PDA

Επιστροφή στο Forum : Creatine DNA (BSN)



beefmeup
21-02-15, 00:06
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90866&stc=1http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90867&stc=1

παγκοσμια καινοτομια:green:

COBRA_STYLE
21-02-15, 00:12
Πωπωπω τα σπαει οντως:thumbup:

Billys51
21-02-15, 00:16
Γενικα αυτή η εταιρεία , δν ξέρω αν είναι η ιδέα μου βγάζει πολύ μέτρια προϊόντα αλλα ειδικά αυτή η σειρά dna πολύ εφελικι λέμε [emoji12] παρόλα αυτά πολύς κόσμος και ειδικά στο εξωτερικό την έχει σε μεγάλη υπόληψη...τι να πω..

Polyneikos
21-02-15, 00:38
Γενικα αυτή η εταιρεία , δν ξέρω αν είναι η ιδέα μου βγάζει πολύ μέτρια προϊόντα αλλα ειδικά αυτή η σειρά dna πολύ εφελικι λέμε [emoji12] παρόλα αυτά πολύς κόσμος και ειδικά στο εξωτερικό την έχει σε μεγάλη υπόληψη...τι να πω..

Την BSN την έχει η GLANBIA Performance Nutrition, με έδρα την Σκωτία, που έχει επίσης της ON και την ABB.
Θεωρώ ότι έχει ένα καλό Brand Name και τα ευρωπαϊκά προϊόντα της είναι εφαμιλλα με πολλές εταιρίες.
Γενικά δηλαδή ,το εχω γράψει και στην Gaspari, όταν υπάρχει ένα καλο brand, εξελισσονται και αλλάζουν δεδομένα.
όπως επίσης πολλές εταιρίες συμπληρωμάτων είναι κάτω από την σκεπή πολυεθνικών, ενω οι καταναλωτές νομίζουμε ότι υπάρχουν διαφορετικότητες, αλλάζουν πολλές φορές οι ετικέτες και τα κουτιά;)

sobral
21-02-15, 02:31
Την BSN την έχει η GLANBIA Performance Nutrition, με έδρα την Σκωτία, που έχει επίσης της ON και την ABB.
Θεωρώ ότι έχει ένα καλό Brand Name και τα ευρωπαϊκά προϊόντα της είναι εφαμιλλα με πολλές εταιρίες.
Γενικά δηλαδή ,το εχω γράψει και στην Gaspari, όταν υπάρχει ένα καλο brand, εξελισσονται και αλλάζουν δεδομένα.
όπως επίσης πολλές εταιρίες συμπληρωμάτων είναι κάτω από την σκεπή πολυεθνικών, ενω οι καταναλωτές νομίζουμε ότι υπάρχουν διαφορετικότητες, αλλάζουν πολλές φορές οι ετικέτες και τα κουτιά;)

Συμφωνώ απόλυτα με τη μόνη διόρθωση ότι η Glanbia είναι με έδρα την Ιρλανδία. Γενικά δεν ξέρω γιατί (αυτοί ΔΝΤ είχαν αλλά το ξεπέρασαν γρήγορα :green: ) το έχουν ρίξει στο συμπλήρωμα. Ιρλανδική είναι και η Allegro που εξαγόρασε την χρεοκοπημένη Gaspari. Τεράστια εταιρία η Glanbia με ποιοτικά προϊόντα, κατά κύριο λόγο στις πρωτείνες. Θα έχετε παρατηρήσει πως η BSN έχει βελτιωθεί κ έχει ένα πιο καλό προφίλ πια. Η σειρά DNA για να μείνω στο θέμα, είναι σειρά με βασικά κ απλά προϊόντα, φαντάζομαι κ οικονομικά.

http://store.bbcomcdn.com/store/deploy/images/brand_headers/bsn-dna/BSN-DNA-header.jpg

storm68
25-02-15, 17:32
Οι Ιρλανδοί απ' όσο ξέρω πάνε στα συμπληρώματα «By the book». Δηλαδή τους νοιάζει πολύ να είναι ξεκάθαρα τα συστατικά στις ετικέτες, νόμιμα κ.τ.λ. Αυτή η σειρά της BSN φαίνεται απλή και δεν βλέπω κάποιο λόγο να μην τα φτιάξουν και για την ευρωπαϊκή αγορά. Πάντως να πω ότι κι εμένα η εμπιστοσύνη μου στην BSN ανέβηκε αφότου την εξαγόρασε Ιρλανδική εταιρία, πόσο μάλλον η Glanbia.

co5tas
25-02-15, 17:35
Το εχω στα χερια μ επιτελους !!
Διαλυτοτητα πολυ καλη( σε χλιαρο νερο δν μενει τπτ)
απλα η υφη της ειναι τελειως διαφορετικη απο αλλες γνωστες μαρκες .. Δν ξερω τι παιζει .. Θα διξει στην πορεια :)