PDA

Επιστροφή στο Forum : Conqu3r (Olympus labs)



kazos_GR
05-08-14, 21:26
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=86322&stc=1
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=86323&stc=1

* Percent Daily Values are based on a 2000 calorie diet.
** Percent Daily Values not established.

OTHER INGREDIENTS: Acesulfame Potassium (Ace-K), Sucralose, Sipernat, Maltodextrin, Beet Red Colo

Conqu3r Directions:

As a dietary supplement, take (1) scoop, 30 minutes prior to workout with 8-12 ounces of water. Due to the extreme potency users may wish to begin by consuming (1/2) scoop to assess tolerance. On non-training days take one serving upon rising.

Warning:

NOT FOR USE BY INDIVIDUALS UNDER THE AGE OF 18 YEARS. DO NOT USE IF YOU ARE PREGNANT OR NURSING. Individuals who consume caffeine with this product may experience serious adverse health effects. Individuals who are sensitive ot the effects of caffeine should consult a licensed health care professional before consuming this product. In case of accidental overdose, seek professional assistance or contact a poison control center immediately. Avoid alcohol while taking this product. Do not exceed recommended serving. Exceeding recommended serving may cuase serious adverse health effects, including heart attack and stroke. Discontinue use and call a physician or licensed qualified health care professional immediately if you experience rapid heart beat, dizziness, severe headache, shortness of breath, or other similar symptoms. Improper use of this product may be hazardous to a person's health. Exceeding recommended serving will not improve results.


την ξερετε την εταιρια? λεει τπτ?

kazos_GR
05-08-14, 21:58
καποια βλακεια εκανα και ενοιξα 2 θεματα καποιος admin να διαγράψει το ενα αν μπορει!

beefmeup
05-08-14, 22:06
παιδια τις φωτο στα συμπληρωματα να τις ανεβαζετε σαν συνημενα αρχεια γιατι αλλιως εχουμε θεματα.

ukbulldog3
08-08-14, 04:16
Το συγκεκριμενο εχει πολυ καλα reviews στο εξωτερικο.

sak
16-11-14, 23:05
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=89088&stc=1 http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=89089&stc=1

Φαινεται προσεγμενο και πιστευω στο ενα scoop οι ποσοτητες ειναι οκ.

beefmeup
17-11-14, 01:45
πολυ καλο,κ οχι blend...θυμιζει λιγο το musclebomb κ το prejym..
σιγουρα θα το εχω στα υποψιν..αρκει να εχει αυτα που λεει μεσα κ να υπαρχει κ μια λογικη στην τιμη του:green:

liveris
17-11-14, 03:42
ειναι ιδιο με το pregym χωρις bcaa απλα διαφερει λιγο στις ποσοτητες.. αυτο χρησιμοποιω τωρα,:thumbup:

ευθυμης
17-11-14, 10:59
μπραβο γιατι λεει τις ακριβεις ποσοτητες απο τα συστατικα ουτε blend ουτε κουλουβαχατα τετοια συμπληρωματα θα προτειμω !βγαινει και χωρις καφεινη!:thumbup:

stone garden
17-11-14, 13:18
σαν το prejym γιατι prejym ιδιο δεν υπαρχει εκει εξω δυστηχως. ασε που ετσι οπως το κοβω το 40αρι του θα το χει ανετα.

kazos_GR
17-11-14, 13:49
ετσι οπως το κοβω το 40αρι του θα το χει ανετα.
ουτε καν!:P

PVT Nero
17-11-14, 14:11
Παρα πολυ καλες ποσοτητες!απο ενεργεια τι λεει?

stone garden
17-11-14, 17:39
ουτε καν!:P

για ψαξε λιγο καλυτερα στην ελληνικη αγορα του google και πες μου :)

kazos_GR
17-11-14, 18:12
για αμερικη μιλαω σιγα μην το παρω απο ελλαδα στην διπλη τιμη!

sak
17-11-14, 19:55
Εγω εχω καταναλωσει περιπου το μισο κουτι μεχρι τωρα με ενα scoop σε καθε προπονηση. Πριξηματα super και απο ενεργεια ok, βγαζω την προπονηση ανετα. Γενικα εμεινα ευχαριστημενος, ειναι πιστευω ενα καλο all-around συμπληρωμα.

Stefanos9
22-12-14, 11:00
Εχει πολυ καλα συστατικα και σε ικανοποιητικες δοσολογιες....Κανενα reveiw για το προιον εχουμε?

ευθυμης
22-12-14, 11:37
εχει μεσα μια ουσια 2-amino-4-methyl pentane citrate 350mg η οποια ειναι ξαδερφακη του dmaa και σε λιγο μαλλον θα απαγορευτει!

reignman007
22-12-14, 16:56
Τι ειναι τουτο ρε παιδια?Ποσοτητες ανευ προηγουμενου.Που το βρισκουμε?

Stefanos9
22-12-14, 17:02
Υπαρχει τοσο στο εξωτερικο οσο κ Ελλαδα απο 2 καταστηματα νομιζω .αναζητησε το στο google.

Stefanos9
22-12-14, 21:18
Ευθυμης η ουσια π ανεφερες γνωριζεις περι τινος προκειτε?Με τι εχει σχεση.γτ το εχει στα συστατικα για focus.

beefmeup
22-12-14, 21:24
AMP Citrate (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?30479-AMP-Citrate)

ευθυμης
22-12-14, 22:47
Ευθυμης η ουσια π ανεφερες γνωριζεις περι τινος προκειτε?Με τι εχει σχεση.γτ το εχει στα συστατικα για focus.

Είναι για focus αλλά είναι μια ουσία που έχει ίδια δομη με το 1.3dimethylamylamine το οποιο απαγορεύτηκε ψάξτο πριν το παρεις

sobral
23-12-14, 10:02
Το ΑΜΡ θα φάει απαγόρευση σίγουρα, απλά τώρα βρισκόμαστε στα πρώτα στάδια της διαμάχης όπως κ με το dmaa. Οι εταιρίες θα βγάζουν στοιχεία ότι είναι ασφαλές, ο FDA το αντίθετο, μέχρι να πάει κ αυτό σπίτι του. Εγώ πια ούτε χρησιμοποιώ ούτε προτείνω ανάλογες ουσίες. Τώρα αν ο άλλος έχει ανοχή στα στιμς κ δεν έχει πρόβλημα να το πάρει, καλώς εγώ δεν θα τον αποτρέψω κιόλας αρκεί να έχει διαβάσει λίγο τι παίζει κ να μην το πάρει επειδή ένας τύπος στο gym του το είπε..

Lainus
27-03-15, 21:43
Έχοντας φάει: K-OTIC (EFX), High Voltage (WarriorLab), Xplode Hardcore (Sci-mx), Mayhem (Mutant), Essential AminoAcids (ON, pre-->4 scoops), GameDay (american-MAN Sports), μερικά από αυτά με +200μγ καφεϊνη και μερικές φορές με +2,5μγ γιοχιμβίνη υδροχλωρική (primaforce) ή +8μγ γιοχιμβίνη (twinlab), για το εν λόγω προϊόν έχω να πω απλά το εξής:

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ

χωρίς πολλά
Τσίτες φόκους 10/10
πρήξιμο 12/10
0 κρας, αλλά ξεχάστε ύπνο για 3-4 ώρες μετά...
γεύση διαλυτότητα κλπ δε βάζω καν, τα παραπάνω είναι τόσο καλοί παράγοντες που ας σας φαίνεται και αίσχος, πιείτε το. Κατά την ταπεινή μου γνώμη, αξίζει.
Είναι το μόνο που σκέφτομαι να πάρω καβάτζα 1-2 κουτιά να κάθονται για του χρόνου (τελευταία χρήση κρεατίνης μέχρι το Σεπτέμβρη) επειδή φοβάμαι απαγόρευση της ΑΜΡ.

Προτείνω ανεπιφύλακτα δοκιμή.

beefmeup
27-03-15, 21:47
ωχου,τι το θελες σε εξοδα θες να μας βαλεις:P

θελω καιρο να το δοκιμασω τωρα ,αλλα πρεπει να περιμενει λιγο εγω κανα 2-3 στην σειρα..

Lainus
27-03-15, 21:53
Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το frenzy και παρ' όλο που βγάζει τα μισά servings διάλεξα αυτό λόγω του ΑΜΡ... και μπαίνει μαζί με διασπαρτικό (3γρ) σε μιά τελευταία παρτίδα bulking της χρονιάς... μετά no glyco, no ATP, ώρα να κάψουμε την πέτσα μας!! :green:

Ας κάνω μία διόρθωση για την ανεπιφύλακτη δοκιμή: Αν κάποιος θεωρείται ευαίσθητος στα διεγερτικά, ας ξεκινήσει με μισό σκουπ... μπορεί να μην έχει δενδρόβιο, γιοχιμβίνες και ιστορίες αλλά έχει μονοκοπανιά 300μγ καφεϊνης!

liveris
27-03-15, 22:27
οντως ειναι καλο μονο στη γευση δεν τρελαθηκα..οταν τελειωσω αυτα που εχω θα το ξαναπαρω σιγουρα..εγω προσθετα bcaa