PDA

Επιστροφή στο Forum : Wreckage (Musclepharm)



ευθυμης
19-02-15, 15:02
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90839&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90838&stc=1


καινουργια σειρα αυτο θελω να το δοκιμασω φαινεται πολυ καλο!!!!

beefmeup
19-02-15, 15:10
υπερπληρες..
πολυ καλη επιλογη συστατικων/αναλογιων ,αλλα δυστυχως απαγορευτικο για τους περισοτερους με τα 350μιλι καφεινη.
δεν ξερω αν θα ερθει καν ελλαδα με αυτο το ποσοστο ανα δοση..
εγω θα το δοκιμαζα ανετα παντως..:green:

Billys51
19-02-15, 15:15
Δυνατό προϊόν βέβαια δν μπορώ να καταλάβω γτ βάζουν διασπαρτκο μέσα τεσπα..Από ότι φαίνεται όμως θα είναι τσιμπημενη η τιμή του και βγάζει μόνο 20 servings.. Βαρβατες ποσότητες πάντως και ωραία συσκευασία [emoji106] [emoji106]

Polyneikos
19-02-15, 15:48
Μπόμπα :thumbup:

SOLID
19-02-15, 16:13
Αν εξαιρεσεις την πολυ καφεινη (για τα γουστα μου) που εχει μιας και δεν ειμαι πολυ φαν των διεγερτικων γενικα ειναι απο τα πιο πληρη που εχω δει ποτε.Αψογο.Ισως την αλανινη θα μπορουσαν να εχουν λιιιγο πιο τσιμπιμενη αλλα και παλι ειναι ΜΠΟΜΠΑ.Μακαρι να βγαλουν και εκδοση χωρις καφεινη η εστω με πιο λιγη και θα φυγει δοκιμη ευκολα.

sobral
19-02-15, 17:35
Αν ήμουν ο Stoppani τους είχα σκάσει μία μυνησάρα...αν εξαιρέσεις το daa είναι πιστή αντιγραφή του Pre Jym. βγάλτε κάτι δικό σας εκεί στην MP... κατά τ'άλλα αφού το Pre Jym είναι μπόμπα, το ίδιο είναι κ αυτό. Βέβαια ο Jim δεν το άφησε να πέσει κάτω:


https://www.youtube.com/watch?v=ktSvxI7bh00 ;)

SOLID
19-02-15, 17:57
Αν σου πω οτι τωρα προσεξα το διασπαρτικο...:unsure:
Θα μπορουσαν να βαλουν κατι αλλο ειναι η αληθεια οντως να μην κραζει τσο απο μακρια.Μιας και το διασπαρτικο ειναι παντελως ασχετο σε προεξασκητικο,εστω μια αργινινη ρε αδερφε η μια νορβαλινη η καποιο αλλο παρεμφερες συστατικο.Πως και δεν εβαλαν και το παντζαρι να γινουν γραφικοι εντελως χαχαχαχαχαχα.Δεν θυμομουν οτι με του Στοππανι ειχε τετοια ομοιοτητα.
Παρολαυτα παροτι εχει το δικο με το μερος του προσωπικα δεν θα εβγαζα τετοιο βιντεο.

beefmeup
19-02-15, 19:34
εχασα 5 λεπτα απο τη ζωη μου για να δω το βιντεο..πραγματικα απαρεδεκτος ο τυπος..5 λεπτα κ δεν λεει τπτ απολυτως.
απορω πραγματικα με τετοιες στασεις..μιλαει λες κ ανακαλυψε τον τροχο,λες κ δεν υπηρχαν κ αλλα prewo πριν βγαλει αυτος το δικο του ,ακριβως με τα ιδια συστατικα με το δικο του (give or take) ,με την μονη διαφορα στις δοσεις των συστατικων.
οι τυποι της usp τι να πουν δλδ για το jack3d που καθε 3 συμπληρωματα βλεπεις κ ενα αναλογο του.

επισης τωρα δλδ μετα απο τοσα χρονια καταλαβε αυτος οτι τα μισα συμπληρωματα εκει ξερω δεν εχουν νοημα στον τροπο κατασκευης τους..
τραγικος..για τα μπαζα.

sobral
19-02-15, 20:08
Να πω την αλήθεια τόσο πλήρες σαν το δικό του δεν θυμάμαι να είχα δει, αν με απατά η μνήμη μου διορθώστε με. Υπήρχαν πολλά καλά αλλά σε όλα κάτι έλειπε. Το δικό του έχει τα πάντα σε υπερπλήρες ποσότητες. Τώρα αν το παίζει ιστορία δεν με πολυενδιαφέρει. Και μπορεί να μην ανακάλυψε τον τροχό όταν λέει πως πολλά συμπληρώματα δεν έχουν λόγο ύπαρξης, αλλά για μένα καλά κάνει κ το λέει κ το ξαναλέει μιας η αγορά δείχνει πως ακόμη ο κόσμος δεν ξέρει να ψωνίζει κ αγοράζει bcaa με 1,5γρ ανά δόση, όπως καλή ώρα μου είπε ένας πριν λίγο κ του είπα να το δώσει στο χάμστερ του καλύτερα το σκεύασμα...Και ο Stoppani, άσχετα αν έχει σχέση με γνωστό στόρ κ μπορεί να τα αρπάει, έχει τρομερές σπουδές κ οι γνώσεις του αποδεικνύονται στα συμπληρώματα του, χωρίς να λέω πως όλα του είναι καλά. Εξάλλου όσο καλό κ αν είναι κάτι, πάντα μπορεί να γίνει καλύτερο.

ευθυμης
19-02-15, 21:09
Ο ανταγωνισμός για τους καταναλωτές είναι ότι καλύτερο γιατί βλέπουμε όλο και καλύτερα προϊόντα!

zisis.z
19-02-15, 21:27
Mπομπα..... φαινεται οτι θα παιξει πρωταγωνιστικο ρολο......σε αναμονη για δοκιμη λοιπον.......:bowdown::thumbup::)

beefmeup
19-02-15, 22:53
Να πω την αλήθεια τόσο πλήρες σαν το δικό του δεν θυμάμαι να είχα δει, αν με απατά η μνήμη μου διορθώστε με. Υπήρχαν πολλά καλά αλλά σε όλα κάτι έλειπε. Το δικό του έχει τα πάντα σε υπερπλήρες ποσότητες. Τώρα αν το παίζει ιστορία δεν με πολυενδιαφέρει. Και μπορεί να μην ανακάλυψε τον τροχό όταν λέει πως πολλά συμπληρώματα δεν έχουν λόγο ύπαρξης, αλλά για μένα καλά κάνει κ το λέει κ το ξαναλέει μιας η αγορά δείχνει πως ακόμη ο κόσμος δεν ξέρει να ψωνίζει κ αγοράζει bcaa με 1,5γρ ανά δόση, όπως καλή ώρα μου είπε ένας πριν λίγο κ του είπα να το δώσει στο χάμστερ του καλύτερα το σκεύασμα...Και ο Stoppani, άσχετα αν έχει σχέση με γνωστό στόρ κ μπορεί να τα αρπάει, έχει τρομερές σπουδές κ οι γνώσεις του αποδεικνύονται στα συμπληρώματα του, χωρίς να λέω πως όλα του είναι καλά. Εξάλλου όσο καλό κ αν είναι κάτι, πάντα μπορεί να γίνει καλύτερο.

πληρες μπορει να ειναι οσον αφορα τις δοσεις απο το καθε συστατικο που εχει,οπως εγραψα κ εγω απο πανω..
απο εκει κ περα τι παραπανω εχει που δεν εχουμε δει?
για να δουμε...ας παρουμε πχ το complete pump που ειναι κοντα 5 χρονια προιον.

κοινα συστατικα
κρεατινη
κιτρουλινη
β-αλανινη
ταυρινη
καφεινη
τυροσινη

περαν αυτων τι διαφορα βλεπεις σε συστατικα εκτος των δοσεων?
αααα,εχει μεσα κ huperzine..χμμμ..νομιζω υπηρχε στο jack3d.
κ μετα μενει η nac,το πιπερι κ κατι ψιλο ακομα σε nitrate που υπαρχει σε αλλα τοσα συμπληρωματα.

οποτε τι κανε ο τυπος δλδ ,για να βγαινει να λεει οτι το δικο του συμπληρωμα μπλαμπλαμπλα..πηρε μια ηδη υπαρχουσα φορμουλα κ απλα ανεβασε τις δοσεις..σπουδαια..αν διαβαζε το θεμα που εχουμε με τα σπιτικα prewo θα επρεπε να το ειχε κανει 4 χρονια πριν:turtle:

τεσπα,αυτο που θελω να πω ειναι οτι στο βιντεο απλα κλαψουριζει γιατι εχουν βαλει εδω διασπαρτικο..γιατι ετσι ρε φιλε,γιατι μπορουν.
απο την στιγμη που η δοση του ειναι 3γρ κ ειναι αυτη που πρεπει για να σου δωσει κατι,που το κακο?
με την ιδια λογικη αυτος γιατι εβαλε μεσα β-αλανινη αφου μεσα σε prewo ουσιαστικα δεν σου δινει κατι μιας κ θελει συστηματικη κ καθημερινη ληψη..

οποτε ας αφησει τις παπατζες:P

sobral
19-02-15, 23:07
Μιας κ με ρωτάς προσωπικά να σου απαντήσω..δεν περίμενα ποτέ κάτι το "ουάου" που λέει κ ο Βαρουφάκης:green::green: από ένα pre. Εγώ αυτά τα βασικά θέλω να έχει σε καλές ποσότητες. Βαρέθηκα να βλέπω 1γρ κρεατίνη, 700μίλι β-αλανίνης, 500μγ κιτρουλίνης κτλ. Δεν είπα πως αυτός ανακάλυψε κάποιο άγνωστο συστατικό, αλλά ότι τα έβαλε όλα σε καλές δόσεις, πράγμα σπάνιο κ αυτό το ξέρεις καλά. Στα περισσότερα όλο κ κάτι λείπει. Τέσπα, εδώ υπάρχει καθαρή αντιγραφή πάντως έχει βουίξει ο τόπος στην Αμερική. Από εκεί κ πέρα είτε αυτό πάρεις είτε το άλλο θα δουλέψουν, γιατί έχουν τρομερές ποσότητες. Το μόνο που δεν μου αρέσει κ στα δύο είναι η υπερβολική καφείνη. Αν βγει ένα caffeine free θα το δοκιμάσω άνετα.

beefmeup
19-02-15, 23:15
ε ,και η reflex τοτε το αντεγραψε με το muscle bomb..οπως κ ολοι αυτοι που αντεγραψαν το jack3d,κ ακομα το αντιγραφουν χρονια τωρα.
κ μετα?
δεν ειδα κανενα να βγαινει απο αλλη εταιρια να κλαιγεται ,λιγη αξιοπρεπεια δεν βλαπτει.

κ μιας κ το ξεχασα πριν ,ο τυπος εχει ξεπατικωσει την combat της ιδιας εταιριας που βγαινει κ λεει οτι τον αντεγραψε..:turtle:

Billys51
19-02-15, 23:51
Πάντως το μόνο "αρνητικό" σχετικά είναι ότι δν μπορούμε να το παίρνουμε κατά βούληση και θέλει κάθε μέρα γτ έχει μέσα συστατικά που πιάνουν συγκέντρωση στο σώμα όπως daa, κρεατινη και β αλανινη...