ καλα πρηξιματα μεσα στην προπονηση ειτε παρω κατι σε prewo ειτε οχι..οποτε δεν μπορω να καταλαβω διαφορα σχεδον με κανενα συμπληρωμα πλην καποιων εξαιρεσεων..
αυτο εδω μου δουλευει φοβερα σε ενεργεια / αντοχη κ μαλιστα με μεγαλη διαρκεια ,αλλα για το αλλο θα ηταν αδικο να σου απαντουσα οτι καταλαβα διαφορα..ετσι κ αλλιως νομιζω κ τα συστατικα του δεν το δικαιολογουν..

αν θες περισοτερο κατι σε πρηξιμο τσεκαρε το musclebomb της reflex που ειναι πολυ μπομπα απο συστατικα τετοιου τυπου..

πιστεύεις οτι μπορώ να το συνδυάσω με κάτι ακόμα για να έχω και πρήξιμο μεσα στην προπόνα ?
μου αρέσουν πολύ τα συστατικά απο αυτο το προιόν,και μετα απο το δικό σου review που ήταν παρα πάνω απο καλο δεν θέλω τίποτα αλλο :P

beefmeup
07-07-14, 15:19
αν εχεις κιτρουλινη,η γλυκερινη..η κατι σαν το glycergrow το οποιο το χρησιμοποιω κ εγω σχεδον απο τοτε που βγηκε απο την εταιρια του κ το στακαρω σχεδον με καθε prewo που χρησιμοποιω η το εχω σαν βαση για δικα μου..

το εχω υποψιν μου να τα χρησιμοποιησω ετσι αυτα τα 2 (glycergrow+preamp) κ να ποσταρω κανα review..

rey1989
16-08-14, 19:03
αν και απέχω αρκετά απο τα συμπληρώματα σκέφτομαι να το τσιμπήσω απο το e-shop, ειδικά με αυτά που διαβάζω εδώ γιατι την τελευταία εβδομάδα ζορίστικα άσχημα στις προπονήσεις . Γενικά γράμμωση και χαλάρωση στα κιλά δεν μου πάει καλά , γιαυτό μου ειναι δύσκολο να γραμμώσω , στο φαγητό δεν έχω θέμα , μπορώ να φάω καθαρά και να ειμαι κ στρατιωτάκι στις ποσότητες αλλα αμα δω οτι δε σηκώνω τα κιλά που σήκωνα την προηγούμενη εβδομάδα και η ίδια προπόνηση βγαίνει με τα χίλια ζόρια μου χαλάει η ψυχολογία , ακόμα κ αν ξέρω οτι ειναι ενα απο τα - της γράμμωσης .

anyway , μεταξύ αυτού και Genomyx-STIMaholic ποιο λέτε να προτιμησω? αν κ ειμαι στο τσάκ για αυτό :turtle:

απο νιτρικά δεν έχω δοκιμάσει πολλά , μόνο το jack3d και το xtreme pump της dymatize αλλα πάει 1,5 χρόνος αν θυμάμαι καλά και με έπιαναν και τα δύο αρκετά.

rey1989
20-08-14, 11:44
Τελικά τσίμπησα αυτο
Ξύπνησα το πρωι και ημουν κουρασμένος , κακός ύπνος και γενικά κουραστικη η χθεσινή μέρα μαζι με αυστηρή δίατα. Οπότε εκει που έλεγα να πάω 1 σκουπ - > 1,5 -> 2 ξεκίνησα απο 1,5
oh lawrd , έχω να νιώσω έτσι απο το craze της driven sports (το παλιό). Δεν ειναι οτι έχω δοκιμάσει πολλά, δεν έχω ασχοληθεί με νιτρικά ιδιαιτέρος αλλα αυτό άξιζε με χίλια.

γευση 10/10 αν και ειναι το τελευταίο που με νοιάζει , αν κάνει τη δουλειά του και γευση πετρέλαιο ειναι νοστιμη

διαλυτότητα 10/10 , δεν φαινόταν κάτι στο shaker

pump ?/10 δεν έχει τίποτα μέσα για pump αλλα με την ένταση κ τα κιλά που έκανα προπόνηση ειχα πρηστεί περισότερο απο συνήθως

ενέργεια 10/10 Ακόμα κ τώρα 1 ώρα μετά την προπόνηση νιώθω ανατριχίλες σε όλο μου το σώμα κ ειναι πολυ ωραία αίσθηση , κρασάρισμα τίποτα!

focus 10/10 Απλά οταν kickαρε το ενιωσα για τα καλά , ηταν λες κ εστίασα ξαφνικά, για την ακρίβεια μίλαγα με ενα παιδί για να περάσει κανα 10λεπτο ακόμα να αρχίσω ζέσταμα και οταν kickαρε γέλασα στο άσχετο ενω μου έλεγε κάτι σοβαρό, ένιωσα τόσο ωραία , μου λέει τι γελας ρε? του λεω its party time :green:, ε απο εκεινη τη στιγμή δεν ξαναμίλησα με κανέναν πέρα απο ενα γεια , ηταν λες και ημουν εγώ κ τα βάρη , η ώρα δεν υπήρχε .

Αυτο που έχω να πω ειναι οτι άξιζε τα λεφτά του με το παραπάνω! , ειναι σε καλή τιμη και κάνει τη δουλειά του !
Κάτι που δεν περίμενα ηταν να σηκώσω παραπάνω κιλά σε ολες τις ασκήσεις , οπότε μάλλον με πιάνει καλά.

overall 10/10 would buy again

:toast:

beefmeup
29-08-14, 18:33
πληροφοριακα παντως μετα απο 2μιση μηνες που το ειχα ανοιξει ειχε μεινει λιγο σκονη στον πατο κ εβγαζε καποιες δοσεις ακομα ,ισως να ηταν καπου 5-6 σκουπ?
το μιγμα εγινε πλαστελινοειδες,οπως κ με τα περισοτερα νιτρικα ,οποτε το νου σας..
βεβαια κ παλι εβαλα ποσοτητα ιδια με 2 σκουπ που επερνα σε νερο κ διαλυθηκε τελεια σχεδον,οποτε κλαιν..απλα το αναφερω ετσι για να υπαρχει.

sak
30-08-14, 21:21
Eγω αυτο που πηρα (γευση blue raspberry) παρολο που ηταν κλειστο οταν το ανοιξα ηταν ηδη πετρωμενο, μαλλον σαν λασπωμενους σβωλους. Τους πεταξα αλλα και αυτο που εμεινε σε λιγο καιρο γινοταν το ιδιο και τελικα το πεταξα πριν το τελειωσω. Μου εχει τυχει σε αρκετα pre αυτο το πραγμα. Να ερχεται δηλαδη πετρωμενο, και συνηθως σε αυτη την γευση. Δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο. Παντως σαν συμπληρωμα καλο (οσο προλαβα να δοκιμασω δηλαδη :green: )

rey1989
31-08-14, 09:22
Δε μου το έδινες εμένα που δεν έχω πρόβλημα με τα πετρώματα :green:

Να ρωτήσω κάτι , στα 3 σκούπ μπορεί να έχει θέμα με κάποιο συστατικό ? σε περίπτωση που σταματήσει να με πιάνει @ 2 scoop (και με κενό 2 ημερών)

ktm620
14-04-15, 09:06
Τελικά το amp citrate πήρε τον δρόμο του DMAA ? Μήπως το περίμεναν οι παραγωγοί και για αυτό τελικά τα έν λόγω προιόντα δέν περιείχαν ουσιαστικά καθόλου την ουσία , ούτως ώστε να είναι καλυμμένοι; Και άν δέν είχε , τί είχε και δούλευε τόσο καλά ; Κριτική δέν έβαλα καθώς με κάλυψε απόλυτα ο φίλτατος beefmeup - ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα-συμπεράσματα -.
Anyway , έτσι για την ιστορία αναρωτιέμαι και για να έχουμε το νού μας...

beefmeup
14-04-15, 11:27
εκει που καταληγω εγω ειναι οτι μπορει κ να το ειχε αρχικα αλλα μετα να εκαναν εκτπωσεις..
γιατι το θεμα ειναι οτι αν δεν το ειχε ειπαν καπου τι αλλο βρηκαν κ αν βρηκαν κατι αλλο αντ'αυτου?
γιατι χωρις να εχει κατι ,ειτε amp ειτε κατι αλλο περιεργο μονο με καφεινη ειναι δυσκολο να εχεις τετοια εφε στην προπονηση.

ασχετο..το gaba επειδη το εχω δοκιμασει κ σκετο μαζι με αλλα πραγματα σαν prewo δεν ηταν καθολου κακο..οποιος θελει πειραματισμους ας το τσεκαρει κ ετσι.

Chaz
14-04-15, 11:28
Ελλάδα πλέον πουθενά ε?