PDA

Επιστροφή στο Forum : Hemotropin (Nutrabolics)



polydeykis
17-12-08, 01:50
μάγκες ένα φιλαράκι παρήγγειλε το hemotropin

τι λέει αυτό το χει πάρει κανένας? λέει αυξάνει την αυξητική ορμόνη φυσικά..


http://assets.bodybuilding.com/store/prodimage/prod_25872/image_25872_450_white.jpg


http://www.cardiffsportsnutrition.co.uk/product_images/uploaded_images/lb-hemotropin.jpg

Muscleboss
17-12-08, 01:52
χωρίς να μου πείς τα συστατικά , λέω όχι... σαν άλλο ένα υποτιθέμενο συμπλήρωαμα αυξησης αυξητικής ακούγεται

αλλά αν μπορείς, βάλε τα συστατικά που αναγράφονται στην ετικέτα να σιγουρετούμε.

ΜΒ

polydeykis
17-12-08, 01:56
βασικά δεν έχω εγώ το κουτί, το χει το φιλαράκι και θα τον δω αύριο

εδώ είναι πάντως

http://www.nutrabolics.com/stacks/st3.html

boss για πες μου και την άποψή σου γιαυτό:

http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=1848&category=436

Muscleboss
17-12-08, 02:18
βασικά δεν έχω εγώ το κουτί, το χει το φιλαράκι και θα τον δω αύριο

εδώ είναι πάντως

http://www.nutrabolics.com/stacks/st3.html

αυτό είναι το hemotest.

άφού το πήρες το hemotropin χρησιμοποίησέ το. εγώ δε πιστεύω ότι θα αυξήσει την ΑΟ σου, αλλά αν είσαι αισιόδοξος, μπορεί να βελτιώσει την ανάρρωσή σου. ακόμη και η ίδια η εταιρία λέει ότι "ισως βοηθάει" στην αύξηση της ΑΟ.


boss για πες μου και την άποψή σου γιαυτό:

http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=1848&category=436

αν το χρησιμοποιήσεις με σωστή διατροφή και προπόνηση θα βοηθήσει σε απώλεια λίπους και υγρών, αν και κάτι τέτοια συμπληρώματα με ονόματα όπως clebuterolic, dianabolic :twisted: και σία με αποθαρρύνουν μόνο από το όνομα...

καλή τύχη.

ΜΒ

polydeykis
17-12-08, 02:22
δεν το πήρα εγώ boss, ένας φίλος, και έτσι όπως το δα το "σταμπαρα" και είπα να ζητήσω και τη γνώμη κανενός ποιο έμπειρου

polydeykis
17-12-08, 03:22
βασικά δεν έχω εγώ το κουτί, το χει το φιλαράκι και θα τον δω αύριο

εδώ είναι πάντως

http://www.nutrabolics.com/stacks/st3.html

boss για πες μου και την άποψή σου γιαυτό:

http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=1848&category=436

pikolo
17-12-08, 03:28
βασικα γιατι δεν βαζεις την photo του συμπληρωματος και τα συστατικα του απο κατω οπως κανουν ολοι?Δεν ειναι ομορφη εικονα τοπικ αυτη! :evil: :evilno:

polydeykis
17-12-08, 03:29
δεν το έχω! και δεν βρίσκω εικόνα στο ιντερνετ

pikolo
17-12-08, 03:40
δεν βρηκες ε?

http://i236.photobucket.com/albums/ff140/pikolo335/hemotropin.jpg


http://i236.photobucket.com/albums/ff140/pikolo335/hemotropin2.jpg

αλλη φορα να πατας στο google το προιον και μετα αναζητηση εικονας...ηταν τοσο δυσκολο? :evilno:

slaine
17-12-08, 03:41
:lol: :lol: :lol:

pikolo
17-12-08, 03:43
δεν ειναι ωραιο να βαριεσαι να κανεις ενα post..μη γελας εσυ slaine!!

peris
17-12-08, 13:11
:lol: :lol: :lol:

slaine καλα λεει μη γελας ο pikolo μιλαει τωρα :lol: :lol: :lol: :lol:

pikolo σου ζητω συγνωμη εκ μερους αυτου του ασεβαστου νεου που σε διεκοψε :lol: :lol: :lol: :P :P

polydeykis
17-12-08, 13:20
ρε παιδια, δε βαρέθηκα να κάνω ποστ...απλά μπήκα στο σαιτ της εταιρείας και δεν τα είχε και λέω σιγά μη τα έχει πουθενά αλλού..

boss τώρα που είδες τα συστατικά θέλω μια δεύτερη εκτίμηση! αξίζει το λάδι?

Muscleboss
17-12-08, 14:58
polydeyki,

τα στοιχεία τα είχα δεί πριν τα βάλει ο pikolo.

(pikolo thx :thumbup: , μπορεί να μη τα έβρισκε ο άνθρωπος)

η άποψή μου είναι αυτή που έγραψα και παραπάνω.


εγώ δε πιστεύω ότι θα αυξήσει την ΑΟ σου, αλλά ... μπορεί να βελτιώσει την ανάρρωσή σου.

ΜΒ

goutsos
17-12-08, 15:05
:evil2:

polydeykis
17-12-08, 16:21
ΟΚ!!!!

ευχαριστώ παίδες

mb άσχετο αλλά το εκα δε με πιάνει πλέον...για να μη καταντήσω πρέζονας και παίρνω παραπάνω δόσεις συνέχεια λέω να το κόψω σε μια βδομάδα

Fotis_Patra
17-12-08, 17:03
παραπανο μεινε εκτος. το εχεις συνηθισει πλεον.

polydeykis
17-12-08, 17:14
ουτε 2 βδομαδες το παιρνω

για να πω οτι με πιανει πρεπει να παρω 2 καψουλες, δηλαδη συνολικα 60 μγκ εφεδρινη, 400 καφεινη, και 100 ασπιρινη!

μη παθουμε και τιποτα...

slaine
17-12-08, 17:31
τι εννοείς δε σε πιάνει? δηλαδή όταν σε πιάνει τι γίνεται?

polydeykis
18-12-08, 00:04
όταν με πιάνει αρατηρώ μια αυξημένη εφίδρωση και ενέργεια-πόρωση για προπόνηση

αλλά μόνο με 2 κάψουλες

goutsos
18-12-08, 04:11
ενω οταν δε σε πιανει? :clown2:

polydeykis
18-12-08, 10:55
οταν δε με πιανει...ειναι σαν να μη πηρα τιποτα!!

Cube Capacity
22-03-09, 15:29
Hemotropin(κοκκινα χαπακια) & Hemotest (κιτρινα χαπακια) τα πηρε ενας φιλος μου και λεω να τα δοκιμασω και εγω!!!

ξερεται αν πειραζουν συκωτι και νεφρα????

Gregory G
22-03-09, 16:47
πιο πολυ την τσεπη σου θα πειραξουν εγο πιστευω.........

SiCkOheL
01-04-09, 09:55
ΟΚ!!!!

ευχαριστώ παίδες

mb άσχετο αλλά το εκα δε με πιάνει πλέον...για να μη καταντήσω πρέζονας και παίρνω παραπάνω δόσεις συνέχεια λέω να το κόψω σε μια βδομάδα


πρόσθεσε 1gr( DAILY) πράσινο τσάι και σε βλέπω να spas το gym

Sotiris.c
27-07-09, 10:10
Χωρίς πλακα παιδιά ο σκύλος μου μου έφαγε μια καρτέλα Hemotropin που είχε περίπου 6-7 ταμπλέτες,την είχα αφήσει επάνω στο τραπέζι και ανέβηκε και την πήρε όταν έλειπα,φυσικά ανησύχησα μην πάθει τίποτα αλλα ευτυχώς μέχρι τώρα είναι μια χαρά ο σκύλος !!!! τα έφαγε εχτές.. Όσο για μένα που το δοκίμασα μπορώ να σας πω πως (μάπα το καρπούζι..) πολύ καλύτερα αποτελέσματα με αργινίνη ορνιθίνη...

Ιδού η σκύλα !!! πάλι καλά !! μια χαρά είναι !!



http://img35.imageshack.us/img35/5978/s5031660m.jpg

Sorry για την καλτσα ... :-)))

Sotiris.c
27-07-09, 14:27
Μόλις γύρισα από τον κτηνίατρο,ευτυχώς την γλίτωσε το σκυλί.. έδειξα στον γιατρό τα περιεχόμενα του "Hemotropin" και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα !!! οποτε πρέπει να είμαι πιο προσεκτικός όταν αφήνω *συμπληρώματα* σε σημεία που έχει πρόσβαση ο σκύλος... μην γυρίσω καμια μέρα και την βρω τα ανάσκελα...

polydeykis
30-07-09, 01:58
χα χα χα χα χα φαντασου να αφηνες καμμια εκα τι ειχε να παθει ο σκυλος!!!

Sotiris.c
30-07-09, 05:23
χα χα χα χα χα φαντασου να αφηνες καμμια εκα τι ειχε να παθει ο σκυλος!!!E τότε θα μου έβγαινε τραβεστί η σκύλα... :rolf::rolf:

sctp
27-03-10, 16:42
http://i236.photobucket.com/albums/ff140/pikolo335/hemotropin.jpg


http://i236.photobucket.com/albums/ff140/pikolo335/hemotropin2.jpg



To εχει δοκιμασει κανεις? και ειναι οντως το αληθινο πεπτιδιο το GHRP-2 ?:unsure:

-panos-
30-03-10, 01:00
ουτε 2 βδομαδες το παιρνω

για να πω οτι με πιανει πρεπει να παρω 2 καψουλες, δηλαδη συνολικα 60 μγκ εφεδρινη, 400 καφεινη, και 100 ασπιρινη!

μη παθουμε και τιποτα...

επειδη ψαχνομαι πολυ για αυτο το eca και δεν ξερω που να το βρω αν μπορεις βοηθησε λιγο την κατασταση....

hulkman
20-04-10, 00:57
HEMOTROPIN γνοριζει κανεις κανεισ τι ειναι?και αν αυξανει την μυικη μαζα ?αν το εχει δοκιμασει καποιοσ να μου πει!

Adinamos
20-04-10, 02:05
Σωτηρη φαντασου να δεις το σκυλο καμια μερα τουμπανο:bbbiceps:...

kos
03-02-11, 18:47
To εχει δοκιμασει κανεις? και ειναι οντως το αληθινο πεπτιδιο το GHRP-2 ?:unsure:

to 8ema einai se ti posothta to exei to peptidio auto.
Ustera de 3erw an einai dunaton na aporofh8ei auto to peptidio ap ton organismo,dld isws na dialuetai sto stomaxi prin ftasei sto entero kai ustera metavolistei,to pio pi8ano auto einai dioti osoi to pairnoun to kanoun enesi.
Ta sustatika pou exei mesa voh8an sthn au3hsh ths ekkrishs ths GH alla oi doseis de fainontai ikanopoihtikes.
epishs de mas leei ti posothta ghrp-2 exei kai efoson 8ewrhsoume oti to aporofa o organismos kai perna sto aima panw apo 100mcg-200mcg de 8a htan kai toso kalo gia osous to xrhsimopoioun dioti anevainoun ta epipeda prolactinhs kai cortizolhs opws epishs ti8etai k to 8ema ths apeuais8htopoihshs kai prepei na xrhsimopoihtai se cycle logw autou.
Ara apo mono tou to ghrp-2 kanei douleia kai uparxoun polles erueunes gi auto, mesa sto hemotropin de 3erw ti kanei.

****φιλε γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,ειναι κανονας του φορουμ,MODS TEAM****

beefmeup
03-02-11, 18:57
μεσα στο συγκεκριμενο συμπληρωμα μαλλον δεν κανει τπτ..

καπου ειχε γραψει κ ο bane,οτι τα πεπτιδια αυξητικης δεν αποροφουνται απτο ΓΕΣ.
για τα λοιπα συστατικα,αμφιβαλω αν κανουν κ τπτ,κ οπως ειπες κ συ φιλε οι ποσοτητες που υπαρχουν μεσα ειναι μαλλον πολλυ λιγες ακομα κ αν εκαναν κατι..

Devil
03-02-11, 19:04
για oral απ οσο ξερω δεν κανουν τιποτα....

sublingual η' topical ισως ειναι πιο βιοδιαθεσημα... but who knows....

kos
03-02-11, 19:26
παντως τα ghrp και τα ghrh analogs κανουν δουλεια και μαλιστα πολυ καλη και ειναι σχετικα ανεκτα και μπορουν να χρησιμοποιηθουν με αφαλεια αφου δεν προξενουν παρενεργειες σε λογικες δοσεις.

beefmeup
03-02-11, 19:27
παντως τα ghrp και τα ghrh analogs κανουν δουλεια και μαλιστα πολυ καλη και ειναι σχετικα ανεκτα και ασφαλη

ναι κανουν αλλα σαν συμπληρωμα τετοιου τυπου?
δεν μιλαμε για φαρμακευτικα εδω,αλλα για συμπληρωμα;)

kos
03-02-11, 19:35
ναι κανουν αλλα σαν συμπληρωμα τετοιου τυπου?
δεν μιλαμε για φαρμακευτικα εδω,αλλα για συμπληρωμα;)

ε, ενταξει ενα ειδος συμπληρωματος ειναι και αυτα αν σκεφτεις οτι τα πεπτιδια ειναι αλυσιδες αμινοξεων..lol.

beefmeup
03-02-11, 19:35
ε, ενταξει ενα ειδος συμπληρωματος ειναι και αυτα αν σκεφτεις οτι τα πεπτιδια ειναι αλυσιδες αμινοξεων..lol.

χαχα,σωστο κ αυτο:green:

Devil
03-02-11, 19:37
βασικα τα ghpr που εχουν μεσα ειναι απο φυτα.... δλδ extract.... δεν ξερω κατα ποσο εχουν σχεση με το ghpr-2.....

δλδ... δεν τους παιρνει να βαλουν ghpr κανονικο μεσα λογο νομοθεσιας.... τωρα αυτοι μπορει να εχουν βαλει ενα ''μαντζουνι'' μεσα και να το εχουν βαφτισει ghpr-2....

beefmeup
03-02-11, 19:43
βασικα τα ghpr που εχουν μεσα ειναι απο φυτα.... δλδ extract.... δεν ξερω κατα ποσο εχουν σχεση με το ghpr-2.....

δλδ... δεν τους παιρνει να βαλουν ghpr κανονικο μεσα λογο νομοθεσιας.... τωρα αυτοι μπορει να εχουν βαλει ενα ''μαντζουνι'' μεσα και να το εχουν βαφτισει ghpr-2....

ναι αυτο ειναι το βασικο γιαυτο εγραψα οτι δεν προκειτε για φαρμακευτικο..
χνιεχ!
απλα για την ουσια,ειπαμε πρωτεινη ειναι κ αυτη η κακομοιρα:green:

kos
03-02-11, 19:53
Αυτη ειναι η ακολουθια για το ghrp-2: H-D-Ala-D-2-Nal-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2
Αυτοι τωρα την ιδια ακολουθια εχουν βαλει στην παρενθεση?
και οπως ειπατε δεν επειτρεπετε να πουλας πεπτιδια για ανθρωπινη χρηση μονο για ερευνητικους σκοπους,
Αναλογο ghrp ή ghrh φυσικο αναλογο εννοω πρεπει να ειναι ενα βοτανο αλλα ποιο πολυ ερευνα εχει διεξαχθει για τα παραπανω "φαρμακευτικα" σκευασματα.

Devil
03-02-11, 20:30
Αυτη ειναι η ακολουθια για το ghrp-2: H-D-Ala-D-2-Nal-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2
Αυτοι τωρα την ιδια ακολουθια εχουν βαλει στην παρενθεση?
και οπως ειπατε δεν επειτρεπετε να πουλας πεπτιδια για ανθρωπινη χρηση μονο για ερευνητικους σκοπους,
Αναλογο ghrp ή ghrh φυσικο αναλογο εννοω πρεπει να ειναι ενα βοτανο αλλα ποιο πολυ ερευνα εχει διεξαχθει για τα παραπανω "φαρμακευτικα" σκευασματα.

ghrp-2: H-D-Ala-D-2-Nal-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2

hemo: DAla-D-2-Nal-Ala-Trp-DPhe-Lys-OCH3

τα αμινοξεα ειναι τα ιδια... το τελευταιο γκρουπ αλλαζει... το ενα ειναι methoxy (r-o-ch3), το αλλο ειναι amine (r-nh2)...

μου μοιαζει κατι σαν τις ph/ds ενα πραγμα... clone...

και παλι η βιοδιαθεσημοτητα oral ειναι σχεδον στο 0....

kos
03-02-11, 20:46
αν χρησιμοποιουσαν ghrp-2 που ειναι παρανομο δε θα υπηρχε καποιος να τους κανει μια μηνυση?βεβαια δε χρησιμοποιουν αλλα μονο που το λενε επρεπε να διωκειται.
το θεμα ειναι οτι ο καθενας μπορει να βαζει οτι θελει και να λεει οτι θελει για ενα σκευασμα και βεβαιως για λιγοστα απ' αυτα υπαρχουν ερευνες για τη δραστικοτητα τους.
Οπως λενε και σε καθε συμπληρωμα στη καρτελα.."αυτο βεβαιως δεν εχει εγκριθει ή αξιολογηθει απ' τον FDA"..εννοω οταν σου λενε παρε αυτο για να σου κανει καλο σε κατι εστω και αν σου κανει καλο δεν υπαρχει καποια επισημη διαβεβαιωση απο καποιον φορεα.
Στην Αμερικη ο FDA δεν εγκρινει τιποτα οσον αφορα τα συμπληρωματα διατροφης εδω ο δικος μας ο ΕΟΦ οταν λεει εγκεκριμενο απ' τον ΕΟΦ δεν σημαινει οτι ειναι καλο και το αντιθετο.

beefmeup
03-02-11, 20:51
αν χρησιμοποιουσαν ghrp-2 που ειναι παρανομο δε θα υπηρχε καποιος να τους κανει μια μηνυση?βεβαια δε χρησιμοποιουν αλλα μονο που το λενε επρεπε να διωκειται.


ξερεις τι?
θα βγουμε εκτος θεματος εδω μιας κ αυτο που θιγεις ειναι κατι που γινεται κατα πολυ στα συπληρωματα..
δλδ χρησιμοποιουν διαφορα πιασαρικα ονοματα για να προσελκυσουν κοσμο μεσω ετυπωσιασμου..
μιας κ εισαι νεος στο φορουμ κ δεν ξερω κατα ποσο το παρακολουθουσες πριν γραφτεις αν θες ριξε μια ματια ΕΔΩ (http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?f=25&daysprune=-1&order=asc&sort=title) ,που ειναι η λιστα με ολα τα συμπληρωματα σαν θεματα αλφαβητικα να το διαπιστωσεις κ συ για τις ονομασιες..;)

Devil
03-02-11, 20:52
ghpr-2 σαν ''ghpr-2'' δεν μπορουν να βαλουν μεσα λογο νομοθεσιας... αλλα η νομοθεσια λεει οτι απαγωρευτε το ghpr-2 ( -nh2)... δεν λεει οτι απαγορευτε το ghpr2 δεμενο με αλλο γκρουπ...

οπως και με τις προορμονες.... αρα τι κανουν οι εταιριες....? απλο αλλαζουν κανα 2 δεσμους βαζουν και κανα γκρουπ εξτρα... και voila... νομιμο.... κατα ποσο δουλευει.... who care... λεφτα να βγαλουν.... ;)

kos
03-02-11, 21:25
ghpr-2 σαν ''ghpr-2'' δεν μπορουν να βαλουν μεσα λογο νομοθεσιας... αλλα η νομοθεσια λεει οτι απαγωρευτε το ghpr-2 ( -nh2)... δεν λεει οτι απαγορευτε το ghpr2 δεμενο με αλλο γκρουπ...

οπως και με τις προορμονες.... αρα τι κανουν οι εταιριες....? απλο αλλαζουν κανα 2 δεσμους βαζουν και κανα γκρουπ εξτρα... και voila... νομιμο.... κατα ποσο δουλευει.... who care... λεφτα να βγαλουν.... ;)

αυτο που μ' αρεσει ειναι που παραθετουν και λινκ για το ghrp-2 στο ελληνικο σιτε που το πουλανε αλλα δε δουλευει.."GHRP -2. Τι είναι και γιατί είναι τόσο σημαντική;¨ ετσι γραφουν...loool..το συγκεκριμενο δε κανει τιποτα ισως να σε βλαψει κιολας (ενταξει αυτο δεν ειναι και βεβαιο..lol.)
Οι εταιριες βεβαια κανουν τη δουλεια τους που ειναι να βγαζουν περισσοτερα χρηματα.
Καλυτερο GH booster, HGH precursor ή οπως το πεις φτιαχνεις μονο σου παρα αυτα που πουλανε..αν και δεν ειναι ολα για τα σκουπιδια.


ξερεις τι?
θα βγουμε εκτος θεματος εδω μιας κ αυτο που θιγεις ειναι κατι που γινεται κατα πολυ στα συπληρωματα..
δλδ χρησιμοποιουν διαφορα πιασαρικα ονοματα για να προσελκυσουν κοσμο μεσω ετυπωσιασμου..
μιας κ εισαι νεος στο φορουμ κ δεν ξερω κατα ποσο το παρακολουθουσες πριν γραφτεις αν θες ριξε μια ματια ΕΔΩ (http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?f=25&daysprune=-1&order=asc&sort=title) ,που ειναι η λιστα με ολα τα συμπληρωματα σαν θεματα αλφαβητικα να το διαπιστωσεις κ συ για τις ονομασιες..;)

ναι πραγματι δινουν πιασαρικα ονοματα στα σκευασματα ετσι δουλευουν αλλωστε,
νεος στο φορουμ ναι στη πιατσα οχι..loool...

beefmeup
03-02-11, 21:30
νεος στο φορουμ ναι στη πιατσα οχι..loool...

μ αρεσεις:green:
μην βγουμε αλλο εκτος θεματος ομως εδω,ας μεινουμε στην αξιολογηση του συγκεκριμενου προιοντος;)

kos
04-02-11, 21:17
μ αρεσεις:green:
μην βγουμε αλλο εκτος θεματος ομως εδω,ας μεινουμε στην αξιολογηση του συγκεκριμενου προιοντος;)

για πεπτιδια οπως ghrp-2,ghrp-6,hexarelin και HGH, ενα thread σε ποια κατηγορια θα μπορουσα να ανοιξω,συμπληρωματα?

Devil
04-02-11, 21:20
για πεπτιδια οπως ghrp-2,ghrp-6,hexarelin και HGH, ενα thread σε ποια κατηγορια θα μπορουσα να ανοιξω,συμπληρωματα?

αυτα δεν ειναι supps.... υπαρχει ενοτητα....

αλλα καλητερα μιλα με τους mod...

giwrgospap
28-04-11, 15:51
το εχω δοκιμασει ειναι εντελωσ μαπα δεν κανει τιποτα τζαμπα τα λεφτα...

nick_electro
18-08-12, 12:15
τι γίνετε με την συγκεκριμένη formula αύξησης αυξητικης ορμόνης την έχει δοκιμάσει κανεις?
έχει ξανά ανεβεί κάτι παρόμοιο αλλα με διαφορετικά συστατικά οποτε είπα να το βάλω και αυτό!
ακούω γνώμες ...



52559



εδώ και τα συστατικά του


52560



περιγραφή


Η πιο δυνατή φόρμουλα υποστήριξης αυξητικής ορμόνης (GH) παγκοσμίως

Το HEMOTROPIN είναι η πιο ισχυρή φόρμουλα υποστήριξης αυξητικής ορμόνης (GH) που υπάρχει και
συνδυάζει κορυφαίους αναβολικούς παράγοντες για να μετασχηματίσετε δραματικά τη διάπλασή σας.

Αυτή η κλινικά αποδεδειγμένη φόρμουλα ενεργοποιεί την υπόφυση του εγκεφάλου σας, αυξάνοντας
εντυπωσιακά τα επίπεδα της αυξητικής ορμόνης (GH) και παράγοντας κέρδη σε δύναμη, ταχεία ανάπτυξη
των μυών, κάψιμο λίπους και γρήγορη αποκατάσταση μετά την άσκηση.

Η επιστήμη πίσω από το προϊόν
Το HEMOTROPIN είναι η πιο ισχυρή φόρμουλα συστατικών που αποδεδειγμένα ενεργοποιούν δραματικά την
παραγωγή αυξητικής ορμόνης (GH). Οι ενέργειες της αυξητικής ορμόνης (GH) στο σώμα είναι τεράστιες και
εξαιρετικά σημαντικές στο bodybuilding (μυϊκή ανάπτυξη) επειδή αυξάνει τη μυϊκή μάζα μέσω της δημιουργίας
νέων μυϊκών κυττάρων προωθεί μείωση του λιπώδη ιστού (σωματικό λίπος), και βοήθα στη ρύθμιση των επιπέδων
γλυκόζης. Για αυτό στο HEMOTROPIN έχουν συνδυαστεί συστατικά της υψηλότερης ποιότητας για να υποστηρίξουν
τις εκρήξεις της αυξητικής ορμόνης, για να έχετε τα μεγαλύτερα αποτελέσματα σε μυϊκή ανάπτυξη και λιποδιάλυση.

Αποτελέσματα
• Αυξάνει εντυπωσιακά τα επίπεδα της αυξητικής ορμόνης (GH)
• Παράγει αύξηση δύναμης για απίστευτες προπονήσεις
• Χτίζει άλιπο, πυκνό μυϊκό ιστό για αποτελέσματα που διαρκούν
• Προκαλεί ταχεία απώλεια λίπους και αύξηση τις μυϊκότητας και τις σκληρότητας των μυών
• Επιταχύνει την αποκατάσταση μετά την άσκηση

Συχνές ερωτήσεις
E: Είναι το HEMOTROPIN ασφαλές;
A: Αντίθετα με τη συνθετική αυξητική ορμόνη (GH) που μπορεί να επιφέρει παρενέργειες το HEMOTROPIN είναι φυσικό
και ασφαλές. Η μεγαλύτερη διαφορά είναι ότι το HEMOTROPIN βοήθα την αύξηση των επίπεδων της δικής σας αυξητικής
ορμόνης (GH) στο σώμα σας και όχι την παροχή της πραγματικής ορμόνης εξωγενώς. Όλα τα συστατικά στο HEMOTROPIN
έχουν αποδειχτεί ότι έχουν θεαματικά αποτελέσματα χωρίς παρενέργειες.

Συσκευασία: Η συσκευασία του HEMOTROPIN είναι 90 ταμπλέτες

TEST TROPIN STACK
Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ HEMOTEST ΚΑΙ HEMOTROPIN ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
To TEST TROPIN STACK είναι σχεδιασμένο για κάποιον που έχει θέσει υψηλούς στόχους στην προπόνηση με βάρη ή κάποιον
που θέλει θεαματικά αποτελέσματα σε σύντομο χρονικό διάστημα.
Ο συνδυασμός αυτός θα γεμίσει τους μυς σας με όλα τα θρεπτικά συστατικά κάτι που έχει σαν αποτέλεσμα τεράστια μυϊκή ανάπτυξη.
Το TEST TROPIN STACK είναι ο συνδυασμός δύο πολύ ιδιαίτερων συμπληρωμάτων της Nutrabolics του HEMOTEST και του
HEMOTROPIN. Το κάθε ένα από μόνο του αυξάνει τη μυϊκή μάζα, ο συνδυασμός και των δύο όμως ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ.

Συγκεκριμένα το TEST TROPIN STACK προσφέρει:
• Τερατώδη μυϊκή μάζα
• Απίστευτη αύξηση της δύναμης και ενέργειας
• Επιταχύνει την αποκατάσταση
• Εκπληκτικά μυϊκά πρηξίματα

ελμερ
18-08-12, 12:39
Το θεμα για το συμπληρωμα υπαρχει ηδη,,,:welcome:

sobral
18-08-12, 21:50
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?3201-Hemotropin-(Nutrabolics)

υπάρχει ήδη θέμα. όταν αλλάζει λίγο η σύνθεση ενός προϊόντος δεν ανοίγουμε καινούργιο θέμα. Εξάλλου η Nutrabolics τώρα βγάζει το Hemotropin 2XC, που είναι η έκδοση νο.2

τσέκαρε:
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?20848-Hemotropin-2XC-(Nutrabolics) ;)

nick_electro
19-08-12, 19:14
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?3201-Hemotropin-(Nutrabolics)

υπάρχει ήδη θέμα. όταν αλλάζει λίγο η σύνθεση ενός προϊόντος δεν ανοίγουμε καινούργιο θέμα. Εξάλλου η Nutrabolics τώρα βγάζει το Hemotropin 2XC, που είναι η έκδοση νο.2

τσέκαρε:
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?20848-Hemotropin-2XC-(Nutrabolics) ;)

ακούγεται ότι αυτό το καινούργιο δεν είναι καλο.
για αυτό πόσταρα και το παλιό!
επειδή σκέφτομαι να πάρω εσύ τι λες??