PDA

Επιστροφή στο Forum : Supafit Muscle+ (Inkospor)



salvator
20-03-15, 11:34
Είδα τα συγκεκριμένα αμινοξέα σε προσφορά στο site του αθλητή και λέω να πάρω μερικά κουτιά για καβάτζα. Λόγω δουλειάς βολεύει πολύ η συσκευασία. Σαν εταιρεία της έχω εμπιστοσύνη από τις πρωτεΐνες της χρόνια τώρα. Τα ‘χει δοκιμάσει κανείς άλλος?

91832

91833

sobral
20-03-15, 14:25
Δεν ανοίγουμε έτσι θέμα, στο έφτιαξα εγώ, δες πως γίνεται για να το κάνεις στο μέλλον. Η εταιρία είναι εγγύηση από ποιότητα, τα βλέπω κ σε καλή τιμή αναλογικά με παλαιότερα, οπότε δεν υπάρχει λόγος να μην τα πάρεις αν σε βολεύουν οι αμπούλες. Δεν τα έχω δοκιμάσει να σου πω για τη γεύση, αλλά έτσι κ αλλιώς σα σφηνάκι θα είναι.:green:

Metalhead|T|
20-03-15, 14:46
Πως μου ξέφυγε και νομιζα οτι υπήρχε αξιολόγηση...εχω καποιες αμπουλες αυτη την περίοδο...επειδή χρησιμοποιώ ομως και αλλα σκευασματα με bcaa δεν μπορώ να αποδώσω δίκαιη κριτικη..απο γευση ειναι μάπα (Αλλα ετσι κιαλλιως σφηνακι ειναι) πολυ πρακτικο,με καλη τιμη αυτη την περίοδο Στον Αθλητή.. Το χρησιμοποιώ λίγο πρίν τελειωσω την προπονηση μου :welcome:

Χρήστος Τριανταφύλλου
20-03-15, 16:09
Παντα τα αμινο σε αμπουλες θεωρουνταν οτι ειχαν το πλεονεκτημα σε ευκολια ληψης κ σε ευκολη αφομιωση.

Λευκινη ομως ,δεν εχουν;:unsure: 3 φορες το ξανακοιταξα μην με προδοσαν τα στραβα μου ματια!:green:

vaggan
20-03-15, 16:24
το εχω δοκιμασει στο παρελθον ετοιμασου να εχεις τσιχλες μαζι σου ειναι καπως σαν ζωμος κρεατος δεν μπορω να το περιγραψω αλλιως απαισια γευση το συγκεκριμενο

salvator
21-03-15, 11:27
ΤΗΑΝΚS! Πήρα 2 κουτιά τελικά, όντως γεύση κλασσική αμινοξέων από τα παλιά..Λευκίνη έχει 556mg στην αμπούλα. τα γράφει στο κουτί πιο αναλυτικά όλα

Tasmanis
21-03-15, 22:35
Ίσως τα μοναδικά αμινοξέα που έχω καταναλώσει τόσο πολύ τα εμπιστεύομαι λόγω τις καθαρότητας που έχουν...βέβαια η γεύση δε συνηθίζεται!

Polyneikos
21-03-15, 22:40
Τα έχω δοκιμάσει,δεν ξέρω πως μπορω να χαρακτηρίσω την γεύση,κάπως στυφή ή πικρη ίσως, πάντως εγω πάντα πίνω και λιγο νερό και δεν μου μένει κατι δυσάρεστο.

storm68
24-03-15, 13:43
Λόγω και της προσφοράς που τα έχει το e-shop τα ξαναθυμήθηκα και τα ξανατίμησα μετά από χρόνια. Παλιότερα τα έπαιρνα στο τέλος της προπόνησης μαζί με λίγη Δεξτρόζη, και μετά από 20’ έπινα πρωτεΐνη.
Τώρα τα αδειάζω μέσα στο μπουκάλι μου με το Intra στο μέσον της προπόνησης και μου δουλεύουν τέλεια.
Κατά καιρούς έχω δοκιμάσει πολλά αμινοξέα σε αμπούλες αλλά τα Supafit είναι που ξεχωρίζουν για μένα.
Όσο για τη γεύση OK δεν είναι ευχάριστη (αμινοξέα σε αμπούλα είναι!) αλλά νομίζω δεν είναι και τόσο θέμα.

sobral
19-05-16, 12:47
105361

Metalhead|T|
19-05-16, 16:50
Από τα αγαπημένα μου!

Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΑΘΛΗΤΗΣ
25-05-16, 14:32
Ανεβάζουμε το νέο πινακάκι συστατικών γιατί υπάρχουν κάποιες αλλαγές.

105779
105780