PDA

Επιστροφή στο Forum : Ψυχολογία...



yannis88
29-11-08, 19:12
Σίγουρα αν όχι σε όλους στους περισσοτοερους θα σας έχει συμβεί....είστε στον όγκο,όλα καλά διατροφή,προπόνηση,ξεκούραση...όλα ρολόι...Και έρχεται καιρός που όλα γινονται μπαρούτι...Τουλάχιστον εγώ έτσι νιώθω...Πριν μια βδομάδα κρύωσα,εφαγα και μάλλον κάτι και με πείραξε και ήμουν 10 φορές τη μέρα τουαλέτα...Υπνος 4 ώρες τη μέρα με το ζόρι γιατί εκτός απο το πρόβλημα της τουαλέτας είχα και άλλα προσωπικά,φαί ΣΚΑΤΑ αφού μου είχε κοπεί η όρεξη και συγχρόνως μαλακίες cheat meal κάθε μέρα....Άγχος απο τη στιγμή που ξύπναω μέχρι τη στιγμή που κοιμάμαι και μία κορτιζόλη να κάνει πάρτυ...αποτέλεσμα μετα το χτεσινό τσιμπούσι(λόγω γιορτης) να νιώθω ότι όλος ο κόπος αυτόν τον καιρό πήγε στράφι...Πεσμένος,κουρασμένος και με παραπάνω λίπος και μια ψυχολογία μπαρούτι.....Έσεις ρε μάγκες πως θα το πέρνατε?Stress.....

RUHL
29-11-08, 19:17
ε πηρες την 10μερη αδεια πιο νωρις και τι εγηνε?


καθε 3 μηνες 7-10 μερες οφφ :sleeping:

slaine
29-11-08, 19:19
κι εγώ το έχω πάθει αυτό, δηλαδή να είμαι οκ και μετά να πέφτουν όλα μαζί και να έχω απότομη πτώση. δεν πειράζει. φάε και παπαριές απλά να παίρνεις ένα μίνιμουν τα κιλά σου επί 2 σε γρ πρωτείνης και βιταμίνες και ξεκουράσου. όταν μπεις γρήγορα θα τα πάρεις τα χαμένα.

προσοχη πάντα μετά από γαστρεντερίτιδες ο οργανισμός έχει τάση να πάρει κιλά και κυρίως λίπος

stavro
29-11-08, 19:43
ε πηρες την 10μερη αδεια πιο νωρις και τι εγηνε?


καθε 3 μηνες 7-10 μερες οφφ :sleeping:




+++ :awesome: :awesome:

RUHL
29-11-08, 20:10
Mην ξεχνατε παιδια μηχανες δεν ειμαστε θελουμε και λιγες διακοπες να δειτε μετα ποιο δυνατοι θα επηστρεψετε