PDA

Επιστροφή στο Forum : Megatron (SAN)



SOLID
25-02-15, 19:52
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90949&stc=1
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90950&stc=1

Μιας και δεν το βρηκα στο search (μη βαρατε αν υπαρχει ηδη εψαξα :) ) ειπα να το βαλω μπας και του εχει δωσει κανενας καμια δοκιμη.
Εχω υπερβολικα πολυ καιρο να παρω καποιο pre workout αλλα επειδη θελω να δοκιμασω κατι ετσι μετα απο καιρο μου φανηκε καλο αυτο εδω για μια δοκιμη.Εδω που ειμαι το εχω βρει και θα το παρω τον ερχομενο μηνα μιας και ειναι stim free καθως δεν τα παω καλα με καφεινες κτλ.
Απο συστατικα φαινεται πολυ δυνατο παντως.Οχι μπλεντ,η δοση ειναι στο ενα σκουπ και σε βγαζει για 30 δοσεις,και εχει ολα τα καλα παιδια απο κιτρουλλινη,gms,βητα αλανινη,betaine σε καλες δοσεις θα ελεγα καθως και ενα βοτανι το οποιο δρα σαν αναστολεας φωσφοδιεστερασης απο'τι κοιταξα λιγο κοινως εξτρα vasodillation με λιγα λογια.Εχει πολυ πραμα απο νιασινη μεχρι αυτο και μετα παμε σε καρνιτινη και σε R ALA το οποιο δεν συνηθιζεται,δεν θυμαμαι αν απλα ειναι για γεμισμα και αν οχι για πιο ρολο το εχουν,ισως για αντιοξειδωτικο μαζι με την C η για μεταφορα στοιχειων.

Θα προτιμουσα λιγο πιο τσιμπημενη την κιτρουλλινη ισως βαλω κανα 2αρι γραμμαρια εξτρα αλλα πρωτα θα το δοκιμασω ετσι βητα αλανινη περνω ηδη αρα η δοση ειναι οκ για μενα αυτη την στιγμη.Και ειδωμεν.Αν καποιος του εχει δωσει δοκιμη ας πει εντυπωσεις.

beefmeup
25-02-15, 21:38
ωραιο δειχνει..
το ιδανικο θα ηταν να ειχε 2-3 γρ περισοτερα gms ,καθως κ 1-2 κιτρουλινη ακομα.
το na-r-ala αν ηταν κ αυτο κανα 300μιλι περισοτερα...

πολυ καλο παντως στα χαρτια,προσεγμενο...βεβαια καποιος μπορει να παρει κ διπλη δοση,αναλογα.

SOLID
26-02-15, 03:54
ωραιο δειχνει..
το ιδανικο θα ηταν να ειχε 2-3 γρ περισοτερα gms ,καθως κ 1-2 κιτρουλινη ακομα.
το na-r-ala αν ηταν κ αυτο κανα 300μιλι περισοτερα...

πολυ καλο παντως στα χαρτια,προσεγμενο...βεβαια καποιος μπορει να παρει κ διπλη δοση,αναλογα.


Ελα και ελεγα μπας και το ειχες δοκιμασει κιολας (αν και ξερω οτι εισαι των stims fan) συμφωνω και επαυξανω για την κιτρουλλινη ειδικα ετσι κι αλλιως θα εβαζα εξτρα της primaforce που εχω.Για την γλυκερινη αποψη δεν εχω δεν εχω δοκιμασει ουτε σκετη ουτε σε συνδυασμο.Στο 1gr δλδ ειναι ερημη ποσοτητα με λιγα λογια?Η με τα αλλα που εχει θα βοηθησει συνεργιστικα??

Σκεφτηκα για διπλη δοση μιας και ειναι και stim free αλλα τι θα προτεινες απο τα εξης??

Διπλη δοση?
Μονη και εξτρα κιτρουλλινη και glycergrow?


Oταν τελειωσει αυτο θα κανω και το σκηνικο με mct cocoa tyrosine btw.

beefmeup
26-02-15, 20:30
αν εχεις κιτρουλινη καλυτερα να μην πας σε διπλη δοση απο το συμπληρωμα αλλα να προσθεσεις λιγη ακομα σκετη.
το gms για να σου κανει κατι θες πανω απο 4γρ αναλογα βεβαια το πως θα σε πιασει..

σιγουρα το καλυτερο ειναι να παρεις μια δοση απο αυτο κ να συμπληρωσεις τα υπολοιπα ,αλλα αυτο στην περιπτωση που τα εχεις ηδη..αλλιως μετα δεν εχει κ πολυ νοημα γιατι θα ξεφυγεις με το χρηματικο..

γενικα εγω το κανω αυτο αρκετα..ας πουμε αυτη την περιοδο που χρησιμοποιω το complete pump ,καμια φορα βαζω 2-3γρ κιτρουλινη που εχω σκετη αυτη της warriorlab..ειδικα οταν εχω upper για το ποζεριλικι:green:

sobral
26-02-15, 21:33
Ωραίο προϊόν μπορώ να πω. Προσεγμένο. Θα μπορούσε να έχει παραπάνω ποσότητα σε ορισμένα συστατικά αλλά κ πάλι παραμένει καλό. όταν το δοκιμάσεις πες μας solid την άποψη σου.:toast:

SOLID
26-02-15, 23:55
Ωραίο προϊόν μπορώ να πω. Προσεγμένο. Θα μπορούσε να έχει παραπάνω ποσότητα σε ορισμένα συστατικά αλλά κ πάλι παραμένει καλό. όταν το δοκιμάσεις πες μας solid την άποψη σου.:toast:


Θα υπαρξει αναφορα οταν πεσει η δοκιμη αυτο ειναι σιγουρο.:thumbup:

NASSER
27-02-15, 16:03
Εγώ ευχαρίστως θα το έπαιρνα το συγκεκριμένο. Δεν περισσεύει και δεν έχει ελλείψεις. Το αν θέλει κάποιος κάτι παραπάνω, μπορεί να το προσθέσει. Αλλά σαν φόρμουλα είναι όπως πρέπει για να αποδώσει.