PDA

Επιστροφή στο Forum : Beyond Bcaa (EHP Labs)



Γιώργης7
20-11-14, 00:55
Καλησπέρα! συγνώμη αν υπάρχει ήδη το θέμα, δε βρήκα κάτι! ξέρει κανείς αυτή την εταιρία;έψαξα για παραγγελία αλλά είναι μόνο για Αμερική! ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο προιόν της beyond bcaa λέγεται. τι λέτε;
http://www.supplementempire.com.au/media/catalog/product/cache/4/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/e/beyond_bcca_header.png
89273

sobral
20-11-14, 02:36
Στο μετέφερα εγώ εδώ κ στο συμμάζεψα λίγο. Την εταιρία την έχω ξαναδει αλλά δεν την έχω πετύχει σε κάποιο από τα σάιτ που αγοράζω ανά καιρούς. Το προϊόν πάντως δείχνει ωραίο βάση ετικέτας. Αν το βρίσκεις κάπου δεν βρίσκω λόγο να μην το δοκιμάσεις.

Γιώργης7
24-11-14, 13:06
επικοινώνησα με την EHP labs και μου είπαν ότι σε 4 με 5 βδομάδες θα αλλάξουν την πολιτική των παραγγελιών και θα έρχονται και ελλάδα τα προιόντα της! :green: τα προιόντα της μπορείς να τα βρείς στο επίσημο σάιτ της εταιρίας και σε 2 - 3 άλλα αυστραλέζικα

sobral
24-11-14, 15:24
επικοινώνησα με την EHP labs και μου είπαν ότι σε 4 με 5 βδομάδες θα αλλάξουν την πολιτική των παραγγελιών και θα έρχονται και ελλάδα τα προιόντα της! :green: τα προιόντα της μπορείς να τα βρείς στο επίσημο σάιτ της εταιρίας και σε 2 - 3 άλλα αυστραλέζικα

καλά άμα πάρεις από επίσημο σάιτ, θα τα πληρώσεις φαρμακείο κ ας αρχίσουν να τα στέλνουν εδώ...Εγώ την έβλεπα τόσο πολύ στην Αυστραλία που νόμιζα παλαιότερα πως είναι από εκεί, αλλά είδα τις προάλλες που το ανέβασες πως είναι από USA. Σου πρόσθεσα και μία φωτο του προϊόντος γιατί δεν είχες βάλει.

Γιώργης7
24-11-14, 16:57
ναι όντως είναι πολύ ακριβά τα προιόντα της, το συγκεκριμένο όμως κάνει 50 ευρώ περίπου δεν είναι καλή τιμή για 400γρ; :unsure:

mika68
24-11-14, 17:14
ναι όντως είναι πολύ ακριβά τα προιόντα της, το συγκεκριμένο όμως κάνει 50 ευρώ περίπου δεν είναι καλή τιμή για 400γρ; :unsure:

Με αυτά τα λεφτα βρίσκεις πολυ καλύτερα προϊόντα. Ψαξου λιγο


Sent from my iPhone using Tapatalk