PDA

Επιστροφή στο Forum : Wellcome!!!!!!



papantonisd
15-12-08, 01:38
:lift2hand:
kalispera stous filous Hlia Triantafyllou, Taso Minidi, Dionusi, Nasser kai Pano. exomai mia koini prospatheia gia na veltiwthei to epipedo tou body building kai agwnistika alla kai se epipedo gnwsewn.
me filikous xairetismous
papantonis dimitris.

slaine
15-12-08, 01:41
χαρά μας να σε έχουμε στην παρέα μας! :welcome:

Muscleboss
15-12-08, 01:49
Δημήτρη καλωσήρθες στην παρέα μας!
:welcome:

θα περιμένουμε φωτοργαφίες σου και πολύτιμες συμβουλές σου!


ΜΒ

billys15
15-12-08, 01:56
Γεια σου! Καλως μας βρηκες! :thumbsup:

NASSER
15-12-08, 02:04
Δημητρη καλωσορισες στο φορουμ :bodybuildinggr:

Για οσους δεν γνωριζουν, ο Δημητρης υπηρξε Mr. Ellas αρχες δεκαετιας '80 και ειναι ανθρωπος που αγαπαει το αθλημα και χαρα του ειναι να δει το bodybuilding εκει που του αρμοζει.
Οι παλιοτεροι τον γνωριζουν καλυτερα απο μενα αλλα όφειλα να τα πω λογο της εκτιμησης μου στο προσωπο του :D

Polyneikos
15-12-08, 09:16
Καλώς ήρθες Δημήτρη , χαιρόμαστε να σε έχουμε στην παρέα μας !!
Ελπίζουμε να μας δώσεις τα φώτα σου !!

Kntrns_MD
15-12-08, 15:08
welcome at :bodybuildinggr: :wave:

Steve KinG STyLe
15-12-08, 15:34
Καλως μας ηρθες!!!!! :thumbup:

kutsup
15-12-08, 15:48
Καλώς τον. Χρόνια είχα ν' ακούσω για σένα.

tezaman
15-12-08, 16:07
:moderator: :wave: :welcome: :wave: :moderator:

Fotis_Patra
15-12-08, 21:02
Καλως ηρθες στο :bodybuildinggr:

TRIANTAFYLLOU
15-12-08, 23:24
ακόμη μια ευχάρηστη εκπληξη παιδιά ο δημήτρης ο παπαντώνης είναι φίλος και από τούς παλιούς δεινόσαυρους του bodybuilding καλώς ήρθες δημήτρη στην παρέα μας. :awesome: :clap:

napstor
15-12-08, 23:45
καλωσηρθες και απο μενα

peris
16-12-08, 01:46
:welcome: :welcome:

KATERINI 144
16-12-08, 15:27
welcome :welcome:

a.minidis
16-12-08, 23:59
:lift2hand:
kalispera stous filous Hlia Triantafyllou, Taso Minidi, Dionusi, Nasser kai Pano. exomai mia koini prospatheia gia na veltiwthei to epipedo tou body building kai agwnistika alla kai se epipedo gnwsewn.
me filikous xairetismous
papantonis dimitris.Για σου,και απο μενα φιλε μου,και σου ευχομαι,καλες δουλειες,με το μαγαζι,μολις ξελασκαρω,θα περαςω με τον ψηλο!! :army2:

Keysersoze27
17-12-08, 12:05
Welcome !!!! :awesome:

D.ANTONIADIS
17-12-08, 21:42
GIA SOU FILE,KALES DOULIES THA TA POUME SALONICA.

argyrakis
17-12-08, 22:44
Καλώς ήρθες

NASSER
13-01-09, 19:34
Δημητρη εγραψες με το avatar σου :awesome:

kutsup
13-01-09, 19:47
Δημητρη εγραψες με το avatar σου :awesome:

Μάιος του 1990. Είχε έρθει ο L.H. προσκεκλημένος των τότε Vis Vitalis στη Θεσσαλονίκη. Μόλις είχα αναλάβει στο πρώτο γυμναστήριο Vis Vitalis στην πόλη στη θέση του Παπαντώνη (πίσω από την Σαρακάκη στη Γεωργίου - Β. Όλγας).
Άλλο να τον βλέπεις στην φώτο κι άλλο από κοντά να κάνει προπόνηση. Είχε και έναν άλλο φίλο, επίσης μαύρο μαζί του διπλάσιου μεγέθους αλλά σε πιο χοντρή έκδοση.

TRIANTAFYLLOU
13-01-09, 21:27
αυτό το περιστατικό δεν το ξεχνάω γιατί είχα λίγο καιρό που είχα βγεί απο το νοσοκομείο και ίσα που περπατούσα κουτσαίνοντας .

και σε εκείνο τον αγώνα είχα κατεβάσει έναν πιτσιρικά που κερδισε το παναλλήνιο 68 κιλά με τα ρούχα δεν φαινόταν αλλά στην σκηνή ήταν σαν ψεύτικος και ο λη χανει είχε πάθει πλάκα απο την συμετρία και την γράμωση και γι αυτό είχα πάει στον αγώνα.
βάζω και μια φοτο απο τον αγώνα εξω απο τον χώρο της έκθεσης.

http://i255.photobucket.com/albums/hh151/hliasgym/img100.jpg

TRIANTAFYLLOU
13-01-09, 21:32
το πουκάμισο συμπτωση ήταν δεν συνενοηθήκαμε με τον λη .
αλλά δείτε διαφορά τότε με τώρα οι ολύμπια που και ο χανει θεωρούνταν πολύς, εκει εγω είμαι λιωμένος κυριολεκτικά το ποδι μου απο το ατύχημα το γόνατο ήταν πιό χοντρο απο τον τετρακέφαλο. :banghead:

kutsup
13-01-09, 22:31
και σε εκείνο τον αγώνα είχα κατεβάσει έναν πιτσιρικά που κερδισε το παναλλήνιο 68 κιλά με τα ρούχα δεν φαινόταν αλλά στην σκηνή ήταν σαν ψεύτικος και ο λη χανει είχε πάθει πλάκα απο την συμετρία και την γράμωση και γι αυτό είχα πάει στον αγώνα.


Αυτόν στα αριστερά εννοείς;

http://i700.photobucket.com/albums/ww1/kutsup/Diving/0001.jpg?t=1231874985

TRIANTAFYLLOU
13-01-09, 23:09
έπαθα πλάκα αυτός είναι, δεν το πιστεύω οτι έχεις φοτο, εμείς να φανταστείς δεν έχουμε φωτογραφιες απο εκείνο τον αγώνα γιατί τότε δεν βγάζαμε νομίζαμε μια ζωή έτσι θα είμαστε . με τα ρούχα αν τον βλέπατε δεν φαινόταν οτι κάνει ββ ενοείτε οτι ποτέ στην ζωή του δεν ακούμπησε φάρμακα απλά τον είχα επιλέξει γιατί είχε τέτοιες προδιαγραφές που δεν στεκόταν εύκολα δίπλα του κάποιος.

πάντως κατάλαβες κατευθείαν για ποιόν μιλούσα και μ αρέσει όταν λέω κάτι να το στηρίζω με αποδείξεις . :awesome: :bowdown: :clap:

TRIANTAFYLLOU
13-01-09, 23:13
μη μου πείς οτι δίπλα είσαι εσύ γιατί αυτό το παιδί το θυμάμε γιατί ξεχώριζε με το καλούπι του και την ποιότητα που αν δεν ήταν ο παναγιώτης τόσο φορμαρισμένος θα έπαιρνε άνετα την κατηγορία.

Muscleboss
14-01-09, 00:07
σπάνιες φωτογραφίες.. ευχαριστούμε! :clap:

ΜΒ

kutsup
14-01-09, 19:12
μη μου πείς οτι δίπλα είσαι εσύ γιατί αυτό το παιδί το θυμάμε γιατί ξεχώριζε με το καλούπι του και την ποιότητα που αν δεν ήταν ο παναγιώτης τόσο φορμαρισμένος θα έπαιρνε άνετα την κατηγορία.

Ναι στα νιάτα μου. Τελικά πρέπει να ήταν Απρίλιος του 90. Για τις φωτογραφίες έχεις δίκιο αλλά δεν ήταν όπως σήμερα με τις ψηφιακές που είναι ευκολόχρηστες.
Με τις αρχαίες Kodac αν έβγαζες από κοντά παραμόρφωναν και αν πήγαινες λίγο πιο μακριά θόλωναν. Ειδικά σε κλειστό χώρο με τεχνητό φως .... :oops:
Έπρεπε να ήσουν καλιτέχνης για να πετύχεις σωστή φωτογραφία ή πολύ τυχερός.

TRIANTAFYLLOU
14-01-09, 22:30
συμφωνώ σ αυτό που λές και σε θυμάμαι πολύ καλά στα νειάτα σου όπως λές ήσουν πολύ καλός αθλητής και ξεχώριζες και έπαθα πλάκα με την φοτο γιατί εγω δεν έχω απο εκείνο τον αγώνα καμία ούτε ο παναγιώτης το παιδί που παίξατε μαζί μετά τα παράτησε κιόλας αυτός λόγω υποχρεώσεων γιατί εχουν μια μεγάλη επιχείρηση με εμπόριο και εξαγωγές ψαριών και καίκια και δεν μπορούσε να γυμνάζετε συστηματικά .

αν έχεις καμία παλιά από τότε η απο εκείνο τον αγώνα η δική σου βάλε στό τόπικ φοτο μελών είναι ωραία να βλέπουμε παλιές φοτο γιατί ήταν άλλα χρόνια τότε διαφορετική νοοτροπία και επίπεδο αγώνων αλλά είχε την ομορφιά του κι αυτό.