PDA

Επιστροφή στο Forum : Creakong (Mutant)



Powerboy
19-06-14, 12:29
85011

85009


85010


MUTANT CREAKONG


To ΜUTANT CREAKONG παρέχει στους μυς σας έναν ιδανικό συνδυασμό κρεατινών που πραγματικά δουλεύουν. Πρόκειται για ένα blend μονοϋδρικής κρεατίνης, Τρι- κιτρικής κρεατίνης και κρεατίνης MAGNESIUM CHELATE.

Η CREAPURE CREATINE MONOHYDRATE
Είναι η πιο μελετημένη μορφή κρεατίνης. Η γερμανική πηγή έχει επανειλημμένα επαληθευτεί οτι βελτιώνει την μυϊκή δύναμη και το μέγεθος κατά τη διάρκεια της προπονησης

Η CREATINE MAGNESIUM CHELATE είναι η ένωση της κρεατίνης με το μαγνήσιο , που καθιστά τη συγκεκριμένη μορφή κρεατίνης μεταβολίσιμη από ένα διαφορετικό μονοπάτι συγκριτικά με τη μονοϋδατική κρεατίνη που είναι η ένωση της κρεατίνης με ένα μόριο νερού.

Η CREATINE CITRATE είναι μια τρίτη διαφορετική μορφή κρεατίνης εύκολα διαλυτή στο νερό και πολύ καλά αφομοιώσιμη από τους μυς.

Το MUTANT CREAKONG συνδυάζοντας τρεις διαφορετικές μορφές κρεατίνης επιτυγχάνει τη δημιουργία ενός προϊόντος που έχει όλες τις θετικές επιδράσεις της κρεατίνης ως προς την αύξηση της δύναμης, της μυϊκής ισχύος, της αντοχής, της διάρκειας και φυσικά της μυϊκής μάζας ...χωρίς όμως τις παρενέργειες που προκαλούνται από τον ελλιπή μεταβολισμό της κρεατίνης.

Είναι ένα ποιόν που δεν χρειάζεται υπερπλήρωση καθώς 4 gr είναι αρκετά είτε πριν είτε μετά την προπόνηση για την επίτευξη των στόχων σας με απόλυτη ασφάλεια και με τη μέγιστη



Νομιζω οτι πρεπει να ειναι αρκετα καλη αν κρινω απο τις μορφες κρεατινης που εχει και πολυ θετικο το οτι σαν πρωτο και βασικο συστασικο εχει (Creapure) creatine monohydrate.......

DimiCOB
23-06-14, 14:15
Πολύ καλή και σε καλή τιμή (14).Είδα και αύξηση δύναμης και αντοχής σε αντίθεση με την απλή μονουδρική που δεν είδα σχεδόν καμία διαφορά

zisis.z
24-06-14, 19:00
Σημερα ξεκινησα την εν λογο κρεατινη,μου αρεσε που ειναι μπλεντ και που η πρωτη και η βασικη της κρεατινη ειναι η creapure,οι αλλες 2 ειναι η Creatine-Magnesium Chelate και η Tri-Creatine Citrate.....Θα γραψω την γνωμη μου σε κανα δεκαημερο για να δω πως δουλευει.Παντος αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι η διαλυτικοτητα της αψογη.....Με το που εβαλα νερο εξαφανιστηκε,δεν μενει τιποτα.....

George2411
17-07-14, 22:11
Εντελλει εντυπώσεις? την χρησιμοποιησε κανεις για να την συγκρινω με μια απλη μονουδρικη?
ευχαριστω

zisis.z
17-07-14, 22:44
Εντελλει εντυπώσεις? την χρησιμοποιησε κανεις για να την συγκρινω με μια απλη μονουδρικη?
ευχαριστω

Eιναι αρκετα καλη george2411 ειμαι στην 3 εβδομαδα και συνεχιζω,μου δουλευει πολυ καλα στα ιδια επιπεδα οπως η κρεατινη της musclephαrm που ειναι και εκεινη blend,αυτη ομως εχει αλλο ενα θετικο,εχει πολυ καλη διαλυτοτητα με το που μπαινει στο νερο εχει διαλυθει με την μια,δεν μενει τιποτα....

shadowstalker
27-07-14, 15:28
Απο δόση παίδες πωςπαίζεται η συγκεκριμένη?
μου ειπαν ενα scoop πριν και ενα μετα, ισχυει ή παω όπωςλενε και στη μονουδρικη ενα scoop μετα προπονησης και ενα το πρωι τιςοn μερες και ενα scoop το πρωι για τις off μερες?

zisis.z
27-07-14, 20:46
Απο δόση παίδες πωςπαίζεται η συγκεκριμένη?
μου ειπαν ενα scoop πριν και ενα μετα, ισχυει ή παω όπωςλενε και στη μονουδρικη ενα scoop μετα προπονησης και ενα το πρωι τιςοn μερες και ενα scoop το πρωι για τις off μερες?

Δεν υπαρχει λογος να περνεις τοσο πολυ,2 σκουπ τσαμπα θα την ζοδεψεις,Ενα σκουπ να περνεις καθημερινα οποτε σε βολευει εσενα,παραδειγμα εμενα μου αρεσει μιση ωρα πριν την προπονηση....Το σκουπ γεμιζε το καλα να βγαινει ενα βουναλακι μικρο πανω απο το σκουπ....το σκουπ του ειναι 4 γραμμαρια σαν να βαζεις πανω κατω 5 γραμμαρια...;) κανε ολα αυτα και θα σου δουλεψει σωστα ειναι καλη κρεατινη......;)

shadowstalker
28-07-14, 00:03
Ευχαρισω zisis
Θα τη δοκιμασω σιγουρα απο σεπτεμβρη που θ αρχισω κ τονεο προγραμμα ογκου
Κατι αλλο αν ξερεις θελει κυκλικη ληψη με διακοπη οπως η μονουδρικη?

zisis.z
28-07-14, 00:24
Ευχαρισω zisis
Θα τη δοκιμασω σιγουρα απο σεπτεμβρη που θ αρχισω κ τονεο προγραμμα ογκου
Κατι αλλο αν ξερεις θελει κυκλικη ληψη με διακοπη οπως η μονουδρικη?

Ναι ακριβως τα ιδια ισχυουν χρηστο οπως με την μονουδρικη..........

Stefanos9
21-10-14, 11:53
Αναμεσα σε αυτη κ τη κρεατινη της musclepharm ποια προτινεται?????

sobral
21-10-14, 14:14
Αναμεσα σε αυτη κ τη κρεατινη της musclepharm ποια προτινεται?????

ελάχιστες διαφορές κι επίσης δεν μπορείς να ξέρεις ποια θα σου <κάτσει> καλύτερα εσένα, οπότε δοκίμασε και θα δεις.;) Και οι δύο είναι απ τις καλές επιλογές που μπορείς να κάνεις σε blend κρεατινών.

Stefanos9
21-10-14, 18:55
Ευχαριστω sobral.Θ ξεκινησω με mutant κ βλεπουμε.

trikefalos REX
23-10-14, 15:50
Η συγκεκριμένη εκτός από δύναμη και αντοχή συμβάλει στον μυϊκό όγκο?

capo
23-10-14, 18:31
Η συγκεκριμένη εκτός από δύναμη και αντοχή συμβάλει στον μυϊκό όγκο?

την κρεατινη τη παιρνεις για να παρεις ογκο, οχι για να σου δωσει δυναμη και αντοχη.. και η συγκεκριμενη ειναι οτι πρεπει για extra ογκο

zoulou
23-10-14, 20:33
την κρεατινη τη παιρνεις για να παρεις ογκο, οχι για να σου δωσει δυναμη και αντοχη.. και η συγκεκριμενη ειναι οτι πρεπει για extra ογκο

Eσυ παιρνεις ογκο απο την κρεατινη? :shock:

trikefalos REX
23-10-14, 20:59
Τελικά παίρνεις η δεν παίρνεις έξτρα όγκο? :green:

capo
23-10-14, 22:50
Τελικά παίρνεις η δεν παίρνεις έξτρα όγκο? :green:

η κρεατινη χρησιμευει περισσοτερο για αυξηση ογκου και λιγοτερο για αυξηση δυναμης..

sobral
24-10-14, 01:36
Σταματήστε 1ον να χαλάτε το θέμα, πηγαίνετε να τα πείτε στις γενικές για κρεατίνη και 2ον σταματήστε το BROSCIENCE! το τι ανακρίβειες έχετε πετάξει δεν υπάρχει. Σας βάζω μία εικόνα μπας και καταλάβετε πως δουλεύει η κρεατίνη:
88431

No Fear
24-10-14, 07:37
Ρε τι αλλο θα διαβασουμε!
Διαβαστε λιγο παραπανω ρε παλικαρια και αφηστε τι λενε απο εδω και απο εκει!

beefmeup
14-03-15, 20:23
αυτη παει για δοκιμη σε κανα 10ημερο που θα την αρχισω..
εχω να παρω κανα 2ημηνο κρεατινη ,αρκετος καιρος για μενα ,οποτε για να δουμε τι θα μας πει κ αυτη..

goalbuilder
24-10-15, 12:23
Να κάνω μια ερώτηση ? την συγκεκριμένη κρεατίνη την διαλύουμε σε (μη όξινο) χυμό η με νερό ?

ευθυμης
24-10-15, 12:49
Να κάνω μια ερώτηση ? την συγκεκριμένη κρεατίνη την διαλύουμε σε (μη όξινο) χυμό η με νερό ?

βαλτο σε σκετο νερακι πιστεψεμε δουλευει τελεια βαλτο πριν την προπονα;)σε κανα δυο εβδομαδες θα εκπλαγεις αυτο το blend einai oti kalytero εχω τρεξει ενα θα πω best value for money!!!

goalbuilder
25-10-15, 18:14
Αν την παίρνω καπάκι αμέσως μετά τα βάρη για καλύτερη αποκατάσταση?και μετά αμέσως την μπανάνα με την πρωτείνη

raziel13epsilon
25-10-15, 18:29
την κρεατινη τη παιρνεις για να παρεις ογκο, οχι για να σου δωσει δυναμη και αντοχη.. και η συγκεκριμενη ειναι οτι πρεπει για extra ογκο

Υπαρχουν στο φορουμ αρθρο με ερωτήσεις και απαντησεις οσο αφορα την κρεατινη. Σχετικα λινκ από κατω.

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?886-Γενικές-Ερωτήσεις-για-την-Κρεατινη

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?33210-Ο-απόλυτος-οδηγός-για-την-κρεατίνη

goalbuilder
30-10-15, 16:02
Γίνετε να βάλω το συγκεκριμένο blend στο ίδιο shaker με την Isolate ?? η δεν θα δουλέψει(συγνώμη για τις χαζές ερωτήσεις αλλά δεν ξέρω)

Feth
30-10-15, 16:24
Τι να δουλεψει ?

goalbuilder
30-10-15, 17:03
η κρεατίνη ρε αδερφέ...κατάλαβες δεν σου είπα να μου βάλει κιλά ούτε να μου δώσει τρελή δύναμη ίσα ίσα απλά λίγο καλύτερη αποκατάσταση και μια μικρή αύξηση δύναμης

ευθυμης
30-10-15, 17:40
Γίνετε να βάλω το συγκεκριμένο blend στο ίδιο shaker με την Isolate ?? η δεν θα δουλέψει(συγνώμη για τις χαζές ερωτήσεις αλλά δεν ξέρω)

καντο και ετσι μια χαρα ειναι απλως στις οδηγιες λεει τις ημερες τις προπονησης παρτε το πριν! και ξερεις γιατι ?θα εχεις καλυτερο πριξιμο δουλεψε την ετσι και ενημερωσε μας.