PDA

Επιστροφή στο Forum : Loaded (Efectiv)



sobral
02-03-15, 18:16
102085

http://fitness1.bg/label/loaded_.jpg

All in one κ αυτό, από μία αγγλική εταιρία. Δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά κρίνοντας απ το προφίλ απευθύνεται σε αυτούς που δεν βάζουν εύκολα βάρος. Θα την έβαζα στις φόρμουλες αύξησης βάρους περισσότερο λόγω των ιδιαίτερα υψηλών θερμίδων, παρ'όλα αυτά με μόνο 9γρ ζάχαρη κ 1,7γρ λίπος στα 150γρ που είναι η φουλ δόση. Απ το να παίρνει κανείς αυτές τις φόρμουλες όγκου με 50 κ 100γρ ζάχαρη κ γεμάτες λίπος, αυτή δείχνει μια σωστή λύση γι αυτό το σκοπό.

storm68
05-03-15, 16:39
Δυστυχώς δεν μπορώ να την πάρω ο ίδιος γιατί δεν μου ταιριάζει στον σωματότυπό μου.
Και λέω «δυστυχώς» γιατί δοκίμασα λίγο τη γεύση σοκολάτα, από τον κολλητό του γιου μου που τη χρησιμοποιεί αυτήν την περίοδο. Δεν παίζεται!
Νομίζω ότι η μάρκα είναι του ΑΘΛΗΤΗ; Το λέω γιατί όταν πέρασα τελευταία είχαν αρκετά προϊόντα της στα ράφια. Ίσως δοκιμάσω κάποιο άλλο από τα προϊόντα της.

sobral
05-03-15, 16:53
Δυστυχώς δεν μπορώ να την πάρω ο ίδιος γιατί δεν μου ταιριάζει στον σωματότυπό μου.
Και λέω «δυστυχώς» γιατί δοκίμασα λίγο τη γεύση σοκολάτα, από τον κολλητό του γιου μου που τη χρησιμοποιεί αυτήν την περίοδο. Δεν παίζεται!
Νομίζω ότι η μάρκα είναι του ΑΘΛΗΤΗ; Το λέω γιατί όταν πέρασα τελευταία είχαν αρκετά προϊόντα της στα ράφια. Ίσως δοκιμάσω κάποιο άλλο από τα προϊόντα της.

Την φέρνει ο αθλητής αλλά δεν είναι του Αθλητή. Αγγλική εταιρία είναι, καινούργια στο χώρο, φέτος ιδρύθηκε αν δεν κάνω λάθος ούτε χρόνο δεν έχει κλείσει.

NASSER
06-03-15, 03:18
Ωραίο δείχνει. Στον όγκο όπου μερικοί στοχεύουν σε μεγάλες ποσότητς υδατανθρακα, είναι μια καλή λύση. Δεν μπορείς να γεμίζεις το στομάχι καθε 2-3 ώρες με ρυζια και πατάτες...

sobral
26-08-15, 21:25
Την έδωσα σ' ένα φίλο που ήταν στρατό, εκτός ότι του κράτησε αιώνα και είναι οικονομική, έμεινε απόλυτα ευχαριστημένος. Καλή διαλυτότητα, καλή γεύση κ εύπεπτη. Την χρησιμοποίησε σαν γεύμα. Σας μεταφέρω ό,τι μου είπε.

raziel13epsilon
07-10-15, 19:33
Φαινεται αρκετα καλή. Από τιμη επισης είναι σουπερ . Ότι πρεπει για τη κρίση !!
Η δοση των 51 γραμμαριων είναι υπερβολικη. Ισως εννοει ο ποιητης για 2 φορες την ημερα τα 150 γραμμαρια.