PDA

Επιστροφή στο Forum : Creavar (Top Secret Nutrition)



COBRA_STYLE
23-01-15, 15:43
Δυνατο φαινεται.Θελω να τσιμπησω μια κρεατινη να ανεβω λιγο κι ειμαι αναμεσα σε αυτη και της musclefarm.Βεβαια η 2η εχει πολυ καλυτερο value for money.

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90262&stc=1 http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90263&stc=1

raiden
25-01-15, 00:14
Μολις την τελειωσα ! Τιμια την βρισκω , αυξηση στην δυναμη ειδικα στην τελευταια επαναληψη , σκληραδα και πρηξιματακι μου εδωσε . Την εβαζα πριν γιατι μετα βαζω την omni - mx hardcore που εχει και αυτη κρεατινουλα μεσα . Σκεφτομαι να παρω αλλο ενα κουτακι .Δεν την βρισκω και πολυ ακριβη παντως

beefmeup
25-01-15, 00:16
ρε τσακαλι ποτε προλαβαινεις κ τα περνεις ολα αυτα που γραφεις?
εχεις κανα δεντρο στο σπιτι σου που φυτρωνουν?:green:

raiden
25-01-15, 01:30
ρε τσακαλι ποτε προλαβαινεις κ τα περνεις ολα αυτα που γραφεις?
εχεις κανα δεντρο στο σπιτι σου που φυτρωνουν?:green:

χαχαχα!! τωρα το ειδα :)

90299

COBRA_STYLE
13-03-15, 01:09
Ωωω αντέρφια ας κανω ενα mini-review εδω.
Πρεπει να τη χρησιμοποιω κανα 3βδόμαδο τωρα(τελειωνει το πρωτο κουτι) μαζι με lclt,citrulline και glycergrow(λιγο λιγοτερο διαστημα).Παιρνω 1 σκουπ πριν τα βαρη μονο.

Τις τελευταιες μερες εχω ενα ανεβασμα σε δυναμη αισθητο.Απο κει κ περα στα βαρη υπαρχει αισθητα μεγαλυτερο πρηξιμο εμφανισιακα κι οχι τοσο πολυ σαν αισθηση.
Οταν παταω τα χερια υπαρχει εμφανης σκληραδα με πριν και ειναι λιγο πιο γεματα...και γενικα εχω γεμισει λιγο.

Απο θεμα γευσης τωρα για τον πέο...αμα το πιω γρηγορα θα ξερασω.

SOLID
13-03-15, 02:41
Ελα και περιμενα review.Θα ανυσηχουσα αν ΔΕΝ ειχες πριξημο με ολα αυτα.Ωραιος συνδυσμος εγκρινω αν και δεν ειμαι πολυ φαν lclt αλλα εκει θα τα χαλασουμε?
Παροτι ειμαι μονουδρικη all the way θα την παρω εχω και καιρο να παρω μια κρεατινη και πρεπει.Αλλα με ξενερωσες με την γευση ρε γαμωτο.

COBRA_STYLE
13-03-15, 02:51
Η γευση ειναι πολυ γλυκια.

Για lclt εγω παλι πιστευω ειναι must αναλογιζομενος τις επιδρασεις κι ειδικα το παιχνιδι με τους AR.Eιδικα σε συνδυασμο με καποιο test-booster ή AI

SOLID
13-03-15, 03:00
Πες οτι εννοεις πολυ γλυκια ρε συ.Οτι πρεπει ειναι κοινως για μενα σουπερ.Γενικως πολλοι εδω δεν ειστε της γλυκιας γευσης,περιεργο :unsure:.
Lclt με αυτα που λες μαζι μπορει να μετραει οντως,τωρα σκετη...δεν ξερω ουτε την εχω δοκιμασει σκετη.Με τα αλλα που ειπες ισως καποτε να της δωσω μια ευκαιρια.