PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο δυνατότερος άντρας της αιγύπτου...? :)



Muscleboss
18-12-08, 02:04
μου τό στειλε πριν λίγο ένας φίλος:

rIVCpzSQTPc

εμένα πάντως μου φάνηκε αστείο.... :rolf: :rolf:

ΜΒ

embrance
18-12-08, 07:18
Ναι,και η μεταφρση ηταν τελιως "λολ".Σε στυλ :Η υποδυναμη μου ειναι 260 ιπποι.Η υποδυναμη ενος ανθρωπου ειναι 1 ιππος το πολυ...αρα 2 συμπερασματα:(μαλλον 3)

1)Το νομισμα ηταν χαρτινο
2)Δεν εχει τους Κολμαν και το συναφι των ΒΒ και powerlifter...
3Ειναι καραφλος.(καλα καμια σχεση... :clown2: )

stavro
18-12-08, 07:42
ρε... το ατομο!!!! εχει 260 αλογα ιποδυναμη......4 γυναικες 15 σεξουαλικες επαφες την ημερα :cyclops:
ομως 4επαφες χ4γυναικες=16 καποια απο τις 4 εχει παραπονο.... με απλα
μαθηματικα :rolf: :rolf:

RUHL
18-12-08, 11:13
^^^^ :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: το εμπειρο ματι ολα τα βλεπει :lol: :lol: :lol:

NASSER
18-12-08, 13:56
ρε... το ατομο!!!! εχει 260 αλογα ιποδυναμη......4 γυναικες 15 σεξουαλικες επαφες την ημερα :cyclops:
ομως 4επαφες χ4γυναικες=16 καποια απο τις 4 εχει παραπονο.... με απλα
μαθηματικα :rolf: :rolf:

3x5=15 φιλε. Η μια κανει ρεπο :geek:

TRIANTAFYLLOU
18-12-08, 16:06
μπορεί να υπάρχει υπερβολή αλλά δεν υπάρχει και λόγος αμφισβήτησης γιατί και στην χώρα μας έχουμε παραδείγματα ανθρώπων με υπεράνθρωπες φυσικές δυνάμεις όπως κουταλιανός ,αρμάο , τρομάρας, που σωματική τους διάπλαση σε τίποτε δεν θύμιζε κόλεμαν, που για μένα είναι ιεροσυλία να συγκρίνουμε ανθρώπους με φυσική δύναμη με κατασκευάσματα της χημείας , όπως είχα γράψει σε προηγούμενο πόστ είχα γνωρίσει τέτοιους ανθρώπους χωρίς να γυμναστούν ποτέ να έχουν τρομερή δύναμη.

παλιότερα υπήρχαν πολύ δυνατότεροι ββερ σε σχέση με τον όγκο που έχουν οι σημερινοί αρκεί να διαβάσετε τα κιλά που έκανε ο πλάτς στα πόδια και τις επαναλήψεις ,που οι σημερινοί μπορεί να έχουν μεγαλύτερα πόδια και όγκο.

απλά παλιά πάλι έλεγαν οτι οι ββερ δεν έχουν δύναμη , αλλά αυτό το έλεγαν γιατί όταν έβλεπες ένα ββερ έλεγες αυτός μπορεί να σηκώσει ένα φορτηγό και αν δεν μπορούσε έλεγες μόνο φούσκα είναι δεν έχει δύναμη , αλλά παρ όλα αυτά δεν έπαυε να ήταν οι δυνατότεροι άνθρωποι στον πλανήτη .

τότε την δύναμη την καλιεργούσαν μετρούσε περισσότερο η προπόνηση απο τα φάρμακα αργότερα με την εξέληξη κάνουν απολύτως τα απαραίτητα γιατί η υπερβολή παλιά στην προπόνηση τούς έκανε να χάνουν και μυικό ιστό και αυτό το έβλεπα στο γυμναστήριο που έκανα πολύ προπόνηση και κάποιος που έπαιζε για λίγο και έφευγε μέσα σε 45 λεπτά είχε περισσότερο όγκο από μένα και αναρωτιόμουν γιατί.

tezaman
18-12-08, 16:26
Ηλία :awesome:

billys15
18-12-08, 16:45
Δεν ξερω αν ειναι αληθινο ή οχι,παντως συμφωνω σε αυτο που λεει ο Ηλιας.Μου εχουν πει ο πατερας κι ο θειος μου οτι ειχαμε κι εμεις εδω στην περιοχη ενα παρομοιο ατομο,εναν Ποζιδη,τον οποιο ομως εγω δεν εχω πετυχει,δεν ξερω αν ζει κιολας ο ανθρωπος.Εχω πετυχει κι αλλη περιπτωση.Απ'ο,τι ξερω οι συγκεκριμενοι ανθρωποι,αντι να εχουν χρωμοσωματα ΧΥ,εχουν ΥΥ,ειναι δηλαδη γεννετικο το θεμα.

stavro
18-12-08, 17:34
Δεν ξερω αν ειναι αληθινο ή οχι,παντως συμφωνω σε αυτο που λεει ο Ηλιας.Μου εχουν πει ο πατερας κι ο θειος μου οτι ειχαμε κι εμεις εδω στην περιοχη ενα παρομοιο ατομο,εναν Ποζιδη,τον οποιο ομως εγω δεν εχω πετυχει,δεν ξερω αν ζει κιολας ο ανθρωπος.Εχω πετυχει κι αλλη περιπτωση.Απ'ο,τι ξερω οι συγκεκριμενοι ανθρωποι,αντι να εχουν χρωμοσωματα ΧΥ,εχουν ΥΥ,ειναι δηλαδη γεννετικο το θεμα.


φυσικα billy κατι τετοιο δεν υφιστατε.. καθως το γεννητικο κυταρο διαθετει
23 ζευγη χρωμωσωματων 46 χρωμοσωματα χy = αγορι 46 ,
χρωμοσωματα χχ= κοριτσι , αν για οποιοδηποτε λογο διαταραχτει αυτη η ισοροπια υπαρχουν 3 επακολουθες καταστασεις ,
πρωτον το εμβρυο δεν επιβιωνει ,δευτερον γεννησεις μογγολικων παιδιων
τριτον γεννησεις παιδιων με συνδρομο Νταου, αυτα για να απομηθοποιησουμε ορισμενα πραγματα

παντως ετσι που εξελιχθηκε το τοπικ θυμαμαι ατομο στο στρατο που δεν τον επιανε το ματι σου με τιποτα , ομως ειχε χαλαρα στο ταγμα στο πραντ-τε-φερ ολα τα γομαρια ,και οταν θυμωνε τραβουσε και κοτσαριζε την γεματη υδροφορα μονος του στο stayer