PDA

Επιστροφή στο Forum : Creatine ΕLite Series X3 (Six Star Pro Nutrition)



AlexSk
30-12-14, 21:31
Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα!!! θελω μια βοηθεια σχετικα με το συγκεκριμενο προιον:
89872
89873
Απο πανω ειναι η εικονα του προιοντος και τα συστατικα.
Επανω λεει να καταναλωνω 1 scoop το οποιο περιεχει 8 γραμμαρια κρεατινης... Αλλου διαβασα πως πρεπει να καταναλωσω μισο scoop 1/2 δλδ..Μπορειτε να μου δωσετε καμια συμβουλη σχετικα με το θεμα?
Επισης αμα πρεπει να κανω καποιο σταματημα για ενα χρονικο διαστημα οπως με την μονουδρικη...Ευχαριστω πολυ ! Καλες γιορτεςς παιδιαα! :D

Billys51
30-12-14, 22:43
42g ζαχαρη? Αστο καλυτερα φιλε παρε κατι αλλο

AlexSk
30-12-14, 22:58
φιλε μου , το θεμα ειναι οτι ανοιξα αυτη τη συζητηση για να μου πειτε δοσολογια και διακοπη... η ζαχαρη ειναι αλλο θεμα και δεν με πειραζει οποτε ας μεινουμε στο θεμα

Polyneikos
30-12-14, 23:56
Με το ένα scoop μετά την προπονηση είσαι μια χαρά, ο πιο safe τρόπος είναι να κάνεις ενα πρωτόκολλο λήψης 2 μηνες On - 1 μηνα Off, αν και αρκετοι λαμβάνουν 5 γρ μονουδρικής 12 μήνες τον χρόνο, απλα εσυ τώρα έχεις πάρει φόρμουλα.

AlexSk
31-12-14, 00:27
ευχαριστω πολυ φιλε μου! να ρωτησω αμα βαζω μισο scoop με ποιον τροπο θα διαφερουν τα αποτελεσματα? ρωταω γτ ειναι 57 γραμμαρια το scoop

Polyneikos
31-12-14, 16:57
ευχαριστω πολυ φιλε μου! να ρωτησω αμα βαζω μισο scoop με ποιον τροπο θα διαφερουν τα αποτελεσματα? ρωταω γτ ειναι 57 γραμμαρια το scoop

Το blend που αφορά την κρεατίνη ειναι 8 γρ, μαζί με αλλα συστατικά που έχει μέσα, αρα υπολογισε ότι στα 57 γρ προιοντος παίρνεις τα 5 γρ κρεατινης που θεωρείται νορμαλ δοση.
Αν παρεις το μισό σκουπ, θα πάρεις την μισή δόση κρεατίνης, γύρω στα 2,5 - 3 γρ, οπότε τσάμπα ο κόπος, ειναι υποδοσολογία.;)

AlexSk
02-01-15, 02:11
φιλε μου να σαι καλα :D αυτο σκεφτομουν και γω η θα ειναι υποδοσολογια η υπερδοσολογια :D