PDA

Επιστροφή στο Forum : "Με το βλέμμα του Στέλιου Κτιστάκη"



Σελίδες : [1] 2 3

Muscleboss
30-06-08, 14:20
Στο παρόν τόπικ ο γνωστός πρωταθλητής Στέλιος Κτιστάκης θα ανταλλάσει απόψεις για το άθλημα αλλά και σε γενικότερα ζητήματα


υ.γ. Το τόπικ έχει γίνει split από το τόπικ του Στέλιου με τις αγωνιστικές φωτογραφίες και το αφιέρωμά του (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?2116-%CE%9A%CF%84%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82-%CE%A3%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CF%82&p=26291&viewfull=1#post26291)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=88407&stc=1

S. KTISTAKIS
06-10-09, 00:07
Καποιοι απο εσας αναρωτιεστε με ποιο τροπο οι αθλητες μου εχουν φτασει τους στοχους τους ειτε ειναι σε καποιο αγωνα ειτε απλα μια σωματικη διαπλαση της προτιμησης τους.
Τα πραγματα ειναι απλα αρκει να μου δωσετε καποια στοιχεια που θα ζητησω.
Διαβαζω μεγαλα λαθη σε διαφορα topic.
Δεν θελω να τα σχολιασω μπορω ομως να απλουστευσω τον τροπο και τον χρονο να φτασετε τον στοχο σας.

thegravijia
06-10-09, 01:04
Καποιοι απο εσας αναρωτιεστε με ποιο τροπο οι αθλητες μου εχουν φτασει τους στοχους τους ειτε ειναι σε καποιο αγωνα ειτε απλα μια σωματικη διαπλαση της προτιμησης τους.
Τα πραγματα ειναι απλα αρκει να μου δωσετε καποια στοιχεια που θα ζητησω.
Διαβαζω μεγαλα λαθη σε διαφορα topic.
Δεν θελω να τα σχολιασω μπορω ομως να απλουστευσω τον τροπο και τον χρονο να φτασετε τον στοχο σας.
οκ εγω θα ηθελα την βοηθεια σου...
τι στοιχεια θελεις? πες μου/...

αν θες ριξε και μια ματια εδω - κραταω ημερολογιο
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937

S. KTISTAKIS
06-10-09, 02:32
Δωσε μου το ημερησιο προγραμμα διατροφης - προπονησης και το ωραριο δραστηριοτητων σου μεσα στην ημερα .
Μην ξεχασεις ηλικια-υψος-κιλα-χρονια προπονησης-στοχο-φωτο!

Niiick
06-10-09, 03:14
φιλε εχεις απιστευτο σωμα!:bowdown:

S. KTISTAKIS
06-10-09, 03:31
φιλε εχεις απιστευτο σωμα!:bowdown:

Απλα καλοδουλεμενο!

Σε ευχαρηστω........

thegravijia
06-10-09, 12:29
Δωσε μου το ημερησιο προγραμμα διατροφης - προπονησης και το ωραριο δραστηριοτητων σου μεσα στην ημερα .
Μην ξεχασεις ηλικια-υψος-κιλα-χρονια προπονησης-στοχο-φωτο!

οι υποχρεωσεις μου συνηθως ξεκινανε απο τις 8 μεχρι της 2 το μεσημερι...
προγραμμα διατροφης.
γευμα 1 . 6 αυγα + βρωμη ή ζυμαρικα με κοτοπουλο +ω3 ή whey με βρωμη + φρουτα
γευμα 2 ψωμι με γαλοπουλα 100γραμ.(μαζι με καποια λαχανικα) +ταχινι

γευμα 3 100γρΑΜ.η κοτοπουλο η μοσχαρι + παπατες η ρυζι + σαλατα
γευμα 4 whey + γαλα + μπανανα + μελι (μετα την προπονηση αυτο)
γευμα 5 κοτοπουλο η ψαρι + η ζυμαρικα η ρυζι (εδω τρωω πολυ υδατανθρακα + ω3
γευμα 6 γιαουρτι + πρωτεινη + ω3 ή αυγα 3-4 ολοκληρα

σε καθε γευμα εχω περιπου 30γραμμαριας πρωτεινης

προγραμα προπονησης
στηθος - τρικεφαλα
-ξεκουραση
πλατη - δικεφαλα
ποδια
ομοι - τραπεζιοι
ξεκουραση απο ασκησεις μονο βασικα πραγματα .δες στο ημερολογιο που σου εδωσα πιο πανω για λεπτομεριες
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937)

22χρονων
1.76 - 95κιλα 3 χρονια προπονησης (οταν ξεκινησα ημουν 70κιλα μονο)
στοχος οσο το δυνατον περισσοτερος ογκος...
φωτο δεν εχω
περιμενω συμβουλες...!!!!

Littlejohn
06-10-09, 12:33
Από τα 25 κιλά που έχεις βάλει στα 3 χρόνια, πόσα είναι μυικά?

S. KTISTAKIS
06-10-09, 15:24
οι υποχρεωσεις μου συνηθως ξεκινανε απο τις 8 μεχρι της 2 το μεσημερι...
προγραμμα διατροφης.
γευμα 1 . 6 αυγα + βρωμη ή ζυμαρικα με κοτοπουλο +ω3 ή whey με βρωμη + φρουτα
γευμα 2 ψωμι με γαλοπουλα 100γραμ.(μαζι με καποια λαχανικα) +ταχινι

γευμα 3 100γρΑΜ.η κοτοπουλο η μοσχαρι + παπατες η ρυζι + σαλατα
γευμα 4 whey + γαλα + μπανανα + μελι (μετα την προπονηση αυτο)
γευμα 5 κοτοπουλο η ψαρι + η ζυμαρικα η ρυζι (εδω τρωω πολυ υδατανθρακα + ω3
γευμα 6 γιαουρτι + πρωτεινη + ω3 ή αυγα 3-4 ολοκληρα

σε καθε γευμα εχω περιπου 30γραμμαριας πρωτεινης

προγραμα προπονησης
στηθος - τρικεφαλα
-ξεκουραση
πλατη - δικεφαλα
ποδια
ομοι - τραπεζιοι
ξεκουραση απο ασκησεις μονο βασικα πραγματα .δες στο ημερολογιο που σου εδωσα πιο πανω για λεπτομεριες
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937)

22χρονων
1.76 - 95κιλα 3 χρονια προπονησης (οταν ξεκινησα ημουν 70κιλα μονο)
στοχος οσο το δυνατον περισσοτερος ογκος...
φωτο δεν εχω
περιμενω συμβουλες...!!!!

Δυστηχως χωρις να εχω μια εικονα σου (φωτος) δεν μπορω να βοηθησω.

GZ84
06-10-09, 16:37
Αν ζητήσω και εγώ τη μικρή βοήθειά σου, θα γίνω μεγάλο βάρος? :)

Τις τελευταίες ημέρες ανέβασα τη νέα διατροφή που ακολουθώ καθώς και το πρόγραμμα γύμνασης που θα ακολουθήσω.
Φωτό έχω επίσης ανεβασμένες (είναι πριν το καλοκαίρι - έχω πάρει 4 κιλά - δεν έχω σπουδαία αλλαγή παρά λίγο λίπος παραπάνω στη περιφέρεια και λίγη επιπλέον δύναμη).
Αν δεν σε κουράζω πες μου να σου τα παραθέσω όλα μαζί με ηλικία/ ύψος/ βάρος/ κιλά που χρησιμοποιώ σε μερικές ασκήσεις κτλ... και ένα μικρό ιστορικό μου να ξέρεις τι παίζει γενικώς.

Ευχαριστώ όπως και να έχει!

(Τώρα πρόσεξα πως είχα μπει κατευθείαν στη τελευταία σελίδα - τώρα είδα τις φωτό σου και δεν έχω να σχολιάσω κάτι διότι οι φωτό μιλάνε μόνες τους! Μπράβο για ότι έχεις καταφέρει! Δεν σε γνωρίζω μιας και είμαι απλά κάποιος που πάει γυμναστήριο και προσπαθεί σοβαρά για ότι καλύτερο).

S. KTISTAKIS
06-10-09, 18:08
Αν ζητήσω και εγώ τη μικρή βοήθειά σου, θα γίνω μεγάλο βάρος? :)

Τις τελευταίες ημέρες ανέβασα τη νέα διατροφή που ακολουθώ καθώς και το πρόγραμμα γύμνασης που θα ακολουθήσω.
Φωτό έχω επίσης ανεβασμένες (είναι πριν το καλοκαίρι - έχω πάρει 4 κιλά - δεν έχω σπουδαία αλλαγή παρά λίγο λίπος παραπάνω στη περιφέρεια και λίγη επιπλέον δύναμη).
Αν δεν σε κουράζω πες μου να σου τα παραθέσω όλα μαζί με ηλικία/ ύψος/ βάρος/ κιλά που χρησιμοποιώ σε μερικές ασκήσεις κτλ... και ένα μικρό ιστορικό μου να ξέρεις τι παίζει γενικώς.

Ευχαριστώ όπως και να έχει!

(Τώρα πρόσεξα πως είχα μπει κατευθείαν στη τελευταία σελίδα - τώρα είδα τις φωτό σου και δεν έχω να σχολιάσω κάτι διότι οι φωτό μιλάνε μόνες τους! Μπράβο για ότι έχεις καταφέρει! Δεν σε γνωρίζω μιας και είμαι απλά κάποιος που πάει γυμναστήριο και προσπαθεί σοβαρά για ότι καλύτερο).
Περιμενω ολα τα παραπανω καθως και προσφατες φωτο-στοχο! Βαρος ειναι μονο τα κιλα που σηκωνεις!

sctp
06-10-09, 18:19
Ωραιο σωμα και αξιος που αφιερωνεις το χρονο σου για να βοηθας τον κοσμο του φορουμ αφιλοκερδως!:bowdown:

GZ84
06-10-09, 19:06
[1] Διάφορες πληροφορίες για εμένα

Υλικία 25 ετών
Ύψος 1.85 μέτρα
Βάρος 88 κιλά



Γυμναστήριο πάω 3 χρόνια (Πριν από αυτά δεν είχα ασκηθεί - ποτέ)

1ος χρόνος = στόχος μου ήταν απλά να ξυπνήσω το σώμα μου από το λήθαργο και να χάσω περιττό βάρος. Από 88 κιλά που ζύγιζα πριν ξεκινήσω μέχρι το τέλος του 1ου έτους στο γυμναστήριο έπεσα στα 72 κιλά και όλα αυτά με ελάχιστη αερόβια και πολύ ελαφριά διατροφή - κοινώς κάηκα και δεν στέγνωσα όπως νόμιζα.

2ο έτος = άγγιξα πιο φυσιολογικά κιλά για το ύψος μου και κάπως δυνάμωσα

3ο έτος = άρχισα να κολλάω περισσότερο με το γυμναστήριο και ανέβασα τις απαιτήσεις μου και τη προσπάθειά μου και επίσης άρχισα να το ψάχνω με τη διατροφή και τη προπόνηση - αυτά πιο ουσιαστικά εδώ και 6-9 μήνες.

Γενικώς ακόμα και όταν έφτιαξα ένα πιο βαρύ και σοβαρό πρόγραμμα διατροφής ποτέ δεν το ακολούθησα απόλυτα.
Επίσης είχα τις αποχές μου από το γυμναστήριο. Πχ το καλοκαίρι δεν πήγα σχεδόν 2 μήνες (μέσα Ιούλη - μέσα Σεπτέμβρη)

Κιλά που κάνω σε μερικές ασκήσεις
Πάγκο οριζ. με αλτήρες = 35 κιλά σε κάθε χέρι στο τελευταίο σετ για 5-6 επαν. με βοηθό
Σκουώτ με μηρούς οριζ. με το πάτωμα στο Σμίθ = 110 για 4 επαν.
Μονόζυγο = 4 επαν. το πολύ
Κάμψεις δικεφ. με αλτήρες εναλλάξ = 17,5 κιλά σε κάθε χέρι για 6 επαν.

Τώρα μπήκα πάλι δυναμικά στο γυμν. μετά τη καλοκαιρινή αποχή και έτσι τα κιλά στους δικέφ. δεν είναι απόλυτα. Οι πιέσεις και τα σκουώτ είναι πάντως αφού τα έκανα πρόσφατα.

==========================================================

[2] Πρόγραμμα διατροφής
Προέρχεται κυρίως από άρθρο του MΒ για όγκο. Απλά έχω μειώσει τις ποσότητες στα δικά μου επίπεδα.

[09.00]
1 πολυβιταμίνη [ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ]
30γρ. πρωτεΐνη
5γρ. κρεατίνη
80γρ. κουάκερ
1 κουταλιά σούπας μέλι
1 μήλο

[12.00]
100γρ. κότα
80γρ. ρύζι
1 κουταλιά σούπας λινέλαιο [ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ - Μήπως υπάρχει σε Βιολογικό κατάστημα?]

[15.00]
Πράσινη σαλάτα (με 2 κουταλιές σούπας λάδι + μπαλσάμικο)
5 ασπράδια + 2 κρόκοι
150γρ. βραστή πατάτα

[16.30]
Μεσημεριανός ύπνος

[18.00] Προπονητικό - 1 ώρα πριν
30γρ. πρωτεΐνη
300ml. γάλα 1,5%
50+γρ. σταρένιο ψωμί

[19.00 - 20.30]
Γυμναστήριο

[20.30] Μεταπροπονητικό - Αμέσως μετά
30+γρ. πρωτεΐνη
5γρ. κρεατίνη
30γρ. δεξτρόζη
30γρ. μαλτοδεξτρόζη [Χρησιμοποιώ μόνο δεξτρόζη πάλι για οικονομικούς λόγους]

[21.30]
Πράσινη σαλάτα (με 2 κουταλιές σούπας λάδι + μπαλσάμικο)
100γρ. μοσχάρι
150γρ. βραστή πατάτα

[00.30]
25γρ. πρωτεΐνη
200γρ. γιαούρτι 2%
5 καρύδια

[01.00]
Ύπνος 8 ωρών

Μερικά στοιχεία:
1) Πρωτεΐνη = Ηρακλής
2) Κρεατίνη = Μονουδρική Reflex (Πρώτη φορά παίρνω - είμαι μόλις στη 2η μέρα)
3) Πολυβιταμίνες = Vital Plus
4) Νερό πίνω ένα ποτήρι πριν και μετά από κάθε ύπνο καθώς και 2 ποτήρια μετά από κάθε γεύμα.
5) Ακόμα δεν έχω αγοράσει ψηφιακή ζυγαριά επίσης για οικονομικούς λόγους. Οπότε οι ποσότητες δεν είναι απόλυτες αλλά πιστεύω πως είναι αρκετά κοντά σε αυτό που χρειάζομαι - με λίγα λόγια - δεν είμαι απόλυτα ακριβής στη ποσότητα.

==========================================================

[3] Πρόγραμμα γυμναστικής

LEVEL 2 (Μετά την πρώτη επαφή) του BRAWNY
B) Άτομα που βάζουν πιό εύκολα βάρος και είναι σχετικά κανονικών κιλών σε σωματικό βάρος,αλλά και άτομα που είναι υπέρβαροι.
Note: Στόχος σας θα είναι να δυναμώνετε και προοδευτικά να σηκώνετε μεγαλύτερο βάρος κάνοντας κάποιες συγκεκριμένες επαναλήψεις ή να αυξάνετε τις επαναλήψεις σας με το ίδιο βάρος,ώστε να αρχίσετε να αυξάνεστε.

Προπόνηση (Μέρα)1

1.Σκουωτ - 3 Χ Ζέσταμα (12-4), 2 Χ 4-7
2.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Πρέσα - 2 Χ 6-9
◦Προβολές(Lunges) - 2 X 6-9
◦Εκτάσεις μηρών (Leg Extensions) - 2 X 8-10
3.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Άρσεις θανάτου με ίσια πόδια - 2 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 6-10
◦Κάμψεις μηρών (Leg Curls) - 2 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 6-10
◦Καλημέρες - 2 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 6-10
4.Μιά άσκηση για γάμπες - 2 Χ Ζέσταμα (15-12), 2 Χ 12-15
5.Κοιλιακοί - 3-4 σετ
Προπόνηση (Μέρα)2

1.Πιέσεις σε ίσιο πάγκο - 3 Χ Ζέσταμα (12-4), 2 Χ 4-7
2.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Επικλινείς πιέσεις (μπάρα,Σμίθ ή αλτήρες) - 2 Χ 6-9
◦Βυθίσεις για στήθος - 2 Χ 6-9
3.Πιέσεις Ώμων (μπάρα,Σμιθ ή αλτήρες) - 2 Χ 6-9
4.Πλάγιες άρσεις αλτήρων - 1 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 8-10
5.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Ξαπλωτές εκτάσεις τρικεφάλων - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
◦Βυθίσεις τρικεφάλων (αν δεν κάνετε για στήθος) - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
◦Τρικέφαλοι στην τροχαλία - 1 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 8-10
Προπόνηση (Μέρα)3

1.Άρσεις Θανάτου - 3 Χ Ζέσταμα (12-4), 2 Χ 4-7
2.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Έλξεις με ανοιχτή λαβή (Μονόζυγο ή τροχαλία) - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
◦Έλξεις με ανάποδη λαβή (Μονόζυγο ή τροχαλία) - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
◦Οπισθολαίμιες έλξεις (Μονόζυγο ή τροχαλία) - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
*Αν έχετε ελαστικότητα και δεν σας δημιουργεί πρόβλημα.
3.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Σκυφτή κωπηλασία μπάρας - 2 Χ 6-9
◦Κωπηλασία ενός χεριού με αλτήρα - 2 Χ 6-9
◦Κωπηλασία στον Σταυρό - 2 Χ 6-9
◦Κωπηλασία στην χαμηλή τροχαλία ή άλλο μηχάνημα - 2 Χ 6-9
4.Άρσεις Τραπεζοειδών με μπάρα ή αλτήρες - 1 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 8-10
5.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Κάμψεις δικεφάλων όρθιος (μπάρα ή αλτήρες) - 1 Χ Ζέσταμα (10-6), 2 Χ 6-9
◦Κάμψεις δικεφάλων σε επικλινή πάγκο με αλτήρες - 1 Χ Ζέσταμα (10-6), 2 Χ 6-9
◦Κάμψεις δικεφάλων Ιεραποστολικές σε πάγκο δικεφάλων (μαξιλάρι) - 1 Χ Ζέσταμα (10-6), 2 Χ 6-9

Η κάθε προπόνηση θα γίνεται μέρα παρα μέρα,π.χ. Δευτέρα,Τετάρτη και Παρασκευή. Να προσέξετε πάντως η 3η προπόνηση με την 1η να έχουν 3-4 μέρες διαφορά. Θα κάνετε Αεροβική προπόνηση 2-3 φορές την εβδομάδα στις ενδιάμεσες μέρες από 20-30 λεπτά.

Μην περάσετε στο επόμενο LEVEL αν δεν φτάσετε να σηκώνετε για το παραπάνω πεδίο επαναλήψεων,πάνω απο 100 κιλά στα Σκουωτ,πάνω απο 90 κιλά στις Πιέσεις ίσιου πάγκου και πάνω απο 120 κιλά στις Άρσεις θανάτου.

==========================================================

[5] Στόχος

Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου. Το σίγουρο είναι πως δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ επαγγελματικά - άλλωστε και να ήθελα - νομίζω θα ήταν υπερβολή από μέρους μου από τη στιγμή που έχω ΠΟΛΥΥΥ δρόμο μπροστά μου και ένα σώμα που 22 χρόνια ήταν παραμελημένο. Οπότε να αρκεστώ σε κάτι σαν ΒΒ μόνο για τη πάρτη μου και τη δική μου ευχαρίστηση πράγμα που σημαίνει ότι δεν θα με απορροφά μόνο αυτό αλλά θα είναι πάντα στις 3 πρώτες αξίες στη ζωή μου. Έτσι μου φαίνεται καλύτερο.

==============================================================================================================================================================================

Νομίζω όλα βρίσκονται παραπάνω. Νέες φωτό θα ανεβάσω αύριο -ελπίζω... αν θες ρίξε μια ματιά σε αυτές που έχω ήδη ανεβάσει.

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4989


(Τσέκαρε προς το τέλος της σελίδας έχω και 1 φωτό ποδιών)

Τεράστιο το μήνυμα - νομίζω όμως τα έχει όλα - καλή ανάγνωση! Σε ευχαριστώ που ασχολείσαι. ;)
Μακάρι να μου πρόσφερες γνώσεις κτλ κτλ αλλά δεν έχω απαιτήσεις να κάνεις τπτ παραπάνω από το να μου προσφέρεις μερικές απλές συμβουλές ως γνώστης του θέματος. Περιμένω μνμ σου - τα λέμε!

S. KTISTAKIS
06-10-09, 20:23
Περιμενω φωτο.

savage
06-10-09, 20:40
Στελιο γεια σου κ απο μενα.Καλως ηρθες στο φορουμ.Τις φωτο σου τις εχω ξαναδει στο MD προ 3ετιας,αν θυμαμαι καλα.Η αποψη μου δεν εχει αλλαξει καθολου απο τοτε.Πολυ γραμμωμενος κ συμμετρικος.Ευχομαι καθε επιτυχια στους αγωνες σου κ πολλες διακρισεις.
Με μεγαλη μου χαρα βλεπω πως εισαι προθυμος να βοηθησεις τα μελη του φορουμ.Ειμαι σιγουρος πως οπως κ η Κων/να Κασκανη θα βομβαρδιστεις με ερωτησεις κ αιτηματα για νες προγραμματα προπονησης κ διατροφης.
Εγω δε θα σε κουρασω ιδιαιτερα(τουλαχιστον προς το παρον).Θα ηθελα μονο την γνωμη σου για τις φωτο που εχω ποσταρει εδω
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5691

S. KTISTAKIS
06-10-09, 21:45
Στελιο γεια σου κ απο μενα.Καλως ηρθες στο φορουμ.Τις φωτο σου τις εχω ξαναδει στο MD προ 3ετιας,αν θυμαμαι καλα.Η αποψη μου δεν εχει αλλαξει καθολου απο τοτε.Πολυ γραμμωμενος κ συμμετρικος.Ευχομαι καθε επιτυχια στους αγωνες σου κ πολλες διακρισεις.
Με μεγαλη μου χαρα βλεπω πως εισαι προθυμος να βοηθησεις τα μελη του φορουμ.Ειμαι σιγουρος πως οπως κ η Κων/να Κασκανη θα βομβαρδιστεις με ερωτησεις κ αιτηματα για νες προγραμματα προπονησης κ διατροφης.
Εγω δε θα σε κουρασω ιδιαιτερα(τουλαχιστον προς το παρον).Θα ηθελα μονο την γνωμη σου για τις φωτο που εχω ποσταρει εδω
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5691

Aν ρωτησεις τους μαθητες μου θα σου πουν πως: Αυτος δεν χαιδευει αυτια!
Βασικη μου αρχη οταν ξεκιναω την προετοιμασια η εστω την βοηθεια σε καποιον αθλητη-ασκουμενο μου ειναι να του διαμορφωσω ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ οπως λενε οι ααμερικανοι! Πρωτα τον μαθαινω να σκεφτετε και μετα τον προπονω!
Εδω βλεπω εναν αθλητη που δεν εχει την διαθεση να θυσιασει χρονο ωστε να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.....δεν ξερει αν μπορει!!! ΛΑΘΟΣ
Εφοσον τα εχει καταφερει καποιος πριν απο εσενα αδελφε μπορεισ και εσυ απλα ΠΙΣΤΕΨΕ το γιατι το σωμα που βλεπω εχει ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ!
ΞΥΠΝΑ!

savage
06-10-09, 22:03
Aν ρωτησεις τους μαθητες μου θα σου πουν πως: Αυτος δεν χαιδευει αυτια!
Βασικη μου αρχη οταν ξεκιναω την προετοιμασια η εστω την βοηθεια σε καποιον αθλητη-ασκουμενο μου ειναι να του διαμορφωσω ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ οπως λενε οι ααμερικανοι! Πρωτα τον μαθαινω να σκεφτετε και μετα τον προπονω!
Εδω βλεπω εναν αθλητη που δεν εχει την διαθεση να θυσιασει χρονο ωστε να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.....δεν ξερει αν μπορει!!! ΛΑΘΟΣ
Εφοσον τα εχει καταφερει καποιος πριν απο εσενα αδελφε μπορεισ και εσυ απλα ΠΙΣΤΕΨΕ το γιατι το σωμα που βλεπω εχει ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ!
ΞΥΠΝΑ!

Xαχα!!!Δε ζητω να μου χαιδεψεις τα αυτια.Καλα κανεις.Ευχαριστω για τις συμβουλες.:thumbup:

thegravijia
06-10-09, 22:08
Aν ρωτησεις τους μαθητες μου θα σου πουν πως: Αυτος δεν χαιδευει αυτια!
Βασικη μου αρχη οταν ξεκιναω την προετοιμασια η εστω την βοηθεια σε καποιον αθλητη-ασκουμενο μου ειναι να του διαμορφωσω ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ οπως λενε οι ααμερικανοι! Πρωτα τον μαθαινω να σκεφτετε και μετα τον προπονω!
Εδω βλεπω εναν αθλητη που δεν εχει την διαθεση να θυσιασει χρονο ωστε να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.....δεν ξερει αν μπορει!!! ΛΑΘΟΣ
Εφοσον τα εχει καταφερει καποιος πριν απο εσενα αδελφε μπορεισ και εσυ απλα ΠΙΣΤΕΨΕ το γιατι το σωμα που βλεπω εχει ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ!
ΞΥΠΝΑ!

απο κει και περα ..
στην πραξη τι τον συμβουλευεις....
μην τα λετε πριβε γιατι τοτε οι υπολοιποι δεν θα μαθουμε τιποτα...

Levrone
06-10-09, 22:39
Aν ρωτησεις τους μαθητες μου θα σου πουν πως: Αυτος δεν χαιδευει αυτια!


το επιβεβαιωνω!!!!

TRIANTAFYLLOU
06-10-09, 22:41
ρε παιδια δεν υπάρχουν μυστικα μόνο θέληση και πράξη για να γίνεις και οι πολλές λεπτομέρειες και οι θυσίες μόνο σε επίπεδα επαγγελματικα και λιγότερα σε ερασιτεχνικα , γιατί πολύ απλα δεν αξίζει .

δεν είπε και ο στελιος για μυστικες φόρμουλες , απλα αν καταλάβατε θέλει σωστό προγραματισμό και λαμβανοντας υπόψιν κάποιες παραμέτρους όπως είπε σωματικα στοιχεία και κατασταση

και τι ενοώ αν κάποιος χρειάζεται επιστημονικες γνώσεις για να φτασει σε ένα επίπεδο για ενα κοινα αποδεκτό σώμα για παραλία τότε τι πρέπει να κάνει ο επαγγελματίας ουτε καν ο ερασιτέχνης γιατί αλλιώς είναι άχρηστο η ΄πύρειος νίκη θα το έλεγα .

με όσο πιο απλα πραγματακια και με διαρκεια φτιάξεις κατι τόσο περισσότερα χρόνια θα το διατηρήσεις .

αν κάποιος νομίσει ότι με μυστικες φόρμουλες και κόλπα μπορεί να φτιάξει ενα ωραίο σωμα η εστω και αγωνιστικό , τότε τα χασε τα κατσικια , είναι τόσο απλα όσο δεν φανταζεστε και τα εχουμε πεί πολλες φορες .

δρόμοι υπάρχουν πολλοι όλοι μπορεί να καταλήγουν στον ίδιο προορισμό , χωρίς μερικες φορες να σημαίνει ο ενας είναι λάθος κι ο αλλος σωστός , απλα κοιταμε τον πιο αποτελεσματικό και αυτόν που ταιριαζει στον καθενα .

και όπως είχα ξανααναφερει να μάθετε να χαίρεστε την διαδρομή και όχι μόνο τον προορισμό , δηλαδή την προπόνηση και τον τρόπο ζωής ενος ββερ και όχι μόνο το τελικό αποτελεσμα που είναι το σωμα της αρεσκείας σας.

ούτε χρειάζονται ακραία πράγματα και υπερβολές στην διατροφή όποιος λέει τετοια σας δουλεύει χοντρα η δεν ξέρει τι του γίνετε απλα θέλει διάρκεια για να ερθει το αποτέλεσμα και όποιος βιάζετε θα νομίσει οτι δεν αποδίδει αυτό που κάνει και συνέχεια θα μπει στο τρυπάκι και θα αλλαζει προγραμματα και διατροφες και άκρη δεν θα βρίσκει , απλα πρεπει σε τακτα διαστήματα να ελέγχει και να μάθει να παρατηρεί της μικρες διαφορες και εξελήξεις που θα τον οδηγούν στο μεγαλο στόχο που αυτες μπορεί να είναι η μείωση του λίπους (αυτό ελέγχετε και με ενα δερματοπτυχόμετρο σε σημεία του σώματος )η αυξηση μάζας η βάρους απλα που και αυτό ελέγχεται και αν δεν βλέπουμε αυτα που θέλουμε τότε κάνουμε ανάλογες τροποποιήσεις στην διατροφή μας .

εδω πάρτε παραδειγμα και απο τα κορίτσια του φόρουμ που μερικές κάνουν και τις ατασθαλείες στην διατροφή τους όπως λένε , αλλα είναι και φέτες χωρίς καν να είναι αγωνιστικές και δεν λέω ονόματα μην το πάρουν και πάνω τους .

αυτό είναι το ββ ρε μάγκες θέλει τρελα αλλα καλή και καλή ψυχολογία , όχι μιζέρια και μαγκουφιά να σας βλέπουν και να σας ζηλεύουν με την καλή ένοια και όχι να μας λένε κακομοίρηδες

S. KTISTAKIS
06-10-09, 23:10
Ηλια το μονο που εχω να σχολιασω ειναι οτι το 99% των παιδιων εδω μεσα εχουν χαθει στις λεπτομερειες καποιων!

Διαβαζω για προιοντα που ΟΥΤΕ ενας επαγγελματιας θα επερνε!

Εχουν χαθει στα μικρα μονοπατια και δυστηχως δεν ξερουν πως να βγουν στον κεντρικο.

Τα πραγματα ειναι απλα οπως ειναι η ευθεια ο πιο συντομος δρομος! (γεωμετρικα το λεω)

Θα διαφωνησω μαζι σου μονο στο θεμα τον γνωσεων!
Αν δεν υπαρχουν δεν θα υπαρξει και προγραμματισμος....

savage
06-10-09, 23:26
απο κει και περα ..
στην πραξη τι τον συμβουλευεις....
μην τα λετε πριβε γιατι τοτε οι υπολοιποι δεν θα μαθουμε τιποτα...
Δεν μου ειπε τιποτα πριβε Μπιλι!!!Μην φοβασαι.Δεν υπαρχουν μυστικα.Χαχα!Αυτα που εγραψε μου μου ειπε μονο.:toast:

TRIANTAFYLLOU
06-10-09, 23:35
Ηλια το μονο που εχω να σχολιασω ειναι οτι το 99% των παιδιων εδω μεσα εχουν χαθει στις λεπτομερειες καποιων!

Διαβαζω για προιοντα που ΟΥΤΕ ενας επαγγελματιας θα επερνε!

Εχουν χαθει στα μικρα μονοπατια και δυστηχως δεν ξερουν πως να βγουν στον κεντρικο.

Τα πραγματα ειναι απλα οπως ειναι η ευθεια ο πιο συντομος δρομος! (γεωμετρικα το λεω)

Θα διαφωνησω μαζι σου μονο στο θεμα τον γνωσεων!
Αν δεν υπαρχουν δεν θα υπαρξει και προγραμματισμος....


μια διευκρίνηση στέλιο ενοούσα δεν χρειάζεται να έχεις γνώσεις ολύμπια για να πετύχεις ενα σώμα για παραλία ακόμη και για συμμετοχή σε ενα πανελλήνιο , η ακόμη και να υπάρχουν που οι γνώσεις πάντα είναι πλούτος , η εφαρμογή γίνετε πάντα κατα περίπτωση .

το θέμα είναι αψηφούν τα απλα πράγματα και ασχολούνται με το κυνήγι των μεγάλων μυστικών και εκεί χάνετε η ουσία και το κυριότερο γι αυτό και τα λέω μπορούν να γίνουν βορά στον κάθε επιτήδιο που σκοπό θα έχει να τους φαει χοντρα , γιατι δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικα πλασμένο και η υγεία είναι ευθύνη του καθένα προσωπικα και όχι του κάθε επιτήδιου , που το τελευταίο που θα τον ενδιαφέρει δεν είναι η υγεία του αθλητη , αλλα το πορτοφόλι .

απλα τα λέω γιατί καλό είναι να έχουν και το νού τους

ioannis1
06-10-09, 23:40
εγω χαιρομαι που το φορουμ εχει τετοιους πρωταθλητες σαν μελη οπως ο ηλιας και ο στελιος...:clap:

S. KTISTAKIS
06-10-09, 23:46
Με την υγεια δεν παιζουμε για κανενα λογο! Μιλαμε για ΕΓΚΛΗΜΑ!

Θυμαμε ολους τους αθλητες μου μετα απο εναν αγωνα:<<Δασκαλε τα καταφεραμε!>>.

Νομιζαν πως ενας αγωνας τελειωνε με το κλεισημο των προβολεων και ενα κυπελλο πρωτιας στις αποσκευες τους!

Για εμενα ο αγωνας τελειωνε μετα απο μια εβδομαδα με τις γενικες εξετασεις!

Ειναι σημαντικο να παραδιδεις εναν αθλητη μια εβδομαδα μετα με εξετασεις καλυτερες απο οτι σου ηρθε!

a.minidis
06-10-09, 23:58
μια διευκρίνηση στέλιο ενοούσα δεν χρειάζεται να έχεις γνώσεις ολύμπια για να πετύχεις ενα σώμα για παραλία ακόμη και για συμμετοχή σε ενα πανελλήνιο , η ακόμη και να υπάρχουν που οι γνώσεις πάντα είναι πλούτος , η εφαρμογή γίνετε πάντα κατα περίπτωση .

το θέμα είναι αψηφούν τα απλα πράγματα και ασχολούνται με το κυνήγι των μεγάλων μυστικών και εκεί χάνετε η ουσία και το κυριότερο γι αυτό και τα λέω μπορούν να γίνουν βορά στον κάθε επιτήδιο που σκοπό θα έχει να τους φαει χοντρα , γιατι δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικα πλασμένο και η υγεία είναι ευθύνη του καθένα προσωπικα και όχι του κάθε επιτήδιου , που το τελευταίο που θα τον ενδιαφέρει δεν είναι η υγεία του αθλητη , αλλα το πορτοφόλι .

απλα τα λέω γιατί καλό είναι να έχουν και το νού τους δυστηχος...θα συμφωνησο,με τους προλαλισαντες,διοτι την αγαπη καποιον ανθρωπον,για το αθλημα,ηταν και αφορμη για το ασηστολο κερδος[ το οποιο δεν ειναι το κακο,οταν υπαρχει μετρο] αλλα οτι ρισκο της υγειας,που δεν υπολογιζε,και μαλλον δεν ενοιαζε κανενα!!γιααυτο οπως ειπε και ο φιλος μου Γιαννης, ειναι χαρα και τυχη πιστεψε με,να υπαρχει η δυνατοτητα ,να απεφθηνεται καποιος σε ανθρωπους με τοση γνωση και εμπειρια!!!!!!! ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΟς!!! και μονο κριτηριο,την αγαπη για το αθλημα!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup:

ioannis1
07-10-09, 00:02
:clap::clap::toast:

savage
07-10-09, 01:42
Παιδια συμφωνω.:thumbup:Πανω απο ολα η υγεια.Σκοπος της αθλησης πρεπει να ειναι να προαγουμε την υγεια μας,αλλα δυστυχως καποιοι ενδιεφερονται μονο για το "φαινεσθαι" κ οχι για το ειναι,καταναλωνοντας ατελειωτο φαρμακο.Ωραια τα λετε αλλα η νοοτροπια καποιων δεν αλλαζει ποτε.Ξεκινουν το γυμναστηριο κ πρωτα σκεφτονται "τι να παρω???" κ μετα "τι να φαω" η "πως να γυμναστω" κτλ.

GZ84
08-10-09, 00:54
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=106651#post106651

Γεια σου Στέλιο... ανέβασα νέες φωτό μου... ξέρω πως δεν είναι "αρκετές" και από ποιότητα και από ποσότητα/ πόζα κτλ... γράφω στις φωτό διάφορες λεπτομέρειες! Καληνύχτα για την ώρα!

Machiavelli
14-10-09, 20:23
Με την υγεια δεν παιζουμε για κανενα λογο! Μιλαμε για ΕΓΚΛΗΜΑ!

Θυμαμε ολους τους αθλητες μου μετα απο εναν αγωνα:<<Δασκαλε τα καταφεραμε!>>.

Νομιζαν πως ενας αγωνας τελειωνε με το κλεισημο των προβολεων και ενα κυπελλο πρωτιας στις αποσκευες τους!

Για εμενα ο αγωνας τελειωνε μετα απο μια εβδομαδα με τις γενικες εξετασεις!

Ειναι σημαντικο να παραδιδεις εναν αθλητη μια εβδομαδα μετα με εξετασεις καλυτερες απο οτι σου ηρθε!

Μόνο μια λέξη : Αθλητισμός
Συγχαρητήρια.

S. KTISTAKIS
16-10-09, 09:23
Μόνο μια λέξη : Αθλητισμός
Συγχαρητήρια.

Οταν καποιος σου εμπιστευεται το ονειρο του οταν ξυπνησει δεν πρεπει να ζησει μεσα σε εναν εφιαλτη!

Levrone
18-10-09, 16:40
ε να τον γνωρίσουμε τοτε! :P

εσυ να καταβαινεισ Κρητη και να περνας τον καιρο σου σε μ..κιες..

μην κανεις κατι σοβαρο.. :P

KATERINOULA
19-10-09, 02:16
εσυ να καταβαινεισ Κρητη και να περνας τον καιρο σου σε μ..κιες..

μην κανεις κατι σοβαρο.. :P

Που να ήξερες οτι κατέβηκα πάλι 4 μέρες Ηράκλειο και δεν είχα το τηλ σου βλήτο :P

savage
19-10-09, 02:38
xaxaxaaxa :rolf::rolf::rolf:

eas2000
19-10-09, 12:48
Απίστευτο το παιδί! Προσωπικά είναι το πρότυπό μου!
Έχει κάποιος και άλλες φωτο του;

S. KTISTAKIS
19-10-09, 13:34
Απίστευτο το παιδί! Προσωπικά είναι το πρότυπό μου!
Έχει κάποιος και άλλες φωτο του;

Σε ευχαρηστω για τα λογια σου αδελφε.
Αν μου δωσουν την ευκαιρια τα παιδια του forum να φτιαξω το δικο μου topic με φωτο θα γινει αμεσα καθως ειδα την αγαπη σας να μεγαλωνει!
Και παλι σας ευχαρηστω για ολα ...............................

KATERINOULA
19-10-09, 14:10
Σε ευχαρηστω για τα λογια σου αδελφε.
Αν μου δωσουν την ευκαιρια τα παιδια του forum να φτιαξω το δικο μου topic με φωτο θα γινει αμεσα καθως ειδα την αγαπη σας να μεγαλωνει!
Και παλι σας ευχαρηστω για ολα ...............................

:bowdown: :clap::clap::clap::clap:

Machiavelli
19-10-09, 15:27
Σε ευχαρηστω για τα λογια σου αδελφε.
Αν μου δωσουν την ευκαιρια τα παιδια του forum να φτιαξω το δικο μου topic με φωτο θα γινει αμεσα καθως ειδα την αγαπη σας να μεγαλωνει!
Και παλι σας ευχαρηστω για ολα ...............................

Θα περιμένουμε!

eas2000
20-10-09, 15:46
Στέλιο μπορείς να γράψεις μερικά πράγματα για το άθλημα του fitness.
πχ διατροφή, προπόνηση, συμπληρώματα μιας και αναφερόμαστε μόνο στο bodubuilding τις περισσότερες φορές. Βασικά δεν ξέρω τη διαφορά που υπάρχει σε αυτούς τους 3 παράγοντες αναμεσα στα δυο αθλήματα.

S. KTISTAKIS
22-10-09, 14:12
Κατι εμαθα για ταξιδια στο νησι....κατι το οτι δεν μας μιλησατε καν στο show...και δεν ξερω και εγω τι αλλο που μπορει να μου διαφευγει!

KATERINOULA
22-10-09, 14:29
Κατι εμαθα για ταξιδια στο νησι....κατι το οτι δεν μας μιλησατε καν στο show...και δεν ξερω και εγω τι αλλο που μπορει να μου διαφευγει!

Ναι στο νησί ήρθα 2 φορές αλλά ήμουν με τον πρώην. Δεν πήγα και πουθενά. Λίγα πράγματα είδα! :cry:
όσο για το show..τι να ερχόμουν σαν βλαμένο και να σου έλεγα "Γεια με λένε κατερίνα;" χαχαχ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ!!!!
αλλά ημουν εκεί με την Αντζέλικα όταν σε έβγαλε φωτό με τον Αναγώστου.
Τώρα δεν ξέρω αν σου διαφεύγει κάτι άλλο....(ελπίζω όχι)
Ουυυυυυυυυυυυφ πάλι το μαύρο πρόβατο είμαι!!!!
Πως τα καταφέρνω πάντα; χι χι χι :rifle::bbbiceps:

S. KTISTAKIS
23-10-09, 10:48
Να ευχηθω στον ΑΔΕΛΦΟ μου Τασο καλο ταξιδι , να κοιταξει να ηρεμησει με ολα οσα εγιναν το τελευταιο 3ημερο με το αν θα εχει συνοδο η οχι στον αγωνα και να χαρει την συμμετοχη του.Ηλια να μου τον προσεχεις!!

Με την επιστροφη σας να φερετε μαζι σας το θαρρος και την ειληκρινια να υποθουν ολες οι αληθειες.

a.minidis
23-10-09, 12:28
Να ευχηθω στον ΑΔΕΛΦΟ μου Τασο καλο ταξιδι , να κοιταξει να ηρεμησει με ολα οσα εγιναν το τελευταιο 3ημερο με το αν θα εχει συνοδο η οχι στον αγωνα και να χαρει την συμμετοχη του.Ηλια να μου τον προσεχεις!!

Με την επιστροφη σας να φερετε μαζι σας το θαρρος και την ειληκρινια να υποθουν ολες οι αληθειες.αδερφε μου,ξερεις.....κοιτα να αναρωσεις πρωτα....οσο για τα αλλα εχουν παρει το δρομο τους!! το ευχαριστο ειναι οτι οπως δειχνουν τα πραγματα θα φυγω,μαζι με τον ΑΚΟΥΡΑΣΤΟ!!!!!!Ηλια τον ανθρωπο,που για μενα ειναι απο τους ΕΛΑΧΙΣΤΟΥς!!! πουγια την αγαπη,του αθληματος,και της φιλιας!!! θυσιαζει προσωπικο συμφερον και καταστασεων!!!:thumbup: νασαι καλα αδερφε,να ξερεις οτι εκτιμησει μου ειναι απεριοριστει,σαν αθλητης!!!αλλα και σαν ατομο!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

KATERINOULA
23-10-09, 12:56
Καλό ταξίδι και καλή Επιτυχία Τάσο!
Έχεις καλή παρέα στο ταξίδι σου και σίγουρα ξέρει το μυστικό για να ντοπάρει το μυαλό των γύρω του! Θετική ενέργεια και χαμόγελο!
Φιλιά και να προσέχετε!!! :turtle::turtle::turtle:

anjelica
23-10-09, 17:05
Εσύ αμέσως να πεταχτείς!!!
χαχαχα μου φαίνεται με έχετε παρεξηγήσει μερικοί εδώ πέρα.
Είμαι μια φτωχή, πλήν τίμια cowgirl! :toast:

:toast: ειμαι μαζι σου,ας τους να λενε

S. KTISTAKIS
23-10-09, 17:07
:toast: ειμαι μαζι σου,ας τους να λενε

Δηλαδη το "εγκλημα" εχει και συνεργο! Μαλιστα.....

S. KTISTAKIS
23-10-09, 22:01
Στέλιο μπορείς να γράψεις μερικά πράγματα για το άθλημα του fitness.
πχ διατροφή, προπόνηση, συμπληρώματα μιας και αναφερόμαστε μόνο στο bodubuilding τις περισσότερες φορές. Βασικά δεν ξέρω τη διαφορά που υπάρχει σε αυτούς τους 3 παράγοντες αναμεσα στα δυο αθλήματα.

Aνοιγουμε ενα τεραστιο κεφαλαιο διαφορων fitness-bodybuildding:

ΔΙΑΤΡΟΦΗ: Η συχνοτητα των γευματων ειναι η ιδια αλλαζει μονο η ποσοτητα και η ποιοτητα.

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ: Παραμενουν τα ιδια σε μικροτερες ποσοτητες.

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ: Πιο συχνη με εμφαση στην αεροβια.

ΧΗΜΕΙΑ: Πολυ μικροτερη και πιο "καθαρες" ουσιες.

Οταν αποφασησα να απαρνηθω το ΒΒ και να ασχοληθω με το Fitness σε περιοδο ογκου τα ποδια μου στα 134 κιλα ειχαν συγκαψει λιγο πριν τα γονατα! Εβλεπα στον καθρευτη ενα κτηνος που δεν εμοιαζε με ανθρωπο.....τωρα μπαινω σε ολα τα πατελονια και πουκαμισα, κινουμε ανετα και το σημαντικοτερο βγαζω αρκετα χρηματα απο το modeling η τις χορηγιες εταιριων απο το εξωτερικο.

Για εμενα το ΒΒ δεν σου δινει την δυνατοτητα να βγαλεις κερδος μιας και τα μεγαλα ποσα και ικανοποιητηκα συμβολαια ειναι μονο στην Αμερικη.
Με δυο λογια το ΒΒ εχει πεθανει απο αποψη χρηματων!

Μιλαμε για Ελληνες αθλητες στο forum οτι εχουν δυνατοτητες για διακρισεις σε εππαγγελματικους αγωνες.....Η κορυφαια διακριση που μπορει να εχει ενας Ελληνας ειναι η πορεια του Μ. ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ...τιποτα παραπανω.

Εχω γυμναστει στην Αμερικη σε γυμναστηρια και για να παρετε μια ιδεα το τι γινετε εκει θα πω απλως πως το επιπεδο του Μιχαλη το εχει ενας συνηθησμενος σκληροπυρινικος ασκουμενος σε ενα συνικοιακο γυμναστηριο.

Τιποτα ομως δεν μπορει να αφαιρεσει απο τον οποιονδηποτε να κανει την προσπαθεια του εστω να αγγιξει το ονειρο.....

thegravijia
23-10-09, 22:58
Aνοιγουμε ενα τεραστιο κεφαλαιο διαφορων fitness-bodybuildding:

ΔΙΑΤΡΟΦΗ: Η συχνοτητα των γευματων ειναι η ιδια αλλαζει μονο η ποσοτητα και η ποιοτητα.

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ: Παραμενουν τα ιδια σε μικροτερες ποσοτητες.

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ: Πιο συχνη με εμφαση στην αεροβια.

ΧΗΜΕΙΑ: Πολυ μικροτερη και πιο "καθαρες" ουσιες.

Οταν αποφασησα να απαρνηθω το ΒΒ και να ασχοληθω με το Fitness σε 1η.περιοδο ογκου τα ποδια μου στα 134 κιλα ειχαν συγκαψει λιγο πριν τα γονατα! Εβλεπα στον καθρευτη ενα κτηνος που δεν εμοιαζε με ανθρωπο.....τωρα μπαινω σε ολα τα πατελονια και πουκαμισα, κινουμε ανετα και το σημαντικοτερο βγαζω αρκετα χρηματα απο το modeling η τις χορηγιες εταιριων απο το εξωτερικο.

Για εμενα το ΒΒ δεν σου δινει την δυνατοτητα να βγαλεις κερδος μιας και τα μεγαλα ποσα και ικανοποιητηκα συμβολαια ειναι μονο στην Αμερικη.
Με δυο λογια το ΒΒ εχει πεθανει απο αποψη χρηματων!

Μιλαμε για Ελληνες αθλητες στο forum οτι εχουν δυνατοτητες για διακρισεις σε εππαγγελματικους αγωνες.....Η κορυφαια διακριση που μπορει να εχει ενας Ελληνας ειναι η πορεια του Μ. ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ...τιποτα παραπανω.

2η.Εχω γυμναστει στην Αμερικη σε γυμναστηρια και για να παρετε μια ιδεα το τι γινετε εκει θα πω απλως πως το επιπεδο του Μιχαλη το εχει ενας συνηθησμενος σκληροπυρινικος ασκουμενος σε ενα συνικοιακο γυμναστηριο.

Τιποτα ομως δεν μπορει να αφαιρεσει απο τον οποιονδηποτε να κανει την προσπαθεια του εστω να αγγιξει το ονειρο.....

1η.δεν μας λες και μας πως να φθασουμε τοσο ????????


2η.εμεσα λες οτι εκει παιζουν πολυ μεγαλυτερες δοσεις και απο μικρη ηλικια...?

S. KTISTAKIS
23-10-09, 23:12
1η.δεν μας λες και μας πως να φθασουμε τοσο ????????


2η.εμεσα λες οτι εκει παιζουν πολυ μεγαλυτερες δοσεις και απο μικρη ηλικια...?

1.Eιναι πολυ ευκολο αν δουλεψεις μεθοδικα και με προγραμμα.Το μονο που χρειαζεσαι ειναι πιστωση χρονου.

2.Ουτε εμμεσα ουτε αμμεσα ειπα κατι τετοιο.

thegravijia
23-10-09, 23:17
1.Eιναι πολυ ευκολο αν δουλεψεις μεθοδικα και με προγραμμα.Το μονο που χρειαζεσαι ειναι πιστωση χρονου.

2.Ουτε εμμεσα ουτε αμμεσα ειπα κατι τετοιο.

1. παντως νομιζω ολα τα μελη θα θελαμε οταν εχεις χρονο να γραψεις καποια πραγματα στο πως θα φθασουμε εκει.
οκ ειναι σωστη προπονηση - διατροφη κτλ αλλα αν αποφασισεις να μας γραψεις καποιες πιο συγκεκριμενες συμβουλες...
thanks

S. KTISTAKIS
23-10-09, 23:23
1. παντως νομιζω ολα τα μελη θα θελαμε οταν εχεις χρονο να γραψεις καποια πραγματα στο πως θα φθασουμε εκει.
οκ ειναι σωστη προπονηση - διατροφη κτλ αλλα αν αποφασισεις να μας γραψεις καποιες πιο συγκεκριμενες συμβουλες...
thanks

Αυτο θα γινει μονο με ατομο που εχει σοβαρους στοχους και τις καταλληλες προδιαγραφες.

D.ANTONIADIS
23-10-09, 23:31
STELIO,
TELOS KALO OLA KALA ME TON TASO POU TORA EXEI FAI MAZI ME TON ILIA OLI THN PIZZAHUT KAI FISIKA THA EXEI KAPION POU KSERI TA GRAMATA GIA NA TON VOITHISI NA EINAI TOP KALI TYXH STON ADELFO MAS TASO,OSO GIA SENA ERXETAI H SIRA SOU NEXT WEEK KOURAGIO,DINAMI KAI NA PROSEXIS.

S. KTISTAKIS
23-10-09, 23:49
STELIO,
TELOS KALO OLA KALA ME TON TASO POU TORA EXEI FAI MAZI ME TON ILIA OLI THN PIZZAHUT KAI FISIKA THA EXEI KAPION POU KSERI TA GRAMATA GIA NA TON VOITHISI NA EINAI TOP KALI TYXH STON ADELFO MAS TASO,OSO GIA SENA ERXETAI H SIRA SOU NEXT WEEK KOURAGIO,DINAMI KAI NA PROSEXIS.

Τωρα καταλαβα γιατι μου ζητησε δανεικα!!! Πιτσες τα εκανε!!!!!! χαχαχα

The Rock
24-10-09, 00:21
ΝΑ ρωτήσω κάτι και γώ από την άλλη αγαπητέ ?
Αναλογίες fitness αγωνιστικών σε σχέση με αναλογίες fitness models ? Τι διαφοροποιήσεις υπάρχουν ? Και πως εισχωρεί κάποιος στον χώρο του fitness μοντελινγκ ?(Χωρίς παρεξήγηση παλικάρια ρωτάω ενημερωτικά..)

Δλδ to fitness προσωπικά δεν με συναρπάζει από πλευράς μάζας,είναι λιγότερη αλλά δεν είμαι βέβαια και των ακραίων κιλών ...μου αρέσουν οι πιο μυώδεις ...
Να σου δώσω ένα παράδειγμα ,από τα λίγα fitness models μου αρέσουν οι : Sagi Kalev,Milos Sarcev(ε καλά τώρα ...:green:) και Christian Boeving(λίγο) ....

Ευχαριστώ !

S. KTISTAKIS
24-10-09, 00:29
ΝΑ ρωτήσω κάτι και γώ από την άλλη αγαπητέ ?
Αναλογίες fitness αγωνιστικών σε σχέση με αναλογίες fitness models ? Τι διαφοροποιήσεις υπάρχουν ? Και πως εισχωρεί κάποιος στον χώρο του fitness μοντελινγκ ?(Χωρίς παρεξήγηση παλικάρια ρωτάω ενημερωτικά..)

Δλδ to fitness προσωπικά δεν με συναρπάζει από πλευράς μάζας,είναι λιγότερη αλλά δεν είμαι βέβαια και των ακραίων κιλών ...μου αρέσουν οι πιο μυώδεις ...
Να σου δώσω ένα παράδειγμα ,από τα λίγα fitness models μου αρέσουν οι : Sagi Kalev,Milos Sarcev(ε καλά τώρα ...:green:) και Christian Boeving(λίγο) ....

Ευχαριστώ !

Καμια απολυτως διαφορα μεταξυ τους!

Ολα εχουν να κανουν με τον ατζεντη που εχεις επιλεξει να σε μανατζαρει.

Αν εχει καλες δημοσιες σχεσεις και εσυ το αναλογο σωμα μπαινεις στο χωρο.

The Rock
24-10-09, 00:46
Κατάλαβα !
Ευχαριστώ ! :green:

Littlejohn
24-10-09, 01:23
Αυτο θα γινει μονο με ατομο που εχει σοβαρους στοχους και τις καταλληλες προδιαγραφες.

Πρίν 15 μήνες ήμουν 187 κιλά και ζούσα μέσα στη μιζέρια. Τώρα είμαι στα 112 κιλά ,έχω φέρει πάνω κάτω την ζωή μου (προς το καλύτερο) και συνεχίζω.
Μέχρι στιγμής, έφτασα ως εδώ με διατροφή (στην αρχή με βοήθεια διατροφολόγου) και αναερόβια άσκηση. Τους τελευταίους μήνες βγάζω μόνος μου την διατροφή (πειραματίζομαι με ότι έμαθα μετά από πολύ διάβασμα) και γυμνάζομαι εντατικά με βάρη και αερόβια..

Στόχος μου είναι να φτάσω επίπεδο αγωνιστικού fitness και να αγωνιστώ έστω και μία φορά και μακροπρόθεσμα ένα υγιές σώμα και μια υγιεινή ζωή... Αργά η γρήγορα θα το κάνω...

Γιατί σας τα είπα αυτά? Απλώς θέλω να ξέρω τι εστί σοβαρός στόχος και όταν μιλάτε για προδιαγραφές τι ακριβώς εννοείτε?
:welcome:

Machiavelli
24-10-09, 11:57
Πρίν 15 μήνες ήμουν 187 κιλά και ζούσα μέσα στη μιζέρια. Τώρα είμαι στα 112 κιλά ,έχω φέρει πάνω κάτω την ζωή μου (προς το καλύτερο) και συνεχίζω.
Μέχρι στιγμής, έφτασα ως εδώ με διατροφή (στην αρχή με βοήθεια διατροφολόγου) και αναερόβια άσκηση. Τους τελευταίους μήνες βγάζω μόνος μου την διατροφή (πειραματίζομαι με ότι έμαθα μετά από πολύ διάβασμα) και γυμνάζομαι εντατικά με βάρη και αερόβια..

Στόχος μου είναι να φτάσω επίπεδο αγωνιστικού fitness και να αγωνιστώ έστω και μία φορά και μακροπρόθεσμα ένα υγιές σώμα και μια υγιεινή ζωή... Αργά η γρήγορα θα το κάνω...

Γιατί σας τα είπα αυτά? Απλώς θέλω να ξέρω τι εστί σοβαρός στόχος και όταν μιλάτε για προδιαγραφές τι ακριβώς εννοείτε?
:welcome:

Άξιος.
Περαστικά Στέλιο.

KATERINOULA
24-10-09, 22:34
Γεραματα βλεπετε....

βλέπουμε βλέπουμε!!!
χαχαχαχα :shock::shock::shock:

ANONIO
25-10-09, 10:00
είναι ο κτιστάκης ο στέλιος αθλητης της ναββα- international και εκπρώσωπος της ομοσπονδίας στην κρήτη ιδιοκτήτης γυμναστηριου . έχει διοργανώσει αγώνες ββ και φιτνες με επιτυχία , ο ίδιος έχει κερδίσει αρκετούς αγώνες φιτνες και έχει βγεί και παγκόσμιος στο φίτνες . πάντα προετοιμάζει αθλητές για αγώνες με επιτυχίες μόνο τώρα στον τελευταίο αγώνα πού έγινε στην χρυσούπολη λόγω αλαγής της ημερομηνίας των αγώνων τουλάχιστον 4 αθλητές δεν μπόρεσαν να συμετέχουν πάντα όμως πλαισιώνει τούς αγώνες της ομοσπονδίας με αθλητές του . και ο ίδιος οι αγώνες της ναββα που συμετείχε είχαν πολύ ανεβασμένο επίπεδο και πάντα ήταν σε άριστη φόρμα όπου διεκδικούσε πρώτες θέσεις.
επίσης το 1997 στο παγκόσμιο στην αθήνα είμασταν μαζί όπου συμετείχε και αυτός στην κατηγορία τζουνιορ.
εχει στην κρητη γυμναστηριο?αν ναι ποιο και που?αν ειναι να πεταχτω και μπορει να γραφτω!!

S. KTISTAKIS
26-10-09, 15:44
Συγχαρητηρια σε εναν αθλητη με τόσες διακρίσεις,διαβασα ότι παιζεις και αυτη την εβδομαδα στο Παγκόσμιο,να γυρίσεις νικητης σου εύχομαι !

Σε ευχαρηστω για τις ευχες αδελφε. Μπορω να πω πως ανεβηκα ψυχολογικα το Σαββατοκυριακο καθως κατεκτησα για 4η συνεχη χρονια το μηχανοκινητο πρωταθλημα στο οποιο συμμετασχω.

Ηταν μια μεγαλη ηθικη ενεση!

Τωρα για το Παγκοσμιο εχω λαβει αρκετα email απο συναθλητες που θα παιξουμε μαζι και χαρηκα ιδιαιτερα που θα υπαρχουν αρκετες Ευρωπαικες συμμετοχες απο μεγαλα ονοματα του χωρου στην κατηγορια μου.

Ενα αλλο συν θα ειναι η συμμετοχη αθλητων απο το UNIVERSE που εγινε το προηγουμενο Σαββατο επισης!

Θα ειναι πραγματικη γιορτη με μεγαλες μαχες επι σκηνης.

sTeLaKoS
27-10-09, 20:08
Σε ευχαρηστω για τις ευχες αδελφε. Μπορω να πω πως ανεβηκα ψυχολογικα το Σαββατοκυριακο καθως κατεκτησα για 4η συνεχη χρονια το μηχανοκινητο πρωταθλημα στο οποιο συμμετασχω.

Ηταν μια μεγαλη ηθικη ενεση!

Τωρα για το Παγκοσμιο εχω λαβει αρκετα email απο συναθλητες που θα παιξουμε μαζι και χαρηκα ιδιαιτερα που θα υπαρχουν αρκετες Ευρωπαικες συμμετοχες απο μεγαλα ονοματα του χωρου στην κατηγορια μου.

Ενα αλλο συν θα ειναι η συμμετοχη αθλητων απο το UNIVERSE που εγινε το προηγουμενο Σαββατο επισης!

Θα ειναι πραγματικη γιορτη με μεγαλες μαχες επι σκηνης.

Μηχανοκίνητο ακούω... Τι είδους Στέλιο? Αν επιτρέπεται φυσικά.
Καλή επιτυχία και από μένα. Πάντα άξιος και με διακρίσεις.

S. KTISTAKIS
27-10-09, 20:11
Μηχανοκίνητο ακούω... Τι είδους Στέλιο? Αν επιτρέπεται φυσικά.
Καλή επιτυχία και από μένα. Πάντα άξιος και με διακρίσεις.

GP TUNNING ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΟΤΟ RACE.

jemstone
28-10-09, 09:42
Με τη σειρά μου να πω συγχαρητήρια και καλή επιτυχία …:welcome::thumbup:

S. KTISTAKIS
28-10-09, 11:24
Με τη σειρά μου να πω συγχαρητήρια και καλή επιτυχία …:welcome::thumbup:

Eυχαρηστω για τις ευχες παιδια....πρεπει να παραδεχτω πως ολες αυτες τις μερες που ημουν ακινητοποιημενος στο κρεβατι η παραια σας ηταν πολυτιμη με τα σχολια και τα θεματα που αναλυσαμε με αποτελεσμα να ξεχναω περιοδικα τους πονους....

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαρηστω στην ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ που κερδισε την χρονικη μεριδα του λεοντος με τις συζητησεις μας στο facebook.

Eiλικρηνα σας ευχαρηστω.....

jemstone
28-10-09, 12:43
Eυχαρηστω για τις ευχες παιδια....πρεπει να παραδεχτω πως ολες αυτες τις μερες που ημουν ακινητοποιημενος στο κρεβατι η παραια σας ηταν πολυτιμη με τα σχολια και τα θεματα που αναλυσαμε με αποτελεσμα να ξεχναω περιοδικα τους πονους....

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαρηστω στην ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ που κερδισε την χρονικη μεριδα του λεοντος με τις συζητησεις μας στο facebook.

Eiλικρηνα σας ευχαρηστω.....



Τώρα θα κάνω τη ερώτηση της ξανθιάς …. Καλέ χτυπημένος είσαι τη έπαθες ?
Περαστικά !!!

S. KTISTAKIS
28-10-09, 12:50
Τώρα θα κάνω τη ερώτηση της ξανθιάς …. Καλέ χτυπημένος είσαι τη έπαθες ?
Περαστικά !!!

Εχω καμποσες κοιλες στην σπονδυλικη στηλη που μου κανουν παραια αρκετα συχνα για να μην μενω μονος...χαχαχα

jemstone
28-10-09, 12:56
Το αντιμετωπίζεις με χιούμορ αυτό είναι ένα πολύ καλό φάρμακο… αν και ο πόνος πρέπει να είναι αρκετός.

KATERINOULA
01-11-09, 19:25
Eυχαρηστω για τις ευχες παιδια....πρεπει να παραδεχτω πως ολες αυτες τις μερες που ημουν ακινητοποιημενος στο κρεβατι η παραια σας ηταν πολυτιμη με τα σχολια και τα θεματα που αναλυσαμε με αποτελεσμα να ξεχναω περιοδικα τους πονους....

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαρηστω στην ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ που κερδισε την χρονικη μεριδα του λεοντος με τις συζητησεις μας στο facebook.

Eiλικρηνα σας ευχαρηστω.....

Είδες τι καλό παιδάκι είμαι καταβάθος μωρέ;
Με είχες πάρει και με κακό μάτι. φτού σου!
χαχαχα συγχαρητήρια για την διακρισή σου! :turtle:

S. KTISTAKIS
05-11-09, 17:54
Μετα το τελος της αγωνιστηκης περιοδου (τελος 2009) καποια πραγματα θα αλλαξουν υπερ των αθλητων που συμμετεχουν σε αγωνες ΚΑΙ εδω στη χωρα μας!

NASSER
05-11-09, 19:35
Μετα το τελος της αγωνιστηκης περιοδου (τελος 2009) καποια πραγματα θα αλλαξουν υπερ των αθλητων που συμμετεχουν σε αγωνες ΚΑΙ εδω στη χωρα μας!
Αυτο που γραφεις Στελιο που το στηριζεις. Αναφερθηκε κατι και συμπληρωσες με αυτο? Ειναι λιγο ασαφης αυτο απο μονο του.

S. KTISTAKIS
05-11-09, 19:57
Αυτο που γραφεις Στελιο που το στηριζεις. Αναφερθηκε κατι και συμπληρωσες με αυτο? Ειναι λιγο ασαφης αυτο απο μονο του.

YΠΟΜΟΝΗ 50 μερες !

Θα αλλαξουν πολλα.....υπερ των αθλητων παντα.

KATERINI 144
05-11-09, 20:29
ε οκ 25 δεκεμβριου δλδ θα λυθεί το μυστήριο, χριστουγεννα πέφτει.

Μαρία
05-11-09, 20:30
ε οκ 25 δεκεμβριου δλδ θα λυθεί το μυστήριο, χριστουγεννα πέφτει.


:thumbup::thumbup::thumbup:

KATERINOULA
08-11-09, 05:30
Σε ευχαρηστω!

Τι παπαρατσι ειναι αυτη η φιλεναδα σου!!!!!!!!!!!!!

mrkommatias χαιρομε που σου αρεσαν....

Είμαι είμαι...!!! :P

Ρόνης Κώλιας
11-11-09, 20:32
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5613&stc=1&d=1255975105

η ανομοιόμορφη γράμμωση στους κοιλιακούς (την έχω και εγώ) είναι θέμα λάθους στην άσκηση ή ανατομίας; Γιατί δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να κάνεις μια στραβή κοιλιακή σύσπαση..

S. KTISTAKIS
11-11-09, 20:56
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5613&stc=1&d=1255975105

η ανομοιόμορφη γράμμωση στους κοιλιακούς (την έχω και εγώ) είναι θέμα λάθους στην άσκηση ή ανατομίας; Γιατί δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να κάνεις μια στραβή κοιλιακή σύσπαση..

Γενετικο ειναι αδελφε!

S. KTISTAKIS
12-11-09, 16:48
Μια ανακοινωση :

Tην Κυριακη 15-11-09 θα πραγματοποιηθει σεμιναριο στο γυμναστηριο SMART (Τυμπακι) με θεματα που απασχολουν αρχαριους - προχωρημενους απο την ομαδα S.K. ΒΟDY FIT. Oσοι ενδιαφερονται στις 11:00 το πρωι μπορουν να εγγραφουν στην γραμματεια του γυμναστηριου.

Muscleboss
12-11-09, 16:56
Καλή κίνηση Στέλιο.

Αν μπορείς και θές, πριν ή μετά το σεμινάριο δώσε μας μια λίστα με τα τους τίτλους των θεμάτων που θα αναπτυχθούν. Φαντάζομαι θα είσαι κεντρικός ομιλητής;

Polyneikos
12-11-09, 19:18
Ωραία κίνηση Στέλιο,καλή επιτυχία !

S. KTISTAKIS
12-11-09, 19:19
Καλή κίνηση Στέλιο.

Αν μπορείς και θές, πριν ή μετά το σεμινάριο δώσε μας μια λίστα με τα τους τίτλους των θεμάτων που θα αναπτυχθούν. Φαντάζομαι θα είσαι κεντρικός ομιλητής;

To σεμιναριο ειναι το πρωτο απο τα 6 που θα γινουν στην Ελλαδα για το 2009.

Τα θεματα αφορουν τα παντα γυρω απο τον χωρο του bodybuilding (προπονηση-διατροφη-συμππληρωματα-χημεια).

Ειμαι ο κεντρικος ομιλητης και θα απαντησω σε καθε σεμιναριο σε ολες τις ερωτησεις στο τελευταιο 4ωρο.

S. KTISTAKIS
12-11-09, 19:55
Ο καλλίτερος αθλητής στην έκθεση το Σάββατο ήταν ο Ηλίας Τριανταφύλλου μακράν των υπολοίπων.
Και την Κυριακή ο Γιάννης Μάγκος. (αν δεν παινέψουμε το σπίτι μας.)

Πιστεύω ότι εάν ανέβαιναν και οι δύο στη σκηνή αν και μακριά από την καλή τους φόρμα θα
έκαναν πολλόυς από τους ¨" αγωνιστικούς " αθλητές να ντρέπονταν.

Συγνώμη αν είμαι καυστικός αλλά Ηall of Fame και 78 κιλά δε συμβαδίζουν. Ας είμαστε και λίγο ρεαλιστές.

Μεγάλη μου χαρά και τιμή που γνώρισα και από κοντά και Moderator. (ξέρουν αυτοί) παιδιά Keep going!

O Ηλίας πάντως ήταν πραγματικά ΠΥΡΑΥΛΟΣ.

Το μεγαλύτερο χειροκρότημα το απέσπασε ο Σοφοκλής Τέιλορ.

Εαν η ψηφοφορία για το γενικό ήταν δια βοής θα είχε σίγουρα κερδίση.


Την καλησπερα μου στον κ. Χρυσοβεργη! Ο παραπανω σχολιασμος σας εγινε περυσι στα πλαισια της εκθεσεως. Θα ηθελα σας παρακαλω αν μπορειτε να μου πειτε οταν αναφεροσασταν για το Hall of Fame ποιον αθλητη επι σκηνης εννοουσατε? Σας ευχαρηστω προκαταβολικα....

Muscleboss
12-11-09, 20:06
^ Καλό. Έχουν αποφασιστεί τα υπόλοιπα μέρη που θα πραγματοποιηθούν τα σεμινάρια; Φαντάζομαι θα είναι ανά την Ελλάδα;

ΜΒ

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:17
^ Καλό. Έχουν αποφασιστεί τα υπόλοιπα μέρη που θα πραγματοποιηθούν τα σεμινάρια; Φαντάζομαι θα είναι ανά την Ελλάδα;

ΜΒ

4 στο νησι 1 Πελοπονησο και περιμενουμε απαντηση για ΡΟΔΟ (περιμενουμε να κλεισουμε το οικονομικο) εντος των ημερων.

D.ANTONIADIS
12-11-09, 20:24
Γενετικο ειναι αδελφε!

PIO TO NA MAZEVIS TITLOUS?

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:25
PIO TO NA MAZEVIS TITLOUS?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Διονυση με εχεις τρελανει απο χθες!!!!!!!!!!!!!!!

Αδελφια γερα εκει πανω!

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:31
Πρεπει να εχει προβλημα η Ροδο στην αναμεταδωση μνμ η καποιος δεν εχει πληρωσει τον λογαριασμο του internet.....

chrisberg
12-11-09, 20:35
Την καλησπερα μου στον κ. Χρυσοβεργη! Ο παραπανω σχολιασμος σας εγινε περυσι στα πλαισια της εκθεσεως. Θα ηθελα σας παρακαλω αν μπορειτε να μου πειτε οταν αναφεροσασταν για το Hall of Fame ποιον αθλητη επι σκηνης εννοουσατε? Σας ευχαρηστω προκαταβολικα....


Ανταποδίδω την καλησπέρα αγαπητέ Στέλιο.
Γνωρίζω την πορία σου εδώ και πολλά χρόνια και η αναφορά μου αυτή αφορούσε την κατάσταση σου τότε, που απήχε μακράν της φόρμας που
σε έχω δεί.
Ηταν λοιπόν ατυχής η τότε δήλωση σου για το Hall of Fame.
Eγώ σε ευχαριστώ για την ευκαιρία της διευκρίνησης.

chrisberg
12-11-09, 20:36
Πρεπει να εχει προβλημα η Ροδο στην αναμεταδωση μνμ η καποιος δεν εχει πληρωσει τον λογαριασμο του internet.....


Αργησα λίγο λόγο του ότι είμαι στο μαγαζί και εξυπηρετώ πελάτη Στέλιο.\
Θύμησε μου να σου στείλω τον επόμενο λογαριασμό...:rolf::rolf::rolf:

Muscleboss
12-11-09, 20:36
http://www.smileyshut.com/smileys/new/Flags/white-flag-25.gif

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:43
Αργησα λίγο λόγο του ότι είμαι στο μαγαζί και εξυπηρετώ πελάτη Στέλιο.\
Θύμησε μου να σου στείλω τον επόμενο λογαριασμό...:rolf::rolf::rolf:

Η απαντηση σου με υποχρεωνει αν θελεις να σου πληρωσω ετησια συνδρομη αδελφε! Σας επιασε και εσας η κριση? χαχαχαχαχααχ

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:50
Ανταποδίδω την καλησπέρα αγαπητέ Στέλιο.
Γνωρίζω την πορία σου εδώ και πολλά χρόνια και η αναφορά μου αυτή αφορούσε την κατάσταση σου τότε, που απήχε μακράν της φόρμας που
σε έχω δεί.
Ηταν λοιπόν ατυχής η τότε δήλωση σου για το Hall of Fame.
Eγώ σε ευχαριστώ για την ευκαιρία της διευκρίνησης.

ΑΤΥΧΗΣ?

Στο Hall of Fame κ. Χρυσοβεργη για να μπεις πρεπει να το αξιζεις καθοτι εχει να κανει με βαθμολογια απο συμμετοχες και διακρισεις!

Αν αυτο σημαινει οτι ειμαι ΤΥΧΑΙΟΣ μαλλον σας ποναει πολυ.....

78 κιλα ημουν στο δημοτικο οταν ετρωγα ελιες,ψωμι,ανθοτυρο και αντικριστο αρνι!

Αληθεια μηπως μπορειτε να μου πειτε τι θεση εχει ο καλυτερος αθλητης σας στο κοσμο? Αντε για να μην σας βαζω δυσκολα πειτε μας στην ΕΛΛΑΔΑ!

Muscleboss
12-11-09, 20:56
θερμή παράκληση να δωθεί ένα τέλος... αναφέρομαι σε άτομα που σέβομαι και εκτιμώ το καθέναν ξεχωριστά...

KATERINOULA
12-11-09, 21:02
Στο ROUND 3 είμαστε σήμερα;
:box::box::box:

chrisberg
12-11-09, 21:03
ΑΤΥΧΗΣ?

Στο Hall of Fame κ. Χρυσοβεργη για να μπεις πρεπει να το αξιζεις καθοτι εχει να κανει με βαθμολογια απο συμμετοχες και διακρισης!

Αν αυτο σημαινει οτι ειμαι ΤΥΧΑΙΟΣ μαλλον σας ποναει πολυ.....

78 κιλα ημουν στο δημοτικο!

Αληθεια μηπως μπορειτε να μου πειτε τι θεση εχει ο καλυτερος αθλητης σας στο κοσμο? Αντε για να μην σας βαζω δυσκολα πειτε μας στην ΕΛΛΑΔΑ!


Δυστυχώς δεν ξέρω τους κανονισμούς της Ναββα.
Δυστυχώς δεν έχω αθλητή που να έχει κερδίσει σε Παγκόσμιο.
Και για τα δύσκολα μόνο ο Γιάννης έχει κερδίσει 7 τίτλους Ελλάς.
Α και μια φορά στη Ναββα με το Βλάση που βγήκε Μr Europe νομίζω και
τη Θεοδώρου 2η... Δεν είμαι σίγουρος αλήθεια.

Αστε με ρε παιδιά να αγιάσω.

Δεν ξέρω Στέλιο τα κιλά σου στο δημοτικό?

Δεν σε είπα τυχαίο, (είπα για ατυχή δήλωση) και δεν με πονάει παρα μόνο το κεφάλι μου απ'αυτά που διάβασα σήμερα.
Δεν πηράζει ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.-------(έβαλα πολλές παύλες μπας και το λήξουμε εδώ το θέμα.
Του χρόνου πάλι που θα "τρυπώσω" για τίποτα αγώνες

S. KTISTAKIS
12-11-09, 21:11
Δυστυχώς δεν ξέρω τους κανονισμούς της Ναββα.
Δυστυχώς δεν έχω αθλητή που να έχει κερδίσει σε Παγκόσμιο.
Και για τα δύσκολα μόνο ο Γιάννης έχει κερδίσει 7 τίτλους Ελλάς.
Α και μια φορά στη Ναββα με το Βλάση που βγήκε Μr Europe νομίζω και
τη Θεοδώρου 2η... Δεν είμαι σίγουρος αλήθεια.

Αστε με ρε παιδιά να αγιάσω.

Δεν ξέρω Στέλιο τα κιλά σου στο δημοτικό?

Δεν σε είπα τυχαίο, (είπα για ατυχή δήλωση) και δεν με πονάει παρα μόνο το κεφάλι μου απ'αυτά που διάβασα σήμερα.
Δεν πηράζει ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.-------(έβαλα πολλές παύλες μπας και το λήξουμε εδώ το θέμα.
Του χρόνου πάλι που θα "τρυπώσω" για τίποτα αγώνες

Κλεινω μαζι σας κ. Χρυσοβεργη λεγοντας πως ολες οι πρωτιες των αθλητων σας σε ΕΛΛΑΣ ειναι 6-8 φορες λιγοτερες απο οσες εχω ΜΟΝΟ εγω εδω μεσα καθοτι 56.....Α! βαλτε και τους 12 Γενικους Τιτλους (και εδω παλι υστερειτε ΟΛΟΙ μαζι κ. Χρυσοβεργη)......

Δεν θα σας αναφερω για τους αθλητες μου καθοτι ΤΥΧΑΙΟΣ για εσας....δεν θελω με τον αριθμο που θα διαβασετε να παθετε κατι και να αγιασετε μια ωρα αρχητερα!

Μαθετε τους κανονησμους της ΝΑΒΒΑ και μετα ξαναελατε για να εξεταστητε καθοτι μεταξεταστεος στο θεμα...

Ασπιρινη για το κεφαλι που ποναει....

Καλη συνεχεια με τα μετωπα που ανοιξατε και υπομονη μεχρι να σας στειλω την καινουργεια ετησια συνδρομη internet....

Παντα φιλικα

NASSER
12-11-09, 21:11
4 στο νησι 1 Πελοπονησο και περιμενουμε απαντηση για ΡΟΔΟ (περιμενουμε να κλεισουμε το οικονομικο) εντος των ημερων.


Στελιο για Πελοποννησος ενημερωσε με οποτε αποφασισετε και ελπιζω να παρευρεθω.

S. KTISTAKIS
12-11-09, 21:15
Στελιο για Πελοποννησος ενημερωσε με οποτε αποφασισετε και ελπιζω να παρευρεθω.

ΟΚ ΑΔΕΛΦΕ

S. KTISTAKIS
12-11-09, 21:40
Στο ROUND 3 είμαστε σήμερα;
:box::box::box:

Ουτε ενα γυρο δεν αντεξε Κατερηνιο.......Με το πρωτο χτυπημα λεει ειχε κατι πονους στο κεφαλι......

Και ενα βιντεακι για τον νυν και τους επομενους:


http://www.youtube.com/watch?v=8BmzxtpzigM

Polyneikos
12-11-09, 22:09
Παιδια όλα αυτα που γραφτηκαν πιστευω ότι πρεπει να ανοιχτεί ένα θεμα και θα μεταφερθουν.Ή ακομα καλυτερα να διαγραφουν,δεν προσφερουν κατι στη ενημερωση του κόσμου ούτε στην πρωωθηση του αθλήματος γιατί μοιαζουν περισσότερο με προσωπικες διαφωνίες με ίσως καποιο προηγούμενο.
Ειστε εντος της ελληνικης πραγματικοτητας του bbing πανω σε αυτα που λετε,και βεβαιως σεβαστοί από εμας τους υπόλοιπους, αλλά βρίσκεστε εκτός θεματος.
Αυτο το θεμα έχει ανοιχτει για να τιμησει 5-10 ανθρωπους που εχουν διακριθει σε αυτον τον χωρο,αυτό εγω προσωπικα το θεωρω ασεβεια που γίνεται προς το πρόσωπο τους...Μπορεί να κανω λαθος και παρακαλω να με διορθωσει καποιος.

TRIANTAFYLLOU
12-11-09, 22:23
ρε παιδιά έλεος εγω έχω σκάσει στα γέλια πάντως με αυτή την αντιπαράθεση .

αλλα θα σας πώ και κατι εγω σας ξέρω και σας εκτιμώ όλους αλλα , όχι για τίτλους και περγαμηνές αλλα σαν άνθρωποι γιατι και τίτλοι να μην υπήρχαν για μενα δεν θα άλλαζε τίποτε .

γιατί η αξία ενός ανθρώπου ΄δεν έχει να κάνει μόνο με τίτλους , εγω ξέρω αθλητες που δεν κατέβηκαν καν σε αγωνες η κάποιοι δεν έχουν κατακτήσει τον υπέρτατο τίτλο ποτε, αλλα εκείνο που τους χαρακτήριζε ήταν η ποιότητα σαν άνθρωποι το αθλητικό πνεύμα και η αγωνιστικότητα στο επακρο και η μεταδοτικότητα στο άθλημα και σαν σταση ζωής γενικότερα .

γι αυτό το λέω γιατι αυτούς που εκτιμώ και σέβομε η τους εχω φίλους δεν εχει να κάνει με το πόσους τίτλους έχουν , όπως ελεγα καποτε στον ελευθεριάδη και συμφωνούσε πως αν δεν ήταν αυτός που ήταν στην γερμανία θα ήταν μετρημένοι στα δάχτυλα αυτοί που θα ασχολούταν μαζί του η αν κάποτε δεν είναι αυτός που είναι τότε ξαφνηκα θα πάψει και το ενδιαφέρον όλων αυτών που το παίζουν φίλοι , εκτός απο ανθρώπους που τον εκτιμούν και τον ξέρουν σαν άνθρωπο και αυτό πιστεύω εχει μεγαλύτερη αξία και διάρκεια

S. KTISTAKIS
12-11-09, 22:59
ρε παιδιά έλεος εγω έχω σκάσει στα γέλια πάντως με αυτή την αντιπαράθεση .

αλλα θα σας πώ και κατι εγω σας ξέρω και σας εκτιμώ όλους αλλα , όχι για τίτλους και περγαμηνές αλλα σαν άνθρωποι γιατι και τίτλοι να μην υπήρχαν για μενα δεν θα άλλαζε τίποτε .


Ηλια ο κ. Χρυσοβεργης καυχηθηκε και καυχιετε για τους τιτλους των αθλητων του και για να με καταλαβει του μιλησα στη γλωσσα που μιλαει με τους δικους μου!

Με εχεις ακουσει να εχω ξαναμιλησει για τους τιτλους μου?

Στη Κρητη λεμε: Το μαχαιρι για να πεσει θελει μαχαιρι...

KATERINOULA
12-11-09, 23:19
ROUND 4
:box::box::box::box:
(pop corn έχουμε; )

NASSER
13-11-09, 03:22
Παιδια όλα αυτα που γραφτηκαν πιστευω ότι πρεπει να ανοιχτεί ένα θεμα και θα μεταφερθουν.Ή ακομα καλυτερα να διαγραφουν,δεν προσφερουν κατι στη ενημερωση του κόσμου ούτε στην πρωωθηση του αθλήματος γιατί μοιαζουν περισσότερο με προσωπικες διαφωνίες με ίσως καποιο προηγούμενο.

Κωστα εχεις δικιο να μεταφερθουν αλλα οχι να διαγραφουν. Ετσι για την ιστορια να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι που συνηθιζουν να γραφουν καποιοι εδω στο φορουμ. Προσωπικα θα ειμαι εδω να ερχομαι σε αντιπαραθεση σε οτι κρινω οτι ειναι λαθος, αρεσει δεν αρεσει σε μερικους επειδη χαλαω τα σχεδια τους. Εκλεγηκα διαχειρηστης οπως και εσυ σαυτο το φορουμ και χρεος μου ειναι να μπαινω μπροστα σε καθε αντιπαραθεση, καθως το φορουμ εν τελη ειναι εργο αυτων που εχουν συντελεσει στο να βρισκεται πρωτο στην ενημερωση στο χωρο του bodybuilding. ΑΠΑΙΤΩ και καλο θα ηταν ΟΛΟΙ να σεβονται τους διαχειρηστες και μεσολαβητες του φορουμ καθως χωρις αυτους δεν θα υπηρχε ομαλη λειτουργια και προοδος του.Ειναι ο δικος μας χωρος!


ρε παιδιά έλεος εγω έχω σκάσει στα γέλια πάντως με αυτή την αντιπαράθεση .

αλλα θα σας πώ και κατι εγω σας ξέρω και σας εκτιμώ όλους αλλα , όχι για τίτλους και περγαμηνές αλλα σαν άνθρωποι γιατι και τίτλοι να μην υπήρχαν για μενα δεν θα άλλαζε τίποτε .


Ηλια ξερεις πως ολοι σε εκτιμαμε και ξερεις πως μερικοι δεν μπορουμε να σιωπαινουμε οταν βλεπουμε αδικιες και λαθη. Σημερα ξεκινησαμε αντιπαραθεση για μια ημερομηνια αλλα καταληξαμε σε προσβολες καθως μερικοι δεν εκτιμανε τους ανθρωπους αλλα τα συμφεροντα τους. Ο chrisberg μπορει να το λαβει πως εννοω αυτων αλλα εγω μιλαω γενικα... χωρις υπονοουμενα....


Ηλια ο κ. Χρυσοβεργης καυχηθηκε και καυχιετε για τους τιτλους των αθλητων του και για να με καταλαβει του μιλησα στη γλωσσα που μιλαει με τους δικους μου!

Με εχεις ακουσει να εχω ξαναμιλησει για τους τιτλους μου?

Στη Κρητη λεμε: Το μαχαιρι για να πεσει θελει μαχαιρι...

Στελιο εισαι πολυ σωστος και το λαθος ειναι πως κανενας στην σωστη χρονικη στιγμη δεν σε υπερασπιστηκε στα γραφόμενα του φορουμ εις βαρος σου, ενω εσυ εδειξες πως μπορεις να υπερασπιστείς τις προσπαθειες που κανει το φορουμ σε καθε επιπεδο.
Περαν της προσωπικοτητας σου υπερασπιστηκες και την ομοσπονδια στην οποια ανηκεις. Οτι και να πω γιαυτο θα ειναι περιτο...


Εχεις δικιο αδελφε....λυπαμε πραγματικα για την ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ που διεπραξα απεναντι τους........

Και εγω λειπαμε για την ιεροσυλια του τοπικ και ελπιζω πως και τα μελη του φορουμ και οι φιλοι του αθληματος να μας συγχωρεσουν γιαυτο το λαθος.

TRIANTAFYLLOU
13-11-09, 03:57
πολύ σωστά τα λές νασερ και πρέπει εμείς που λέμε ότι αγαπάμε αυτό το άθλημα να δίνουμε το καλό παράδειγμα και να υπερασπιζόμαστε σωστά τον χώρο που ανήκουμε .

καλό είναι, θα υπάρξουν και αντιπαραθέσεις δημοκρατία έχουμε, δεν είναι κακό, αρκεί να ξέρουμε να διαχειριζόμαστε σωστά κάποιες εντάσεις και να τελειώνει το θέμα εκεί αλλα να μένουν θετικά συμπεράσματα και προβληματισμοί για όλους .

εγω προσωπικά έχω καλή γνώμη για όλους τους συνομιλητές και ξέρω πως όλοι μπορούν και θέλουν να προσφέρουν πολλα στο ββ , έχουν τις δυνατότες ενωμένοι.

και ο μόνος αντίπαλός μας είναι η κακή εικόνα του αθλήματός μας , αυτή πρέπει να αλλαξουμε και να βγαίνουν μόνο τα θετικά που έχει να δώσει:toast::toast:

Μαρία
13-11-09, 11:36
Στελιο για Πελοποννησος ενημερωσε με οποτε αποφασισετε και ελπιζω να παρευρεθω.


Να παρευρεθούμε!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

Levrone
13-11-09, 14:43
Στη Κρητη λεμε: Το μαχαιρι για να πεσει θελει μαχαιρι...

το λουκουμι στον κυριο!!!

S. KTISTAKIS
13-11-09, 15:18
το λουκουμι στον κυριο!!!

Χωρις ζαχαρη παρακαλω.....χαχαχαχα

ioannis1
13-11-09, 15:48
στελιο για καμια θεσσαλονικη δε σκεφτεσαι να βαλεις στο προγραμμα;:welcome:

S. KTISTAKIS
13-11-09, 15:52
στελιο για καμια θεσσαλονικη δε σκεφτεσαι να βαλεις στο προγραμμα;:welcome:

Αν υπαρξει προταση σιγουρα.Το βασικο σε αυτες τις ενεργειες ειναι το οικονομικο αδελφε......δυσκολη καιροι αλλα ακομα υπαρχει ζητηση.

NASSER
14-11-09, 22:25
NASSER τι εγινε με τα καρυδια? Ακομα κρεμοντε? χαχαχαχαχα

Ακομα τα σπαω και ακομα κρεμονται φιλε! Πολυ σκληρα καρυδια εχω τελικα... χαχαχαχα...

Υ.Σ. Η γυναικα μου εχει ετοιμασει βαλιτσα αλλα δεν ξερω γιατι... :turtle:

KATERINOULA
14-11-09, 22:31
Επομενος στοχος ειναι (αν καταφερω να ξεπερασω τα 112 χτυπηματα οστων που εχω,Κατερηνιο μην γελας σε βλεπω!) ενας Γενικος Τιτλος bodybuilding στα επομενα 2-3 χρονια που θα κρατησει η προετοιμασια μου.

χαχαχαχα δεν μπορώ να σου κρυφτώ πουθενά πια;:P:P:P

S. KTISTAKIS
14-11-09, 22:35
Ακομα τα σπαω και ακομα κρεμονται φιλε! Πολυ σκληρα καρυδια εχω τελικα... χαχαχαχα...

Υ.Σ. Η γυναικα μου εχει ετοιμασει βαλιτσα αλλα δεν ξερω γιατι... :turtle:

Στο ειπα ρε NASSER την πρωτεινη δεν την τρωνε με το κουταλι γιατι καθετε στα καρυδια και σκληραινουν!

Ειδες τι επαθες τωρα? Δεν μπορεις να ανταπεξελθεις στα συζιγηκα σου καθηκοντα και χανεις και την γυναικα σου......

χαχαχαχα

a.minidis
14-11-09, 22:39
"""""να φροντισω να μην κατεβω τοτε""""":P:P:P:P:P:toast::toast:!!!!χαχαχαχαχαχα

S. KTISTAKIS
14-11-09, 22:45
χαχαχαχα δεν μπορώ να σου κρυφτώ πουθενά πια;:P:P:P

Τασο οριστε εδω δεν τουμπαρα εμεινα στα 112!

Ειδηση: Toυ χρονου συνοδηγος το Κατερηνιο! Αν με αφησει ο μεγαλος αδελφος Τασος να ξανατρεξω......χαχαχαχα

http://www.youtube.com/watch?v=6i97ZauKgZ0
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6i97ZauKgZ0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6i97ZauKgZ0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Levrone
14-11-09, 22:46
Προεχει βεβαια ο αγωνας που διοργανωνω καθε 4 χρονια στο νησι με την παρουσια αθλητων απο το MR OLYMPIA για το 2010.


σιγα μη φερεις εσυ αθλητη MR OLYMPIA στην Κρητη..δε σε πιστευω..σιγα τωρα..:nana::nana::nana:

KATERINOULA
14-11-09, 22:50
Τασο οριστε εδω δεν τουμπαρα εμεινα στα 112!

Ειδηση: Toυ χρονου συνοδηγος το Κατερηνιο! Αν με αφησει ο μεγαλος αδελφος Τασος να ξανατρεξω......χαχαχαχα

http://www.youtube.com/watch?v=6i97ZauKgZ0
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6i97ZauKgZ0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6i97ZauKgZ0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

ααααχχχχ δεν μπορώ ζαλίζομαι!
Σε καμια μηχανή δέχομαι... χι χι χι:rolf:

S. KTISTAKIS
14-11-09, 23:00
σιγα μη φερεις εσυ αθλητη MR OLYMPIA στην Κρητη..δε σε πιστευω..σιγα τωρα..:nana::nana::nana:

Γιατρε θυμασε? χααχαχαχαχα

Κατσε να δουμε φετος!

χαχαχαχαχα

a.minidis
14-11-09, 23:03
Γιατρε θυμασε? χααχαχαχαχα

Κατσε να δουμε φετος!

χαχαχαχαχανα δουμε ποιοσ θα τον πληρωσει αυτην την φορα:eleph::eleph::chinese::spank:χαχαχαχα

S. KTISTAKIS
14-11-09, 23:14
να δουμε ποιοσ θα τον πληρωσει αυτην την φορα:eleph::eleph::chinese::spank:χαχαχαχα

Τασο μην ΝΤΙΝΙΖΕΙΣ!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

S. KTISTAKIS
14-11-09, 23:20
ααααχχχχ δεν μπορώ ζαλίζομαι!
Σε καμια μηχανή δέχομαι... χι χι χι:rolf:

Κατι τετοιο δηλαδη ΚΑΤΕΡΗΝΙΟ? ΧΑΧΑΧΑΧΑ



http://www.youtube.com/watch?v=i-4imHk6TcQ

KATERINOULA
14-11-09, 23:24
Αυτή Στέλιο μου είναι ζώο.
Αφού είχε τα πόδια ανοιχτά λες και καβαλούσε καμια γκαμίλα.
Ακομα και να μην τον κρατάς με τα χέρια τον άλλον στην μηχανή,αν έχεις σφιχτά τα πόδια σου στα δικά του δεν πάς πουθενά!
Good girls go to heaven...Bad girls go everywhere!!!!
Cheers :toast:

Levrone
15-11-09, 00:45
να δουμε ποιοσ θα τον πληρωσει αυτην την φορα:eleph::eleph::chinese::spank:χαχαχαχα

Στελιο προχωρα!

σε καλυπτω στο χαλαρο! :thumbup:

NASSER
15-11-09, 10:49
Τασο μην ΝΤΙΝΙΖΕΙΣ!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εδω για μας που ξερουμε, απο τη μια γελαμε απο την αλλη ειναι μια πληγη στο χωρο του bodybuilding που καποια στιγμη θα πρεπει να συζητηθει και να αντιμετωπιστει συλλογικα. Θα ειναι και τροπος να μην αφινουμε περιθωρια να δινονται λανθασμενες εικονες στο κοινο!

Αν συμφωνειτε ολοι,μπορει να ανοιχτει καινουριο τοπικ και να ξεκινησει ενας διαλογος εκει.

S. KTISTAKIS
15-11-09, 20:28
NASSER μπορουμε να τα πουμε και εδω....

a.minidis
15-11-09, 21:38
Εδω για μας που ξερουμε, απο τη μια γελαμε απο την αλλη ειναι μια πληγη στο χωρο του bodybuilding που καποια στιγμη θα πρεπει να συζητηθει και να αντιμετωπιστει συλλογικα. Θα ειναι και τροπος να μην αφινουμε περιθωρια να δινονται λανθασμενες εικονες στο κοινο!

Αν συμφωνειτε ολοι,μπορει να ανοιχτει καινουριο τοπικ και να ξεκινησει ενας διαλογος εκει. μαζι σου να ξεδιαλινουν,τα ''χλωρα ''απο τα'' ξερα'',ωστε να σταματησουν,να ζουν οι ''βρυκολακες' :evil2: 'απο τον αιμα,και τον ιδρωτα αυτων που πασχιζουν στο χωρο,για ενα καλητερο αυριο στο αθλημα που λατρεψαν:thumbup::thumbup::toast:

S. KTISTAKIS
15-11-09, 22:30
μαζι σου να ξεδιαλινουν,τα ''χλωρα ''απο τα'' ξερα'',ωστε να σταματησουν,να ζουν οι ''βρυκολακες' :evil2: 'απο τον αιμα,και τον ιδρωτα αυτων που πασχιζουν στο χωρο,για ενα καλητερο αυριο στο αθλημα που λατρεψαν:thumbup::thumbup::toast:

E-T-O-I-M-Ο-Σ


http://www.youtube.com/watch?v=JRf10YA8LjQ

Levrone
16-11-09, 01:46
οι τυποι που στεκονται απο πισω ειναι τα λεγομενα "φαβορι" για τη στραβη!!!

S. KTISTAKIS
17-11-09, 18:07
οι τυποι που στεκονται απο πισω ειναι τα λεγομενα "φαβορι" για τη στραβη!!!

Λεω να αφαιρεσω το τελευταιο βιντεακι....πρεπει να τρομαξαν καποιοι......

sTeLaKoS
18-11-09, 17:02
Eιναι το αλογακι μου αδελφε! Οποτε δω κατι κουφο εδω μεσα το καβαλαω και ξεχνιεμε......χαχαχαχαχα

Σε άλλο τόπικ είχε αναφερθεί ο,τι δεν έχει σημασία το αμάξι αλλά το μεγάλο χέρι έξω απ το παράθυρο! Εδώ παίζουν και τα δύο, και γαμάτο αμάξι και μεγάλο χέρι :toast:

Μπράβο Στέλιο, πολύ ωραίο το βιντεο καθώς και οι φωτογραφίες. Δεν είμαι καλλιτέχνης αλλά αισθητικά σαν αποτέλεσμα έκατσε πολύ καλά στο μάτι μου.
Θέλουμε να δούμε κι άλλες δουλειές σου! Ότι έχεις ανέβασέ το:thumbup:

S. KTISTAKIS
21-11-09, 17:47
Σε λιγες μερες θα κυκλοφορησει στην Ελλαδα εταιρεια συμπληρωματων με το αναλογο λογοτυπο.

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=6815&stc=1

S. KTISTAKIS
21-11-09, 20:14
AΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΑΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΡΗΝΙΟ (ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΟΣΤΩΝ ΚΑΤΕΡΗΝΑ!) XAXAXA

Ανοιξτε στα 2:49 sec


http://www.youtube.com/watch?v=nLZIrZwhcA8

a.minidis
21-11-09, 20:32
:shock::turtle::spank::jason: ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΑΙΔΟΥΡΑΚΙ ΝΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ..ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙΣ!!ΧΑΧΑΧΑΧ

KATERINOULA
21-11-09, 20:47
Τώρα εμένα γιατί μου το αφιέρωσες αυτό;
Για να αρχίσω να τα χώνω;
Ααααααααχχχχ μυαλό δεν θα βάλεις ποτέ!!!!!!!
Χαίρομαι πάντως που βγήκες καλά απ'τον κουβά...
:banghead:

S. KTISTAKIS
21-11-09, 21:27
:shock::turtle::spank::jason: ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΑΙΔΟΥΡΑΚΙ ΝΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ..ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙΣ!!ΧΑΧΑΧΑΧ

ΡΕ Τασο 4 πρωταθληματα ειναι αυτα......να αλλαξω οχημα δεν λεει! χαχαχαχα

NASSER
22-11-09, 00:48
AΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΑΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΡΗΝΙΟ (ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΟΣΤΩΝ ΚΑΤΕΡΗΝΑ!) XAXAXA

Ανοιξτε στα 2:49 sec


http://www.youtube.com/watch?v=nLZIrZwhcA8


Μπραβο Στελιο... εχεις και αλλα τετοια? Ελπιζω πως οχι.

S. KTISTAKIS
22-11-09, 00:51
Ενας κασκαντερ δεν μπορει να εχει 1 μονο βιντεο στη συλλογη του!

χαχαχααχα

D.ANTONIADIS
22-11-09, 17:57
VALE KATI SE FIAT LIGO PRIN TON GENIKO STO UNIVERSE,ANTE KAI NA AYKSISIS THN SILOGI EKTOS AGONON ALLA MONO SE KIPELA OXI SE SPASIMATA.

GZ84
24-11-09, 00:00
AΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΑΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΡΗΝΙΟ (ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΟΣΤΩΝ ΚΑΤΕΡΗΝΑ!) XAXAXA

Ανοιξτε στα 2:49 sec


http://www.youtube.com/watch?v=nLZIrZwhcA8

Εντυπωσιακό πρέπει να ομολογήσω! Χαχαχα...
Τώρα τι να γράψω? Σίγουρα όχι τίποτα σαν "να προσέχεις άλλη φορά" κτλ κτλ... τέσπα, εύχομαι καλή τύχη στους επόμενους αγώνες και πάντα να αποφεύγεις σοβαρούς τραυματισμούς!

a.minidis
24-11-09, 00:16
Εντυπωσιακό πρέπει να ομολογήσω! Χαχαχα...
Τώρα τι να γράψω? Σίγουρα όχι τίποτα σαν "να προσέχεις άλλη φορά" κτλ κτλ... τέσπα, εύχομαι καλή τύχη στους επόμενους αγώνες και πάντα να αποφεύγεις σοβαρούς τραυματισμούς! Το μονο σιγουρο ειναι,οτι ο επομενος '''σοβαρος τραυματισμος'''θα ναι απο μενα!!!!!!:smash::2guns:!!!

Levrone
26-11-09, 02:40
Στελιο γερα γερα και χρονια σου πολλα
Στελιο γερα γερα και χρονια σου πολλα!!!

S. KTISTAKIS
26-11-09, 18:00
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
OK! Την επόμενη φορά δε θα ξεχάσουμε να σε ρωτήσουμε τι τίτλο θα βάλουμε στο τοπικ!

Checkare το λινκ της σελίδας:

BODYBUILDING.GR γιατί έτσι μας αρέσει!

ΜΒ


ΟΚ το διαβασα το link!

Ειναι η στιγμη που συνηδιτοποιω οτι σαν fitnessas δεν εχω θεση στο BODYBUILDING.GR !

Θα ψαξω να βρω το FITNESS.GR η ακομα καλυτερα να φτιαξω το δικο μας....

Καλη συνεχεια σε ολους, ευχαρηστω για την φιλοξενια ολο αυτο το διαστημα!

ΤΕΛΟΣ.........

Machiavelli
01-12-09, 13:46
Σε λιγες μερες θα κυκλοφορησει στην Ελλαδα εταιρεια συμπληρωματων με το αναλογο λογοτυπο.

Συγχαρητήρια.

GZ84
01-12-09, 20:15
Τι παίχτηκε εδώ ρε παιδιά? Ο Στέλιος δεν θα ξανασχοληθεί με το φόρουμ?

KATERINI 144
01-12-09, 20:27
μονο ο ιδιος μπορει να απαντησει σ'αυτο...

Muscleboss
01-12-09, 20:48
Ηλπιζα να τον δω απο κοντά στον αγώνα να τα πουμε αλλά δεν έτυχε να βρεθουμε. Εδω ευπροσδεκτος ειναι παντα.

ΜΒ

a.minidis
01-12-09, 21:43
Τι παίχτηκε εδώ ρε παιδιά? Ο Στέλιος δεν θα ξανασχοληθεί με το φόρουμ? Πριν απο λιγο μιλησα με τον στελιο,και οντος μου ειπε οτι δεν θελει να ειναι η αιτια αντιπαραθεσεις,και λαθος εντυπωσεων,για το χωρο και το αθλημα,και για αυτο σκοπευει να δημιουργησει,ενα site,οπου θ:wcourt:α μιλα κυριος,για τον χωρο,του fitness....

S. KTISTAKIS
25-10-10, 12:23
Μια φωτογραφια=1000 λέξεις...:clap::clap:

Ο Χρόνος τα παίρνει στο τέλος όλα, είτε μας αρέσει είτε όχι.......

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17154&stc=1

manos_
25-10-10, 12:41
Πολλες ταινιες βλεπουνε καποιοι παντως.Παμε να παρουμε την πολη,μολων λαβε και δεν συμαζευετε.

S. KTISTAKIS
25-10-10, 16:39
Πολλες ταινιες βλεπουνε καποιοι παντως.Παμε να παρουμε την πολη,μολων λαβε και δεν συμαζευετε.

Eθνικη Συνείδηση λεγετε και δεν υπαρχει σε ταινιες μονο στη ψυχη αρκει να εισαι Ελληνας για να το καταλαβεις..........:awesome:

manos_
25-10-10, 16:42
Eθνικη Συνείδηση λεγετε και δεν υπαρχει σε ταινιες μονο στη ψυχη αρκει να εισαι Ελληνας για να το καταλαβεις..........:awesome:

Μαλλον δεν καταλαβες τον συλογισμο μου δεν εχει να κανει με πατριωτισμο και εθνικη συνειδηση αυτο που ειπα.Τεσπα.

a.minidis
25-10-10, 22:46
Ο Χρόνος τα παίρνει στο τέλος όλα, είτε μας αρέσει είτε όχι.......o χρονος μπορει να τα παιρνει ολα....αλλα οταν στην "ιστορια"γραφει κατι με "χρυσα γραμματα" μενει αφθαρτη οσα χρονια και αν περασουν!:bowdown::thumbup:

Annie
27-10-10, 20:30
Το μονο σιγουρο ειναι,οτι ο επομενος '''σοβαρος τραυματισμος'''θα ναι απο μενα!!!!!!:smash::2guns:!!!


είσαι σίγουρος?????:green::turtle::turtle:

a.minidis
27-10-10, 23:23
χαχαχαχαχ κουμπαρε στο χωριο θυμασαι τι λεμε?""στολισου γρια και απομεινε"":turtle::turtle::turtle::banana::banana::razz::razz:

S. KTISTAKIS
27-10-10, 23:27
Ξερω μην μου το θυμηζεις μην μου το θυμηζεις:cry:

Ρε αλητη κανονησε μην πατησει η νυφη το δικο σου ποδι ! :P

a.minidis
27-10-10, 23:29
:nana::nana::nana::nana::spank::eleph: χαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!

S. KTISTAKIS
29-10-10, 19:01
VALE KATI SE FIAT LIGO PRIN TON GENIKO STO UNIVERSE,ANTE KAI NA AYKSISIS THN SILOGI EKTOS AGONON ALLA MONO SE KIPELA OXI SE SPASIMATA.

Τις παρακατω φωτο στις χρωστουσα DIO :thumbup:

Η Σωματικη Διαπλαση μου διαμορφωσε τετοιο χαρακτηρα ωστε να τολμησω και σε αλλα αθληματα αποκομωντας τεραστεις εμπειριες και επιτυχιες! ;)

ΔΙΟΝΥΣΗ αφιερωμενες και ειδικα η τελευταια :welcome:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17724&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17725&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17726&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17727&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17728&stc=1
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17729&stc=1

a.minidis
29-10-10, 19:01
Συγχαρητηρια για ολη την πορεια σου κυριε Κτιστακη.
Συγχαρητηρια και για το επιπεδο σου ως ανθρωπος.
Εισαι rolling stone .
Και οπως γνωριζουμε οι πετρες που κυλανε δεν χορταριαζουν!!!!!!!!:thumbup:
εγω παντως για ενα πραγμα ειμαι σιγουρος..οτι ειναι σιγουρα stone..(βεβαια στο χωριο αλλιως το λεμε)χεχεχεχεχε:green::green::green::P:P:P

S. KTISTAKIS
29-10-10, 19:09
εγω παντως για ενα πραγμα ειμαι σιγουρος..οτι ειναι σιγουρα stone..(βεβαια στο χωριο αλλιως το λεμε)χεχεχεχεχε:green::green::green::P:P:P

Εσυ μη μιλας ! :angry:

Και οταν περνεις τα αυτοκινητα των ανθρωπων να σταματας οταν σου κανει σημα η τροχαια μην το παιζεις κουνελι! :clown2:

Ενα μηνα μου πηρε να ξεπλυνω τις ρετσινιες που με χρεωσες! :doh::love:

S. KTISTAKIS
04-11-10, 12:38
Ειμαστε στην ευχαριστη θεση να σας παρουσιασουμε το ανακαινισμενο BODY FIT με υπευθυνους για την προπονηση σας ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΣΤΕΛΙΟ - ΑΝΝΗ ΓΙΟΚΑΛΑ :weights:

Σας περιμενουμε :hantel:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17972&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17973&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17974&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17975&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17976&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17977&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17978&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17979&stc=1

giannis64
04-11-10, 13:14
μπράβο Στέλιο..

πολύ καλό διαμορφωμένο γυμ. καλές δουλειές..

a.minidis
04-11-10, 15:27
Ειμαστε στην ευχαριστη θεση να σας παρουσιασουμε το ανακαινισμενο BODY FIT με υπευθυνους για την προπονηση σας ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΣΤΕΛΙΟ - ΑΝΝΗ ΓΙΟΚΑΛΑ :weights:

Σας περιμενουμε :hantel:καλα που δεν κατεβηκα στην ανακαινιση!!!!!!,,δεν θα το αντεχα ξανα//:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::green::dooreek:χαχαχαχαχα!!!

Annie
04-11-10, 15:52
ο κουμπάρος σου λέει ότι έχει κάτι ξύλα για κόλλημα στο δάπεδο και κάτι μηχανήματα τα έχει βγάλει έξω για βάψιμο κτλ...ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!:shock::P

a.minidis
04-11-10, 16:03
ο κουμπάρος σου λέει ότι έχει κάτι ξύλα για κόλλημα στο δάπεδο και κάτι μηχανήματα τα έχει βγάλει έξω για βάψιμο κτλ...ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!:shock::P:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ

arisfwtis
04-11-10, 16:28
αθηνα ειναι το γυμναστηριο?

Annie
04-11-10, 16:42
αθηνα ειναι το γυμναστηριο?

κρήτη..... :welcome:

arisfwtis
04-11-10, 16:43
οκ ευχαριστω:toast:

Annie
04-11-10, 16:52
οκ ευχαριστω:toast:

:toast:

Manos1989
04-11-10, 17:42
που στην Κρήτη αν επιτρέπεται?;)

crow
04-11-10, 18:30
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ

Μη τον ακους Annie, εμενα μου ελεγε οτι θελει παρα πολυ να κατέβει να βοηθησει, απλα του αρεσει να κανει τον δυσκολο χαχαχαχαχαχα:turtle::turtle::turtle:
BRAVO παντος ,πολυ ωραιο γυμναστηριο!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

D.ANTONIADIS
04-11-10, 18:35
Τις παρακατω φωτο στις χρωστουσα DIO :thumbup:

Η Σωματικη Διαπλαση μου διαμορφωσε τετοιο χαρακτηρα ωστε να τολμησω και σε αλλα αθληματα αποκομωντας τεραστεις εμπειριες και επιτυχιες! ;)

ΔΙΟΝΥΣΗ αφιερωμενες και ειδικα η τελευταια :welcome:

EYXARISTO FILE MOY.:toast::welcome:

D.ANTONIADIS
04-11-10, 18:38
Ειμαστε στην ευχαριστη θεση να σας παρουσιασουμε το ανακαινισμενο BODY FIT με υπευθυνους για την προπονηση σας ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΣΤΕΛΙΟ - ΑΝΝΗ ΓΙΟΚΑΛΑ :weights:

Σας περιμενουμε :hantel:

MBOROUME NA PROPONITHOUME EMIS I FITNESS BOYS ME+TASOS?:P
KALI SINEXIA:thumbup:

kaiowas
04-11-10, 18:57
που στην Κρήτη αν επιτρέπεται?;)

αν γνωρίζεις από Ηράκλειο είναι χριστομιχάλη ξηλούρη τέρμα(λ. 62 μαρτύρων, πίσω από τo jumbo)

a.minidis
04-11-10, 18:59
Μη τον ακους Annie, εμενα μου ελεγε οτι θελει παρα πολυ να κατέβει να βοηθησει, απλα του αρεσει να κανει τον δυσκολο χαχαχαχαχαχα:turtle::turtle::turtle:
BRAVO παντος ,πολυ ωραιο γυμναστηριο!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:Xmmm...κατι θα βρουμε και για σενα να κανεις...χεχεχεχε:green::green::green:
:nana:

Annie
04-11-10, 21:13
Μη τον ακους Annie, εμενα μου ελεγε οτι θελει παρα πολυ να κατέβει να βοηθησει, απλα του αρεσει να κανει τον δυσκολο χαχαχαχαχαχα:turtle::turtle::turtle:
BRAVO παντος ,πολυ ωραιο γυμναστηριο!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

δεν έρχεστε καμιά βολτίτσα προς τα εδώ??
τώρα που χειμώνιασε στην υπόλοιπη ελλάδα..εδώ είναι ότι πρέπει...:rolf::rolf::rolf::turtle::turtle:

crow
04-11-10, 22:34
δεν έρχεστε καμιά βολτίτσα προς τα εδώ??
τώρα που χειμώνιασε στην υπόλοιπη ελλάδα..εδώ είναι ότι πρέπει...:rolf::rolf::rolf::turtle::turtle:

Ασε ασε Annie δεν το χουμε κ πολυ.......δεν ξερω βεβαια αν φυγουμε μετα!!!:green:

S. KTISTAKIS
05-11-10, 00:29
MBOROUME NA PROPONITHOUME EMIS I FITNESS BOYS ME+TASOS?:P
KALI SINEXIA:thumbup:

DIO απο την επομενη ανακαινιση που θα εχω ανοιξει και 2ο φυλλο πορτας στην εισοδο! :rolf::rolf:

Annie
05-11-10, 12:15
Ασε ασε Annie δεν το χουμε κ πολυ.......δεν ξερω βεβαια αν φυγουμε μετα!!!:green:

..δεν νομίζω να θέλετε να φύγετε μετά.....:green:

S. KTISTAKIS
27-11-10, 15:16
Να ευχαριστησω προσωπικα τα μελη του forum για τις ευχες τους στην ονομαστικη μου εορτη και να τους ευχηθω περα απο ΥΓΕΙΑ καλη ΠΡΟΟΔΟ σε οτι κανουν! :thumbup:

Polyneikos
27-11-10, 15:29
Στελιο πολυχρονος ,ότι επιθυμεις,παντα επιτυχίες στην ζωη σου ,με υγεια :welcome::welcome:

S. KTISTAKIS
27-11-10, 16:42
Στελιο πολυχρονος ,ότι επιθυμεις,παντα επιτυχίες στην ζωη σου ,με υγεια :welcome::welcome:

Λιγα και καλα ΚΩΣΤΑ σε ευχαρηστω! :welcome:

Αντε και σαν επιθυμια να "αποκαταστησω" τον αλητη τον κουμπαρο μου :rolf:

StefPat
30-11-10, 16:10
Σαν σήμερα γεννήθηκε ο κ.Κτιστάκης! Χρόνια του πολλά λοιπόν! :)

a.minidis
30-11-10, 18:19
Λιγα και καλα ΚΩΣΤΑ σε ευχαρηστω! :welcome:

Αντε και σαν επιθυμια να "αποκαταστησω" τον αλητη τον κουμπαρο μου :rolf:
:turtle::turtle::turtle::turtle::nana::nana::eleph::eleph::eleph::chinese::chinese:

S. KTISTAKIS
01-12-10, 22:40
Σαν σήμερα γεννήθηκε ο κ.Κτιστάκης! Χρόνια του πολλά λοιπόν! :)

Δεν εχω λογια να σε ευχαρηστησω μικρε ! :unsure:

S. KTISTAKIS
25-04-11, 19:47
Επειδη καποια παιδια εδω μεσα με ρωτανε σε τι κατασταση (σωματικη) βρισκομε τωρα, ανεβαζω μια προσφατη φωτο προσωπου :P οσο για το σωμα: τωρα εχω το σωμα ενος Θεου ! Του ΒΟΥΔΑ ! :P:turtle::P

eras
26-04-11, 17:09
συγχαρητήρια φίλε όχι τόσο για το γυμνασμένο σώμα σου αλλά κυρίως για την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα σου που σκιαγράφονται μεσα από τα μηνύματα αυτού του θέματος :thumbup:
μια ερώτηση θέλω να κάνω χωρίς παρεξήγηση...το αίτιο που βρισκόσουν στο νοσοκομείο έχει σχέση με την ενασχολησή σου με το bbing?
(ρωτάω από φόβο μήπως πάθω και εγώ τίποτα παρόμοιο μιας και βρίσκομαι σε κρίσιμη ηλικία :?)

S. KTISTAKIS
26-04-11, 17:47
συγχαρητήρια φίλε όχι τόσο για το γυμνασμένο σώμα σου αλλά κυρίως για την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα σου που σκιαγράφονται μεσα από τα μηνύματα αυτού του θέματος :thumbup:
μια ερώτηση θέλω να κάνω χωρίς παρεξήγηση...το αίτιο που βρισκόσουν στο νοσοκομείο έχει σχέση με την ενασχολησή σου με το bbing?
(ρωτάω από φόβο μήπως πάθω και εγώ τίποτα παρόμοιο μιας και βρίσκομαι σε κρίσιμη ηλικία :?)

H ενασχοληση μου με το ΒΒ ξεκινησε λογο ηδη καποιον προβληματων που ειχα με την σπονδυλικη μου στηλη ωστε να δυναμωσει η περιοχη. :thumbup:

Ταυτοχρονα με το ΒΒ ετρεχα σε αγωνες ΜΟΤΟ και ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ (GP) αποκομιζοντας 112 χτυπηματα οστων μεχρι το 2009 που εφυγα πανω σε μια νεροπαγιδα σε αγωνα ΜΟΤΟ. Ηταν το χτυπημα που μετατωπησε 2 σπονδυλους .....:unsure:

Καταλαβαινεις πως οποτε ξεπερνουσα καποιο σωματικο βαρος (110kg) υπηρχε ενοχληση ποσο μαλλον σε διαιτα αγωνων που το σωμα δεν εχει "αντιστασεις" στις επαναληψεις και τις αντιστασεις των κιλων! ;)

Προσπαθησε να γυμναζεσε "εξυπνα" και δεν θα εχεις κανενα προβλημα.:awesome:

eras
26-04-11, 22:53
thanks για την απάντηση,συνεχίζουμε δυνατά και έξυπνα :liftheavy:
με το καλό να φτιάξεις και το δικό σου φόρουμ,θα σε επισκεφθούμε (κάτι τέτοιο πήρε το μάτι μου αν δεν κάνω λάθος):awesome::awesome::awesome:

ionos1
27-04-11, 18:40
συγχαρητήρια φίλε όχι τόσο για το γυμνασμένο σώμα σου αλλά κυρίως για την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα σου που σκιαγράφονται μεσα από τα μηνύματα αυτού του θέματος)

+1 Respect.... πραγματικα εξαιρετικος και φοβερος αθλητης και προπονητης!

dionisos
27-06-11, 01:21
Κύριε Κτιστάκη υπάρχει κάποιο βίντεο από κάποια προπόνησή σας που θα μπορούσατε να ανεβάσετε? Θα ήταν πολύ διδακτικό πιστεύω! :)

S. KTISTAKIS
27-06-11, 15:12
Κύριε Κτιστάκη υπάρχει κάποιο βίντεο από κάποια προπόνησή σας που θα μπορούσατε να ανεβάσετε? Θα ήταν πολύ διδακτικό πιστεύω! :)

Ξερεις κατι για την μεθοδο προπονησης που ακολουθω dio ?

Δυστηχως το μονο που εχουμε ειναι απο καποιες ημερες "δυναμης" καποιον αθλητων.

dionisos
27-06-11, 16:44
Ξερεις κατι για την μεθοδο προπονησης που ακολουθω dio ?

Δυστηχως το μονο που εχουμε ειναι απο καποιες ημερες "δυναμης" καποιον αθλητων.

Όχι δεν ξέρω απλά και μόνο ένα βίντεο δικό σας ή κάποιου αθλητή σας θεωρώ θα ήταν πολύ διδακτικό!!

S. KTISTAKIS
27-06-11, 20:36
Όχι δεν ξέρω απλά και μόνο ένα βίντεο δικό σας ή κάποιου αθλητή σας θεωρώ θα ήταν πολύ διδακτικό!!

Δυστηχως δεν εχουμε ενα τετοιο βιντεο αλλα υπαρχει περιπτωση μεσα στους επομενους μηνες με αθλητες που ετοιμαζω να εχουμε ενα.

S. KTISTAKIS
08-07-11, 15:03
Κτιστακης: O "KAΡΑΓΚΙΟΖΗΣ" (οπως τον αποκαλει ο μισος κοσμος γιατι ο αλλος μισος δεν τον ξερει)

Μινηδης : O "οικονομικος μεταναστης" :turtle::turtle:

Κεφαλιανος : O "Aυστραλος"

Σταματης : O "Παγκοσμιος" για το 2011



jSFeyq34HN4

S. KTISTAKIS
13-10-11, 19:27
O Martinez εχει την δυναμικη και τους "ανθρωπους" που πιστευουν στις δυνατοτητες του αρα θα μας απασχολησει εντονα τα επομενα χρονια για την κατακτηση του shadow !

Ειναι μισος Ελληνας και εχει δηλωσει την προθεση του να μας επισκευτει στο μελλον.....

Muscleboss
13-10-11, 19:30
Ειναι μισος Ελληνας και εχει δηλωσει την προθεση του να μας επισκευτει στο μελλον.....

Σαν guest poser σε κάποιον αγώνα στην Κρήτη να υποθέσω... :bbbiceps:

ΜΒ

S. KTISTAKIS
25-10-11, 09:53
Σαν guest poser σε κάποιον αγώνα στην Κρήτη να υποθέσω... :bbbiceps:

ΜΒ

Κατσε πρωτα να δουμε ΠΑΝΟ εαν τον αποφυλακισουν και βλεπουμε !

S. KTISTAKIS
26-10-11, 20:27
Παιδια ας "μαζεψει" καποιος τον κυριο ΓΚΟΛΙΑ η πειτε του να μην "σκαβει" εκει που φυτρωσαν ραδικια! :turtle:

LION
26-10-11, 20:32
Παιδια ας "μαζεψει" καποιος τον κυριο ΓΚΟΛΙΑ η πειτε του να μην "σκαβει" εκει που φυτρωσαν ραδικια! :turtle:


Ωραία είναι η περιγραφή Στέλιο!Μου άρεσε στ'αλήθεια!:)

S. KTISTAKIS
26-10-11, 20:48
Ωραία είναι η περιγραφή Στέλιο!Μου άρεσε στ'αλήθεια!:)

Δυστηχως Χρησταρα (απ' οτι βλεπεις στις συμμετοχες) ξεκινησα με την IFBB και αμεσως μετα την κατακτηση της 2ης θεσης στο Πανελληνιο σε κατηγορια ανδρων ενω ημουν εφηβος (πισω απο τον κ ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗ) "εφαγα" 2 χρονια αποκλεισμο απο τον Προεδρο επειδη ειχα το "θρασος" (οπως ειπε) να ζητησω 2.000 δρχ μετα επιστροφης (οταν γυρησω στο νησι) για να συμπληρωσω το ποσο εισιτηριου με το πλοιο για Κρητη ! :unsure:

Ημουν μαθητης ακομα και δεν ειχα καλα καλα ανεβει 2-3 φορες Αθηνα μεχρι τοτε με αποτελεσμα να βγω εκτος οικονομικα λογο ΤΑΧΙ και ξενοδοχειου.

Φυσικα απο τοτε διαολος του απαντησα : "βαλε αλλα 3 απο εμενα Προεδρε " δειχνωντας αναμεσα στα ποδια μου :turtle:

LION
26-10-11, 20:59
Οταν γνωρίζω κάτι,απαντώ άμμεσα.Δεν ξέρω τι ακριβώς έγινε και γιατί!
Δεν μπορώ να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα!
Τώρα να πω ότι συμφωνώ και με τις δύο πλευρές,ψέματα θά'ναι!:(

S. KTISTAKIS
26-10-11, 21:06
Οταν γνωρίζω κάτι,απαντώ άμμεσα.Δεν ξέρω τι ακριβώς έγινε και γιατί!
Δεν μπορώ να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα!
Τώρα να πω ότι συμφωνώ και με τις δύο πλευρές,ψέματα θά'ναι!:(

Δεν χρειαζεται Χρηστο να πεις κατι ουτε να παρεις το μερος μεταξυ ενος "αιωνιου" Προεδρου και ενος "αφραγκου" αθλητη 19 χρονων που ηρθε απο την μια ακρη της Ελλαδος να αγωνιστει σε μια Ομοσπονδια που γνωριζε τοτε απο εναν LEE HANEY !

Δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ εκεινο το βραδυ που κοιμηθηκα σε παγκακι του Ηλεκτρηκου στον Πειραια μεχρι να ερθει ο πατερας μου την αλλη ημερα με χρηματα απο Κρητη για να βγαλω το εισητηριο επιστροφης....

Ολα καλα Χρηστο και τον ευχαριστω ειλικρηνα καθως η αμεσως επομενη επιλογη μου (ΝΑΒΒΑ) με οδηγησε στο Hall of Fame του Κοσμου !

ΕΙΛΙΚΡΗΝΑ τον ευχαριστω (δεν το λεω ειρωνικα)!

Το ΠΡΩΤΟ πραγμα που φροντιζω στους αγωνες που διοργανωνω ειναι να βρω τα χρηματα επιστροφης των αθλητων......"Σημαδι" εφηβικο απ οτι καταλαβες !

LION
26-10-11, 21:32
Υπάρχουν και παρα πολλοί άλλοι Στέλιο,όλα αυτά τα χρόνια που τον ευχαριστούν,ειλικρινά κι αυτοί,για τη βοήθεια που τους πρόσφερε...

...Αστο δεν βγάζει πουθενά αυτό...

Ο εγωισμός είναι καλό σημάδι για τον αθλητή μερικές φορές,επειδή τον "πεισμώνει" για την πρόοδό του,αλλά προκαλεί τριβές στις διαπροσωπικές σχέσεις όταν υπερβεί κάποιο όριο!

S. KTISTAKIS
26-10-11, 21:41
Υπάρχουν και παρα πολλοί άλλοι Στέλιο,όλα αυτά τα χρόνια που τον ευχαριστούν,ειλικρινά κι αυτοί,για τη βοήθεια που τους πρόσφερε...

...Αστο δεν βγάζει πουθενά αυτό...

Ο εγωισμός είναι καλό σημάδι για τον αθλητή μερικές φορές,επειδή τον "πεισμώνει" για την πρόοδό του,αλλά προκαλεί τριβές στις διαπροσωπικές σχέσεις όταν υπερβεί κάποιο όριο!

Εχεις δικιο Χρησταρα ! :awesome:

Καποτε εδω μεσα ειχα γραψει :



Για να λυθουν καποιες αποριες: Γεννηθηκα στη ΝΑΒΒΑ με πατερα τον μοναδικο ανθρωπο που πιστεψε σε εμενα απο τα 18 μου τον ανθρωπο ΑΝΑΡΓΥΡΟ ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΗ!

Για να καταλαβετε ημουν μαθητης διχως εσοδα οταν με πλησιασε και μου ειπε:Mικρε θα σου πληρωνω τα εισητηρια απο ΚΡΗΤΗ για να αγωνιζεσε οποτε θελησεις.....βουρκωσα στο ακουσμα αυτων των λεξεων ηταν ο ΠΡΩΤΟΣ που με βοηθησε πραγματικα απο οικονομικης αποψης!

Καταφερα και κερδισα Γενικους τιτλους με αντιπαλους που ειχαν την ηλικια μου σε χρονια προπονησης χαρη σε αυτον τον ανθρωπο...

Στην Ελλαδα εφερα 13 Παγκοσμιους τιτλους αλλα τους χαριζω ολους με το χαμογελο τον αθλητων μου οταν κατακτουσαν μια πρωτη θεση σε ενα τοπικο πρωταθλημα....Αναργυρε τωρα καταλαβα πως εννοιωθες και εσυ τοτε !

Aυτος ηταν ΠΡΟΕΔΡΟΣ για εμενα Χρηστο !

Οπως λες "ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ" !

LION
26-10-11, 21:48
Στην Ελλάδα ο καθένας έχει και τον ΠΡΟΕΔΡΟ του!!!
Γι 'αυτόν είναι ο καλύτερος!;) :)

S. KTISTAKIS
26-10-11, 22:08
Στην Ελλάδα ο καθένας έχει και τον ΠΡΟΕΔΡΟ του!!!
Γι 'αυτόν είναι ο καλύτερος!;) :)

Και εδω ΣΩΣΤΟΣ ο Χρηστος !

Ευτυχως παντως δεν ειναι μονος του ο "ΑΥΣΤΡΑΛΟΣ" ! Ειχα προηγηθει και εγω καποια χρονια πριν ! :turtle::turtle::turtle:

http://www.worldfitnessfederation.de/nabba/frame1/wff1_8_5.html

Κανονησε καφεδακι οταν ανεβω Αθηνα (χωρις τον Προεδρο) ! :P

LION
27-10-11, 09:01
Και εδω ΣΩΣΤΟΣ ο Χρηστος !

Ευτυχως παντως δεν ειναι μονος του ο "ΑΥΣΤΡΑΛΟΣ" ! Ειχα προηγηθει και εγω καποια χρονια πριν ! :turtle::turtle::turtle:

http://www.worldfitnessfederation.de/nabba/frame1/wff1_8_5.html

Κανονησε καφεδακι οταν ανεβω Αθηνα (χωρις τον Προεδρο) ! :P



Ναι,αλλά έμεινες με την απορία του τι θα κατάφερνες αν αγωνιζόσουν στην Ι.F.B.B.:) :turtle::turtle::turtle:

Μη με "ανακατώνεις" εμένα με την Αυστραλία! Είναι πολύ μακριά και δεν ξέρω αν θα πάω ποτέ στη ζωή μου!!!;)

Τον καφέ τον κερνάω εγώ!:thumbup: :welcome:

S. KTISTAKIS
27-10-11, 11:13
Ναι,αλλά έμεινες με την απορία του τι θα κατάφερνες αν αγωνιζόσουν στην Ι.F.B.B.:) :turtle::turtle::turtle:


Οτι και ο Καραμανλακης ? Εχετε καποιο ποιο δυνατο "χαρτι" που να το εχετε "σκισει" ? :turtle:
Επειδη εχω το μετρο συγκρισης απ' εξω νομιζω οτι θα εμενα Αμερικη με αλλη σημαια.



Μη με "ανακατώνεις" εμένα με την Αυστραλία! Είναι πολύ μακριά και δεν ξέρω αν θα πάω ποτέ στη ζωή μου!!!;)


Οντως ειναι πολυ "μακρια" και σιγουρα δεν θα "πατε" γιατι τετοιοι αθλητες - ανθρωποι δεν υπαρχουν στην Ελλαδα . :P




Τον καφέ τον κερνάω εγώ!:thumbup: :welcome:

NES πολυ γλυκο ! :turtle:

Περα απο την πλακα Χρησταρα οτι γουσταρεις μην διστασεις. :welcome:

LION
27-10-11, 11:27
Οτι και ο Καραμανλακης ? Εχετε καποιο ποιο δυνατο "χαρτι" που να το εχετε "σκισει" ? :turtle:
Επειδη εχω το μετρο συγκρισης απ' εξω νομιζω οτι θα εμενα Αμερικη με αλλη σημαια.



Οντως ειναι πολυ "μακρια" και σιγουρα δεν θα "πατε" γιατι τετοιοι αθλητες - ανθρωποι δεν υπαρχουν στην Ελλαδα . :P



NES πολυ γλυκο ! :turtle:

Περα απο την πλακα Χρησταρα οτι γουσταρεις μην διστασεις. :welcome:



Πάλι θα πω ότι απέχεις από την αλήθεια και θα σου χαλάσω το τόπικ,που είναι ολοκληρωτικά δικό σου!:)

Προτιμούμε να πάμε σε καμμία πιο "φωτεινή" πόλη, π.χ. Λας Βέγκας να παίξουμε και στα casino!

Γι αυτό που διστάζω Στέλιο,πέρα από την πλάκα,είναι να σου παραγγείλω NES πολύ γλυκό,μήπως και σου χαλάσω τη γράμμωση!!!:turtle::turtle::turtle:

Muscleboss
27-10-11, 11:41
Ημουν μαθητης ακομα και δεν ειχα καλα καλα ανεβει 2-3 φορες Αθηνα μεχρι τοτε με αποτελεσμα να βγω εκτος οικονομικα λογο ΤΑΧΙ και ξενοδοχειου.

Δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ εκεινο το βραδυ που κοιμηθηκα σε παγκακι του Ηλεκτρηκου στον Πειραια μεχρι να ερθει ο πατερας μου την αλλη ημερα με χρηματα απο Κρητη για να βγαλω το εισητηριο επιστροφης....



Στο ρόλο του λούστρου ο Στέλιος, στο ρόλο του Μεγαλοδικηγόρου, ο "Πρόεδρος":


http://www.youtube.com/watch?v=cEQ9N5f1NXo&amp;feature=related

:welcome: :green:

Πέρα απο την πλάκα, ωραίες αυτες οι αναφορές των παλιών περιοδικών.:thumbup:

ΜΒ

LION
27-10-11, 11:54
Στο ρόλο του λούστρου ο Στέλιος, στο ρόλο του Μεγαλοδικηγόρου, ο "Πρόεδρος":



:welcome: :green:


Τώρα εσύ τι θέλεις;Πάνω που τον ηρέμησα λίγο επεμβαίνεις!Αν ήταν έτσι έβαζα αυτό!


(απευθυνόμενος στον πρόεδρο!)Στέλιο δεν φταίω εγώ!Ο Πάνος,ο Πάνος!:):):)



http://www.youtube.com/watch?v=ow6t6-CIESQ&feature=related

chrisberg
27-10-11, 12:38
Τώρα εσύ τι θέλεις;Πάνω που τον ηρέμησα λίγο επεμβαίνεις!Αν ήταν έτσι έβαζα αυτό!


(απευθυνόμενος στον πρόεδρο!)Στέλιο δεν φταίω εγώ!Ο Πάνος,ο Πάνος!:):):)



http://www.youtube.com/watch?v=ow6t6-CIESQ&feature=related


ΣΤΕΛΑΡΑΑΑΑΑΑ
Εφτασε βοήθεια απο Ρόδο!!!!
Μη μασάς!!! (για άλλη μια φορά)!!!

http://www.youtube.com/watch?v=LOPquKgDGu0&amp;feature=player_embedded
:turtle::turtle::turtle:

chrisberg
27-10-11, 12:44
Στην Ελλάδα ο καθένας έχει και τον ΠΡΟΕΔΡΟ του!!!
Γι 'αυτόν είναι ο καλύτερος!;) :)



Ο Ιορδάνης Λεβεντέλης,είτε αρέσει είτε δεν αρέσει σε ορισμένους,αποτελεί το



βασικότερο κεφάλαιο του Ελληνικού ΒΒ,εκτός από αθλητής και ως παράγοντας.






Διεθνώς αναγνωρισμένος,έχει εκτιμηθεί για τις ικανότητες και γνώσεις του, διατηρώντας


προσωπικές φιλίες με νυν και τέως προέδρους και παράγοντες της παγκόσμιας I.F.B.B.






Oσοι παρευρέθηκαν στο ΑLEXANDER THE GREAT,μπόρεσαν να δούνε,να ακούσουν και


να καταλάβουν την εκτίμηση του mr. Santonja προς το πρόσωπό του.






Θα "κλείσω" μ'ένα ρητορικό ερώτημα:


Θάθελα να ήξερα ποιος μπορεί στην Ελλάδα να θεωρεί τον εαυτό του εμπειρότερο


από τον κ. Λεβεντέλη;






Υπάρχουν και παρα πολλοί άλλοι Στέλιο,όλα αυτά τα χρόνια που τον



ευχαριστούν,ειλικρινά κι αυτοί,για τη βοήθεια που τους πρόσφερε...










Στην Ελλάδα ο καθένας έχει και τον ΠΡΟΕΔΡΟ του!!!


Γι 'αυτόν είναι ο καλύτερος!


(τα παραπάνω είναι γραφώμενα του LION σε κάποια topics)!!!!

:green::green::green::green::green::green: Καλά εεε εσείς πρέπε να τα'χετε!!!

chrisberg
27-10-11, 12:53
Στο ρόλο του λούστρου ο Στέλιος, στο ρόλο του Μεγαλοδικηγόρου, ο "Πρόεδρος":


http://www.youtube.com/watch?v=cEQ9N5f1NXo&amp;feature=related

:welcome: :green:

Πέρα απο την πλάκα, ωραίες αυτες οι αναφορές των παλιών περιοδικών.:thumbup:

ΜΒ


ΔΙΑΦΩΝΩ!!!
ΧΕΙΡΙΣΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ!!!
Εδώ ο "πρόεδρος" είναι ευγενικός, μορφωμένος, και πληρώνει στο τέλος!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

LION
27-10-11, 12:59
(τα παραπάνω είναι γραφώμενα του LION σε κάποια topics)!!!!

:green::green::green::green::green::green: Καλά εεε εσείς πρέπε να τα'χετε!!!



Kαι δεν παίρνω λέξη πίσω απ'όσα έγραψα!


Τι έχουμε;Τα μαλλιά μας περμανάντ;:green:

chrisberg
27-10-11, 13:14
Kαι δεν παίρνω λέξη πίσω απ'όσα έγραψα!


Τι έχουμε;Τα μαλλιά μας περμανάντ;:green:
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!



:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Μου αρέσει πολύ η σταθερότητα της άποψης σου
εσύ και ο Γιωργάκης ( Jefrey Minaiko ) !!!
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

LION
27-10-11, 13:21
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!



:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Μου αρέσει πολύ η σταθερότητα της άποψης σου
εσύ και ο Γιωργάκης ( Jefrey Minaiko ) !!!
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:



Που ακριβώς είδες το "παράδοξο" και αναιρεί όσα έγραψα;

Για το άλλο που λες,μήπως ξήλεψες;Δεν έχω τέτοιες βλέψεις κι ούτε είχα ποτέ!Μην φοβάσαι!:welcome:

Polyneikos
27-10-11, 13:23
Ενος οφ τόπικ σχολιου,μυρια έπονται....:unsure:

S. KTISTAKIS
27-10-11, 13:30
Ενος οφ τόπικ σχολιου,μυρια έπονται....:unsure:

Νομιζω οτι εχω το δικαιωμα εφοσον μιλαμε σε δικο μου topic να ζητησω να μην μεταφερθει τιποτα απο εδω!

ΕΤΟΙΜΑΖΩ απαντησεις! :turtle:

Polyneikos
27-10-11, 13:33
:thumbup:

LION
27-10-11, 13:49
Αφού έγινε έτσι το τόπικ,πάω για φαι κι επιστρέφω!

Ο καθένας όπως θέλει παρερμηνεύει τα λόγια του άλλου!:welcome:

S. KTISTAKIS
27-10-11, 14:01
ΜΕΡΟΣ 1ο



Ο Ιορδάνης Λεβεντέλης,είτε αρέσει είτε δεν αρέσει σε ορισμένους,αποτελεί το βασικότερο κεφάλαιο του Ελληνικού ΒΒ,εκτός από αθλητής και ως παράγοντας.


Δειτε τα εντονα γραμματα (δεν εχω αλλαξει κατι απο το αρχικο post) και πειτε μου εαν ο κ ΓΚΟΛΙΑΣ μας δουλευει η εχει "ιδιαιτερη" εκτιμηση σε καποιους !

Κομματι του βασικοτερου κεφαλαιου του Ελληνικου ΒΒ κ ΓΚΟΛΙΑ θα το βρειτε και στο HALLE OF FAME εδω μεσα αλλα και του εξωτερικου !



Ο

Διεθνώς αναγνωρισμένος,έχει εκτιμηθεί για τις ικανότητες και γνώσεις του,διατηρώντας προσωπικές φιλίες με νυν και τέως προέδρους και παράγοντες της παγκόσμιας I.F.B.B.


Αναγνωρησμενος γιατι δεν εχει "εκλεγει" ποτε αλλος προεδρος , αυτον θα αναγνωρησουν οχι εσας καθως αυτος φενετε να ηγειτε !

Προσωπικες φιλιες εχουμε ολοι μας με παραγοντες και προεδρους της IFBB πιστεψτε μας.


Ο [B]

Oσοι παρευρέθηκαν στο ΑLEXANDER THE GREAT,μπόρεσαν να δούνε,να ακούσουν και να καταλάβουν την εκτίμηση του mr. Santonja προς το πρόσωπό του.



Μα ο Santonja επρεπε να αναφερθει στο προεδρο εδω τι θα τον "εγραφε" ? Θελω να πω οτι οποιος και εαν ηταν προεδρος το πρωτοκολο ειναι πρωτοκολο.
Αν και η εκτιμηση ηταν μεγαλυτερη σε αλλα προσωπα π.χ. διοργανωτες....



Θα "κλείσω" μ'ένα ρητορικό ερώτημα:
Θάθελα να ήξερα ποιος μπορεί στην Ελλάδα να θεωρεί τον εαυτό του [B]εμπειρότερο από τον κ. Λεβεντέλη;


ΡΗΤΟΡΙΚΟ ? :turtle::turtle::turtle:

Παρτε 2-3 ονοματα με μεγαλυτερη εμπειρια : ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ (και οι 3 μεσα στα πραγματα οχι "τρεξτε και εμεις ακολουθουμε" η "στειλτε μας κυπελλα για το Πανελληνιο Κυπελο 2011"

καπως ετσι κινητε το "οχημα" της IFBB ολα αυτα τα χρονια (φωτο)

ΤΕΛΟΣ 1ου ΜΕΡΟΥΣ.

LION
27-10-11, 14:35
Mόλις τελειώσεις θα σου απαντήσω!:)


entit:Τι έγινε συνεδριάζεις με κανένα;

S. KTISTAKIS
27-10-11, 15:19
Αυτα με βαζεται να γραφω εδω μεσα και ο αλλος εκει κατω ετοιμαζετε και κανει προπονησεις για να παρει τα βουνα ! :P

Ακομα δεν σας ηρθε και εχει τρελαθει....

Χρυσοβεργη κρατα γερα αδελφε !

LION
27-10-11, 15:26
ΜΕΡΟΣ 1ο




Δειτε τα εντονα γραμματα (δεν εχω αλλαξει κατι απο το αρχικο post) και πειτε μου εαν ο κ ΓΚΟΛΙΑΣ μας δουλευει η εχει "ιδιαιτερη" εκτιμηση σε καποιους !

Κομματι του βασικοτερου κεφαλαιου του Ελληνικου ΒΒ κ ΓΚΟΛΙΑ θα το βρειτε και στο HALLE OF FAME εδω μεσα αλλα και του εξωτερικου !




Αναγνωρησμενος γιατι δεν εχει "εκλεγει" ποτε αλλος προεδρος , αυτον θα αναγνωρησουν οχι εσας καθως αυτος φενετε να ηγειτε !

Προσωπικες φιλιες εχουμε ολοι μας με παραγοντες και προεδρους της IFBB πιστεψτε μας.



Μα ο Santonja επρεπε να αναφερθει στο προεδρο εδω τι θα τον "εγραφε" ? Θελω να πω οτι οποιος και εαν ηταν προεδρος το πρωτοκολο ειναι πρωτοκολο.
Αν και η εκτιμηση ηταν μεγαλυτερη σε αλλα προσωπα π.χ. διοργανωτες....



ΡΗΤΟΡΙΚΟ ? :turtle::turtle::turtle:

Παρτε 2-3 ονοματα με μεγαλυτερη εμπειρια : ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ (και οι 3 μεσα στα πραγματα οχι "τρεξτε και εμεις ακολουθουμε" η "στειλτε μας κυπελλα για το Πανελληνιο Κυπελο 2011"

καπως ετσι κινητε το "οχημα" της IFBB ολα αυτα τα χρονια (φωτο)

ΤΕΛΟΣ 1ου ΜΕΡΟΥΣ.



Δεν έχω καμμία διάθεση να "δουλέψω" κανένα.
Ναι τον έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση,αφού τον γνωρίζω προσωπικά και ξέρω τι άνθρωπος είναι!


Αναφέρω και ως παράγοντας που σημαίνει για μένα, ότι δεν βλέπω αυτή τη στιγμή κανένα, με τόση διαρκή πορεία και αναγνωρισιμότητα στα υψηλόβαθμα στελέχη της I.F.B.B.


Αναγνωρισμένος διεθνής κριτής της I.F.B.B. με πλήθος συμμετοχές σε αγώνες,σ'ολόκληρο τον κόσμο.


Για τον Dr. Santonja,ρίξτε μια ματιά και σε άλλες φωτογραφίες που είναι μαζί με τον κ.Λεβεντέλη από αλλού και θα διαπιστώσετε τι εννοώ!!!
Είναι "τόση λίγη η εκτίμηση",που προτάθηκε στην κ.Πέννυ Λεβεντέλη κι έγινε επίσημο μέλος στην γραμματεία της I.F.B.B.


Για τα ονόματα και την εμπειρία,αυτό που έχω να πω είναι ότι τους σέβομαι και τους γνωρίζω όλους.Αλλους λιγότερο κι άλλους περισσότερο.
Ρωτήστε τους ίδιους!!!Νομίζω αυτά που έγραψα, τα γνωρίζουν κι οι ίδιοι!:welcome::welcome::welcome:

LION
27-10-11, 15:39
Να σου πω κάτι άλλο τώρα.Οταν βγούμε για καφέ,να πάρουμε και τις γυναίκες μαζί,μην τυχόν έχει κανένα παπαράτσι και βγάλει καμμια φωτογραφία ύποπτη;:turtle::turtle::turtle:

S. KTISTAKIS
27-10-11, 15:43
ΜΕΡΟΣ 2ο

Ας κανουμε μια συγκρηση με το παρελθον για αυτους που νοιαζονται ,σκεφτονται και θελουν το καλο των Ελληνων αθλητων !

Oταν ημουν εφηβος (IFBB) για να παιξω σε εναν αγωνα της ηθελα:
1)Eισητηριο για Αθηνα
2)Μπογια


Σημερα θα ηθελα:
1)Εισητηριο
2)Μπογια η οποια ειμαι υποχρεωμενος να την πληρωσω 3-4 φορες πανω απο οτι την βρισκω στην αγορα !
3)Να πληρωσω ΚΑΙ την συμμετοχη μου
4)Να αναρωτιεμαι το επαθλο θα το παρω πανω στη σκηνη η στα αποδυτηρια ?
5)Θα υπαρχουν επαθλα? Μηπως πρεπει να φερω μαζι μου και κανενα αντισκουριακο ?
6)Εαν επιλεγω :turtle: για εξω θα πληρωσω τα εξοδα (τωρα τελευταια το κανουν ολοι)?
7).......8 )......9)......10)........

Υπαρχει οντως προοδος κυριοι αλλα οχι για τους αθλητες ΑΛΛΑ για ολους οσους ειναι κατω-πισω και μπροστα απο τη σκηνη......

Ρε Χρησταρα ειναι τοσο απλα ολα σε αυτο το αθλημα και ξεκινησατε πολυ καλα ! Σας πιστεψαν μην το χαλατε ειναι κριμα.......ανθρωποι ειναι οι αθλητες οχι πελατες.

chrisberg
27-10-11, 15:52
Να σου πω κάτι άλλο τώρα.Οταν βγούμε για καφέ,να πάρουμε και τις γυναίκες μαζί,μην τυχόν έχει κανένα παπαράτσι και βγάλει καμμια φωτογραφία ύποπτη;:turtle::turtle::turtle:

Eισαι "κακό παιδί" τελικά....:green::green::green:
Πιπέρι πιπέρι!!!:turtle::turtle::turtle:

chrisberg
27-10-11, 15:53
ΜΕΡΟΣ 2ο

Ας κανουμε μια συγκρηση με το παρελθον για αυτους που νοιαζονται ,σκεφτονται και θελουν το καλο των Ελληνων αθλητων !

Oταν ημουν εφηβος (IFBB) για να παιξω σε εναν αγωνα της ηθελα:
1)Eισητηριο για Αθηνα
2)Μπογια


Σημερα θα ηθελα:
1)Εισητηριο
2)Μπογια η οποια ειμαι υποχρεωμενος να την πληρωσω 3-4 φορες πανω απο οτι την βρισκω στην αγορα !
3)Να πληρωσω ΚΑΙ την συμμετοχη μου
4)Να αναρωτιεμαι το επαθλο θα το παρω πανω στη σκηνη η στα αποδυτηρια ?
5)Θα υπαρχουν επαθλα? Μηπως πρεπει να φερω μαζι μου και κανενα αντισκουριακο ?
6)Εαν επιλεγω :turtle: για εξω θα πληρωσω τα εξοδα (τωρα τελευταια το κανουν ολοι)?
7).......8 )......9)......10)........

Υπαρχει οντως προοδος κυριοι αλλα οχι για τους αθλητες ΑΛΛΑ για ολους οσους ειναι κατω-πισω και μπροστα απο τη σκηνη......

Ρε Χρησταρα ειναι τοσο απλα ολα σε αυτο το αθλημα και ξεκινησατε πολυ καλα ! Σας πιστεψαν μην το χαλατε ειναι κριμα.......ανθρωποι ειναι οι αθλητες οχι πελατες.

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

chrisberg
27-10-11, 15:56
Αυτα με βαζεται να γραφω εδω μεσα και ο αλλος εκει κατω ετοιμαζετε και κανει προπονησεις για να παρει τα βουνα ! :P

Ακομα δεν σας ηρθε και εχει τρελαθει....

Χρυσοβεργη κρατα γερα αδελφε !



Ηταν την εποχή που προσπάθησα να σε ακολουθήσω...
(να πάρω και γω τα βουνά) και ο ψηλορείτης είχε χιόνια!!!:green::green::green:

33328

S. KTISTAKIS
27-10-11, 15:57
Να σου πω κάτι άλλο τώρα.Οταν βγούμε για καφέ,να πάρουμε και τις γυναίκες μαζί,μην τυχόν έχει κανένα παπαράτσι και βγάλει καμμια φωτογραφία ύποπτη;:turtle::turtle::turtle:

Χρυσοβεργη ο κ Γκολιας η θελει να "ξεφορτωθει" την γυναικα του (σε πειραζω Χρηστο) η γουσταρει παρα πολυ την δικια μου ! :turtle::turtle::turtle:

Σκεφτεσε κατι διαφορετικο ?

LION
27-10-11, 16:03
ΜΕΡΟΣ 2ο

Ας κανουμε μια συγκρηση με το παρελθον για αυτους που νοιαζονται ,σκεφτονται και θελουν το καλο των Ελληνων αθλητων !

Oταν ημουν εφηβος (IFBB) για να παιξω σε εναν αγωνα της ηθελα:
1)Eισητηριο για Αθηνα
2)Μπογια


Σημερα θα ηθελα:
1)Εισητηριο
2)Μπογια η οποια ειμαι υποχρεωμενος να την πληρωσω 3-4 φορες πανω απο οτι την βρισκω στην αγορα !
3)Να πληρωσω ΚΑΙ την συμμετοχη μου
4)Να αναρωτιεμαι το επαθλο θα το παρω πανω στη σκηνη η στα αποδυτηρια ?
5)Θα υπαρχουν επαθλα? Μηπως πρεπει να φερω μαζι μου και κανενα αντισκουριακο ?
6)Εαν επιλεγω :turtle: για εξω θα πληρωσω τα εξοδα (τωρα τελευταια το κανουν ολοι)?
7).......8)......9)......10)........

Υπαρχει οντως προοδος κυριοι αλλα οχι για τους αθλητες ΑΛΛΑ για ολους οσους ειναι κατω-πισω και μπροστα απο τη σκηνη......

Ρε Χρησταρα ειναι τοσο απλα ολα σε αυτο το αθλημα και ξεκινησατε πολυ καλα ! Σας πιστεψαν μην το χαλατε ειναι κριμα.......ανθρωποι ειναι οι αθλητες οχι πελατες.


Θέλεις σώνει και καλά να ασχοληθώ με τα οικονομικά,για τα οποία έχω βαρεθεί να το γράφω δεν θέλω να έχω ανάμειξη!
Εκπληρώνω τις δικές μου υποχρεώσεις απέναντι στην ομοσπονδία και παράλληλα προσφέρω αφιλοκερδώς τις υπηρεσίες μου όταν μου ζητηθεί.

Ολα τ' άλλα κράτα τα για σένα,μήπως και καταφέρουμε τελικά και πιούμε γλυκό καφέ κι όχι πικρό.



Και μια υποθετική ερώτηση:
Αν σου πει εσένα κάποιος ότι βγάζεις τρελά λεφτά γι αυτό κάνεις τους αγώνες,πως θα νιώσεις;
Eφόσον έχεις χορηγό και την τελευταία ψησταριά-καντίνα στην Κρήτη; :???:

LION
27-10-11, 16:05
Χρυσοβεργη ο κ Γκολιας η θελει να "ξεφορτωθει" την γυναικα του (σε πειραζω Χρηστο) η γουσταρει παρα πολυ την δικια μου ! :turtle::turtle::turtle:

Σκεφτεσε κατι διαφορετικο ?


Aλλοι "γουστάρουν" τη γυναίκα σου αλλά δεν το πήρες χαμπάρι!:)
Για κoίτα και κανένα άλλο τόπικ!;):green:

S. KTISTAKIS
27-10-11, 16:11
Ολα τ' άλλα κράτα τα για σένα,μήπως και καταφέρουμε τελικά και πιούμε γλυκό καφέ κι όχι πικρό.



Μην μου χαλιεσαι ! Συζηταμε ρε Χρηστο.





Και μια υποθετική ερώτηση:
Αν σου πει εσένα κάποιος ότι βγάζεις τρελά λεφτά γι αυτό κάνεις τους αγώνες,πως θα νιώσεις;
Eφόσον έχεις χορηγό και την τελευταία ψησταριά-καντίνα στην Κρήτη; :???:

Υπερηφανος απο την στιγμη που οι αθλητες δεν δινουν μια απο την τσεπη τους και φευγουν με ΚΥΠΕΛΑ και ΕΠΑΘΛΑ , οι χορηγοι ευτυχησμενοι με την προβολη τους (οι ψησταριες δηλαδη που προσφερονται να καλυψουν τα εξοδα των αθλητων σε φαγητο δεν εχουν δικαιωμα προβολης?) και εγω με οτι μεινει για το τρεξιμο ! Απο οτι βλεπεις ολοι ειμαστε μια χαρα !


Aλλοι "γουστάρουν" τη γυναίκα σου αλλά δεν το πήρες χαμπάρι!:)
Για κoίτα και κανένα άλλο τόπικ!;):green:

Αυτο Χρηστο με ανεβαζει σαν ανθρωπο γιατι ξερω οτι εχω κατι που θα ηθελαν ΟΛΟΙ !
Η Αννη για εμενα ειναι τα παντα και νοιωθω πολυ τυχερος που ειναι διπλα μου.

LION
27-10-11, 16:12
Eισαι "κακό παιδί" τελικά....:green::green::green:
Πιπέρι πιπέρι!!!:turtle::turtle::turtle:


Ρε τι πάθαμε στα "γεράματα"!!!Μ 'αυτόν το Ροδίτη που μπλέξαμε!:P:P:P

LION
27-10-11, 16:18
Μην μου χαλιεσαι ! Συζηταμε ρε Χρηστο.




Υπερηφανος απο την στιγμη που οι αθλητες δεν δινουν μια απο την τσεπη τους και φευγουν με ΚΥΠΕΛΑ και ΕΠΑΘΛΑ , οι χορηγοι ευτυχησμενοι με την προβολη τους και εγω με οτι μεινει για το τρεξιμο ! Απο οτι βλεπεις ολοι ειμαστε μια χαρα !



Αυτο Χρηστο με ανεβαζει σαν ανθρωπο γιατι ξερω οτι εχω κατι που θα ηθελαν ΟΛΟΙ !
Η Αννη για εμενα ειναι τα παντα και νοιωθω πολυ τυχερος που ειναι διπλα μου.


Δεν με χαλάνε.ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑ τα γράφω!:):):)


Αυτό ακριβώς είναι η έννοια της επιχείρησης!

Χαίρομαι γι αυτό!Παρομοίως!Για τη δική μου γυναίκα βέβαια!;)
Είδες που συμφωνήσαμε σε κάτι!:thumbup:

barbell
27-10-11, 16:18
Στελλιο κατι ακουστηκε πως θα σαι Καλαματα στις 12Νοεμβρη,ετοιμαζεις καποιον αθλητη/τες?Το παιδι παντως που ειχες κατεβασει περυσι ηταν καταπληκτικο,αγαλμα,σωμα πρωτυπο για μενα και για πολλα αλλα παιδια που παρακολουθησαν τον αγωνα

chrisberg
27-10-11, 17:07
Ρε τι πάθαμε στα "γεράματα"!!!Μ 'αυτόν το Ροδίτη που μπλέξαμε!:P:P:P

Tι τα ΄θελες και συ και έμπλεξες ρε φίλε???:toast::toast::toast:

chrisberg
27-10-11, 17:12
Χρυσοβεργη ο κ Γκολιας η θελει να "ξεφορτωθει" την γυναικα του (σε πειραζω Χρηστο) η γουσταρει παρα πολυ την δικια μου ! :turtle::turtle::turtle:

Σκεφτεσε κατι διαφορετικο ?


ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ!!!:unsure::unsure::unsure::green::green::green:

LION
27-10-11, 17:15
Tι τα ΄θελες και συ και έμπλεξες ρε φίλε???:toast::toast::toast:


Σ 'αυτά ποτέ δεν ήμουν μπλεγμένος,μην ξαναγράφω τα ίδια!

Θα βαρεθεί ο κόσμος και θα "πέσει" η αναγνωσιμότητα της σελίδας του κ.Κτιστάκη! :)


Τα άλλα δεν με αγγίζουν,γι αυτό τα γράφω ξεκάθαρα!:toast::toast::toast:

LION
27-10-11, 17:17
ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ!!!:unsure::unsure::unsure::green::green::green:


Γιατί έχεις δει τη δική μου γυναίκα; :)


[To κάναμε το τόπικ!!!:turtle:]

Muscleboss
27-10-11, 17:30
Νομιζω οτι εχω το δικαιωμα εφοσον μιλαμε σε δικο μου topic να ζητησω να μην μεταφερθει τιποτα απο εδω!


Στέλιο αν συνεχιστεί αυτό το παιχνίδι θα πρέπει να μεταφερθούν τα ποστς, ή ολόκληρο το θέμα στην κατηγορία Off topic. Δεν είναι ωραιο για την κατηγορία που ανήκει αυτό το θέμα να ξεφεύγει έτσι η συζήτηση.

MB

LION
27-10-11, 18:55
Αυτό ακριβώς είναι η έννοια της επιχείρησης!

Δεν χρειάζεται νομίζω να εξηγήσω ότι είμαι κάθετα αντίθετος σ'αυτό κι ότι αυτό θεωρώ "εκμετάλλευση" των αθλητών!

Το αθλητικό μέλλον των αθλητών είναι η προτεραιότητα!Αν υπάρχουν οι οικονομικοί πόροι είναι άλλο θέμα που αφορά και την πολιτεία!

Τα έπαθλα παίρνουν αξία από τους ίδιους τους αθλητές και τις πραγματικές δυνατότητες διάκρισης που έχουν!!!

chrisberg
27-10-11, 19:02
Δεν χρειάζεται νομίζω να εξηγήσω ότι είμαι κάθετα αντίθετος σ'αυτό κι ότι αυτό θεωρώ "εκμετάλλευση" των αθλητών!

Το αθλητικό μέλλον των αθλητών είναι η προτεραιότητα!Αν υπάρχουν οι οικονομικοί πόροι είναι άλλο θέμα που αφορά και την πολιτεία!

Τα έπαθλα παίρνουν αξία από τους ίδιους τους αθλητές και τις πραγματικές δυνατότητες διάκρισης που έχουν!!!


Σοβαρή η κατάσταση...:unsure::unsure::unsure:

chrisberg
27-10-11, 19:15
Σημερα θα ηθελα:
1)Εισητηριο
2)Μπογια η οποια ειμαι υποχρεωμενος να την πληρωσω 3-4 φορες πανω απο οτι την βρισκω στην αγορα !
3)Να πληρωσω ΚΑΙ την συμμετοχη μου
4)Να αναρωτιεμαι το επαθλο θα το παρω πανω στη σκηνη η στα αποδυτηρια
5)Θα υπαρχουν επαθλα? Μηπως πρεπει να φερω μαζι μου και
κανενα αντισκουριακο ?
:unsure::unsure:

33338333363333933337


Φωτογραφίες:
1η ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
2η ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ!!!
3η (κοντινό) για να έιμαστε και σίγουροι!!!
4η Αντισκουριακό για τα προηγούμενα έπαθλα!!!

S. KTISTAKIS
27-10-11, 20:31
Στέλιο αν συνεχιστεί αυτό το παιχνίδι θα πρέπει να μεταφερθούν τα ποστς, ή ολόκληρο το θέμα στην κατηγορία Off topic. Δεν είναι ωραιο για την κατηγορία που ανήκει αυτό το θέμα να ξεφεύγει έτσι η συζήτηση.

MB

Πανο κανε τις "μετατροπες" που χρειαζετε, εσυ ξερεις καλυτερα και σε ευχαριστω !

Απλα θελω να ξεκαθαρησω οτι αυτο το topic δεν το χρειαζομαι για να προβληθω και ολοι βλεπετε το "χαβαλε" που κανουμε ακομα και σε προσωπικα θεματα!

ΔΕΝ με ενδιαφερει αν προσπαθουν καποιοι να με μειωσουν γιατι ειμαι εκει που θελω ΕΓΩ και μονο ΕΓΩ !
Ευχομαι οτι γραφτηκαν να τα διαβαζουν ενεργοι και μελλοντικοι αθλητες !

Συνεχιζω με μια αθλητρια που οποτε την εχω δει με εχει εντυπωσιασει με το ποζαρησμα της . Εχει απιστευτο χαρακτηρα και ανηκει στα +45 !

Frederica Belli(Ιταλια)

33351



36X1UnUFhIg

TRIANTAFYLLOU
28-10-11, 01:28
κάτι τέτοιες βλέπω στέλιο και αναθεωρω την γνώμη που έχω για τις σειρές μου και βλέπω στην φωτο που είστε μαζί πώς λέμε το άγγιγμα του μήδα εδω ταιριάζει το άγγιγμα του βύζα :P:P:P:P

S. KTISTAKIS
28-10-11, 11:28
κάτι τέτοιες βλέπω στέλιο και αναθεωρω την γνώμη που έχω για τις σειρές μου και βλέπω στην φωτο που είστε μαζί πώς λέμε το άγγιγμα του μήδα εδω ταιριάζει το άγγιγμα του βύζα :P:P:P:P

Μου αρεσει που απο μικρος μου εκανες και μαθηματα "συμπεριφορας" και εγω ο μ@λ@κ@ς το επαιζα πονοψυχος κηπουρος ! :turtle:


Bh0gUrLrEJ4

S. KTISTAKIS
03-11-11, 15:39
Παρτε και μια γευση τι θα πει "Αγαπω το Bodybuilding και δεν χανω προπονηση οπου και εαν ειμαι" ! :clap:

TRIANTAFYLLOU
03-11-11, 17:57
α ρε στέλιο αυτα είναι τεχνοτζίμ μιλάμε για πολύ σούπερ όργανα παρ όλη την αρχαιολογική αξία τους εχουν ντιζάιν σύγχρονο:P:P