PDA

Επιστροφή στο Forum : Nitro Gain (Biotech)



AlexSk
09-10-14, 22:56
Καλησπέρα παιδια ειμαι καινουργιος εδω και λεγομαι Αλεξανδρος και ειπα να φτιαξω ενα λογαριασμο εδω να μπω στο κλιμα σιγα σιγα..Παιρνω ενα συμπληρωμα που θα ηθελα να μου το σχολιασετε.... ειναι για ογκο και το συνοδευω με γυμναστικη διατροφη κλπ.

Εικόνα:
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=87960&stc=1

Και εδω ειναι τα συστατικακια:
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=87961&stc=1

Ευχαριστω πολυ!!!

vaggan
09-10-14, 23:56
πως την δουλευεις?

AlexSk
10-10-14, 00:09
Κανονικα λεει 1 σκουπ το πρωι, 1 πριν και ενα μετα τη προπονηση
εγω απλα δεν παιρνω το πρωι

vaggan
10-10-14, 00:17
το σκουπ ειναι 148 γραμμαρια σκονη?αν ειναι τοσο μεινε στο ενα σκουπ μετα την προπονηση παραπαει να βαζεις 2 σκουπ γιατι εχει κανα 200 υδατανθρακα στις δυο δωσεις αποτι βλεπω εγω μονο μερες προπονησης θα το δουλευα αυτο το συμπληρωμα ως μετα προπονητικο

AlexSk
10-10-14, 14:49
Αααα οκ, βεβαια δε βαζω φουλ σκουπ , περιπου γεματο
Και τι θα μπορουσα να παιρνω πριν?(να σημειωθει οτι μετα απο προπονηση παιρνω και γλουταμινη bcaa ειναι σε καψουλα)
Επισης για ογκο το εγκρινεις?

vaggan
10-10-14, 19:07
για ογκο προτεινω να τρως περισσοτερο αποσες θερμιδες χρειαζεσαι για συντηριση και να γυμναζεσαι με συνεπεια

AlexSk
12-10-14, 13:55
εχω αρχισει και τρωω πολυ καλα απλα καποιες τροφες οπως πατατα δεν τις προτιμω γιαυτο ειπα να χρησιμοποιησω αυτο το συμπληρωμα...
Δε μου λες φιλε... ακουσα οτι απο κρεατινη προτεινεται καλυτερα η καθαρη μονουδρικη...τι διαφορα εχει απο την κανονικη? εμφανιζει ιδια αποτελεσματα σε μια διατροφη και ασκηση οπως και η κανονικη σε συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?

Polyneikos
12-10-14, 14:13
εχω αρχισει και τρωω πολυ καλα απλα καποιες τροφες οπως πατατα δεν τις προτιμω γιαυτο ειπα να χρησιμοποιησω αυτο το συμπληρωμα...
Δε μου λες φιλε... ακουσα οτι απο κρεατινη προτεινεται καλυτερα η καθαρη μονουδρικη...τι διαφορα εχει απο την κανονικη? εμφανιζει ιδια αποτελεσματα σε μια διατροφη και ασκηση οπως και η κανονικη σε συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?

Προτείνω να αρχίσεις να διαβάζεις καποια άρθρα του φορουμ καθώς αυτά εχουν αναλυθεί, στο παρόν τόπικ ας μείνουμε στην αξιολόγηση του συγκεκριμένου προιοντος :toast:

AlexSk
13-10-14, 17:53
εγινε ευχαριστωω παρα πολυ :D