PDA

Επιστροφή στο Forum : Protein Chips (Quest)



zisis.z
29-08-14, 14:00
86942
86943

zisis.z
29-08-14, 14:06
Θελω μια κουτα τωρα στην κουζινα μου για τις λιγουρες,τι να λεμε τωρα Quest εγγυηση σε οτι κιαν βγαλει.....


http://youtu.be/8F34CE65j8k:turtle:

vagos789
29-08-14, 15:47
Προφανως οτι σκονη τους περισσευει την χωνουν στα πατατακια
Απο λιπη και θερμιδες μια χαρα τα παει παντως...

kazos_GR
29-08-14, 16:09
εγω παντως ενω δεν τρωω βρωμη δεν μου αρεσει καθολου οπως και να την δοκιμασα .. στης μπαρες με βρωμη που εφαγα ειναι σαν να μην ειχε βρωμη μεσα ήταν φοβερες !!(οποια συνταγη βρηκα στο ιντερνετ καμια δεν ταίριαζε με την γευση της έτοιμης).:shock:
φαντάζομαι και τα chips θα ειναι φοβερα !! (θα δοκιμαστουν ΣΙΓΟΥΡΑ!!.)

ασχετο!! αλλα ξερει κανεις καμια συνταγη για protein chips? ..

Mikekan
29-08-14, 16:35
Το λίπος και οι θερμίδες που έχει είναι αμελητέα μπροστά σε κανονικά πατατάκια και αυτός είναι ο στόχος.

zisis.z
29-08-14, 19:44
Ακριβως ετσι ειναι.Ειναι παρα πολυ προσεγμενα στα συστατικα τους,πολυ χαμηλο λιπος μονο 1,5γραμμαρια το σακουλακι μονο 5 γραμμαρια υδατανθρακες και σου δινει 21 γραμμαρια πρωτεινη.
Δεν εχουνε ξεκινησει ακομα να πωλουνται κανονικα μονο στο σαιτ της quest υπαρχουν,αλλα πολυ συντομα απο οτι διαβασα θα ξεκινησουν.....
Αυτα ειναι σουπερ.Με βλεπω να εχω αραξει να βλεπω ταινιουλα και να τρωω τα συγκεκριμενα,δυσκολα ομως να σταματησεις σε ενα σακουλακι....:green:

ArgoSixna
29-08-14, 23:58
Eχουνε σχεδον μηνα που τα πουλανε παντου..

beefmeup
29-08-14, 23:59
πω μιλαμε ειναι ο,τι πρεπει να σινεμα..μαζι με ενα μισολιτρο κοκα λαιτ θα κανουν την διαφορα πιστευω..:green:

zisis.z
30-08-14, 02:36
Eχουνε σχεδον μηνα που τα πουλανε παντου..

παντελη μαλλον μπερδευτικες η ιδια η quest εβγαλε εχθες ανακοινωση οτι αυτη την στιγμη μονο απο το δικο της e-shop μπορει καποιος να τα αγορασει και οτι πολυ συντομα τις επομενες μερες θα μπορει ο κοσμος να τα βρει και να τα αγοραζει ευκολα απο τα περισσοτερα καταστηματα συπληρωματων......:toast:

***beefmeup φιλε εμενα μου φαινεται καλη προσπαθεια της quest και προτοτυπη μιας και ειναι η πρωτη που το βγαζει αυτο,και δεν μου φαινεται κακο να εχω αγορασει μερικα στο σπιτι και σε στιγμες λιγουρας να τα εχω,ετσι κανω και με τις μπαρες πρωτεινης μου της quest.....καλο ειναι να υπαρχουν αρκετες επιλογες στο φαγητο(σνακ) μας για να μην βαριομαστε.......

ArgoSixna
30-08-14, 16:52
Eχουνε περασει 5 βδομαδες απο το pre-order ..

zisis.z
30-08-14, 18:00
Eχουνε περασει 5 βδομαδες απο το pre-order ..

Eνταξει φιλε....αν μπορεσεις σε παρακαλω στειλε σε π.μ απο που μπορω να τα παραγγειλω......:welcome:

ArgoSixna
30-08-14, 20:16
Δεν ξερω αν τα πουλανε ευρωπη , εγω μενω αμερικη